Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 11:33 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από love4 Χθες στις 11:02 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από maria_dou Χθες στις 10:44 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 8:28 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Χθες στις 8:39 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Δευ Oct 20, 2014 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Κυρ Oct 19, 2014 8:59 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σαβ Oct 11, 2014 12:23 pm

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 49 από 50]

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιγο αναγουλα μου την φερνει το λαδι ετσι σκετο αλλα απο το να ποναω κομματια να γινει

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας γλυκουλες μου...και εμεις κοιμηθηκαμε το μεσημερι...Νιωθω πολυ κουρασμενη και θελω να κοιμαμαι συνεχεια...!! Εσεις το παθαινετε αυτο??

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου να ξερετε δεν σας τα λεω αυτα ουτε για να σας αγχωσω ουτε για να σας πρηζω απλα καλο ειναι να λεμε το μαθημα που περασε η καθε μια μας κ να το εχουμε υποψην μας κ να προσεχουμε.κ εγω ετσι ανεμελη ημουν,ετρωγα τα γλυκα κ τα παγωτα μου οποτε ηθελα επειδη ολες οι εξετασεις εβγαιναν καλες αφεθηκα κ δεν σκεφτομουν τι ετρωγα κ με αυτο που επαθα που ερεθιστηκε η κυστη μου λογω ζαχαρης κ τα 4 κιλα σε ενα μηνα ειπα επ!!θελει προσοχη!!ενα μετρο!!γιαυτο σας τα λεω αυτα,δεν θελω να το παρετε στραβα,ας τα τρωμε ολα με μετρο για να μη δημιουργουμε προβληματα! I love you

miapetite

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε ξέρω Ελιζάκι μου,πάντως η αλήθεια είναι ότι κι εγώ το βράδι πονάω όταν αλλάζω θέση,το πρωί όταν πάω να στρώσω το κρεβάτι,κι από ζάχαρη Αλεξ άλλο τίποτα κι εγώ.

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια μου οταν πας τουαλετα για τσισακια πονας μετα?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Παρ Apr 19, 2013 7:27 pm, 1 φορά

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενοητε οτι κουραζομαστε που να με δειτε το πρωι δεν μπορω αν σηκωθω με τιποτα και πριν βαλω το ιντερνετ ξυπνουσα εκανα πρωινο στον συζηγο και μολις εφευγε για την δουλεια εγω πηγενα για υπνο και ξυπνηγα στις 1 και 2 το μεσημερι

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εγω ποναω κατω χαμιλα στα γεννητικα οργανα η γιατρος μου ειπε οτι ειναι γιατι το μωρο περνει την θεση του αλλα και επιδει αρχιζει και μεγαλονει γαι το λογο οτι σε λιγο καιρο θα υποδεκτουμε το μικρουλι μας αλλα το πονο τον συνηθησα το βραδυ μονο που γυρναω με ξυπναει αυτος ο πονος ειναι περιεργος ειναι σαν να εχω παθει τραβιγμα εντομεταξει εχουν αρχισει και παθενω και κραμπες στα ποδια

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αν σας πω κατι θα γελασετε,δεν παθαινω κραμπες στα ποδια αλλα στον ποπο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι βρε Αλεξ μου, τι να παρουμε στραβα...Ισα ισα γι αυτο ειμαστε εδω να ανταλλασουμε αποψεις και εμπειριες...!!!

Φρεσκια Μαμα εγω ποτε δεν ημουν του υπνου...Τωρα ομως δεν παλευεται η κατασταση...Ολο νυσταζω...και φυσικα δεν σηκωνομαι πια να κανω καφε του καλου μου...!!!

Μια μου μερικες φορες με πιανουν και μενα πονακια αλλα μου εχει πει ο γιατρο οτι ειναι φυσιολογικα και εχω ηρεμησει..!!

miapetite

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλεξ πονάω λίγο ναι,πιο πολύ όταν έχω ώρα να κατουρήσω.Μάλλον θα με πειράζει και μένα η ζάχαρη ε?
Φρουφρου πήρα ραφ με χρυση πατίνα κουρτινοξυλο.Και στην άκρη κάτι φεγγαράκια και λουλουδάκια.
Φρεσκια μαμά ωραία η καινούρια φωτό,πολύ γλυκιά.Εγώ πάντως το αργότερο που έχω ξυπνήσει απ την αρχή της εγκυμοσύνης είναι 8.30.Μου λείπει ύπνος

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το εχω αναγκη να συκονομαι και να κανω πρωινο τον συζηγο γιατι εχουμε βαλει προγραμμα στο σπιτι και δεν το χαλαω αλλα αν δεν συκωθω εγω ο αντρας μου δεν συκωνετε με τιποτα για να παει στην δουλεια εγω 11 η ωρα ειμαι για νανακια και εχω και το εξεις οταν κοιμαμε δεν κοιμαμε ποτε βαρια παντα λαγοκιμαμε και καρφιτσα να ακουσω τοματι γαριδα...αφου ο αντρας μου μου λεει το καλο ειναι οτι αν κλαψει το μωρο η ακουσεις κατι θα ξυονησει και του λεω και εγω κοιτα να ξυπνησεις εσυ οταν ερθει η ωρα να γεννησω γατι μας βλεπω να σε περνω τηλ το πρωι και να σου λεει ο γιο σου που εισουν βρε πατερα κοιμοσουν.. και εγω θα ξυπναω αν ακουω το μικρο ..πραγματικα καρφιτσα να ακουσω ξυπναω και επιδει δεν εχω βαλει ακομα κουρτινες στο σπιτι μου γιατι δεν εχω πολυ καιρο στο σπιτι και τωρα το ετοιμαζο μολις ξυμεροση και πεσει λιγο φως πανο μου αυτο ηταν εγω κανω καφε

Έχει επεξεργασθεί από τον/την freskia mama στις Παρ Apr 19, 2013 7:42 pm, 1 φορά

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξ μου τα γλυκακια ειναι σκετη κολαση κ γω θα προσπαθησω να προσεχω για χαρη του πασσα μου!!!!μεχρι στιγμης εβαζα,αναλογικα 1κιλο περιπου τον μηνα!!την αλλη βδομαδα εχω Β'επιπεδου κ θα ζυγιστω για να δω που βρισκομαι κελπιζω ολα να πηγαινουν καλα!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια μου την επομενη φορα που θα πας στο γιατρο σου να το αναφερεις μηπως επαθες οπως εγω,κ που δεν κανει κακο η πολυ ζαχαρη κοριτσια,εχω τρομαξει!!!

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ευτυχως δεν τρωω καθολου γλυκα...δεν τα θελω καθολου...!!Ειμαι του αλμυρου μονο...!!!

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το εχω αναγκη να συκονομαι και να κανω πρωινο τον συζηγο γιατι εχουμε βαλει προγραμμα στο σπιτι και δεν το χαλαω αλλα αν δεν συκωθω εγω ο αντρας μου δεν συκωνετε με τιποτα για να παει στην δουλεια εγω 11 η ωρα ειμαι για νανακια και εχω και το εξεις οταν κοιμαμε δεν κοιμαμε ποτε βαρια παντα λαγοκιμαμε και καρφιτσα να ακουσω τοματι γαριδα...αφου ο αντρας μου μου λεει το καλο ειναι οτι αν κλαψει το μωρο η ακουσεις κατι θα ξυονησει και του λεω και εγω κοιτα να ξυπνησεις εσυ οταν ερθει η ωρα να γεννησω γατι μας βλεπω να σε περνω τηλ το πρωι και να σου λεει ο γιο σου που εισουν βρε πατερα κοιμοσουν.. και εγω θα ξυπναω αν ακουω το μικρο ..πραγματικα καρφιτσα να ακουσω ξυπναω και επιδει δεν εχω βαλει ακομα κουρτινες στο σπιτι μου γιατι δεν εχω πολυ καιρο στο σπιτι και τωρα το ετοιμαζο μολις ξυμεροση και πεσει λιγο φως πανο μου αυτο ηταν εγω κανω καφε

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τωρα μαγειρευω ακι σκεφτομουνα την ωρα που θα ερθει ακι θα γεννησω

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξ μου τι να παρουμε στραβα.η καθε μια μα'ς λεει αυτα που ζει ! Φρεδκια μαμακα εμεις σηκωνομαστε καθε πρωι στις 7.30 ακομα με τον μπαμπουλη μας κ του το φτιαχνουμε κ μετα χουχουλιαζουμε στον καναπεδακο μας βλεποντας παιδικα κ ετσι ξανα νανουριζομαστε Sleep Sleep Sleep κ γω κοιμαμαι πολυ ελαφρυα!φυλαω το σπιτι!!julia τι καλα που δεν τρως γλυκα κ θα εισαι κ πιο ησυχη τωρα!!!! κοριτσια νοιωθετε πονακια κατω χαμηλα?

freskia mama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω νοιωθω εχουν πριστει τα γεννητικα μου οργανα.....αλλα δεν ειναι τιποτα δεν ποναω με το κατουριμα μπορει να φτεει ο πολυποδας μου ειχε πει η γιατρος αλλα συνηθος φτεει οτι προετιμαζετε το σωμα για την υποδοχη του μωρου αλλα εμενα εχει παρει ακι θεσει ο μικρος μου

JuliaG

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι φρουφρου μου, εγω εχω ποναακια, οχι εντονα ομως και οχι συνεχεια...Βεβαια εχω ακομα και τα πονακια της περιοδου...Οταν ειναι και καλα οι μερες που θα ειχα περιοδο εχω τα πονακια μου..!!Δεν ξερω αν συμβαινει και σε εσας αυτο..!!

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου, τι κάνετε; εμείς μετά το φαγητό πέσαμε σε λήθαργο! 3 ώρες κοιμόμασταν σχεδόν! Έχει και ο καλός μου σήμερα άδεια και βρήκα ευκαιρία να τον χορτάσω!
Απ'ότι διαβάζω, χρειάζεστε μάλλον ξεκούραση οι περισσότερες! Εντάξει, φυσιολογικό είναι να έχουμε πονάκια αλλά πρέπει και εμείς να είμαστε ξεκούραστες! Τώρα είναι η ευκαιρία, γιατί μετά...!
Πρέπει να ανοίξουμε και καινούριο θεματάκι κορίτσια! Το γεμίσαμε και αυτό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 49 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog