Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από anaisanais Σήμερα στις 2:46 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Σήμερα στις 2:06 am

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από mikrimama Σήμερα στις 12:38 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από zouzounoasteroskoni Σήμερα στις 12:28 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από mama prwti fora Σήμερα στις 12:16 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 12:10 am

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 12:10 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 12:08 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από margdimitra Χθες στις 11:30 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 11:27 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 11:16 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Χθες στις 10:59 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Χθες στις 10:56 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Χθες στις 9:13 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από demaki88 Χθες στις 8:45 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 7:27 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Χθες στις 7:23 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Χθες στις 5:46 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από efaki27 Χθες στις 5:42 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Χθες στις 4:51 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Mare Χθες στις 3:58 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 2:55 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Χθες στις 1:52 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Χθες στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Χθες στις 1:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Χθες στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Χθες στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Τρι Jul 22, 2014 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Τρι Jul 22, 2014 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Τρι Jul 22, 2014 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Τρι Jul 22, 2014 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Τρι Jul 22, 2014 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Jul 22, 2014 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Τρι Jul 22, 2014 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τρι Jul 22, 2014 1:52 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Τρι Jul 22, 2014 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Τρι Jul 22, 2014 11:44 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Τρι Jul 22, 2014 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Τρι Jul 22, 2014 11:28 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 183 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

anaisanais, love4, Βάνα Κ.

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 30 ... 54  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 54]

101 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 4:26 pm

matinaki1990

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
gallida έγραψε:Αυχενική σας είπε συγκεκριμένη ημερομηνία ο γιατρός σας?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΘΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ
χρυσοβαλαντη μου πως εισαι;;; κανενα συμπτωματακι εχεις;;; εγω ττπ..... επειδη ειμαι κ ασχετη τι ακριβως δειχνει η φωτο σου;;

102 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:00 pm

valgreg

matinaki1990 έγραψε:
valgreg έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΘΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ
χρυσοβαλαντη μου πως εισαι;;; κανενα συμπτωματακι εχεις;;; εγω ττπ..... επειδη ειμαι κ ασχετη τι ακριβως δειχνει η φωτο σου;;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?ΟΧΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ.ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΙΣ 17 ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙ ΦΩΤΟ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΥΚΛΑΚΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΦΑΚΗ ΜΑΣ Very Happy Very Happy ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΙΣ 14?ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!!

103 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:22 pm

matinaki1990

valgreg έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:
valgreg έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ?ΟΧΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ.ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΙΣ 17 ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙ ΦΩΤΟ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΥΚΛΑΚΙ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΦΑΚΗ ΜΑΣ Very Happy Very Happy ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΙΣ 14?ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!!
μμμ..τελειααα..εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε τπτ για το φασολακι μας!! μονο τον σακο μας εδειξε σε μια μεγαλη οθονη..... Sad ...κ εγω πρησμενο στηθος εχω με εντονες φλεβες

104 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:37 pm

valgreg

matinaki1990 έγραψε:
μμμ..τελειααα..εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε τπτ για το φασολακι μας!! μονο τον σακο μας εδειξε σε μια μεγαλη οθονη..... Sad ...κ εγω πρησμενο στηθος εχω με εντονες φλεβες

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΤΕ ΣΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 17?

105 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:42 pm

matinaki1990

valgreg έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΤΕ ΣΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ,ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 17?
ισως απλα δεν μας το ειπε...παντως μας λεει...συγχαρητηρια εχουμε εγκυμοσυνη..να ο σακος...μετρουσε μετα τις μερες και λεει παρασκευη στις 14 ελατε να ακουσουμε καρδουλα..οποτε πιστευω κατι ειδε... τι να πω..εγω να δεις τι αγωνια εχω...μολις ακουσω καρδουλα θα ανασανω βρε παιδι μου.....

106 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:44 pm

valgreg

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ?ΕΝΝΟΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Η ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ?

107 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:46 pm

valgreg

matinaki1990 έγραψε:
ισως απλα δεν μας το ειπε...παντως μας λεει...συγχαρητηρια εχουμε εγκυμοσυνη..να ο σακος...μετρουσε μετα τις μερες και λεει παρασκευη στις 14 ελατε να ακουσουμε καρδουλα..οποτε πιστευω κατι ειδε... τι να πω..εγω να δεις τι αγωνια εχω...μολις ακουσω καρδουλα θα ανασανω βρε παιδι μου.....

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΟΥ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ?ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΒΙΩΣΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΕΣ!!!!

108 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:49 pm

matinaki1990

valgreg έγραψε:ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ?ΕΝΝΟΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Η ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ?
ενδοκολπικο..εσενα;

109 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:52 pm

matinaki1990

valgreg έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΟΥ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ?ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΒΙΩΣΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΕΣ!!!!
τωρα προσεξα οτι εισαι στην 7η..ισως εσενα ειδε γτ εγω ειμαι στρην 6η... να σου πω την αληθεια με τοση χαρα που ειχα που καταφερα επιτελους μετα απο 2.5 χρονια να μεινω εγκυος δεν τον ρωτησα τπτ..ουτε καν μου ηρθε σαν σκεψη να ζητησω τον υπερηχο..απο την επομενη φορα θα παιρνω κ θα τα μαζεψω ολα...βασικαδινουν ολοι οι γιατροι;;

110 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 7:53 pm

valgreg

matinaki1990 έγραψε:
valgreg έγραψε:ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ?ΕΝΝΟΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Η ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΟ?
ενδοκολπικο..εσενα;

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ.ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!

111 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:00 pm

matinaki1990

valgreg έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:
ενδοκολπικο..εσενα;

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ.ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!
μακαρι ολα καλα να πανε και για τις 2 μας...σε 5 μερουλες θα σου πω τα νεα μου..!!!!

112 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:09 pm

irenehr

Καλησπέρα και από μένα!
Είπα να έρθω και εγώ στην παρέα σας μιας που αν πάνε όλα καλά τον Ιανουάριο θα αυξηθεί και η δική μας οικογένεια κατά 1 μέλος!!
Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!! Very Happy cheers

113 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:11 pm

valgreg

matinaki1990 έγραψε:
μακαρι ολα καλα να πανε και για τις 2 μας...σε 5 μερουλες θα σου πω τα νεα μου..!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ

114 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:12 pm

valgreg

irenehr έγραψε:Καλησπέρα και από μένα!
Είπα να έρθω και εγώ στην παρέα σας μιας που αν πάνε όλα καλά τον Ιανουάριο θα αυξηθεί και η δική μας οικογένεια κατά 1 μέλος!!
Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας!! Very Happy cheers

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ & ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ?

115 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:14 pm

irenehr

Είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών!
Την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα πρώτη φορά!! Εσείς θα ακούσετε στις 17 ε? Είναι τέλεια εμπειρία!! Smile

116 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:16 pm

valgreg

irenehr έγραψε:Είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών!
Την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα πρώτη φορά!! Εσείς θα ακούσετε στις 17 ε? Είναι τέλεια εμπειρία!! Smile

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ!!!ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ.ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΙΣ 17 ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!!!

117 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:20 pm

irenehr

Ναι Ειρήνη!!
Χαίρω πολύ Χρυσοβαλάντη! Χαίρομαι που σε γνώρισα και μπορούμε να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!! Το πρώτο σου είναι και σένα από ότι καταλαβαίνω ε? (Από τις υπογραφές σου Wink )
Η αλήθεια είναι ότι οι μέρες μεταξύ των πρώτων υπερήχων δεν περνάνε με τίποτα αλλά υπομονή και θετική σκέψη θέλει Very Happy

118 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:29 pm

valgreg

irenehr έγραψε:Ναι Ειρήνη!!
Χαίρω πολύ Χρυσοβαλάντη! Χαίρομαι που σε γνώρισα και μπορούμε να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!! Το πρώτο σου είναι και σένα από ότι καταλαβαίνω ε? (Από τις υπογραφές σου Wink )
Η αλήθεια είναι ότι οι μέρες μεταξύ των πρώτων υπερήχων δεν περνάνε με τίποτα αλλά υπομονή και θετική σκέψη θέλει Very Happy

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ!!!!ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ!!! Very Happy

119 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:51 pm

nasia82

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα!Με το καλό σε όλες εύχομαι!!!

Ήθελα να ρωτήσω, εσείς τι χάπια παίρνετε?Εμένα μου έδωσε το gyno-tardyferon για σίδηρο(το έπαιρνα και παλιότερα όταν ήμουν αδιάθετη) και το follidex για φυλλικό οξύ.

Από συμπτώματα κι εγώ πρησμένο στήθος, υπνηλία και καμιά φορά ναυτία.
Τώρα πρέπει να μπαίνω στην 8η εβδομάδα.

Βέβαια έχω μια εκκρεμότητα την Τετάρτη..επειδή τον μήνα που έμεινα έγκυος έκανα και τεστ ΠΑΠ(τυχαία) και μου βρήκαν άτυπα κύτταρα, πρέπει να κάνω κολποσκόπηση.Μια αγωνία την έχω...για να δούμε...!Καλή συνέχεια σε όλες!!!

120 Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 στό Κυρ Jun 09, 2013 8:58 pm

valgreg

nasia82 έγραψε:Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα!Με το καλό σε όλες εύχομαι!!!

Ήθελα να ρωτήσω, εσείς τι χάπια παίρνετε?Εμένα μου έδωσε το gyno-tardyferon για σίδηρο(το έπαιρνα και παλιότερα όταν ήμουν αδιάθετη) και το follidex για φυλλικό οξύ.

Από συμπτώματα κι εγώ πρησμένο στήθος, υπνηλία και καμιά φορά ναυτία.
Τώρα πρέπει να μπαίνω στην 8η εβδομάδα.

Βέβαια έχω μια εκκρεμότητα την Τετάρτη..επειδή τον μήνα που έμεινα έγκυος έκανα και τεστ ΠΑΠ(τυχαία) και μου βρήκαν άτυπα κύτταρα, πρέπει να κάνω κολποσκόπηση.Μια αγωνία την έχω...για να δούμε...!Καλή συνέχεια σε όλες!!!

Καλησπερα κοριτσι μου με το καλο το μωρακι σου.Εγω παιρνω καθημερινα ενα πρωι ενα βραδυ το filicine και κανω προληπτικα καθε βραδυ μια ενεσουλα αντιπηκτικη λογω της παλλινδρομης που μας ετυχε τον Νοεμβριο.Ευχομαι να πανε ολα καλα θα περιμενουμε νεα σου,μην αγχωνεσαι ολα καλα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 54]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 30 ... 54  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog