Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από dimitra al Σήμερα στις 1:47 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από dimitra al Σήμερα στις 1:43 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από dimitra al Σήμερα στις 1:34 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 11:52 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Χθες στις 11:35 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από nanou Χθες στις 11:15 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Χθες στις 11:14 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από nanou Χθες στις 11:00 pm

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από ede37 Χθες στις 9:34 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από nanou Χθες στις 9:09 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Χθες στις 9:01 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από melina_1234 Χθες στις 7:14 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Χθες στις 5:15 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Χθες στις 4:02 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 3:18 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 1:11 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Χθες στις 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Χθες στις 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Χθες στις 9:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 7:56 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Τρι Sep 16, 2014 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Τρι Sep 16, 2014 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:02 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Τρι Sep 16, 2014 1:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Τρι Sep 16, 2014 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 18]

241 . στό Πεμ Feb 21, 2013 10:47 am

KRISTI 1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg το καθημερινο ζυγισμα ειναι παγιδα.γιατι μπορει μια μερα να πηρες πιο λιγες θερμιδες με καθολου αλατι π.χ και να ηπιες και οσο νερο πρεπει και να δειξει η ζυγαρια μεσα σε μια μερα αρκετα κατω.την αλλη μερα και λιγες θερμιδες παραπανω να πηρες,λιγο αλατακι παραπανω κτλ αμεσως το δειχνει η ζυγαρια.ειναι δλ πλασματικο το νουμερο.γιαυτο λενε 1 φορα την βδομαδα,για να ειναι συνολικο το αποτελεσμα και οχι 1 ημερας.

242 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Feb 21, 2013 11:54 am

MamaTheodora

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζυγιστηκα σημερα το πρωι (γυμνη) 91!!!

Μειον 1!!

Βεβαια η ζυγαρια μου ειναι λιγο σαραβαλο και οτι θελει λεει μερικες φορες, αλλα το κιλακι το εχασα. Το βλεπω και χωρις ζυγαρια!!

Ασε που ο συζηγος ενθουσιαστηκε με το γυμνο και νομιζε οτι ηθελα τρελιτσες.
Του λεω Σορρυ μιστερ...το γυμνο δεν ειναι για σας τωρα....later...
Wink

243 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Feb 21, 2013 11:56 am

reg reg

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:reg reg το καθημερινο ζυγισμα ειναι παγιδα.γιατι μπορει μια μερα να πηρες πιο λιγες θερμιδες με καθολου αλατι π.χ και να ηπιες και οσο νερο πρεπει και να δειξει η ζυγαρια μεσα σε μια μερα αρκετα κατω.την αλλη μερα και λιγες θερμιδες παραπανω να πηρες,λιγο αλατακι παραπανω κτλ αμεσως το δειχνει η ζυγαρια.ειναι δλ πλασματικο το νουμερο.γιαυτο λενε 1 φορα την βδομαδα,για να ειναι συνολικο το αποτελεσμα και οχι 1 ημερας.

Εχεις δικιο ... Προσπαθω να μην το κανω καθε μερα αλλα κοιμάμαι και ξυπναω με αυτη την έννοια... Θελω να βλεπω καθε μερα οτι πέφτουν τα κιλα... Αλλα οταν ανεβαίνουν ...αστα!
Θα προσπαθήσω να το κανω 2 φορες την εβδομαδα(μια αποκλείεται... Θα παθών στέρηση ! Θα ειμαι σαν τον ναρκωμανη που θα θέλει τη δόση του...αφήστεμε ναζυγιστωωωωωω!!!!)

Χαρα που χάθηκες κοριτσακι εσυ;
Οχι δεν έχουμε κανει ομάδα στο φεισμπουκ ... Η Μπουμπού συμμετέχει και σε αλλη ομάδα που αυτοί εχουν κανει κρυφή ομάδα...

Τα υπολοιπα κορίτσια που ειναι οεο;;;

244 . στό Πεμ Feb 21, 2013 12:06 pm

KRISTI 1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο θεοδωρα που εχασες κιλακι!!reg ναι περιορισε το τουλαχιστον σε 2 φορες για να μην απογοητευεσαι χωρις λογο.

245 . στό Πεμ Feb 21, 2013 12:09 pm

KRISTI 1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι δεν ανυπομονω να φτασει η μερα ζυγισματος απο την αποψη οτι καθε μερα που περναει κ εχω τα εχω κανει ολα σωστα χαιρομαι και λεω μπραβο στον εαυτο μου και σκεφτομαι αχ να ειχα μια μερα παραπανω για το ζυγισμα για να ειναι μεγαλυτερη η διαφορα!και να χαρω παραπανω!

246 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Πεμ Feb 21, 2013 1:56 pm

χαρα

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να μαι και εγωωωωωωωωωωω συνονοματη μου της προηγουμενες μερες ολο και καποιος ηταν σπτι και εκανα αποτοξινωση απο το νετ γι αυτο χαθηκα

εχω ευχαριστα νεα σημερα η ζυγαρια μου ειπε 60,400 400 γραμμ. μειον ποσο πολυ χαιρομαι ποντους δεν εχω μετρησει ακομα εχουμε καθιερωσει τελικα μερα που λεγαμε??

247 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 10:03 am

reg reg

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
μολις τελειωσα την γυμναστικη μου...και ο γιος μου δεν εχει ξυπνησει ακομα...πολυ περιεργο!
σημερα εχουμε λαικη και λεω να παρω το μικρο με το καροτσι να παμε μια βολτα...
να ρωτησω κατι αφελες?
λοιπον εχω παρατηρησει στον εαυτο μου οτι μολις φαω κατι παραπανω αμεσως φενεται στη ζυγαρια 300 και 400 γραμμαρια(το λεω αυτο γιατι ζυγιζομαι καθε μερα και εχω κανει διατριβη επι του θεματος...)δηλαδη οταν με το καλο χασω τα κιλα που εχω ακομα(7)και καποιες βραδιες φαω θα παιρνω αμεσως 2-3 κιλα την εβδομαδα? πρεπει να κανω διαιτα (η διατροφη) σε ολη μου την ζωη για να μην ξαναβαλω κιλα?
ειπαμε λιγο αφελες η ερωτηση μου αλλα μου κανει εντυπωση που ενω γυμναζομαι κιολας ποσο ευκολα μπαινουν τα μισοκιλα...
δηλαδη πρεπει να ειμαι ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ???

248 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 10:06 am

reg reg

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαρα έγραψε:να μαι και εγωωωωωωωωωωω συνονοματη μου της προηγουμενες μερες ολο και καποιος ηταν σπτι και εκανα αποτοξινωση απο το νετ γι αυτο χαθηκα

εχω ευχαριστα νεα σημερα η ζυγαρια μου ειπε 60,400 400 γραμμ. μειον ποσο πολυ χαιρομαι ποντους δεν εχω μετρησει ακομα εχουμε καθιερωσει τελικα μερα που λεγαμε??

δεν εχουμε καποια συγκεκριμενη μερα...γιατι το καθε κοριτσι εχει και διαφορετικη...
αν θελετε ομως να καθιερωσουμε καποια μερα να το κανουμε ολες μαζι...οτι θελουν οι πολλες!!!

249 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 10:39 am

????????

Επισκέπτης
Ναι, ξέρω χάθηκα, αλλά η προσπάθεια συνεχίζεται!
Από 7/1 είμαι μείον 5 κιλά!
νταξ, έκανα κάτι γουρουνιές το παραδέχομαι αλλά μάλλον γουρουνίτσες ήταν γιατί δε πτόησαν τη ζυγαριά!
Αχ, πολύ χάρηκα που έχει αποτέλεσμα!

250 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 4:59 pm

nicole1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάρες!! Μπράβο στα κορίτσια που κατάφεραν να μειώσουν το βάρος τους!!!

Εγώ ετοιμάζω την τούρτα για την πρωτότοκή μου κόρη!! Αύριο κλείνει τα 3!! Δοκίμασα λίγο την κρέμα πατισσερί να δω αν μου πέτυχε και τίποτα άλλο!! Αύριο θα φάω ένα μικρό κομματάκι, έτσι για το καλό!!!

Φιλάκια σε όλες

251 . στό Παρ Feb 22, 2013 5:07 pm

KRISTI 1

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουζαν μπραβο σου !νικολ και σε σενα μπραβο για την αυτοσυγκρατηση!reg reg μηπως παιρνεις την ημερα λιγες θερμιδες και μολις φας κατι παραπανω αμεσως το βαζεις?οχι δεν θα εισαι μια ζωη στην στερηση,απλα οταν πας στα κιλα που θες,θα συνεχισεις για καποιο διαστημα την ιδια διατροφη με λιγες παραπανω θερμιδες για να σταθεροποιησεις το αποτελεσμα και μετα μια ζωη θα ακολουθεις αυτη την διατροφη.το θεμα ειναι μια ζωη να τρεφομαστε σωστα να το κανουμε τροπο ζωης και φυσικα θα τυχαινουν και ατασθαλιες.

252 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 5:29 pm

skouikaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειπα να αρχισω και γω να κανω διαιταααααααα μαι ςκαι θελω να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης...θελω να βαφτισω και τη μικρουλα μου τελος καλοκαιριου οποτε καταλαβαινετε....
οποτε καλη μου αρχη και ελπιζω με το πεισμα και την κατανοηση σας να μπορεσω να χασω βαρος - οπως και να χει η παρεα ειναι αλλιως Very Happy

253 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 10:24 pm

veny

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια σορυ αλλα πραγματικα εχω σκασει , κανω διαιτα εδω κ εναμιση μηνα , εχασα μονο 2 κιλα κ τις τελευταιες 2 βδομαδες πηρα κ 300 γραμμαρια..ελεος. κ την κανω σωστα , εχω σκασει απο την στεναχωρια μου, τι να κανω να βοηθησω λιγο το μεταβολισμο μου να ξυπνησει????

254 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Παρ Feb 22, 2013 10:29 pm

Angiela

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rolling Eyes

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Angiela στις Πεμ Apr 11, 2013 12:55 am, 1 φορά

255 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Σαβ Feb 23, 2013 11:14 am

PAMICHA

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
λοιπον ενημερωνω οτι ξεκινησα 19-2 94.7
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

256 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Σαβ Feb 23, 2013 5:37 pm

χαρα

PAMICHA έγραψε:κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

εγω πολυ θα ηθελα να μας πεις τι τρως και καταφερες να χασεις 3 κιλα σε 5 μερες θα με βοηθουσες πολυ στο να παρω ιδεες Very Happy Very Happy

257 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Σαβ Feb 23, 2013 10:01 pm

le petit prince

χαρα έγραψε:
PAMICHA έγραψε:κοριτσια καλημερα. εγω ξεκινησα διατροφη πριν 5 μερες. επρεπε νωριτερα αλλα παλι καλα που ειναι και ο γαμοσ τον μαιο και εχω καποιο σκοπο τουλαχιστον.
και σημερα 23-2 91.5

για βαλτε με στη λιστα

εγω πολυ θα ηθελα να μας πεις τι τρως και καταφερες να χασεις 3 κιλα σε 5 μερες θα με βοηθουσες πολυ στο να παρω ιδεες Very Happy Very Happy
καλησπερα και απο μενα κοριτσια επειδη και εγω ειμαι στη φαση να ξεκινησω υπαρχει καποια συγκεκριμενη διαιτα που κανετε?αν μπορειτε να με βοηθησετε γιατι το εχω αναγκη να γυρισω πισω στο παλιο μου σωμα.ΒΟΗΘΕΙΑ......

258 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Σαβ Feb 23, 2013 10:04 pm

PAMICHA

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτον ειμαι 20 κιλα πανω απο το κανονικο. επρεπε να ειμαι 75 και οχι 95.
λοιπον το πρωι τοστ και γαλα το μεσημερι κανονικο μεσημεριανο με σαλατα και φετα και ψωμι κατα τις 5 ενα σοκολατακι ή 2 γιατι χωρις γλυκο δεν μπορω κι κατα τις 6 με 7 το φρουτο του μωρου που περισευει. μετα φυσικα απολυτως τιποτα

σκεψου τωρα ξεκινησα και χανω υγρα, μετα τα 5 κιλα ξεκινανε τα ζορια,

259 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Κυρ Feb 24, 2013 12:13 am

nicole1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσάκια μου γλυκά!! Τι κάνετε?

Εμείς είχαμε τα γενέθλια της μεγάλης μου κόρης σήμερα! Έφαγα 1 μικρό κομμάτι τούρτα(έτσι για να την δοκιμάσω) και 2 μικρά πεινιρλάκια που είχα φτιάξει!!!

Θα αποφύγω το ζύγισμα αυτές τις μέρες, εννοείται!!!!

Pamicha, είμαστε περίπου στα ίδια κιλά! Μπράβο που κατάφερες να χάσεις τόσα πολλά μέσα σε λίγες μέρες!! Κάνεις και γυμναστική παράλληλα?

260 Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΩΩΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! στό Κυρ Feb 24, 2013 12:33 pm

Miaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!

Λοιπόν τις τελευταίες μέρες τρώω ανεξέλεγκτα και από χθες ανέβηκα στα 60.5 Crying or Very sad Σήμερα είναι να φτιάξω πίτσες και λυπάμαι τα υλικά οπότε θα φτιάξω κανονικά, αλλά πήρα την απόφαση, από αύριο μέχρι και την Πέμπτη που θα είμαι στο σπίτι μου θα κάνω ωμοφαγική διατροφή να δούμε πώς θα τα πάω.

Το ΠΣΚ που θα είμαι στους γονείς μου δεν ξέρω τί δράματα θα έχουμε γιατί η μαμά μου θέλει να περιποιηθεί το φίλο μου που του αρέσουν οι μπριτζόλες. Δεν είμαι σίγουρη, αλλά κάτι μπορεί να κατάλαβαν, επειδή την τελευταία φορά, δε με κυνηγούσε η μαμά με τα παϊδάκια, αλλά ο μπαμπάς με το ψάρι. Και είναι και το πιο μολυσμένο ζώο στον πλανήτη! Rolling Eyes

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miaki στις Κυρ Feb 24, 2013 12:35 pm, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 18]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog