Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:04 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:01 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:51 am

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:45 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:27 am

» θελω τη βοηθεια σας...
από maro28 Σήμερα στις 9:24 am

» ΑΔΙΑΔΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:15 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:11 am

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:44 am

» Για να αρχίσουμε...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:40 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 8:15 am

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:05 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:00 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από mama prwti fora Σήμερα στις 2:08 am

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από tozouzounakimou Σήμερα στις 1:08 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kate_85 Χθες στις 11:54 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Yasmina Χθες στις 10:46 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Χθες στις 10:39 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Χθες στις 10:17 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από ede37 Χθες στις 10:05 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 9:28 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 9:10 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 8:28 pm

» Πρωτόγαλα;;
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 7:08 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 5:49 pm

» triplex καρδιας εμβρυου
από Siagl Χθες στις 5:18 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 5:09 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από Βάνα Κ. Χθες στις 4:25 pm

» 13 1/2 μηνων
από Βάνα Κ. Χθες στις 4:05 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Χθες στις 3:59 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 3:19 pm

» τσιμπημα μελλισας η σφηγγας...
από Areti2 Χθες στις 1:32 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από helen prl Χθες στις 11:45 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Yasmina Χθες στις 11:38 am

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από ANGEL Χθες στις 11:19 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από tinag Χθες στις 9:53 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Χθες στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Χθες στις 12:27 am

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Πεμ Jul 24, 2014 11:18 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Πεμ Jul 24, 2014 9:41 pm

Παρόντες χρήστες
391 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 22 μέλη, 0 μη ορατοί και 369 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, ANGEL, Catty, danae_93, daskala23, elila, fanouria, Lillybell, maria maroui, Marianna50, maro28, matinaki1990, merentoula, nikacat13, NOPITSA, petra18, Stevi_tasos, toniabl, tzeni27, zouzounoasteroskoni, Ευούλι, Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 3:17 pm

nasia-t

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να ρωτησω κατι ακομα. εχω ασφαλεια του ικα και τελικα θα γεννησω στο νοσοκομειο της κομοτηνης χωρις συγκεκριμενο γιατρο, τι θα πληρωσω?

2 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:11 pm

vicky81

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νομιζω τιποτα η μια πολυ μικρη διαφορα μπορεις να παρεις και τηλ στο νοσοκομειο να ρωτησεις.μια φιλη γεννησε προσφατα σε δημοσιο νοσοκομειο και δεν πληρωσε τιποτα τα καλυψε η ασφαλεια.

3 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:15 pm

nasia-t

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vicky81 έγραψε:νομιζω τιποτα η μια πολυ μικρη διαφορα μπορεις να παρεις και τηλ στο νοσοκομειο να ρωτησεις.μια φιλη γεννησε προσφατα σε δημοσιο νοσοκομειο και δεν πληρωσε τιποτα τα καλυψε η ασφαλεια.

makari giati exw diavasei diafora gia nosileia k tarifes giatrwn. s'euxaristw k pali!

4 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:18 pm

νατασσα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω π γεννησα σε δημοσιο εδω στην αθηνα δεν πληρωσα τπτ μονο τον αναισθησιολογο 200 γιατι ειχα επιπλοκες μετα απο 2 24ωρα τοκετου και ανγκαστηκα εκανα καισαρικη.αλλα οσα εδωσα στο νοσοκομειο περιπου 650 τα πηρα πισω και με το παραπανω μας εδωσαν 1200

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

5 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:24 pm

Nafsi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αν γεννησεις στο νοσοκομειο τα καλυπτει η ασφαλεια τα εξοδα.Το γιατρο σου ομως δεν θα επρεπε να τον πληρωσεις?Δε σε παρακολουθει ενας συγκεκριμμενος γιατρος?Οπου να'ναι θα πας?

6 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:28 pm

νατασσα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nafsi έγραψε:Αν γεννησεις στο νοσοκομειο τα καλυπτει η ασφαλεια τα εξοδα.Το γιατρο σου ομως δεν θα επρεπε να τον πληρωσεις?Δε σε παρακολουθει ενας συγκεκριμμενος γιατρος?Οπου να'ναι θα πας?
προσωπικα ο δικος μ γιατρος μου δεν μ ζητησε τπτ και με παρακολουθουσε απ την αρχη μεχρι τ τελος τωρα δεν ξερω αν ειναι στ δημοσιο γιατι ν τν πληρωσει?

7 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:30 pm

nasia-t

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nafsi έγραψε:Αν γεννησεις στο νοσοκομειο τα καλυπτει η ασφαλεια τα εξοδα.Το γιατρο σου ομως δεν θα επρεπε να τον πληρωσεις?Δε σε παρακολουθει ενας συγκεκριμμενος γιατρος?Οπου να'ναι θα πας?

dydtyxws exw allaksei kana 2 giatrous stin egkymosyni mou (oxi giati den itan kaloi) k apofasisa na min exw sygkekrimeno giatro. an kai apo oti akousa sto nosokomeio den afinoun na se ksegennisei allos apo auton pou exei efimeria

8 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:39 pm

Anna F

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπέρα,
και εγώ γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο στην Αθήνα τον Αύγουστο που μας πέρασε και δεν πλήρωσα τίποτα.
Δεν έκανα επισκληρίδιο που απ' ότι ξέρω είναι 200 ευρώ.
Δεν νομίζω ότι πληρώνεις κάτι, τώρα μ ετον ΕΟΠΥΥ τα καλύπτουν.
Τώρα από θέμα γιατρού δεν ξέρω αν έχουν ταρίφες στο νοσοκομείο εκεί. Υπάρχουν γιατροί που ζητούν φακελάκι και άλλοι όχι. Πιστεύω αφού θα πας σε γιατρό εφημερείας και όχι με συγκεκριμένο γιατρό ότι δεν θα σου ζητήσουν χρήματα.

9 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 4:56 pm

Nafsi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nasia-t έγραψε:

dydtyxws exw allaksei kana 2 giatrous stin egkymosyni mou (oxi giati den itan kaloi) k apofasisa na min exw sygkekrimeno giatro. an kai apo oti akousa sto nosokomeio den afinoun na se ksegennisei allos apo auton pou exei efimeria
Κοιτα τωρα με τον ΕΟΠΥ και στην κλινικη ακομα δεν πληρωνεις.Επισης εγω δε θα δεχομουν να με αγγιξει αλλος γιατρος εκτος απο τον δικο μου.Η κουμπαρα μου που γεννησε στο ΙΑΣΩ τα καλυψε ολα τα εξοδα το ΙΚΑ μονο το γιατρο πληρωσε.Εγω το ΙΑΣΩ γεννησα αλλα δεν ειχα ασφαλεια κ τα πληρωσα ολα απο την τσεπη μου και ημουν κ σε μονοκλινο.Και αυτο επειδη ειχα το γιατρο μου κ δεν ηθελα αλλον γιατρο.

10 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 5:48 pm

zeta86

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ Κ ΤΟ ΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΛΥΨΕ ΚΑΤΙ..ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΠΟΥ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ..ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ..ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΤ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..Κ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΕΙΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΙΑΣΩ Κ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ Κ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ..Κ Η ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 1ΜΗΝΑ..

11 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 11:24 pm

Nafsi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zeta86 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ Κ ΤΟ ΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΛΥΨΕ ΚΑΤΙ..ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΠΟΥ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ..ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ..ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΤ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..Κ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΟΦΛΗΣΕΙΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΙΑΣΩ Κ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ Κ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ..Κ Η ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 1ΜΗΝΑ..
Εμενα παντως η κουμπαρα μου γεννησε καισαρικη σε τρικλινο κ το ΙΑΣΩ πηρε 1000 ευρω απο το ΙΚΑ.κ αυτο το ξερω 100%

12 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 11:35 pm

dimitrarodos

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΣΕ ΜΟΝΟΚΙΛΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ.

13 Απ: κοστος τοκετου στό Τετ Feb 27, 2013 11:51 pm

νατασσα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εμενα μ φιλη μ γεννησε στο ιασω πριν 40 μερες και πληρωσε 2000ε κ ξεχωρα τ γιατρου απ τ ικα θ παρει 800 μ ειπε περιπου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog