Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Σήμερα στις 12:15 pm

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από tinag Σήμερα στις 2:51 am

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Χθες στις 11:27 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 10:17 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Χθες στις 10:16 pm

» Μήπως είμαι εγώ παράλογη???
από voulh Χθες στις 9:19 am

» Χαρίζω ρουχα
από mary 30 Χθες στις 4:39 am

» ΑΠΟΡΙΑ...Τα ΦΩΤΑ σας!!!
από larisaia Χθες στις 3:30 am

» Βοηθήστε με..
από larisaia Χθες στις 3:28 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από irenehr Κυρ Ιουλ 26, 2015 6:09 am

» γυναικολογος στο ελενα ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑΣ
από μπρουσκο Παρ Ιουλ 24, 2015 7:49 am

» Θηλαστρο medela swing
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:34 am

» Παπουτσια παιδικα
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:06 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ
από scfatsa Τετ Ιουλ 22, 2015 2:18 pm

» δερματικο θεμα.
από dimitra al Τετ Ιουλ 22, 2015 2:27 am

» γνώμη για γυναικολόγο
από Despoinaki123 Τρι Ιουλ 21, 2015 1:12 am

» ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΕΤΟΣ ΕΣΠΑ??
από nanou87 Κυρ Ιουλ 19, 2015 6:08 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Ιουλ 19, 2015 1:13 am

» Πωλείται νυφικό σε άριστη κατάσταση!
από scfatsa Σαβ Ιουλ 18, 2015 11:22 pm

» ερώτηση!!!!!!!
από scfatsa Σαβ Ιουλ 18, 2015 11:01 pm

» ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
από Titino Πεμ Ιουλ 16, 2015 9:15 am

» Αυχενική διαφάνεια 2,8 !!!
από Jannete Τρι Ιουλ 14, 2015 11:29 pm

» ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Ιουλ 11, 2015 9:43 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Πεμ Ιουλ 09, 2015 6:48 pm

» Επιλογή όνόματος για τη μικρή μου
από mamana Τετ Ιουλ 08, 2015 4:30 am

» χατζηκωστα
από x.gorou Παρ Ιουλ 03, 2015 6:51 am

» SOS Ενημερωθείτε άμεσα για την Κυστική Ινωση
από ntina82 Τετ Ιουλ 01, 2015 5:58 am

» Χρειάζομαι Gonal ή Puregon
από rozalinda Παρ Ιουν 26, 2015 3:09 am

» ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ
από mamana Πεμ Ιουν 25, 2015 5:39 am

» Ηλεκτρική σκούπα Rainbow
από christinelle Πεμ Ιουν 25, 2015 2:59 am

» ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ στο Αλεξανδρσ
από pigkoulinaki Τετ Ιουν 24, 2015 5:28 am

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από tassoula Τρι Ιουν 23, 2015 7:37 am

» στοματιτιδα
από pigkoulinaki Τρι Ιουν 23, 2015 4:52 am

» ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ
από ladyinred Πεμ Ιουν 18, 2015 4:01 am

» ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ Η ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ 2015
από perperouna Τετ Ιουν 17, 2015 10:48 am

» παιδοχειρουργός στη θεσ.νικη
από amazona Δευ Ιουν 15, 2015 4:11 am

» ψωριαση...
από sofiabv Σαβ Ιουν 13, 2015 12:23 am

» Βαρος νεογεννητου που θηλαζει
από roulakriti Παρ Ιουν 12, 2015 2:42 am

» Απορία!! Θα ήθελα τη γνώμη σας!
από Marianito Πεμ Ιουν 11, 2015 1:10 pm

» Τερηδονα στα νεογιλα δοντακια, σε μωρο 19 μηνων
από A.A Πεμ Ιουν 11, 2015 11:29 am

Παρόντες χρήστες
609 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 607 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

nasioutzik, voulh

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 44 από 50]

861 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 12:38 pm

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχι παωωωωωω!!!!καληνυχτα τζουλια μου φιλακια σε σενα κ στη μπεμπουλα σου!!!!

862 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 12:39 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Αλεξανδρα μου και Αποστολια μου...πολλα φιλακια και στις δυο σας..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

863 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 1:15 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε κ το φαντασματακι!!! τι κανετε κοριτσια???ειναι καμια εδω η' οταν βγαινετε ολεσ μπαινω εγω???βρικολακακι μηπως να με λεγατε???χιχιιχιιχι!!!μπαααα!!!!ειναι κ η Νατς κ η Μαρινα που μπαινουν κ πιο αργα απο μενα!!!λε κ κανουμε αλλαγη βαρδυας (βαρδυας ειπα-οχι πανας)
το απογευμα σας αφησα γιατι πηγα κομμωτηριο!!!δεν ξερω πως την παλευετε με το θεμα του λουσιματος βρε κοριτσια....εγω λουζομουν παντα σκυμμενη κ εξω απο την μπανιερα εγω!!!οταν αρχισε να μεγαλωνει πολυ κ=η κοιλιτσ μου επιχειρησα μεσα ορθια,οπως φανταζομαι κανετε ολες σας,κ δεν μου ηταν καθολου ανετο!!κ ετσι αποφασισα να μπω το ιντερνετ να παρω προσφορες απο κομμωτηρια για πολλες επισκεψεις με λουσιμο-θεραπεια-χτενισμα κ αυτο εχω αρχισει κ κανω!!!οσο μπορω σε κομμωτηριο πηγαινω,ειδαλλως θα προσπαθω καποιες φορες κ μονη μου!!! κ πριν χρονια που ειχα το ατυχημα μου ηταν μεγαλο μαρτυριο αυτο το θεμα!!!κ τωρα που δεν κανει να σκυβουμε τοση ωρα κ για πολυ,περα το οτι ποναω κιολας....
τελος παντων το μικρουλι μου να ετσι κ πηγα κομ/ριο σημερα κ εγινα "ΝΤΑΛΙΑ"XXAXAXAXXAXAXA
afro afro afro afro afro ειναι καλα κ λυσεις θα βρουμε!!
τελικα δεν ειναι καμια μεσα,ε??

864 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 9:49 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ !!!! Very Happy Very Happy Very Happy :sunny
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????? Ε ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!! Sleep Sleep Sleep ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ,ΤΟ ΦΡΟΥΦΡΟΥ-ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ Κ Τ'ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΗΜΕΡΟ ΠΑΛΙ sunny sunny sunny
ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ,ΑΠΛΩΣΑΜΕ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟΥΥΛΙΑ!!! Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΚΕΙΝΟΣ ΝΩΡΙΣ Μ'ΕΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕ!!ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΟΥ !!! ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΑΡΑΜΕ ΣΚΟΠΙΕΣ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ!!!ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΧΕΙ!!! ΑΝ ΒΑΡΑ ΤΟΟΟΣΟ ΚΛΩΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!ΟΥΟΥΥΥΥΥΥ!!! ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ!!!Ο ΦΑΔΕΡΟΥΛΗΣ !!!! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΌ'ΧΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΠΟΘΗΚΟΥΛΑ Κ ΜΕΙΣ!!Κ ΕΧΕΙ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ!!!
ΑΣ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ Κ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΜΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΙΤΕ ΚΣ ΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΑΚΙΑ ΣΑΣ

865 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:00 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Φρουφρου μου...Τελικα εχεις πολυ πλακα...μπαινεις...τα λες...βγαινεις...χαχαχα..!!! Very Happy Very Happy Very HappyΜε το καλο να ξεκινησετε σημερα το δωματιο του πριγκηπακου σας..!!! king king king

866 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:09 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ!!! Smile Smile Smile ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!

867 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:12 pm

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα κοριτσακια μου!!! ναι ναι καλα βλεπετε εγω ειμαι!!κοιμηθηκα τοσο καλα το βραδυ χωρις διαλειμματα που τωρα ξυπνησα κ δεν θελω να κοιμηθω αλλο!!οποτε να μαι!!! cheers cheers cheers cheers cheers φαντασματακι μας τι κανεις? tongue tongue tongue tongue βλεπεις παιδικουλια με τον γιοκα σου?με το καλο να ξεκινησετε σημερα το παιδικουλι σας!!!!τζουλια μου τι κανεις?η μπεμπα σου?τι νιωθεις καθημερινα πλεον?

868 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:12 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο Μηνα... flower flower flower...Με το καλο να παρουμε στις αγκαλιτσες μας τα γλυκα μας τα μωρακια..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

869 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:13 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΔΙΑΒΑΣΩ Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ Κ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕΣΑ,ΒΓΑΙΝΩ!!!ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ!!! ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ??

870 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:14 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα πρωινη Αλεξανδρα...Εκπληξη σημερα..χαχαχα..!!!Καλα ειναι η μικρουλα μου...την νιωθω καθε μερα...οχι κλωτσιες...αλλα κατι σαν σεισμο μεσα στην κοιλια μου..χαχαχα..!!! Razz Razz RazzΕσεις καλα ειστε μαμα και κορη???Η μικρη σου σε ξυπνησε?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

871 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:15 pm

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α κ ξεχασα να ευχηθω σε ολες μας ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!! flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower μπηκε πια ο ιουνιος κ το ονειρο ειναι ακομη πιο κοντα σε ολες μας!!!τερμα τα ψεμματα πια!!! τα μωρακια μας ερχονται συντομααααααααααααα!!!!
χουχουχου καλα ε ορεξατη ξυπνησα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing σημερα κλεισαμε με την αποστολια μου την 29η εβδομαδα κ μπηκαμε στην 30η!!!!γιουπιιιιιι cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

872 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:16 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαι Φροφρου μου...το πρωι που ξυπναω ειμαι μια χαρα...απο το μεσημερι και μετα ξεκιναει το μαρτυριο μου..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

873 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:16 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked Shocked
ΩΩΩΩΩΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΛΕΞ ΜΟΥ!!!!
ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΧΟΡΤΑΣΑΤΕ ΥΠΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!
ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ!!!! I love you I love you I love you

874 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:18 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω Αλεξανδρα μου περασε ο καιρος...10 εβδομαδες σου εμειναν περιπου..!!!Με το καλο κοριτσακι μου..!!!Να την παρεις στην αγκαλιτσα σου και να την χαρεις..!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

875 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:20 pm

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα σεισμο τζουλια μου ε? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy υτο θα γινεται συνεχεια απο εδω κ περα ναι η αληθεια ειναι οτι ξυπνησε η αποστολια μου λιγο πιο πριν απο εμενα!τωρα θα φαμε τα σοκολατενια δημητριακα μας μιαμ μιαμ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz φρουφρου μου θα βοηθησεις κ εσυ στο βαψιμο?η δεν θα σε αφησουν οι αντρες?

αχ τζουλια μου σε ευχαριστωωωω!!με το καλο σε ολες μας κοριτσια!!!!να παρουμε στην αγκαλια μας υγιεστατα μωρακια!!!

876 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:20 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:α κ ξεχασα να ευχηθω σε ολες μας ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!! flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower μπηκε πια ο ιουνιος κ το ονειρο ειναι ακομη πιο κοντα σε ολες μας!!!τερμα τα ψεμματα πια!!! τα μωρακια μας ερχονται συντομααααααααααααα!!!!
χουχουχου καλα ε ορεξατη ξυπνησα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing σημερα κλεισαμε με την αποστολια μου την 29η εβδομαδα κ μπηκαμε στην 30η!!!!γιουπιιιιιι cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
ΔΛΔ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ 8ο??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Κ ΓΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΑ,ΜΕ ΠΡΟΓ/ΜΕΝΗ ΕΜΕΡ/ΝΙΑ ΣΕ 60-70 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΩΠΩΩΩΩΩΩ!!!! ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΛΥ ΓΡΓΟΡΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

877 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:21 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοκολατενια δημητριακα ε...???Μμμμμ...θα ξετρελενεται η μικρουλα σου..!!!Εγω εφαγα φρυγανιες με βουτυρο και μελι...Το εχω καθιερωσει πια...μιας και γαλα δεν πινω καθολου..!!Δεν το αντεχω..!!! Mad Mad Mad

878 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:22 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχαχα σεισμο τζουλια μου ε? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy υτο θα γινεται συνεχεια απο εδω κ περα ναι η αληθεια ειναι οτι ξυπνησε η αποστολια μου λιγο πιο πριν απο εμενα!τωρα θα φαμε τα σοκολατενια δημητριακα μας μιαμ μιαμ!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz φρουφρου μου θα βοηθησεις κ εσυ στο βαψιμο?η δεν θα σε αφησουν οι αντρες?

αχ τζουλια μου σε ευχαριστωωωω!!με το καλο σε ολες μας κοριτσια!!!!να παρουμε στην αγκαλια μας υγιεστατα μωρακια!!!
ΟΧΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΩ!!ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΗΡΩ!!! Wink Wink Wink tongue tongue

879 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:23 pm

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα...Το ρολο του επιστατη θα εχεις Φρουφρου μου..!!!Μια χαρα σε βρισκω..!!! cyclops cyclops cyclops

880 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 ν.13 την / το Παρ Μαϊος 31, 2013 10:25 pm

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΟΛΑ ΤΑ SITE ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Η' ΣΕ ΤΑΙΝΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΜΕ ΤΟΝ'ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΗΠΑ"ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ!!! Sad Sad Sad Sad Sad ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΣΕ ΑΛΛΟ SITE? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 44 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Φόρουμ δωρέαν με την Forumotion | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε το δικό σας δωρεάν μπλογκ