Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 10:43 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Titino Σήμερα στις 10:33 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από Ricola Σήμερα στις 10:22 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Σήμερα στις 9:34 am

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από IoliAtore Σήμερα στις 3:54 am

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από IoliAtore Σήμερα στις 3:47 am

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Σήμερα στις 2:25 am

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από VANESSA1984 Σήμερα στις 2:10 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Χθες στις 9:23 pm

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Χθες στις 1:53 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 12:38 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 12:03 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από Areti2 Τετ Oct 22, 2014 10:56 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τετ Oct 22, 2014 10:32 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 14 μέλη, 2 μη ορατοί και 453 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, Areti2, argyro 2, depy302, elin1, griniaroula, IoliAtore, kat_laz, kikimam, maria_dou, Ricola, vasoulagal, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ωραια μαχουλα μου!!!φτανει κ η ωρα της αυχενικης!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ε?ναι ειναι τελειο συναισθημα μαχουλα μου!!!!

καλλια μου καλα ειμαι κ εγω!το νινακι μου αρχισε να επικοινωνει μαζι μας

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ ωραια μαχουλα μου!!!φτανει κ η ωρα της αυχενικης!!!ποσο γρηγορα περναει ο καιρος ε?ναι ειναι τελειο συναισθημα μαχουλα μου!!!!

καλλια μου καλα ειμαι κ εγω!το νινακι μου αρχισε να επικοινωνει μαζι μας
αχ αλεξανδρα μου τι τελειο νεο!!!αρχισε το νινακι τους χορους εεε??? φανταζομαι θα ειναι τελειο συναισθημα!!!αχχχ τι ωραια!!!!!!!

asteraki1989

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:κοριτσιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μολις ενιωσα το μωρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ειναι απιστευτο θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι το μωρο μου ηταν μια πρωτογνωρη αισθηση!!!!!!!!!!ενα τρεμουλο απο μεσα μου!!!!κ δεν κρατησε αστραπιαια κρατησε καποια αρκετα δευτερολεπτα!!!!ειναι απιστευτο σημερα ειναι τελεια αυτη η μερα ξυπνησα ειδα τα ευχαριστα απο την φιλη μας κ τωρα ενιωσα κ το μωρο μου!!!!!τι ευτυχια θεε μου
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε λυπηθειτεεεεεεεε με απο το πρωι κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωω και τωρα ξανακλαιωωωωωωωωωωω μετα αυτα που γραφεις, Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect εφερα γουρι ετσι???????????????μπραβοοοοοοοοοοοοοο στο νινακι σου ,απο το μεσημερι με εχει πεθανει η κοιλια μου απο την πιεση λετε να ειναι ολη μερα?:

asteraki1989

ευχαριστω οοοολες τις κοπελες που μου ευχονται και εδω και προσωπικα μηνυματα,ευχομαι μεσα απο την τεραστια καρδια μου να αποκτησουν ολες ενα μωρακι και οσες ηδη εχουν να τα χαιρονται

STELLA1982

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΛΕΨΩ ΛΙΓΗ ΤΥΧΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΑΣ.ΛΕΤΕ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ;

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστερακι μου ζουζουνα μου τι κανεις??ναι ειδες ειναι η μερα μας σημερα πραγματικα!!!!ειμαι τρελαμενη απο χαρα!!!! ποναει η κοιλιτσα σου?κοιτα να εισαι ηρεμη απο εδω κ περα μην κανεις αποτομες κινησεις να προσεχεις πολυ ναι?τι ωρα θα δεις το αντρουλη σου?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου στελλιτσα καλως ηρθες στην τρελοπαρεα μας!!!μεινε εδω να σου φερουμε θετικη ενεργεια κ γουρι να μεινεις εγκυουλα!!!προσπαθεις καιρο?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι τελειο συναισθημα καλλια μου!!πως κ πως το περιμενα!!!θα δω παλι το νινακι μου σε εναν μηνα οποτε μου λειπει κ ηθελα να αρχισω να το νιωθω για να ηρεμω!!και μου εκανε την χαρη σημερα το σκατιαρικο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εσυ τι νεα?πως τα περνας?

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:αστερακι μου ζουζουνα μου τι κανεις??ναι ειδες ειναι η μερα μας σημερα πραγματικα!!!!ειμαι τρελαμενη απο χαρα!!!! ποναει η κοιλιτσα σου?κοιτα να εισαι ηρεμη απο εδω κ περα μην κανεις αποτομες κινησεις να προσεχεις πολυ ναι?τι ωρα θα δεις το αντρουλη σου?
κατα τις 7-8,περιμενω σε λιγο θα με παρει ο γιατρος ελπιζω μην μου ερθει κεραμιδα,την φκουλα την εκανα δωρακι μαζι με ενα χαρτι που γραφω διαφορα και το τεστ,θα τον βαλω να ψαξει να το βρει,φοβαμαι ρε γαμωτο

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?
τωρα ηρεμησα με ποναει λιγο εχτεσ και σημερα μετρησα θερμοκρασια 37 εχω,απλα δεν θελω να τον ξεσηκωσω και να αλλαξουν τα πραγματα

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:τι φοβασαι καρδουλα μου?γιατι φοβασαι?πρεπει να μην φοβασαι τιποτα αγαπη μου μονο να εισαι ηρεμη!ξερω δεν μπορεις να το πιστεψεις γιατι το θελεις τοσο πολυ αλλα πιστεψε το ολα θα πανε καλα!!οταν λες σε πεθαινει η κοιλια σου τι εννοεις?πονας?
τωρα ηρεμησα με ποναει λιγο εχτεσ και σημερα μετρησα θερμοκρασια 37 εχω,απλα δεν θελω να τον ξεσηκωσω και να αλλαξουν τα πραγματα

δεν θα αλλαξει τιποτα!!!να εχεις θετικη σκεψη κ να εισαι χαρουμενη μια νεα ζωουλα μπαινει στη ζωη σας!!!πονας με πονους περιοδου?εγω ειχα πονους περιοδου μεχρι κ τον τριτο μηνα.οχι καθε μερα βεβαια αλλα αραια κ που ειχα.να εισαι ηρεμη σε παρακαλω κ να προσεχεις!!!

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:

δεν θα αλλαξει τιποτα!!!να εχεις θετικη σκεψη κ να εισαι χαρουμενη μια νεα ζωουλα μπαινει στη ζωη σας!!!πονας με πονους περιοδου?εγω ειχα πονους περιοδου μεχρι κ τον τριτο μηνα.οχι καθε μερα βεβαια αλλα αραια κ που ειχα.να εισαι ηρεμη σε παρακαλω κ να προσεχεις!!!
ναι με εποιαναν για λιγο και μετα τπτ σημερα με ποναει αρκετα σαν της περιοδου αλλα ζαλιζομαι που και που

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ καλως ηρθες στο club καθαρα συμπτωματα εγκυμοσυνης αυτα!!!το πρωτο τριμηνο θελει πολυ προσοχη ενταξει?να εισαι ηρεμη χαρουμενη κ αισιοδοξη κ να προσεχεις πολυ πολυ!!!

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:αχ καλως ηρθες στο club καθαρα συμπτωματα εγκυμοσυνης αυτα!!!το πρωτο τριμηνο θελει πολυ προσοχη ενταξει?να εισαι ηρεμη χαρουμενη κ αισιοδοξη κ να προσεχεις πολυ πολυ!!!
προσεχω καλεεεεεεεεε ειμαι φοβιτσιαρα σαυτα,δεν παιρνει κ ο γιατρος να μαθω επιτελους Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επειδη πρεπει να σε αφησω δυστυχως και να κατεβω στο μαγαζι μας να ξεσκασω κ λιγο θα μου στειλεις μηνυματακι προσωπικο οταν μιλησεις με τον γιατρο σου?

Alexandra23

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα φιλια μου σε οοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!θα μπω παλι το βραδακι μακιααααα

asteraki1989

Alexandra23 έγραψε:επειδη πρεπει να σε αφησω δυστυχως και να κατεβω στο μαγαζι μας να ξεσκασω κ λιγο θα μου στειλεις μηνυματακι προσωπικο οταν μιλησεις με τον γιατρο σου?
ναι θα σου στειλωωω

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τα φιλια μου σε οοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!θα μπω παλι το βραδακι μακιααααα
εγω αλεξανδρα μου τπτ το ιδιαιτερο σπιτι και χαζευω γυρω γυρω!!!χαιρομαι πολυ που σ εκανε τη χαρη το μωρακι σ και τ ενιωσες ν ηρεμησεις κ εσυ!!! πιστευω οτι ειναι το πιο υπεροχο συναισθημα αυτο σ ολη την εγκυμοσυνη ανυπομονω να ρθει η ωρα μου!!!!

kallia24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
βασιλικουλα μου τι κανεις κοριτσι μου???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog