Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Lillybell Σήμερα στις 9:03 am

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από Σύλβια Σήμερα στις 9:01 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Σήμερα στις 8:49 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kate_85 Σήμερα στις 8:48 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από Σύλβια Σήμερα στις 8:43 am

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 8:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 8:25 am

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από rozaki Σήμερα στις 5:02 am

» diaper cakes
από Despoina13 Σήμερα στις 2:12 am

» σας εχει συμβει;
από maro28 Σήμερα στις 12:37 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 12:36 am

» κορίτσιαααα έχω αγωνία!!
από maro28 Σήμερα στις 12:33 am

» είμαι καινούρια αλλά..
από Σύλβια Χθες στις 11:46 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από snoopy Χθες στις 10:55 pm

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από ANGEL Χθες στις 7:32 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ANGEL Χθες στις 7:20 pm

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Χθες στις 4:59 pm

» βιβλία ευχών από 25 ευρω!!
από elfoula Χθες στις 4:58 pm

» μαρτυρικούλια από 10 ευρώ!!
από elfoula Χθες στις 4:56 pm

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΑΛΛΙΩΝ
από Helen M. Χθες στις 4:55 pm

» ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
από Σύλβια Χθες στις 4:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Χθες στις 3:25 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 1:57 pm

» ενα προσκλητηριο που εφτιαξα μονη μου!!!σας αρεσει??
από mamamia12 Χθες στις 12:57 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από ANGEL Χθες στις 12:15 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 10:55 am

» Πολλα υγρα
από Σύλβια Χθες στις 8:51 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 12:51 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από darsel Χθες στις 12:33 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Πεμ Jul 31, 2014 11:02 pm

» ΦΘΗΝΕς ΠΑΝΕς ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ!
από anneyim Πεμ Jul 31, 2014 6:44 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Πεμ Jul 31, 2014 6:34 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από ANGEL Πεμ Jul 31, 2014 6:10 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από darsel Πεμ Jul 31, 2014 6:06 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από mhtsaina Πεμ Jul 31, 2014 5:21 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από zenaki Πεμ Jul 31, 2014 4:56 pm

» Απίστευτα κι όμως ελληνικά!
από mhtsaina Πεμ Jul 31, 2014 3:16 pm

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Πεμ Jul 31, 2014 1:10 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από alexbox Πεμ Jul 31, 2014 12:59 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από stel87 Πεμ Jul 31, 2014 9:22 am

Παρόντες χρήστες
350 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 7 μέλη, 1 μη ορατός και 342 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, kate_85, Lillybell, roxanne87, stilvy1982, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βανα καλη λυση!
Δεν εχω ιδεα ποσα, δυστυχως!

annoyla

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα γλυκές εγκυούλες και μανούλες!!!Τι κάνετε???Απ όσο πρόλαβα να διαβάσω έχουμε κι άλλα γεννητούρια!!Να σας ζήσουν κοριτσάκια!!Πάντα γερά και καλότυχα!!
Σήμερα έχω πάλι γιατρό!!Ευτυχώς είμαι μια χαρά....πονάω ελάχιστα πια!!Να κόψουμε και τα ράμματά μας να τελειώνουμε!!Ο ζουζούνος μου αυτές τις μέρες δεν με αφήνει σε υσηχία!!!Το βράδυ κοιμάμαι το πολύ τρεις ώρες!Αρχίσαμε τα ξενύχτια μάλλον!!Έχουμε και ένα θεματάκι με το φαγάκι μας....τρώμε λίγο!Είμαστε λιτοδίαιτοι βλέπετε...γι αυτό και ξυπνάμε συνέχεια για μαμ....αχ τι θα τον κάνω...!!
Κατά τα άλλα τα χω παίξει λίγο με την κλεισούρα...και δεν πειράζει το ότι είμαι σπίτι με τον μικρούλη μου άλλα αυτή η γκρίνια της πεθεράς μου που μένει από κάτω μας δεν αντέχεται!!Το τι έχω ακούσει γι αυτές τις σαράντα μέρες....μη βγεις,μην έρθει κάνεις στο σπίτι αργά,μην έχεις τα παράθυρα ανοιχτά όταν νυχτώσει και διάφορα άλλα τέτοια....ε δεν θέλει και πολύ για να φρικάρεις!!Αμάν πια....γέννησα...τόσο κακό είναι???Δεν είμαι και φυλακισμένη!!!!
Αυτά εν ολίγης τα νέα μου!!!!!Τώρα θα ξαναδιαβάσω νέα σας όταν έρθω ξανά στης μανούλας μου,εκτός και αν μου συνδέσουν το ίντερνετ νωρίτερα!!!Με το καλό στις εγκυούλες που έμειναν!!!!Πολλά φιλιά στις κοιλίτσες και στα μωράκια σας!!!!

kleopatra1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυούλες-μανούλες! Πως είστε σήμερα;; Εγώ δεν κοιμήθηκα πάλι καλά, δε μπορούσα να βολευτώ με τίποτα!!

Αννούλα μια χαρά με το μικρούλη σου ε;; Εντάξει οι πρώτες 40 μέρες θα είναι δύσκολες, αλλά μετά θα βρείτε τους ρυθμούς σας και οι δύο!! Πως σου φαίνεται; Πως νιώθεις;

ΥΓ:όλες οι πεθερές έτσι είναι..και θα ακούσεις πολλά και από τον περίγυρο, όπως και στην εγκυμοσύνη, μη δίνεις και πολύ σημασία,ότι σου πει ο γιατρός σου!

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!

Αννα ειστε κσαλα λοιπον και μεγαλωνετε! Μπραβο σας! Μην ακους την πεθερα, αμαν με αυτες τις προληψεις, όλο σαχλαμαρες! Γενικα εχει δικιο η Κλεοπατρα, θα ακουσεις παααααρα πολλα απο ολες τις κατευθυνσεις!

Κλεοπατρα τι νεα;

katerinalb

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!
Πως είστε σήμερα?

Ρινιώ ο πυρετός σας ακόμα ή έπεσε? Περαστικά και πάλι..

Κλεοπέτρα καλημέρα..κι εγώ άυπνη αφού δεν βολεύομαι κ πονάω..υπομονή..

Αννούλα τέλεια με το μικράκι σου..σε λίγο καιρό θα τρώει περισσότερο..εσύ κοίτα να προσεχεις λιγάκι τώρα με τις ιωσεις και άσε τους υπόλοιπους να τραγουδάνε..

Εδώ ο καιρός χάλασε πάλι...κάτι για χιόνια λένε..αντε να δούμε..και έχει και λαική σήμερα κι έλεγα να πάω μια βόλτα..

Βρε κορίτσια..μήπως ξέρει καμιά σας κανένα κολπάκι να κατεβάσω τον μπέμπη ? scratch

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Κατερινα!

Ο πυρετος καλυτερα αλλα ποναει ο λαιμος της και ειναι λιωμα η καημενη.

Κολπο για να κατεβει δεν ξερω, λενε για το περπατημα.

LiaS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από μένα...

Rinoula χαίρομαι που έστωστο θέμα πυρετού πάτε καλύτερα...άντε να φτιάξει και ο λαιμός...

Annoula η κλεισούρα είναι λίγο ζόρι είναι η αλήθεια...υπομονή...όσο για τα πράγματα που ακούς!!! πολύ φοβάμαι ότι είσαι ακόμη στην αρχή!!!αλίμονο σε μας που δεν ξεκινήσαμε ακόμα!!!! affraid affraid affraid

Εγώ σήμερα ετοιμάζω βαλίτσα γιατί έχω γιατρό και μετά θα μείνω στο σπίτι των γονιών μου επειδή είναι πιο κοντά στο νοσοκομείο.Ευτυχώς έχουνε internet οπότε θα τα λέμε...

Εσείς τι άλλα νέα???

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα μεινεις εκει μεχρι να γεννησεις;
Αληθεια, τα πραγματακια τα εχεις ετοιμασει ολα; Καροτσια, κουνιες, φορμακια και τετοια; Εγω οχι ακομα!

LiaS

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερίνα ούτε εγώ ξέρω κόλπα για να κατέβει Embarassed όπως δεν ξέρω και κόλπα για να γυρίσει!!! Mad Mad

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λια γιατι δεν εχει γυρισει ακομα;

NERAIDA_4

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα!! Σημερα περιμένω την γυναίκα και ακομα δεν εχουμε καταληξει με τον άντρα μου για το χρηματικο Mad
Ρινούλα σου τρωει τουλαχιστον σουπες?Εγω τα εχω ετοιμάσει τα πράγματα, κατι λεπτομερειες μου έμειναν.
Αννούλα να κανεις μια σύνδεση με Καϊρο!!! Μην ακούς τίποτα. Το παιδί σου και το ένστικτο σου να ακους!!
Κλεοπάτρα ετσι ειναι ο τελευταιος καιρός δυστυχως Sad
Πας να βολευτείς και δεν μπορείς και οταν τα καταφέρνεις αρχιζει και κουνιέται ή σε πιανει καούρα ή ...υπομονή!! Μια μαια μου είχε πει ότι ο οργανισμος σε προετοιμαζει απο τωρα για τα ξενύχτια που θα ακολουθήσουν!!
Κατερινακι και εγω για το περπάτημα ξέρω.
Αντε Λια μου ετοιμάζεσαι και εσύ!!

xrysakoski

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ....
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ..
ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΩ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ...

ΡΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Κ ΑΝΕΒΑ ΚΑΤΕΒΑ ΣΚΑΛΕΣ ....Κ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙ...

ΓΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΟΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ...Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΕΛΕΙΑ....

ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα κι εγω το νιωθω αυτο χαμηλα στην κοιλια, ειδικα την ωρα που σηκωνομαι απο την καεκλα και ξεκιναω να περπαταω. Ειναι απο την πιεση του κεφαλιου νομιζω.
Ευχαριστω για τα περαστικα. Το καλο είναι ότι μετά απο 24 ωρες αντιβιωσης παυει να ειναι μεταδοτικο, οποτε αν δεν εμφανισω τιποτα ως το σαββατο ας πουμε, τη γλιτωσα. Θελω να του πω αυριο να κανω και καλλιεργεια κολπικου υγρου γιατι ειναι ο ιδιος στρεπτοκοκκος - βεβαια δε φανταζομαι να σχετιζονται καθολου αλλα ετσι για ψυχολογικους λογους.

Βανα δεν τρωει τιποτα σχεδον η καημενη γιατι ποναει ο λαιμος της. Ειναι αδυνατη και παιρνει η καημενη λιγο βαρος και μετα αρρωσταινει και το χανει. Ηρθε η κοπελα; Βρηκατε τι θα της πειτε;

xrysakoski

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΡΕΠΤΟΚΚΟΚΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω δεν ξερω αλλα αυριο θα παω και θα το συζητησω.

NERAIDA_4

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την περιμένω Ρινούλα!! Ειναι μεγάλο πρόβλημα γι'αυτο σε ρωτησα. Εμένα ο δικός μου όταν είναι αρρωστος μόνο γάλα θέλει!!

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δεν πινει γαλα γενικα. Οταν ειναι αρρωστη τρωει τσουρεκακι, χεχε.

NERAIDA_4

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τσουρέκι Shocked Shocked Shocked χαχαχα!!πρωτη φορά το ακούω!!

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη νομιζεις κι εγω! Αλλα ειναι το μονο που τρωει οταν ειναι αρρωστη ή εχι αρχισει να της περναει

katerinalb

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα μου ευχαριστώ για την υπενθύμιση Embarassed μάλλον θα πάρω τους δρόμους..

όσο για το κατέβασμα κάποια κοπέλα μου πρότεινε βαθύ κάθισμα..για να δούμε..
Αλλιώς θα προσευχηθώ..

σε όλες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog