Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 2:36 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από melissoula84 Σήμερα στις 1:56 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ: ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ?
από HappyMama Σήμερα στις 1:31 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 1:29 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Σήμερα στις 1:20 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 11:43 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 10:49 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από love4 Σήμερα στις 12:51 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από annie m Χθες στις 9:23 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

Παρόντες χρήστες
694 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 12 μέλη, 0 μη ορατοί και 682 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Despoina90, fairyter, fountouni, griniaroula, HappyMama, kikimam, maria_dou, mariameint, mary2, melissoula84, roulakriti, xrysaki!

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 51]

841 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:15 pm

Anna_K

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αιμιλια στειλε μου πμ.απο εσας ακουσα για την κεραλοιφη δεν ειχα ξανακουσει και δεν ειδα καμια γνωστη μου να τη χρησιμοποιει.Καλο δρομο και καλα να περασετε.

Τη μαξιλαροθηκη την αγορασα απο κει αμεσως,μολις ειδα το μαξιλαρι μου φανηκε απαισιο και ηθελα να το ντυσω και εκτος απο αυτο θα λερωνεται και δε γινεται να το πλενεις,10 ευρω εκανε

842 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:20 pm

yianna76

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να ρωτησω στο δημοσιο δεν σου λεει ο γιατρος ποσα θελει;δινεις οσα θελεις;

843 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:22 pm

yianna76

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα μου εδωσαν μαξιλαρι θυλασμου που ειναι στρογγυλο τι μαξιλαροθηκη μπαινει;

844 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:22 pm

chrisbi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ouf,diavazw edw k kamia wra k den thymamai tipota!xaxa!kalorizika ta epiplakia se oses pirate/paraggeilate!mpravo gia ta kala apotelesmata stis exetasoules sas!
happy mama na aneveis k sta dwmatia tou 5ou pou einai ta lux monoklina,ston 6o einai ta apla monoklina.
artemis,wraia i volta mas xtes alla prepei na krywsa,oli mera trexei i myti mou k eimai zavlakwmeni!i mikroula sou pws einai?
ypoloipes athinaies,kanoniste gia kafe!
se ligo tha paw gia ypno gia na synelthw giati avrio tha rthoun oi goneis mou na ksekinisoume na etoimazoume to dwmatio!
kalinyxta sas syneggyoules mou!!!! Very Happy

845 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:31 pm

Anna_K

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΗΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΑΝ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΞΙΩΘΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ...... pig

Ενταξει να μη ξερεις αλλα να το ψαξεις να ενημερωθεις που ξερεις τι μπορει να σου τυχει,η γιατρος να ειναι οτι ναναι οπως στη συγκεκριμενη περιπτωση.Εμενα το ψαξιμο με εσωσε οταν πηγα τουαλετα ημουν 5 εβδομαδων λιγες μερες αφου ειχαμε παει στο γιατρο και παω τουαλετα και βλεπω αιμα,ειχα διαβασει οτι συμβαινει και δεν ειναι παντα αποβολη και ετσι μπορεσα και εμεινα ψυχραιμη αλλιως θα ειχα λιποθυμησει στη καλυτερη περιπτωση.Ευτυχως που το μωρο της κοπελας ειναι καλα τελικα.Τελος καλο ολα καλα.
Yianna σαν πεταλο ειναι το δικο μου που ανοιγει και γιναται μακρυ σαν μπανανα,πως ειναι στρογγυλο το δικο σου?
Οσο για το δημοσιο δε ξερω να σου πω.
Χριστινα κανε το κολπο που μας ειπε η Αιμιλια ανοιξε μια αλλη σελιδα και καθε τι που διαβαζεις και θελεις να απαντησεις το γραφεις ενα ενα

846 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τρι Apr 02, 2013 11:54 pm

Anna_K

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καληνυχτα κι απο μενα.Ονειρα γλυκα και μπεμπεδιστικα.Εμενα το πρωι ερχεται η μαμα μου,ειμαι πολυ χαρουμενη

847 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 12:33 am

kakao_28

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεία σας κορίτσια!

Τώρα μπαίνω από όλη τη μέρα, απ΄ότι βλέπω έχετε πολλές σκυλάκια. Τι κάλα? Θα ήθελα κι εγώ ένα....

Άτρεμη άψογη η ιδέα για το δωμάτιο!

Μαράκι τέλεια η καμπύλη σου!

Η ξαδέρφη μου πηγαίνει σε έναν παιδιατρο που ασχολείτε με την ορθοπαιδική και τις είπε η καλύτερη όλων είναι η φισάν. Κι εγώ κεραλοιφή σκεφτομαι για αρχή και βλέπουμε.
Αυτό με την πούδρα που λέτε δεν το ήξερα.
Αννα εγώ κεραλοιφή παίρνω από μια κοπέλα εδω στο φορούμ και είμαι πολύ ευχαριστημένη

Μαρία κρήτη είναι δυνατόν να συμβεί αυτό με τη γειτόνισσα σου. Μου το είπε και η γιατρός μου. Είναι πολύ συχνό φαινόμενο τον τελευταίο καιρό να μπαίνουν στο 10ο και να μην έχει κατέβει το μωρό. Το παίρνουν με καισαρική γιατί μετά από ώρα αρχίζει και ζορίζεται το μωρό. Μου είπε πως θα προσπαθήσουμε όσο μπορούμε αλλλά να το έχω στο νου μου σαν ενδεχόμενο.

Happymama δουλεύεις ακόμη? Πως την παλεύεις?

Δήμητρα μπράβο στο μπέμπη σου!! Κι εγώ σαν κι εσένα δε βλέπω την ώρα να γεννήσω...

dorto κι εγώ έχω τρελό θέμα με τη συχνουρία. Όλη μέρα και όλη νύχτα τρέχω...

Γιάννα εμένα μου είπε η γιατρός πως δεν θέλει τίποτα αλλά θα της δώσω κάτι εγώ αν είναι σε όλα οκ, δεν έχω αποφασίσει ακόμα πόσα.

Καλό βράδυ!!!

848 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 9:29 am

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ???ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ...ΜΕ ΖΟΡΙΖΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ 3 ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ,ΕΝΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΣΦΗΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ... Crying or Very sad Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ...ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΚΑΙ 6 Η ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ. ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΡΩΜΟΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ.... ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΟΥ...

849 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 9:43 am

maria-eva

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μαρακι κ εγω ακριβως τα ιδια ενας υπνος χαλια ξυπνησα τοσο κουρασμενη μονο τουαλετα 3 φορες πηγα ο καιρος τα ιδια..κακαο παιδιατρο σκεφτηκες σε ποια θα πηγαινεις απο οτι θυμαμαι 3 ειναι συμβεβλημενες...εγω θελω να ειναι υπερ του θηλασμου περισσοτερο τωρα που θα ανεβω θα ρωτησω...αχ εχω κ ενα αγχος με το ταξιδι αχ και βαχ κ το βραδυ που το ξενυχταω ολο κατι ασχημο θα σκεφτομαι να αγχωνομαι εκεινο δεν εκανα το αλλο να μην ξεχασω...ο μπεμπης επισης χθες με τρομαξε σε καθε ανασα μου να με ριχνει τρεις τεσσερις συνεχομενες σαν να ετρεμε μεσα στην κοιλια ε λεω κατι επαθε χεσ..κα απανω μου αλλα μετα απο 2' επανηλθε ησυχασε λιγο κ ξανα συνεχισε τις κανονικες απλες κλωτσιες του

850 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:05 am

E+G=N

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συν λες καλημεραα!!!

Μετα απο πολλη συζήτηση με το συζυγι μ καταφερα και γλίτωσα τη σημερινη ταλαιπωρία!!!!
Θα παει μονος του Κορινθο τελικα να τακτοποιήσει τις εκρεμότητες..
Ουφ!μεγαλη ανακουφηση ενιωσα!!αυτο το ΚΤΕΛ δεν παλευεται με τπτ!!

Αρτ. πως ειναι το κοριτσακι σας??
Η ιδεα για το δωματιο πολυ καλη!!!

Ευα ευχαριστω για την πληροφορια!!

chrisbi περαστικα!!
Καλη αρχη με το δωματιακι!!!

Αννα κ chrisbi με το καλο να υποδεχτειτε τους γονεις σας!!

Αννα σου στελνω σε λιγο πμ

Γιαννα αναλογα σε ποιο δημοσιο και αναλογα τον γιατρο!Αν παω σε δημοσιο εδω με συγκεκριμένο γιατρο θα μου πει ποσα θελει αλλα αν παω να γεννησω Κορ. κ γενικα επαρχια δινω ο,τι εγω θελω..

Μαρίες μου υπομονη με τον υπνο!!
τι να πω?μονο εγω κοιμαμαι σαν pig ??

Εμενα η μπεμπα ειναι πολυ ζωηρη ετσι που λες,σαν να τρεμει στην κοιλια..αλλα πια το χω συνηθίσει και αν δεν με πολυποναει δεν δινω και πολυ σημασια..

Μαρια Κρητη και δω χααλιιαα ο καιρος!!
Απο που Κρητη εισαι??Εγω καταγομαι απο Ποταμιες(εξω απ το Ηρακλειο)και απο Τζερμιαδο Λασιθιου..

Μαρι-ευα τη νυχτα κανουμε ολες τις αγχωτικές σκεψεις..και δεν κανει καλο!
εγω οταν σκεφτομαι πολλα και δεν κοιμαμαι και αγχώνομαι σηκωνομαι τα γραφω σ ενα χαρτι και ετσι και φευγει η έννοια οτι δεν θα τα ξεχασω και κουραζομαι και με παίρνει ο υπνος ευκολα..!!

851 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:11 am

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΤΟΣ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΟ ΜΕΓΑΛΟ.....ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ 'ΔΟΥΛΕΙΑ' ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΩΡΑ,ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ......... Sad

852 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:19 am

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ε+G=Ν ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΛΑΣΙΘΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΤΕΙΑ...

853 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:28 am

E+G=N

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σητεια,ε??
εχω μια φιλη που εχει φαει κολλημα και καθε φορα που λεω για Κρητη μου λεει ''απο τη Σητεια εισαι,ειπες??''
Ασχετο,αλλα μου το θυμισες!!
Πρεπει να ναι ωραια εκει,ε??
Αφου νυσταζεις κοιμήσου λιγάκι..Εγκυος εισαι,εχεις δικαιωμα να κοιμασαι ο,τι ωρα θες!! Wink

854 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:50 am

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΝ ΠΟΛΗ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΣΥΝΔΥΑΖΟΥΝ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΖΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΚΑΙ ΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΔΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΜΗΔΑΜΙΝΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΑΦΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΓΗ ΜΕΡΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΑ....ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΜΕΤΑ???ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....

855 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 10:59 am

E+G=N

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι πολλα καλε? Πολυ μ αρεσε η περιγραφη!! Smile
εισαι πολυ τυχερη που ζεις εκει!! Very Happy
Και τι πειραζει το ποτε θα ξυυπνησεις?
Πρεπει να ακουμε το σωμα μας..και ειδικά τωρα που μαστε εγκυες!Για να σου ''στελνει μνμ'' να κοιμηθεις σημαίνει οτι αυτο εχετε αυτη τη στιγμη αναγκη εσυ και το νινακι σου!!

856 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 11:11 am

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ...ΜΩΡΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΧΑΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΩΡΕΣ...

857 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 11:15 am

HappyMama

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Έξυπνο το κόλπο λοιπόν της Αιμιλίας!!!!

Κεραλοιφή πουλάνε και μερικά φαρμακεία που έχουν βιολογικά & ομοιοπαθητικά προϊόντα. Καλό είναι να υπάρχει σπίτι για παν ενδεχόμενο ερεθισμού.

Αρτεμη, έτσι και πάω στον 5ο θα θέλω να μείνω εκεί!! Χεχε! Ασε με να πάω στον 6ο για να μη μου μπαίνουν και ιδέες!

Kakao μου δεν την παλεύω! Καθόλου! 1,5 μήνας έμεινε και σταματάω. Κι όταν πάω σπίτι με περιμένει το μωρό μου κι ο αγώνας ξεκινά και πάλι! Ασε! Βασικά το δυσκολότερο για εμένα είναι να βαστάω το μωρό αγκαλιά. Είναι 11,5 κιλά και η μέση μου κόβεται στα δύο.

Κι εγώ παιδιά με τη συχνοουρία έχω αρχίσει και τα παίζω. Όχι τίποτε άλλο, 2 σταγόνες κάθε φορά.

Maria-eva αυτό το τρέμουλο είναι φυσιολογικό, να μην φοβάσαι, το είχα εγώ στην 1η μου, μάλιστα με είχε πιάσει κατά τη διάρκεια επίσκεψης και με καθησύχασε τότε ο γιατρός.

Μαράκι αυτό που λες για το χωριό δεν θα το μετανιώσεις ποτέ, άλλη ποιότητα ζωής, κι εμάς εξοχή είναι και το παιδί βλέπεις πως μεγαλώνει αλλιώς – είστε τυχεροί!

858 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 11:46 am

Lamara

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου καλημερούδια αν κ σχεδόν έχει φτασει το μεσημέρι.
Που είναι οι υπόλοιπες; Δεν ξύπνησαν ακόμα;
Εγώ σήμερα έχω ρεπό Very Happy , τι ωραία να κάθεσαι στο σπίτι.. τελείωσα όλες τις δουλειές μου κ κάθομαι να σας κάνω παρέα με το καφεδάκι μου .

Μαρία χάλια ήταν κ η δική μου νύχτα. Όλο ξυπνούσα, εφιάλτες έβλεπα με πονούσε κ άσχημα η μέση μου δεν ήξερα πώς να βολευτώ.

Γιάννα στο δημόσιο υπάρχουν γιατροί που σου λένε πόσα θέλουν (καμία σχέση όμως με αυτά που θα δώσετε εσείς). Υπάρχουν κ άλλοι που πας κ δίνεις όσα θέλεις.

Βασικά βρε κορίτσια δεν έρχεστε στην Αλεξανδρούπολη για διακοπές σε ωραιότατο ξενοδοχείο κ μετά να γεννήσετε εδώ Very Happy Very Happy Very Happy ;
100% θα ξοδέψετε λιγότερα χρήματα από αυτά που έχετε αποφασίσει να δώσετε στη γέννα ( Μαράκι 5100€ Shocked , Εύα 3500€; Shocked ) τρελά ποσά. Mad

Αιμιλία πολύ καλά έκανες κ δεν πήγες.

Happy mama (αν δεν σου είναι δύσκολο πες μου το όνομα σου) κ εγώ περιμένω πως και πώς να σταματήσω την δουλειά. Πραγματικά είναι δύσκολο να δουλεύεις κ να είσαι κ έγκυος.

859 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 11:56 am

Lamara

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΣΑΝ ΠΟΛΗ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΣΥΝΔΥΑΖΟΥΝ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΖΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΚΑΙ ΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΔΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΜΗΔΑΜΙΝΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΠΑΦΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΓΗ ΜΕΡΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΑ....ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΜΕΤΑ???ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....

Μαράκι αυτο με τα κλειδιά κ σπίτια ξεκλείδωτα μην τα λες εδω... ποτέ δεν ξέρεις...
εγώ έχω έρθει διακοπές στην Κρήτη συγκεκριμένα στη Χερσόνησο ήταν τέλεια. Να σου πω την αλήθεια η Σητεία δεν μου άρεσε, θα προτιμούσα κ εγώ να έμενα σε ένα τέτοιο χωριό που περιγράφεις. Καλά έκανες κ έφυγες από την Αθήνα. Πήγα εκεί κανα 2 φορές.. μια φορά έπεσα σε ληστεία.. κ την άλλη γινόταν χαμός. Έλεγα πότε θα φύγω;
Αλλά από την άλλη θα υπάρχουν κ αρκετοί που την έχουν συνηθίσει την Αθήνα κ δεν θα μπορούσαν σε χωριά κ επαρχίες.
Καμία σχέση με την Αλεξανδρούπολη που τα πράγματα είναι πολύ πιο ήσυχα.
Έκανες την τέλεια επιλογή για το παιδάκι σου (κατά την άποψη μου).

860 Απ: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013 #3 στό Τετ Apr 03, 2013 12:04 pm

MARAKI1984 KRITI

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΛΑΜΑΡΑ...ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ...ΕΓΩ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΡΑΓΕ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Η ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ???ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...???ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΟΠΠΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΕΧΤΟΥΝ ΛΕΕΙ ΘΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ.ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog