Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Σήμερα στις 11:24 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από tassoula Σήμερα στις 9:26 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 6:10 am

» Εξωσωματικη, η δικη σας εμπειρια
από κουνελάκι Σήμερα στις 5:07 am

» ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ (Οι 5 πρώτοι θα έχουν το 1ο μάθημα <<ΔΩΡΕΑΝ>>)
από Kentromesini Σήμερα στις 3:58 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Χθες στις 8:06 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 4:33 pm

» Face-paintig για παιδικά πάρτυ Θεσσαλονίκη
από fenaki22 Χθες στις 7:22 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 3:06 am

» www.candyland .gr
από candyland Πεμ Oct 30, 2014 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Πεμ Oct 30, 2014 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Πεμ Oct 30, 2014 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Πεμ Oct 30, 2014 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Πεμ Oct 30, 2014 1:38 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 51]

21 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Μαϊος 09, 2013 9:06 am

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα δυστυχώς είχα βιοχημικη κυηση και έτσι μου ήρθε η περίοδος...
Η χοριακη μου ηταν μόλις 9.87 πολυ χαμηλή.....τον επόμενο μήνα τώρα!!!!!

22 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Μαϊος 09, 2013 5:30 pm

eva evaki

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DEN PEIRAZEI THN EPOMENH FORA E? DYO BIOXHMIKES EIXA EGW...PRIN MEINW..SYMVAINOYN AYTA... MHN TO VAZEIS KATW KAI MHN SE PAREI APO KATW... PAME STHN EPOMENH... flower

23 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Μαϊος 09, 2013 6:13 pm

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μην σε παρει απο κατω!!!!!!!!!!!!!!!!τον αλλο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!συνεχισε τις ζουζουνιες με τον αντρουλη σου και θα φυτρωσει με το καλο το σπορακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Παρ Μαϊος 10, 2013 8:38 am

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια στεναχωρεθηκα
Γιατι να γίνει βιοχημικη.......
Είχα και πριν παλινδρομη στην ένατη εβδομαδα και 5 Μαρτίου είχα κάνει αποξεση.....
Λετε να παίζει κανένα ρόλο;;;

25 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Παρ Μαϊος 10, 2013 5:51 pm

eva evaki

KOITA DEN XERW AN PAIZEI ROLO H APOXESH NA SOY PW THN ALHTHEIA O GIATROS TI SOY EIPE? EGW OTAN EIXA PERSY MIA APOBOLH HTANE APO TO THYROIDH POY DEN HXERA OTI EXW! EXEIS PSAXTEI?

26 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! στό Τρι Μαϊος 21, 2013 7:41 am

alepouditsa1

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια..Συγνωμη που δεν απαντησα τοσες μερες!προσπαθουσα να απεχω οσο μπορω απο το ιντερνετ γτ καθομαι ολη μερα διαβαζω διαφορα,επηρρεαζομαι και τρελαινομαι!!εγω πηγα σημερα στο γιατρο και ακουσα για πρωτη φορα την καρδουλα του μωρου μου!ειμαι 8 εβδομαδων και 1 ημερας!απιστευτο συναισθημα!στις 12 Ιουνιου θα κλεισω ραντευου για την αυχενικη διαφανεια!
Παρ'ολα αυτα το ΑΓΧΟΣ,ΑΓΧΟΣ!!

ΒΟΒΟ οταν εκανες την αποξεση δεν σου ειπε ο γιατρος σου να περιμενεις ενα χρονικο διαστημα μεχρι να ξαναπροσπαθησεις?εμενα προσωπικα περσυ οταν εκανα την αποξεση τον Οκτωβριο μου ειπε ο γιατρος να περασουν τουλαχιστον 3 μηνες μεχρι να ξαναπροσπαθησω ωστε να προλαβει η μητρα να επανελθει!τον πρωτο μηνα μαλιστα ουτε κοκο δεν μου επετρεπε!!!

kellymania

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια κατέφθασα κι εγώ!!! Είμαι 11 εβδομάδων και κάνω την αυχενική την Πέμπτη που μας έρχεται. Έχω ήδη ένα κοριτσάκι 3 ετών και μία εξωμήτρια κύηση στο ενεργητικό μου Rolling Eyes Με το καλό τα μωράκια σας και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α ξέχασα ΠΗΤ 18 12 13!

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα!!!!!!!!!!!με το καλο να υποδεχτεις το νινακι σου!!!!!!αντε υπομονη μεχρι την πεμπτη οπου θα θεις το νινακι σου!!!!ειναι απολαυστικη εξεταση!!!!!εγω την εκανα την πεμπτη π μας περασε!!!!!ολα κυλουν υπεροχα,μαθαμε και το φυλο κατα 80% κοριτσακι!!!!!!αυριο τα αποτελεσματα απο το αιμα!!!!!φιλακια σε ολες!!!!

kellymania

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kitty29 έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!με το καλο να υποδεχτεις το νινακι σου!!!!!!αντε υπομονη μεχρι την πεμπτη οπου θα θεις το νινακι σου!!!!ειναι απολαυστικη εξεταση!!!!!εγω την εκανα την πεμπτη π μας περασε!!!!!ολα κυλουν υπεροχα,μαθαμε και το φυλο κατα 80% κοριτσακι!!!!!!αυριο τα αποτελεσματα απο το αιμα!!!!!φιλακια σε ολες!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ! Smile Laughing Με το καλό κι εσύ τα αποτελέσματα αύριο Very Happy

pigkoulinaki

Καλησπερα κοριτσια!!!!καλα εισαστε???ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,να εχουμε ολες μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!
ειμαι καινουρια στην ομαδα σας,και καινουρια μελλουσα μανουλα!!!!

οπως βλεπετε και στο τικερακι μου ειναι στην 11ηβδομαδα και 2 μερες!
σε 3 μερουλες εχω την αυχενικη!!!!!
μακαρι να πανε ολα καλα!!!!!!!!
cheers cheers cheers cheers

kellymania

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!!καλα εισαστε???ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,να εχουμε ολες μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

Καλώς ήρθες στις Δεκεμβριομαμάδες!!! Με το καλό τα αποτελέσματά σου κι αφού είναι και η πρώτη σου εγκυμοσύνη απόλαυσέ το!!!

Θα σ'αρέσει πολύ η αυχενική, για μένα είναι η καλύτερη εξέταση (αν όλα πάνε κατ'ευχήν βέβαια cyclops )

pigkoulinaki

kellymania έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!!καλα εισαστε???ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,να εχουμε ολες μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

Καλώς ήρθες στις Δεκεμβριομαμάδες!!! Με το καλό τα αποτελέσματά σου κι αφού είναι και η πρώτη σου εγκυμοσύνη απόλαυσέ το!!!

Θα σ'αρέσει πολύ η αυχενική, για μένα είναι η καλύτερη εξέταση (αν όλα πάνε κατ'ευχήν βέβαια cyclops )

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
κατα ποσο θα απολαυσω την αυχενικη δεν ξερω!!!!!η καρδια μου θα παει να σπασει αν ολα θα ειναι οκ!!!!!!!!
μακαρι να ειναι ολα οκ και να το απολαυσω οσο μπορω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα συνεγκυουλες μου!!!!!!!!!!!πως ειστε;εμεις μια χαρα!!!!!πηρα και τα απο τελεσματα απο το papp-a!oλα τελεια!!!!!συνεχιζουμε!!!!!εσεις πως ειστε;εγω κατα τα αλλα μια χαρα αν εξαιρεσεις τα νευρα...... Twisted Evil πολλα νευρα ρε παιδι μου......τι να πω!!!!περιμενω να κλεισουν και τα σχολεια.......για την μεγαλη μου το λεω....αλλη μια βδομαδα εμεινε,να χουζουρευω λιγο στο κρεβατι παραπανω....!!!σας αφηνω παω για το καθημερινο καθαρισμα......πφφφφφφ βαρεθηκα!!!!φιλακια σε ολες και να προσεχετε!!!!!

kellymania

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kitty29 έγραψε:καλημερα συνεγκυουλες μου!!!!!!!!!!!πως ειστε;εμεις μια χαρα!!!!!πηρα και τα απο τελεσματα απο το papp-a!oλα τελεια!!!!!συνεχιζουμε!!!!!εσεις πως ειστε;εγω κατα τα αλλα μια χαρα αν εξαιρεσεις τα νευρα...... Twisted Evil πολλα νευρα ρε παιδι μου......τι να πω!!!!περιμενω να κλεισουν και τα σχολεια.......για την μεγαλη μου το λεω....αλλη μια βδομαδα εμεινε,να χουζουρευω λιγο στο κρεβατι παραπανω....!!!σας αφηνω παω για το καθημερινο καθαρισμα......πφφφφφφ βαρεθηκα!!!!φιλακια σε ολες και να προσεχετε!!!!!

Καλημερούδια!!!! Μπράβο για τις εξετάσεις τέλεια!!!
Κι εγώ τα ίδια νεύρα έχω, dont worry H μικρή σου πόσο είναι? Εμένα 3 και σχολείο πάμε του χρόνου Wink

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
hellooooooo!!!!!ειναι 6.......τον αλλο μηνα μπαινουμε στα 7.......απο Σεμπτεμβριο Α δημοτικου!!!!!ελπιζω να μην με δυσκολεψει......αν και γενικα ειναι αρκετα ζωηρη...και ατιθαση......βλεπεις τοσα χρονια μονη της.......ευτυχως το πηρε καλα με την εγκυμοσυνη......ερχεται και μαζι μου στον γιατρο!!!φιλακια!!!!!!!

kellymania

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kitty29 έγραψε:hellooooooo!!!!!ειναι 6.......τον αλλο μηνα μπαινουμε στα 7.......απο Σεμπτεμβριο Α δημοτικου!!!!!ελπιζω να μην με δυσκολεψει......αν και γενικα ειναι αρκετα ζωηρη...και ατιθαση......βλεπεις τοσα χρονια μονη της.......ευτυχως το πηρε καλα με την εγκυμοσυνη......ερχεται και μαζι μου στον γιατρο!!!φιλακια!!!!!!!

Μαζί στο γιατρό? Very Happy Very Happy Very Happy Να κάτι που θα'θελα κι εγώ! Laughing Ολόκληρη κοπελάρα λοιπόν η κόρη σου! Να την χαίρεσαι και με το καλό το μωράκι σου Έχω την εντύπωση πως επειδή είναι κορίτσι, δεν θα'χεις θέμα, ίσα ίσα που θα σε βοηθάει αρκετά Wink

evianna80

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!
Κ ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ ΔΙΔΥΜΑ Κ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΓΧΟΣ.ΕΙΜΑΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 3 ΗΜΕΡΩΝ!!!!

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
διδυμακια!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy .με το καλο κοπελα μου και να εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη!!!!!!καλως ηρθες στην ομαδουλα!!!!!!τι καλα!!!!μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!!

evianna80

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kellymania
καλησπερα ,σημερα δεν ειχες ραντεβου για αυχενικη?ολα καλα?
κοριτσια απο συχνουουρια πως πατε?

kitty29

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τα περισσοτερα συμπτωματα σε μενα εχουν υποχωρησει.......αλλα η συχνοουρια καλα κρατει σε μικροτερο βαθμο ομως......εκτος απο το στηθος....τουμπανο λεμε....... Shocked να δω που θα φτασει μεχρι το τελος!!!!!σαν καμια αγελαδα νιωθω......χιχιχι!!!!!ανυπομωνω να περασει ο καιρος να αρχισω να νιωθω το νινακι μου.....!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog