Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 10:45 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Ricola Σήμερα στις 9:48 am

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σήμερα στις 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σήμερα στις 12:27 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Χθες στις 10:46 pm

» βιοψια ορχεως
από fountouni Χθες στις 10:20 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από irene-_- Χθες στις 8:58 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Χθες στις 8:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 7:27 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 2:43 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Χθες στις 12:32 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από ede37 Χθες στις 11:53 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Χθες στις 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Χθες στις 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Χθες στις 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 9:02 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 7 μέλη, 1 μη ορατός και 457 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

griniaroula, Jannete, kikimam, nafs, perperouna, thali-alex, ευουλα5

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1 ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 12:50 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΝΕΥΡΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ (ΙΚΑ-ΟΑΕΔ!) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΘΕΩΡΗΣΗ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΑΡΟΧΩΝ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ (ΤΑ 900 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΠΟΤΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!)!!! ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΠΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ!!! ΔΗΛ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ, ΣΤΟ ΤΑΞΙ, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΕΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ... Laughing ΕΛΕΟΣ!!! ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΚΥΗΣΗΣ (56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ) ΚΑΙ ΛΟΧΕΙΑΣ (63 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ) ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ 200 ΕΝΣΗΜΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΤ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΤΙΣ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ ΕΣΕΙΣ! ΕΓΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... Crying or Very sad

2 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 1:11 am

kostaslarissa

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το έμαθα και εγώ αυτό.Ισχύει απ'το ξεκίνημα αυτής της χρονιάς..Και στην ουσια οι 56 μέρες πριν και 63 μετά είναι τα δεδουλευμένα σου,απλά κάθεσαι αυτές τις 119 μέρες..δεν κατάλαβες?θέλουν να μας γυρίσουν 50 χρόνια πίσω..όπως γεννούσαν οι γιαγιάδες μας μόνες τους κάτω απ΄'τα δέντρα.Δηλαδή ΕΛΕΟΣ!

3 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 1:15 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΙΑ ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ!!! ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΕΡΓΕΣ!!! Sad Sad Sad Sad Sad

4 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 1:33 am

kostaslarissa

Δυστυχώς όλα τα κόβουν.Πριν 6 μήνες που γεννησα ισχυε το επίδομα τοκετού.Τώρα που είμαι πάλι έγκυος το έκοψαν.Κάθε μέρα κόβουν και από κάτι..Κάτσε μέχρι να γεννήσουμε μην δεν ισχύουν και τα επιδόματα κυοφορίας και λοχείας...Η ακόμα και το επίδομα μητρότητας από τον ΟΑΕΔ που ήταν 751Ε και το κάνανε 586Ε.

5 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 6:56 am

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε λιγο θα μας ζητανε κιολας...
ελλαδισταν με τα ωραια σου!

να χαιρομαστε τα παιδακια μας ολες!

6 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 8:32 am

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΕΟΠΥΥ συνεχειζει και δινει χρηματα κατευθειαν στο μαιευτηριο, δεν ειναι ακριβως ετσι. Ειτε σε ιδιωτικο ειτε σε δημοσιο, τα λεφτα πανε απευθειας εκει που θα γεννησεις. Εσυ δεν τα παιρνεις στο χερι. Αλλα τελικα δυσκολο να βρεις ποιο ποσο ειναι αυτο που δινουνε..

7 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 9:48 am

tinkerbellini

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Rinoula έγραψε:Ο ΕΟΠΥΥ συνεχειζει και δινει χρηματα κατευθειαν στο μαιευτηριο, δεν ειναι ακριβως ετσι. Ειτε σε ιδιωτικο ειτε σε δημοσιο, τα λεφτα πανε απευθειας εκει που θα γεννησεις. Εσυ δεν τα παιρνεις στο χερι. Αλλα τελικα δυσκολο να βρεις ποιο ποσο ειναι αυτο που δινουνε..

καλημερα κοριτσια! αυτο που λες εσυ ρινουλα ισχυει. γεννησε η κουμπαρα μου τωρα τον ιανουαριο και ο εοπυυ δινει κατευθειαν τα χρηματα στο μαιευτηριο κ εσεις (κ εγω καποια στιγμη.. συντομα ελπιζω Very Happy ) θα πληρωσετε την διαφορα. μια η αλλη ειναι δεν εχει αλλαξει σε αυτο κατι.

8 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:01 am

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω αυτο που ακουσα ειναι οτι μειωθηκε στα 500ε απο 900 που ηταν και γι αυτο ακριβυναν οι ιδιωτικες κλινικές αφου εκει διναμε οπως και τωρα, την διαφορα!! αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν στο δημοσιο νοσοκομειο πληρωνουμε πλεον γιατι μεχρι τωρα κοστιζε 900ε ο φ.τ. τωρα που το κρατος δινει μονο 500 πληρωνουμε κι εκει την διαφορα?? Mad Mad Mad

Αφρουλιτα μηπως μπερδευτηκε αυτος που ρωτησες και νομιζε οτι ρωτας αν στα δινει στο χερι??

9 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:03 am

kleopatra1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι να συνεχίσουν να το δίνουν γιατί δε μας βλέπω καλά..Είναι απίστευτοι πραγματικά, τους έχω σιχαθεί,έλεος δηλ..

10 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:05 am

kleopatra1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kostaslarissa έγραψε:Δυστυχώς όλα τα κόβουν.Πριν 6 μήνες που γεννησα ισχυε το επίδομα τοκετού.Τώρα που είμαι πάλι έγκυος το έκοψαν.Κάθε μέρα κόβουν και από κάτι..Κάτσε μέχρι να γεννήσουμε μην δεν ισχύουν και τα επιδόματα κυοφορίας και λοχείας...Η ακόμα και το επίδομα μητρότητας από τον ΟΑΕΔ που ήταν 751Ε και το κάνανε 586Ε.

Ποιά 586...καλά θα ήταν! 514 το έχουν κάνει πλέον..για να δούμε πόσο θα έχει πάει μέχρι να γεννήσουμε!

11 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:07 am

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταζομαι αυτο αλλαζει γιατι παει κατα αναλογια με τον βασικο μισθο!!αφου ο βασικος εχει πεσει τοσο καπου εκει πρεπει να παει κι αυτο!

12 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:23 am

kleopatra1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι πάει, διαμορφώνεται βάσει του βασικού μισθού. Πριν 1 1/2 έτος περίπου που ο βασικός ήταν γύρω στα 700 ευρώ, κάπου τόσο ήταν κ το επίδομα.

13 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:31 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! Very Happy

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΜΗΜΑ!!! Shocked Shocked Shocked ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΗΛ? Rolling Eyes

ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ! Rolling Eyes ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΚΕΤΟΥ! ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!

14 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:33 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kleopatra1981 έγραψε:Έτσι πάει, διαμορφώνεται βάσει του βασικού μισθού. Πριν 1 1/2 έτος περίπου που ο βασικός ήταν γύρω στα 700 ευρώ, κάπου τόσο ήταν κ το επίδομα.

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ (900 ΕΥΡΩ) ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! Wink

15 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:37 am

kleopatra1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχεις δίκιο απλά δε το διευκρίνησα,τα 900 ισχύουν για όλες.

16 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:38 am

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
kleopatra1981 έγραψε:Έτσι πάει, διαμορφώνεται βάσει του βασικού μισθού. Πριν 1 1/2 έτος περίπου που ο βασικός ήταν γύρω στα 700 ευρώ, κάπου τόσο ήταν κ το επίδομα.

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ (900 ΕΥΡΩ) ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! Wink

Αυτο που λεει η Κλεοπατρα ειναι ενα εξτρα βοηθημα που δινει ο ΟΑΕΔ!

Αφρουλα μου επειδη λιγο που το εψαξα ειδα οτι καλυπτει καποιο μερος παλι ο ΕΟΠΥΥ γι αυτο στο ειπα, απλα οχι 900 αλλα γυρω στα 500ε πλεον!! μπορεις να παρεις ενα τηλ σε καποια κλινικη εκει να σου δωσουν τιμοκαταλογο που να ειναι συμβεβλημενη (αν εχετε κιολας δν ξερω ) και θα σου πει ποσο καλυπτει ο ΕΟΠΥΥ και αυτο θα ειναι το ποσο του επιδόματος τοκετου! Wink Wink

17 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:42 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ (ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ!) ΜΕΤΑΞΥ ΜΙΑΣ ΧΑΖΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΞΑΝΘΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ! ΜΑΛΛΟΝ Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΕΙΝΙΑ :ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ!!!

18 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:45 am

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα και στο δημοσιο δν το καλυπτει πλεον!! αν ειναι οντως 500ε ..θα πρεπει τα αλλα 400 να τα βαλουμε απο την τσεπη μας κι εκει!! και φυσικα αν θες αναισθησιολογο για επισκληριδειο κι εκει τον πληρωνεις εσυ!!! αρα αστα να παν!!!
αλλα ΟΧΙ!! δν θα τους κανω την χαρη ουτε να σκασω ουτε να στεναχωρηθω!!! θα τα καταφερουμε οτι και να κανουν!!!

ειναι σαν να μας λενε να μην κανουμε καθολου παιδια!! Αυτοι που εχουν λεφτα δν κανουν παραπανω απο 1 παιδι συνηθως, κι εμεις που δν εχουμε θελουμε και δν μπορουμε!!! ΑΧ αχ!!! Mad Mad Mad

19 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:47 am

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα θα γννησω στο Ρεα σε 2 μηνες και οι τιμες με ΕΟΠΥΥ ειναι μειωμενες σ σχεση με το κανονικο τιμολογιο. Ετσι παει, τα δινει ο ΕΟΠΥΥ στο μαιυτηριο και πληρωνεις τη διαφορα.

20 Απ: ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΕΛΟΣ!!! στό Τρι Feb 12, 2013 10:52 am

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RINOULA ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΧΘΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΣΕ 1-2 ΜΗΝΕΣ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | Πολιτισμός | Mummys | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog