Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Mama40 Σήμερα στις 1:01 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Σήμερα στις 12:45 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από sevi29 Σήμερα στις 12:42 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Σήμερα στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Σήμερα στις 12:27 am

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από sevi29 Σήμερα στις 12:25 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 12:22 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από sevi29 Σήμερα στις 12:06 am

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Χθες στις 11:56 pm

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Χθες στις 11:18 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Χθες στις 11:17 pm

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 10:52 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 10:36 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Χθες στις 10:34 pm

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από kerasoula Χθες στις 10:32 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από maro28 Χθες στις 10:15 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από Stevi_tasos Χθες στις 9:51 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Χθες στις 9:41 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από thomais Χθες στις 5:53 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 5:27 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 3:30 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από kerasoula Χθες στις 3:21 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 3:14 pm

» Κλαψ κλαψ...... :(
από kerasoula Χθες στις 3:09 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος2
από ede37 Χθες στις 1:09 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Χθες στις 12:52 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 11:32 am

» συσπασεις...
από Dori Χθες στις 11:08 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Tinkerbell10 Χθες στις 10:08 am

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Χθες στις 8:42 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Χθες στις 2:06 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Τετ Jul 23, 2014 11:27 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Τετ Jul 23, 2014 10:59 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Τετ Jul 23, 2014 10:56 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Τετ Jul 23, 2014 9:13 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Τετ Jul 23, 2014 7:23 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Τετ Jul 23, 2014 1:52 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Τετ Jul 23, 2014 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Τετ Jul 23, 2014 1:04 pm

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

esprit

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 51]

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα,κορίτσια μου!! Τι κάνετε;
Ματινάκι, καλή επιτυχία σήμερα στο γιατρό! Ελπίζω να καταφέρετε να δείτε το φύλο!
Μαρινάκι, με το καλό και η β' επιπέδου! Βλέπω όλες κοντά σε εκείνες τις μέρες είμαστε!
Αλεξάνδρα μου, σου απάντησα και στο άλλο το θέμα! Τι να κάνουμε, οι άντρες μας είναι φοβιτσιάρηδες! Άσε που μας αγαπάνε πολύ και εμάς και τα μπεμπάκια μας και γίνονται υπερπροστατευτικοί!
Αχ, κορίτσια μου, χθες το βράδυ που ξαπλώσαμε να κοιμηθούμε άρχισε να κουνιέται πάλι ο μπεμπάκος μου!!

molly

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα!!!!
Εγώ έχω κλείσει β΄επιπέδου στις 10 Μαίου.....

Αν πάνε όλα καλά και την κάνω δηλαδή.....

Έχω τρελό άγχος...απ τη μία λέω να περάσουν οι μέρες να ρθει η 16 Απριλίου,να κάνω αμνυοπαρακέντηση και απ την άλλη φοβάμαι το μετά.......

Αν έχω κολλήσει τοξόπλασμα το μωράκι μου,θα πρέπει να μου το πάρουν....

Και από μέρα σε μέρα θα αρχίσω να τη νιώθω...δε θα το αντέξω αν πάει κάτι στραβά......

Πρέπει να μπω και στα 2 προηγούμενα θεματάκια σας, γιατί δε ξέρω για τις εγκυμοσύνες σας ακόμη πολλά και νιώθω άσχημα που δε μπορώ να συμμετέχω σ αυτά που λέτε....

Όσο για τα βιβλία....καλύτερο για μένα είναι οι συμβουλές απ τις μητέρες μας ή φίλες μας που είναι ήδη μητέρες και φυσικά ο παιδίατρος μας!

Εμένα είναι και το επάγγελμά μου σχετικό με παιδιά ,οπότε στο γιο μου δε συνάντησα ιδιαίτερο πρόβλημα....Ήμουν εξοικειωμένη με το θέμα!!!!! Very Happy

Αν σε κάτι μπορώ να βοηθήσω,ευχαρίστως με ρωτάτε....
Εγώ η αγορά που θέλω να κάνω σε αυτή την εγκυμοσύνη,είναι το βιβλίο της Α.Πατσούρου για το θηλασμό,μιας και στο γιο μου θήλασα μόνο 43 μέρες.....

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που ετοιμάζονται για τη β΄ επιπέδου,καθώς και σε όσες θα επισκεφθούν το γιατρό τους!Εγώ τη ζουζού την άκουσα την Παρασκευή που μας πέρασε,αλλά μου λείπει ήδη.......

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! Razz ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΠΟΡΤΙΣΑΜΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΟΥΛΑ Cool ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΝΑΤΑΣΑ ΦΟΦΕΡΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΣΙ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΒ ΝΟΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΘΗΤΑ , ΚΑΤΙ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΦΩΝΑΖΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MOLLY ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ,ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Η ΚΑΘΕΜΙΑ,ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ"ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ "ΔΥΣΚΟΛΑ"ΑΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ Κ ΔΙΝΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Wink ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ.ΜΕ ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΕΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?ΠΗΓΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Η΄ΑΡΓΟΤΕΡΑ? Very Happy

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
molly έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα!!!!
Εγώ έχω κλείσει β΄επιπέδου στις 10 Μαίου.....

Αν πάνε όλα καλά και την κάνω δηλαδή.....

Έχω τρελό άγχος...απ τη μία λέω να περάσουν οι μέρες να ρθει η 16 Απριλίου,να κάνω αμνυοπαρακέντηση και απ την άλλη φοβάμαι το μετά.......

Αν έχω κολλήσει τοξόπλασμα το μωράκι μου,θα πρέπει να μου το πάρουν....

Και από μέρα σε μέρα θα αρχίσω να τη νιώθω...δε θα το αντέξω αν πάει κάτι στραβά......

Πρέπει να μπω και στα 2 προηγούμενα θεματάκια σας, γιατί δε ξέρω για τις εγκυμοσύνες σας ακόμη πολλά και νιώθω άσχημα που δε μπορώ να συμμετέχω σ αυτά που λέτε....

Όσο για τα βιβλία....καλύτερο για μένα είναι οι συμβουλές απ τις μητέρες μας ή φίλες μας που είναι ήδη μητέρες και φυσικά ο παιδίατρος μας!

Εμένα είναι και το επάγγελμά μου σχετικό με παιδιά ,οπότε στο γιο μου δε συνάντησα ιδιαίτερο πρόβλημα....Ήμουν εξοικειωμένη με το θέμα!!!!! Very Happy

Αν σε κάτι μπορώ να βοηθήσω,ευχαρίστως με ρωτάτε....
Εγώ η αγορά που θέλω να κάνω σε αυτή την εγκυμοσύνη,είναι το βιβλίο της Α.Πατσούρου για το θηλασμό,μιας και στο γιο μου θήλασα μόνο 43 μέρες.....

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που ετοιμάζονται για τη β΄ επιπέδου,καθώς και σε όσες θα επισκεφθούν το γιατρό τους!Εγώ τη ζουζού την άκουσα την Παρασκευή που μας πέρασε,αλλά μου λείπει ήδη.......
Μόλλυ μου σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Φαντάζομαι τι αγωνία θα περνάς..Θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά με την μπέμπα σου!

φρουφρού έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! Razz ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΠΟΡΤΙΣΑΜΕ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΟΥΛΑ Cool ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΝΑΤΑΣΑ ΦΟΦΕΡΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΣΙ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΒ ΝΟΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΟ ΑΙΣΘΗΤΑ , ΚΑΤΙ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΦΩΝΑΖΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΣ ΜΗΠΩΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ,ΑΛΛΑ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ
Αχ, είναι πράγματι απίστευτο συναίσθημα! Βέβαια, είναι νωρίς ακόμα και για την ώρα μπορώ να το νιώσω μόνο εγώ και αυτό όχι συνέχεια.. ελπίζω γρήγορα να το καταλάβει και ο αντρούλης μου!!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου σε ευχαριστω που μου απαντησες στο αλλο θεματακι μου!ετσι ειναι,οι αντρες ειναι ευαισθητοι κ φοβιτσιαριδες!αχ τον νιωθεις τον μπεμπη σου ε?δεν ειναι πολυ γλυκουλι ετσι οπως κανει? μολλυ μου ευχομαι να πανε ολα καλα με το μωρακι σου....δεν ξερω τι αλλο να σου πω,ειναι λογικο να αγχωνεσαι απο που κολλησες το τοξοπλασμα?
φρουφρου μου δεν πηγαμε βολτιτσα σημερα κ δεν νομιζω να παμε!!!αν κ εχει ωραια μερα με ηλιο,αλλα ο αντρουλης μου σημερα θελει μονο στον καναπε να αραζει!!οποτε θα αραξουμε μεσα μαζι!!αυριο θα παμε πιστευω!εσυ καλα εισαι?

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, Αλεξάνδρα μου, είναι υπέροχο!! Τι κάνει το δικό σου το μπεμπάκι;;
Καλέ, ξέχασα να πω! Καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι! Είμαι σίγουρη ότι θα γεμίσει και αυτό σε χρόνο dt!!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειναι το μπεμπακι μου,ζωηρουλι ειναι ωρες ωρες!εφαγα μεσημεριανο κ στο καπακι εφαγα κ ενα κομματι γαλακτομπουρεκο που εφτιαξε η πεθερα μου κ μου εφερε κ αυτο εκανε σαν τρελο μετα απο ολα αυτα!η του αρσε το γαλακτομπουρεκο η το εσκασα το καημενο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

miapetite

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!Καλό μήνα και καλορίζικο το θεματάκι.Καλή επιτυχία σε όσα κορίτσια πάνε στο γιατρό.Αλεξάνδρα μου ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και αντιδρά διαφορετικά.Μην ανυσηχείς για το σεξ¨.Ίσα ίσα θα ναι και πολύ ανανεωμένη η σχέση μετά από τόση αποχή,σιγά μην είναι αποξενωμένη.Εμείς κάνουμε,όχι πολύ συχνά γιατί δεν έχω καθόλου ορεξη με όλα τα συμπτωματα,κι αφού ο άντρας μου ρώτησε καμια 100 φορες το γιατρό και με τη χρήση προφυλακτικού μόνο και προσεκτικά μας είπε.
Γενικότερα δεν είναι και η τρελή ευχαρίστηση

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μια μου!τι κανεις?το νινακι σου?ναι οντως,δεν ειναι κ ευκολο το σεξ στην εγκυμοσυνη!!δεν θα ξανα ασχοληθω με αυτο το θεμα κ ουτε θα ανησυχω!εχετε δικιο.εχω το πακετο με τον αντρουλη μου,ζουμε πολυ ωραια την περιοδο της εγκυμοσυνης κ ειναι κριμα να σκεφτομαι χαζα!αλλα καθε πρωτη φορα σε κατι ειναι κ περιεργη!

miapetite

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σήμερα με πονάει λίγο η κοιλιά μου χαμηλά.Δεν ξέρω γιατι.Ρώτησα κι εγώ το γιατρό για τους μήνες και μου είπε το ίδιο με σένα.Έχω ΠΗΤ 17-09 άρα κάθε 17 λέει αλλάζω μήνα.Απλούστατο.Εγώ πάλι δεν το κατάλαβα.Το μωράκι μου είναι καλά υποθέτω,είναι ήρεμο και απολαμβάνει το ωραίο περιβάλλον που βρίσκεται μιας και ακόμη έχει αρκετό χώρο.

[You must be registered and logged in to see this image.]

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έτσι ακριβώς είναι,κορίτσια! Όλα θα γίνουν, σημασία έχει ότι είμαστε ευτυχισμένες με τους άντρες μας και περιμένουμε τα μωράκια μας!!
Αλεξάνδρα μου, βλέπω είχες όρεξη σήμερα!! χαχα Razz

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="miapetite"]Σήμερα με πονάει λίγο η κοιλιά μου χαμηλά.Δεν ξέρω γιατι.Ρώτησα κι εγώ το γιατρό για τους μήνες και μου είπε το ίδιο με σένα.Έχω ΠΗΤ 17-09 άρα κάθε 17 λέει αλλάζω μήνα.Απλούστατο.Εγώ πάλι δεν το κατάλαβα.Το μωράκι μου είναι καλά υποθέτω,είναι ήρεμο και απολαμβάνει το ωραίο περιβάλλον που βρίσκεται μιας και ακόμη έχει αρκετό χώρο.

Και εγώ είχα κάτι μικροενοχλήσεις τις προάλλες, μην ανησυχείς! Φαντάζομαι είναι φυσιολογικό γιατί αλλάζει και το σώμα μας!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι νατασσα μου αυτο εχει σημασια κ ποτε δεν εχω ορεξη εγω!! Razz Razz Razz Razz Razz
τι ρωτησες τον γιατρο για τις εβδομαδες μια μου?

natasathess

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά κάνεις! Λογικό είναι!
Σας χαιρετώ, κορίτσια μου! Έχει ο κολλητός μου γενέθλια και θα πάμε να του κάνουμε παρτάκι! Καλά να περάσετε ό,τι και αν κάνετε! Φιλιά!!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα να περασετε νατασσα μου!να χαιρεσαι τον φιλο σου!!φιλακια πολλα!!

dimi82

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από εμένα! Και εγώ την Παρασκευή το είδα το μωράκι μου και ήταν όλα τέλεια!!! Φύλλο δεν είδαμε αλλά μας είπε πως προς το παρόν δε βλέπει να εξελίσσεται κάτι εκεί κάτω!!!!

Αλεξάνδρα μου και εγώ χτες κατάφερα να τον πείσω να "κάνουμε κάτι" και μετά για κανένα 2ωρο είχε τύψεις... Και μετά λένε εμάς ευαίσθητες και υπερβολικές!!! Razz

Molly μοιάζουν αρκετά οι ιστορίες μας! Εγώ ήμουν ένα μήνα ξάπλα γιατί είχα λίγο αίμα και μόλις μου επέτρεψε ο γιατρός να σηκωθώ έπαθα γαστρεντερίτιδα. Πήγα στο νοσοκομείο και δε μου έκαναν υπέρηχο γιατί δεν μπορούσε ο γιατρός... Twisted Evil Και όλα αυτά στην 9η εβδομάδα (πέρυσι στην 9η χρειάστηκε να κάνω απόξεση γιατί το πρώτο μου μωράκι παλλινδρόμησε) Τρελή κατάθλιψη τους πρώτους μήνες, τώρα άρχισα να πιστεύω πως ίσως και να πάνε όλα καλά τελικά....

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα dimi μου!χαιρομαι που ολα ειναι τελεια με το μωρακι σου!!ουτε κ εσεις καταφερατε να δειτε φυλλο ε?κουνιοτανε πολυ?δεν βοηθουσε η σταση?πως τον επεισες για πες μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ετσι ειναι οι αντρες!!!πρεπει να το παρουμε αποφαση!ευαισθητοι κ συναισθηματικοι οσο δεν παει!κ οταν τους πιασει το πατρικο φιλτρο,ειναι αστα να πανε!πλακα εχουν Very Happy

dimi82

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το έπεισα με την κλασσική γυναικεία που...νια!!!Με βουρκωμένα μάτια τον ρώτησα "Πάχυνα τόσο που δε με θέλεις καθόλου ε???" (Το δάκρυ λόγω ορμονών το έχω στο τσεπάκι πλέον... χιχι) Και όπως σου είπα επειδή είναι και ευαισθητούλι...μου έκανε τη χάρη... Αλλά αλήθεια σου το λέω μετάνιωσα μετά... Δεν μ'αφηνε να κοιμηθώ! Και αν το ενοχλήσαμε? Και αν το τραυματίσαμε? Και αν ένιωσε περίεργα??? Χρειάστηκε να του εξηγήσω πως τα παιδάκια μέχρι τα 10 δε ξέρουν τι θα πει sex. Πόσο μάλλον τα εμβρυάκια! Πιο πιθανόν είναι να το νανουρίσαμε!!! Αλλά η όλη κατάσταση έχει πολύ πλάκα... Σαν παιδάκι κάνει!!!

Για το φύλλο δεν είμαστε ακόμα σίγουροι, προς το παρόν μας είπε δεν είδε κάτι να εξελίσσεται αλλά... Θα δούμε στον μεγάλο υπέρηχο!!!

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχα πραγματικα εχω λιωσει στο γελιο!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing οντως εχετε πολυ πλακα!!!τι γλυκος που ειναι ο αντρας σου!!αχ τα μαναρακια μας!!!!για φιλημα ειναι ετσι οπως κανουν!!!ποτε θα κανετε την β επιπεδου?τωρα σε ποια εβδομαδα εισαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 27 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog