Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Σήμερα στις 11:25 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Σήμερα στις 11:20 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από katerinoula Σήμερα στις 10:58 pm

» αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας?
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 10:56 pm

» ΙΟΣ HPV βοήθεια!!!!!
από ede37 Σήμερα στις 10:53 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από ede37 Σήμερα στις 10:34 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σήμερα στις 10:18 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από maryz-iraklio kritis Σήμερα στις 10:12 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από maryz-iraklio kritis Σήμερα στις 10:08 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από margdimitra Σήμερα στις 9:57 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Mamma Tomato Σήμερα στις 9:36 pm

» Καθυστέρηση
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 9:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από maria_dou Σήμερα στις 8:00 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από maro28 Σήμερα στις 7:50 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 6:25 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από mikrh mama Σήμερα στις 6:13 pm

» Επιθυμία...
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 5:52 pm

» Μανούλες από Ελευσίνα και γύρω περιοχές!!!!
από christinelle Σήμερα στις 5:43 pm

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:34 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:33 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:16 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:01 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:00 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 4:56 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 4:22 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Σήμερα στις 4:02 pm

» "ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ"ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ
από ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΜΑ Σήμερα στις 3:44 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από irenehr Σήμερα στις 3:43 pm

» ΕΔΩ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 3:39 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Σήμερα στις 3:39 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:29 pm

» καλησπερα σε ολες τις μαμαδες
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 3:26 pm

» Αναζήτηση gonal
από santal Σήμερα στις 3:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:16 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από louloupaki Σήμερα στις 3:11 pm

» ΧΑΡΙΖΩ GONAL
από santal Σήμερα στις 2:58 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από famozina Σήμερα στις 2:15 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από pucca Σήμερα στις 12:26 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:03 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:55 am

Παρόντες χρήστες
695 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 41 μέλη, 1 μη ορατός και 653 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

200810, alexbox, Anastasie, Areti2, Chris_E, darsel, Despoina90, Dori, ede37, efaki27, electronio, elife, elila, esprit, fanouria, iouliana, kat_laz, katerinoula, Lillybell, loulou_29, Maimou2009, mamalou, margdimitra, maria1988, Marianna50, markonst, mhtsaina, NOPITSA, pennytol, perperouna, tassoula, thali-alex, tinag, vasoulagal, xrysaki!, Yasmina, zanna, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, ευουλα5, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 14]

kornilia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω οταν βαφτιζα το γιο μου ο παπας με ρωτησε αν καποια απο τις νονες εχει κανει πολιτικο γαμο και ειπα οχι. ψεμματα δεν ειπα, αλλα ηξερα οτι σε λιγο καιρο θα το εκανε. κι εγω οταν εγινα νονα ημουν ανυπαντρη και μετα απο λιγα χρονια παντρευτηκα με πολιτικο. δηλαδη αυτο τι σημαινει; οτι πρεπει να με "καθαιρεσουν" απο νονα;

http://anna-glykesdimiourgies.blogspot.com/

kornilia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fdespoina έγραψε:
art86 έγραψε:το ακουσα κ εω αυτο αλλα παιζει αναλογα κ με τν παπα....μια φιλη μου ειχε 2 νονουσ για τν μικρο τησ...στα προσκλητηρια μπομπονιερεσ απο μισα κ οτι τελοσ παντων παιρνει ο νονοσ ολα μισα....κ τλκ δν το βαφτισαν κ οπι δυο γιατι δν το επετρεψε ο παπασ ...κουλο εντελωσ?

κι εμανα μου ετυχε , περισυ τον απριλη βαφτισαμε ενα κοριτσακι με τον αντρα μου εκτος αθηνων κι ενω του λεω του παπα οτι νονοι ειμαστε 2 μας αφηνει να πουμε μαζι το πιστευω κι οταν ηρθε η ωρα να λαδωσουμε μας λεει ο ενας μονο θα λαδωσει , παθαινω ενα συγκριο αλλα επειδη εγω ειχα ξαναβαφτισει κι επειδη ημουν κι εγκυος στο ζουζουνακι μου και δεν ηθελα να εκνευριζομαι αφησα το συζυγο μου να λαδωσει!! παρολα αυτα το θεωρω αποραδεκτο!!!!!! ποιος εισαι εσυ ρε κυριος που βγαζεις δικους σου ιερους κανονες !!!! εγω εχω σπουδασει θεολογια και κατι τετοιο δεν υπηρχε πουθενα!!! ουφ τα ειπα , τα εβγαλα επιτελους απο μεσα μου!!!σορυ για το ξεσπασμα!

ο καθε παπας λοιπον λεει τα δικα του τελικα! εμενα το γιο μου τον βαφτισαν οι τρεις κολλητες μου και τον λαδωσαν και οι τρεις!

http://anna-glykesdimiourgies.blogspot.com/

Popz

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Koritsia egw exw allh aporia... O antras mou einai Finlandos kai den exei 8rhskeuma. Den eimaste pantremenoi, sthn Finlandia eimaste nomika san pantremenoi. Theloume to kalokairi tou 2012 na baftisoume to paidi sthn Ellada. Paizei na mhn mas to baftizoun???

EVAKI75

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Popz έγραψε:Koritsia egw exw allh aporia... O antras mou einai Finlandos kai den exei 8rhskeuma. Den eimaste pantremenoi, sthn Finlandia eimaste nomika san pantremenoi. Theloume to kalokairi tou 2012 na baftisoume to paidi sthn Ellada. Paizei na mhn mas to baftizoun???

Kalhspera,emena h nufh mou einai Souhdeza alla kai gamo ekana edw sthn Ellada kai to paidi tous vaftisan, fetos vaftizoun to deftero. To simantiko gia thn eklhsia mas einai o nonos na exei kanei ta panta "sosta" giati autos einai pou ipotithete tha to kathodigei oson afora thn thriskia..

mariposa

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως και εμας πριν βαφτισουμε τον μικρο μας μας ειχαν πει οι παπαδες οτι θελουν η νονα να εχει παντρευτει με θρησκευτικο

Popz

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EVAKI75 έγραψε:
Popz έγραψε:Koritsia egw exw allh aporia... O antras mou einai Finlandos kai den exei 8rhskeuma. Den eimaste pantremenoi, sthn Finlandia eimaste nomika san pantremenoi. Theloume to kalokairi tou 2012 na baftisoume to paidi sthn Ellada. Paizei na mhn mas to baftizoun???

Kalhspera,emena h nufh mou einai Souhdeza alla kai gamo ekana edw sthn Ellada kai to paidi tous vaftisan, fetos vaftizoun to deftero. To simantiko gia thn eklhsia mas einai o nonos na exei kanei ta panta "sosta" giati autos einai pou ipotithete tha to kathodigei oson afora thn thriskia..

Dhladh mono me to nono exoyn problhma Razz kalo kiauto Smile se euxaristw gia thn apanthsh

momirene

Επισης εχουν προβλημα αν ο κουμπαρος δεν ειναι παντρεμενος αλλα αρρβωνιασμενος. Εγω ας πουμε στο γαμο που αλλαξα βερες δεν υπεγραψα γιατι τοτε ημουν αρραβωνιασμενη! Τελειως γλαστρα...ακομα με δουλευουν... Sad

gallida

momirene έγραψε:Επισης εχουν προβλημα αν ο κουμπαρος δεν ειναι παντρεμενος αλλα αρρβωνιασμενος. Εγω ας πουμε στο γαμο που αλλαξα βερες δεν υπεγραψα γιατι τοτε ημουν αρραβωνιασμενη! Τελειως γλαστρα...ακομα με δουλευουν... Sad
Ουπς!Εγώ που είμαι αρραβωνιασμένη λέτε να έχω πρόβλημα?

MariaM

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gallida έγραψε:
momirene έγραψε:Επισης εχουν προβλημα αν ο κουμπαρος δεν ειναι παντρεμενος αλλα αρρβωνιασμενος. Εγω ας πουμε στο γαμο που αλλαξα βερες δεν υπεγραψα γιατι τοτε ημουν αρραβωνιασμενη! Τελειως γλαστρα...ακομα με δουλευουν... Sad
Ουπς!Εγώ που είμαι αρραβωνιασμένη λέτε να έχω πρόβλημα?

Εγώ υπέγραψα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog