Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σήμερα στις 12:27 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από irenehr Χθες στις 11:43 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Irene14 Χθες στις 11:35 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 10:46 pm

» βιοψια ορχεως
από fountouni Χθες στις 10:20 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από irene-_- Χθες στις 8:58 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Χθες στις 8:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 7:27 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 2:43 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Χθες στις 12:32 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από ede37 Χθες στις 11:53 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Χθες στις 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Χθες στις 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Χθες στις 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 9:02 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Aug 26, 2014 6:08 pm

Παρόντες χρήστες
560 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 0 μη ορατοί και 544 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Catty, dellaki, demaki88, dimitra88, evini7, EYH85, kellymania, Mama40, mamalina, maria_dou, pennytol, pepe mike, primadona, Tinkerbell10, veny, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ωραια μαχουλα μου!!!φτανει κ η ωρα της αυχενικης!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ε?ναι ειναι τελειο συναισθημα μαχουλα μου!!!!

καλλια μου καλα ειμαι κ εγω!το νινακι μου αρχισε να επικοινωνει μαζι μας

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ ωραια μαχουλα μου!!!φτανει κ η ωρα της αυχενικης!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ε?ναι ειναι τελειο συναισθημα μαχουλα μου!!!!

καλλια μου καλα ειμαι κ εγω!το νινακι μου αρχισε να επικοινωνει μαζι μας
αχ αλεξανδρα μου τι τελειο νεο!!!αρχισε το νινακι τους χορους εεε??? φανταζομαι θα ειναι τελειο συναισθημα!!!αχχχ τι ωραια!!!!!!!

asteraki1989

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μολις ενιωσα το μωρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ειναι απιστευτο θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι το μωρο μου ηταν μια πρωτογνωρη αισθηση!!!!!!!!!!ενα τρεμουλο απο μεσα μου!!!!κ δεν κρατησε αστραπιαια κρατησε καποια αρκετα δευτερολεπτα!!!!ειναι απιστευτο σημερα ειναι τελεια αυτη η μερα ξυπνησα ειδα τα ευχαριστα απο την φιλη μας κ τωρα ενιωσα κ το μωρο μου!!!!!τι ευτυχια θεε μου
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε λυπηθειτεεεεεεεε με απο το πρωι κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωω και τωρα ξανακλαιωωωωωωωωωωω μετα αυτα που γραφεις, Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect εφερα γουρι ετσι???????????????μπραβοοοοοοοοοοοοοο στο νινακι σου ,απο το μεσημερι με εχει πεθανει η κοιλια μου απο την πιεση λετε να ειναι ολη μερα?:

asteraki1989

ευχαριστω οοοολες τις κοπελες που μου ευχονται και εδω και προσωπικα μηνυματα,ευχομαι μεσα απο την τεραστια καρδια μου να αποκτησουν ολες ενα μωρακι και οσες ηδη εχουν να τα χαιρονται

STELLA1982

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΛΕΨΩ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΑΣ.ΛΕΤΕ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ;

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστερακι μου ζουζουνα μου τι κανεις??ναι ειδες ειναι η μερα μας σημερα πραγματικα!!!!ειμαι τρελαμενη απο χαρα!!!! ποναει η κοιλιτσα σου?κοιτα να εισαι ηρεμη απο εδω κ περα μην κανεις αποτομες κινησεις να προσεχεις πολυ ναι?τι ωρα θα δεις το αντρουλη σου?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου στελλιτσα καλως ηρθες στην τρελοπαρεα μας!!!μεινε εδω να σου φερουμε θετικη ενεργεια κ γουρι να μεινεις εγκυουλα!!!προσπαθεις καιρο?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι τελειο συναισθημα καλλια μου!!πως κ πως το περιμενα!!!θα δω παλι το νινακι μου σε εναν μηνα οποτε μου λειπει κ ηθελα να αρχισω να το νιωθω για να ηρεμω!!και μου εκανε την χαρη σημερα το σκατιαρικο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εσυ τι νεα?πως τα περνας?

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:αστερακι μου ζουζουνα μου τι κανεις??ναι ειδες ειναι η μερα μας σημερα πραγματικα!!!!ειμαι τρελαμενη απο χαρα!!!! ποναει η κοιλιτσα σου?κοιτα να εισαι ηρεμη απο εδω κ περα μην κανεις αποτομες κινησεις να προσεχεις πολυ ναι?τι ωρα θα δεις το αντρουλη σου?
κατα τις 7-8,περιμενω σε λιγο θα με παρει ο γιατρος ελπιζω μην μου ερθει κεραμιδα,την φκουλα την εκανα δωρακι μαζι με ενα χαρτι που γραφω διαφορα και το τεστ,θα τον βαλω να ψαξει να το βρει,φοβαμαι ρε γαμωτο

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?
τωρα ηρεμησα με ποναει λιγο εχτεσ και σημερα μετρησα θερμοκρασια 37 εχω,απλα δεν θελω να τον ξεσηκωσω και να αλλαξουν τα πραγματα

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?
τωρα ηρεμησα με ποναει λιγο εχτεσ και σημερα μετρησα θερμοκρασια 37 εχω,απλα δεν θελω να τον ξεσηκωσω και να αλλαξουν τα πραγματα

δεν θα αλλαξει τιποτα!!!να εχεις θετικη σκεψη κ να εισαι χαρουμενη μια νεα ζωουλα μπαινει στη ζωη σας!!!πονας με πονους περιοδου?εγω ειχα πονους περιοδου μεχρι κ τον τριτο μηνα.οχι καθε μερα βεβαια αλλα αραια κ που ειχα.να εισαι ηρεμη σε παρακαλω κ να προσεχεις!!!

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:

δεν θα αλλαξει τιποτα!!!να εχεις θετικη σκεψη κ να εισαι χαρουμενη μια νεα ζωουλα μπαινει στη ζωη σας!!!πονας με πονους περιοδου?εγω ειχα πονους περιοδου μεχρι κ τον τριτο μηνα.οχι καθε μερα βεβαια αλλα αραια κ που ειχα.να εισαι ηρεμη σε παρακαλω κ να προσεχεις!!!
ναι με εποιαναν για λιγο και μετα τπτ σημερα με ποναει αρκετα σαν της περιοδου αλλα ζαλιζομαι που και που

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ καλως ηρθες στο club καθαρα συμπτωματα εγκυμοσυνης αυτα!!!το πρωτο τριμηνο θελει πολυ προσοχη ενταξει?να εισαι ηρεμη χαρουμενη κ αισιοδοξη κ να προσεχεις πολυ πολυ!!!

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:αχ καλως ηρθες στο club καθαρα συμπτωματα εγκυμοσυνης αυτα!!!το πρωτο τριμηνο θελει πολυ προσοχη ενταξει?να εισαι ηρεμη χαρουμενη κ αισιοδοξη κ να προσεχεις πολυ πολυ!!!
προσεχω καλεεεεεεεεε ειμαι φοβιτσιαρα σαυτα,δεν παιρνει κ ο γιατρος να μαθω επιτελους Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επειδη πρεπει να σε αφησω δυστυχως και να κατεβω στο μαγαζι μας να ξεσκασω κ λιγο θα μου στειλεις μηνυματακι προσωπικο οταν μιλησεις με τον γιατρο σου?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα φιλια μου σε οοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!θα μπω παλι το βραδακι μακιααααα

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:επειδη πρεπει να σε αφησω δυστυχως και να κατεβω στο μαγαζι μας να ξεσκασω κ λιγο θα μου στειλεις μηνυματακι προσωπικο οταν μιλησεις με τον γιατρο σου?
ναι θα σου στειλωωω

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τα φιλια μου σε οοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!θα μπω παλι το βραδακι μακιααααα
εγω αλεξανδρα μου τπτ το ιδιαιτερο σπιτι και χαζευω γυρω γυρω!!!χαιρομαι πολυ που σ εκανε τη χαρη το μωρακι σ και τ ενιωσες ν ηρεμησεις κ εσυ!!! πιστευω οτι ειναι το πιο υπεροχο συναισθημα αυτο σ ολη την εγκυμοσυνη ανυπομονω να ρθει η ωρα μου!!!!

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
βασιλικουλα μου τι κανεις κοριτσι μου???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog