Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 4:48 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 4:44 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 4:27 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από merentoula Σήμερα στις 4:24 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από perperouna Σήμερα στις 4:17 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από maryz-iraklio kritis Σήμερα στις 4:05 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Mare Σήμερα στις 3:58 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Σήμερα στις 3:36 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 3:12 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Σήμερα στις 2:55 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 2:47 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Σήμερα στις 2:36 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Σήμερα στις 1:52 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Σήμερα στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Σήμερα στις 1:04 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:13 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Σήμερα στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Σήμερα στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Χθες στις 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Χθες στις 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Χθες στις 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Χθες στις 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Χθες στις 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 1:52 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από stellina87 Χθες στις 1:05 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Χθες στις 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Χθες στις 11:44 am

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από roodie Χθες στις 11:39 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Χθες στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 11:28 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Χθες στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Χθες στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 10:51 am

» ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΑΛΑΙΕΣ ΣΑΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ-ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ-ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 10:47 am

» συσπασεις...
από mama_maria krhth Δευ Jul 21, 2014 7:38 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΑΓΟΡΑΚΙΑ....ΚΟΠΙΑΣΤΕ ,ΟΙ ΝΤΟΥΡΝΟΘΥΡΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ !
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 7:11 pm

» βαψιμο μαλλιων στο θηλασμο
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 6:58 pm

Παρόντες χρήστες
749 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 37 μέλη, 3 μη ορατοί και 709 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, anatoligew, Anna lamda, dada9, dimimi82, eleni_23, elin1, ioannas, Irene14, irenehr, kaatrin, Lillybell, loulou_29, madmommy, mama prwti fora, mamana, Mare, maria maroui, maro28, merentoula, mhtsaina, myAngels, nantia85, pennytol, perperouna, primadona, Psaraki, roodie, roxanne87, SPINAKOS7, tassoula, tzeni27, zanna, ΖΩΗ13, ΜΑΡΙΑΜ1, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, κουνελάκι

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

μαμά Βασιλικής

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zeta86 έγραψε:
Λέττα έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ειμαι η πρωτη απο τις ποοοοοοολλες μητερες που δεν αφηνουν κατα την διαρκεια της ημερας να κοιμαται ενα μωρο παραπανω απο 4 ωρες. πεφτει το σαχαρο στο αιμα τους και εχουμε πολλες πιθανοτητες να πεσει σε ληθαργο-κωμα το μωρο. ε μην μου πειτε τωρα οτι μονο οι παιδιατροι που εχω επισκεφτει εγω τα λενε αυτα....
ολα αυτα ισχυουν για νεογνα-μωρα μεχρι να μπουνε στον 3μηνα.
35 ημερων βρεφος λογικα επρεπε νατο εχει δει παιδιατρος τουλαχιστον 2 φορες-μετα την εξοδο απο το νοσοκομειο-. φταιει ο γοατρος που το ειδε και δεν διεγνωσε κατι η η μαρια που δεν το πηγε?????
ας περιμενουμε λιγο ακομα. ολες οι αποριες μας θα λυθουν

εμένα η δικιά μου μου είπε ότι την ημέρα ξυπνάμε ανά 3ωρο και το βράδυ ποτέ, μόνο αν ξυπνήσει το παιδί από μόνο του, κυρίως γιατί είχαμε ανακτήσει το βάρος γέννησης + 100γρ... για ζάχαρο και τέτοια δε μου είπε ποτέ τίποτε αλλά ούτε και στο μαιευτήριο

ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..Κ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟ ΑΦΗΝΑΝΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΑΥΤΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ..
Κι εγώ την ξυπνούσα,οι οδηγίες απο τα σεμινάρια που κάναμε στο Ιπποκράτειο ήταν..4 ώρες το πολύ αν θηλάζει το μωρό,5 το πολύ αν πίνει ξένο.Δε γέννησα στο Ιπποκράτειο αλλα στο τοπικό μας νοσοκομείο,και όταν έλεγα στις μαίες οτι την ξυπνάω την μικρή μου να φάει με αποπέρνανε..΄΄αστο χρειάζεται ύπνο,μην το ξυπνάς΄΄τους έλεγα πως αν το αφήσω θα πέσει σε λήθαργο...Θέλω να πώ πως κάποιοι΄΄επιστήμονες΄΄έχουν να ανοίξουν βιβλίο απ το λύκειο!!!Πρέπει-για το καλό των παιδιών μας-να ήμαστε σε συχνό ψάξιμο και ενημέρωση.

markelast

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ μία απορία έχω βρε παιδιά.....

Και ας με κράξουν ορισμένοι εδώ μέσα (ελευθερία λόγου έχουμε).

Το πράγμα ήταν φως φανάρι από την αρχή για το ποιός έφταιγε.Και εννοώ αυτή τη "χαροκαμμένη μανούλα"!

Όλοι αυτοί και αυτές που της συμπαραστάθηκαν, οι κοπέλες που πήγαν ακόμα και την είδαν από κοντά (που καλά κάνανε, γιατί δεν ξέρανε κ δικαίωμά τους ήταν στην τελική), αυτοί που της ανοίξανε το σπίτι της και της πήγαν κ φαί στην Κρήτη......τι εντύπωση τους έκανε σαν άτομο?

Με τι μάτια θα μπορέσουν να τη δουν πάλι μετά το πόρισμα του ιατροδικαστή?Τόσο καλή ηθοποιός είναι?

Και τι να πω βρε παιδιά!!Εγώ έχω ένα μωράκι 13 μηνών, και άλλη μια ψυχούλα μέσα στην κοιλίτσα μου, αλλά οι ορμόνες μου, εξ'αρχής, δεν ήταν με το μέρος της "καημένης μάνας που έχασε το αγγελούδι της". Όλοι εσείς χωρίς να θέλω να σας κατακρίνω δεν πήγε το μυαλό σας λίγο στο πονηρό?

Βλέπεις μια γυναίκα, που μένει σε ένα νησί με τον γκόμενο (ε ναι γκόμενος είναι), που γεννάει το παιδί άλλου (με τον οποίο 9 μήνες πριν ήταν μαζί, εκτός κ΄ήταν παιδί από βιασμό) ε κάτι δεν πάει καλά στην όλη υπόθεση..................

Κι εγώ δε θέλω να είμαι καχύποπτη με όλους κ όλα, αλλά ρε παιδιά το πράγμα μιλάει από μόνο του.........
Και από την άλλη λες, αν αυτή η καημένη ψυχούλα που έφυγε τόσο νωρίς ζούσε, τι θα είχε να αντιμετωπίσει ακόμα στη ζωή της??????ΠΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΥΤΡΩΤΙΚΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

theodwra

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Σήμερα άκουσα στις ειδήσεις την ιατροδικαστική εξέταση ..... μου αρέσει που συλλυπήθηκα τη μάνα του μικρούλη εγώ ένα έχω να πω αν όντως είναι αλήθεια η ιατροδικαστική εξέταση ΝΤΡΟΠΉ ΤΗΣ , ΈΛΕΟΣ και το κόβω εδώ δεν θα πώ άλλα γιατί θα πώ άσχημα λόγια και δεν το θέλω !!!!!!!!

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demi... έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ?! ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΟ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΕ ΕΛΛΟΓΑ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ...

Εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω πως καποιοι που λενε πως δεν τους αρεσουν αυτα που γραφονται για τη μαμα,καθονται και τα διαβαζουν ολα?
Αφου το μωρακι εφυγε και αυτο ηταν το ζητουμενο για σας μονο και ολα τα αλλα τα θεωρειτε απλα κοτσομπολια,ηθελα να'ξερα γιατι ακομα μπαινετε και τα διαβαζετε??
Ελατε πειτε την αληθεια τωρα,αυτο για το οιποιο κατηγορειτε εμας τις κοτσομπολες το πιστευετε και εσεις ετσι?
Αλλιως δεν βρισκω λογο να διαβαζεις ολα αυτα τα σχολια Very Happy Very Happy

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΟΥΝ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ Η' ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΥΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΠΡΩΤΑ!

aleca

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κκκοοουυυτςςςς πουτς πουτς πρρρρρρρρρρ...Καταρχην η καταρα ειναι γαιδαρα και γυρναει στον αφεντη λεει η φιλη μου η Ομορφακια. Οσες καταριεστε να φατε σκατα!
Δευτερον οσες εισαστε χαζομυαλες για να μην πω κατι αλλο με το χαζο- μπροστα ( ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΓΩ), ας παραδεχτουμε ολες μαζι οτι μας φλομωσε στο ψεμμα η ενστολη (ασπρο φορεματακι που δενει πισω) και δεν καταλαβαμε εξαρχης ποσο επικινδυνη ηταν για το μωρακι.
Το να τα βαζετε με τις κοπελες που εξαρχης καταλαβαν τι εχει γινει, δεν σας κανει ουτε καλυτερους ανθρωπους ουτε λιγοτερο ανορθογραφους (μητσαινα). Τα μαθηματα ορθογραφιας και ο,τι αλλα φιλολογικα και μη μαθηματα ξερετε να κανετε, επρεπε να τα δινατε στην Μαρια 90 εκεινο το βραδυ μπας και σωθει το παιδι.
Απο εκει και περα ο,τι και να γραφτει εδω, γελοιο εχει καταντησει για αυτο και μπηκα στο μουντ εξαρχης.
Η ανθρωπια ρε υπερασπιζεται τις αθωες και ανημπορες ψυχουλες. Δεν υπερασπιζεται τον εγωισμο της καθε μιας (γιατι ουτε και για τη μανα σκατε οι περισσοτερες) επειδη δεν μπορει να παραδεχτει οτι εκανε λαθος στην κριση της.
Μονο για το μωρο λυπαμαι...αντε και λιγο και για τη Μαρ. Στυλ. που θα εχει σκασει τωρα με την επισκεψιμοτητα που εχει το μπλογκ!!!! Ειχε μαθει να εχει ως τωρα τα πρωτεια της κατινιας, ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ! cheers

izmini

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η αεροδιακομιδη εγινε γρηγορα σχετικα γιατι ηταν βρεφος. Αναλογα με την κατασταση του ασ8ενους ακομα κ την ηλικια του η τη διαθεσιμοτητα των αεροπλανων και των καιρικων συνθηκων μπορει να κανει περισσοτερο χρονο, μπορει να μην ερθει και καθολου οποτε γινεται με πλωτο του εκαβ, η πλοιο κ αεροπλανο τησ γραμμης η με ιδιωτικο. Οι περικοπες τελευταια εκαναν ακομα χειροτερα τα πραγματα. Ποιο ειναι το θεμα τωρα οτι αργησε το εκαβ? Αυτα που κανουν μπαμ δεν τα βλεπετε?

Maria x.

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aleca έγραψε:κκκοοουυυτςςςς πουτς πουτς πρρρρρρρρρρ...Καταρχην η καταρα ειναι γαιδαρα και γυρναει στον αφεντη λεει η φιλη μου η Ομορφακια. Οσες καταριεστε να φατε σκατα!
Δευτερον οσες εισαστε χαζομυαλες για να μην πω κατι αλλο με το χαζο- μπροστα ( ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΓΩ), ας παραδεχτουμε ολες μαζι οτι μας φλομωσε στο ψεμμα η ενστολη (ασπρο φορεματακι που δενει πισω) και δεν καταλαβαμε εξαρχης ποσο επικινδυνη ηταν για το μωρακι.
Το να τα βαζετε με τις κοπελες που εξαρχης καταλαβαν τι εχει γινει, δεν σας κανει ουτε καλυτερους ανθρωπους ουτε λιγοτερο ανορθογραφους (μητσαινα). Τα μαθηματα ορθογραφιας και ο,τι αλλα φιλολογικα και μη μαθηματα ξερετε να κανετε, επρεπε να τα δινατε στην Μαρια 90 εκεινο το βραδυ μπας και σωθει το παιδι.
Απο εκει και περα ο,τι και να γραφτει εδω, γελοιο εχει καταντησει για αυτο και μπηκα στο μουντ εξαρχης.
Η ανθρωπια ρε υπερασπιζεται τις αθωες και ανημπορες ψυχουλες. Δεν υπερασπιζεται τον εγωισμο της καθε μιας (γιατι ουτε και για τη μανα σκατε οι περισσοτερες) επειδη δεν μπορει να παραδεχτει οτι εκανε λαθος στην κριση της.
Μονο για το μωρο λυπαμαι...αντε και λιγο και για τη Μαρ. Στυλ. που θα εχει σκασει τωρα με την επισκεψιμοτητα που εχει το μπλογκ!!!! Ειχε μαθει να εχει ως τωρα τα πρωτεια της κατινιας, ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ! cheers

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ!!!!ΚΛΑΙΩ!!!!
ΣΥΜΠΑΡΗΣΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΡ.ΣΤΥΛ.!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑ!

EleniAd

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Jan 24, 2013 11:24 pm, 1 φορά

demi...

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αφρουλα έγραψε:
demi... έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΑΥΜΑΣΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ?! ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΟ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΕ ΕΛΛΟΓΑ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ...

Εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω πως καποιοι που λενε πως δεν τους αρεσουν αυτα που γραφονται για τη μαμα,καθονται και τα διαβαζουν ολα?
Αφου το μωρακι εφυγε και αυτο ηταν το ζητουμενο για σας μονο και ολα τα αλλα τα θεωρειτε απλα κοτσομπολια,ηθελα να'ξερα γιατι ακομα μπαινετε και τα διαβαζετε??
Ελατε πειτε την αληθεια τωρα,αυτο για το οιποιο κατηγορειτε εμας τις κοτσομπολες το πιστευετε και εσεις ετσι?
Αλλιως δεν βρισκω λογο να διαβαζεις ολα αυτα τα σχολια Very Happy Very Happy

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΟΥΝ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ Η' ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΥΣΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ ΜΕ ΛΟΓΙΚΗ ΠΡΩΤΑ!

Εμενα αν δεν με ενδιεφερε τιποτα αλλο περα απο το μωρο οπως ισχυριζονται καποιοι παντως,δεν θα διαβαζα τιποτα αλλο πια απο αυτο το θεμα.
Εγω εκανα εγγραφη τωρα γιατι παραδεχομαι πως τετοιοι γονεις δεν πρεπει να επενουνται και αυτο με νευριασε εδω μεσα και απλα ηθελα να πω τη γνωμη μου,αλλα στη θεση σας δεν θα διαβαζα σχολια τα οποια κατακρινω,απλα θα αποχωρουσα!
Ξερετε ειναι χειροτερο απο το να εισαι ''κοτσομπολα'',να εισαι κοτσομπολα που δεν το παραδεχεται!
Ηταν μια πολυ χαζουλικη διακαιολογια αυτη απο μια πανεξυπνη κοπελα οπως φαινεστε να ειστε εσεις!
Embarassed Embarassed

mhtsaina

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aleca έγραψε:κκκοοουυυτςςςς πουτς πουτς πρρρρρρρρρρ...Καταρχην η καταρα ειναι γαιδαρα και γυρναει στον αφεντη λεει η φιλη μου η Ομορφακια. Οσες καταριεστε να φατε σκατα!
Κοίτα να δεις, εγώ τώρα κανονικά έτρωγα, αλλά διάβασα αυτό που έγραψες, δεν κατάλαβα κούμαρο,σε είδα λοιπόν που μπερδεύτηκες και λέω χαλάλι, ας βοηθήσω.
Αυτό που μάλλον ήθελες να γράψεις είναι ότι η καλή ορθογραφία δεν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο και δεν είναι λόγος για να τα βάλει κανείς με αυτές που από την αρχή είχαν την άποψη ότι η Μαρία ευθύνεται, σωστά; Ή πάλι κατάλαβα λάθος και δε θα κατεβαίνει και το κοτόπουλο damn it;

demi...

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maria x. έγραψε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ!!!!ΚΛΑΙΩ!!!!

Απλα θεααααααα!!
Οχι οτι σε νοιαζει η γνωμη μου,αλλα ηταν οτι πιο σωστο διαβασα Very Happy Very Happy

mariolita

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki0 έγραψε:
mariolita έγραψε:

ο μαιευτήρας ειναι για να ξεγεναει γυναικες αυτη την ειδικότητα σπουδασε.δεν νομιζω οτι ειναι αρμόδιος να κρίνει αν καποια γυναικα θελει ψηχιατρικη βοηθεια.η εικογενεια και ο αντρας της θα επρεπε να το κηταξει αυτο.

Δεν νομιζω...Ενα νοσκομειο υπαρχει εκει,νομιζω οτι φτανει...Μπορουσε να ενημερωσει καποιος τους αρμοδιους..
Μεσα σε ολα εμενα κατι δεν μου καθεται καλα ΚΑΙ απο το νοσοκομειο,η τελος παντων απο αυτους που την ειδαν οταν γεννησε...

σεβαστει η γνωμη σου αν και δεν συμφωνω μαζι σου δεν νομιζω να ειχαν καταλαβει το προβλημα της κοπελας και την καταλιξη του μωρου και να την αφησαν να φηγει.κανενας δεν ξερει τι κουβαλαει ο αλος πανο του...........

EleniAd

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Jan 24, 2013 11:25 pm, 1 φορά

Maria x.

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EleniAd έγραψε:
Maria x. έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ!!!!ΚΛΑΙΩ!!!!

Συμπαρίσταμαι!
Από το συν + το παρισταμαι....
Προσεχε πώς γραφεις, θα σου κανουν παρατηρηση!!! Very Happy

Με ι το εγραψα και εσβησα!!!Τι χαζη ειμαι!!!Γιατι προς στιγμην σκέφτηκα θα ειναι αοριστος!!!Ο,τι να ναι απο μια τριτοδεσμιτισσα!!Ντροπη μου!!!!
Και μετά εχω τα μουτρα να διορθωνω την κορη μου!!!!!!

aleca

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina έγραψε:
Κοίτα να δεις, εγώ τώρα κανονικά έτρωγα, αλλά διάβασα αυτό που έγραψες, δεν κατάλαβα κούμαρο,σε είδα λοιπόν που μπερδεύτηκες και λέω χαλάλι, ας βοηθήσω.
Αυτό που μάλλον ήθελες να γράψεις είναι ότι η καλή ορθογραφία δεν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο και δεν είναι λόγος για να τα βάλει κανείς με αυτές που από την αρχή είχαν την άποψη ότι η Μαρία ευθύνεται, σωστά; Ή πάλι κατάλαβα λάθος και δε θα κατεβαίνει και το κοτόπουλο damn it;
τι ετρωγες?? Δεν πιστευω να καταριοσουν και εσυ και να πηρες το μηνυμα τοις μετρητοις!!! Shocked Το πρωτο κομματι το πιασες! Στο δευτερο εβαλες και σαλτσουλα...ο,τι πρεπει για το κοτοπουλο. Καλη συνεχεια

lila77

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγνώμη, ένας μαιευτήρας, σε μία κλειστή κοινωνία, βλέπει μία γυναίκα ετοιμόγεννη να συμπεριφέρεται με τον τρόπο που περιγράφει και μένει απαθής; Θα ήμουν γιατρός, θα ερχόταν μία κοπέλα «ιδιόρρυθμη», όπως την αποκαλεί, θα μου έλεγε όσα ισχυρίζεται ότι του είπε και δε θα κινούσα γη και ουρανό; Υπάρχει η κοινωνική υπηρεσία, η αστυνομία , ο ψυχίατρος ή δεν ξέρω ποιος άλλος, οι οποίοι είναι αρμόδιοι γι αυτές τις καταστάσεις. Κάπου δεν έπρεπε να απευθυνθεί; Η συνείδησή του του υπαγόρευσε να την ξεγεννήσει και να αφήσει και αυτή και το μωρό της στην τύχη της; Αν ναι (και αν ισχύουν αυτά που δηλώνει, κατόπιν εορτής) τότε, αν είχε κινητοποιηθεί, ίσως και να είχε προλάβει καταστάσεις.

Δεν ξέρω ποιος φταίει για την κατάληξη και αν αναφέρομαι στα λόγια του μαιευτήρα, είναι επειδή μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι δεν ενήργησε, όπως θα ενεργούσε ένας άνθρωπος που ασκεί κάποιο λειτούργημα.

Απλά αναρωτιέμαι, γιατί συνεχίζετε να χτυπάτε έναν άνθρωπο που έχει ήδη γονατίσει ; Χτυπάμε έναν άνθρωπο (ΑΝ δεχτούμε ότι έχουμε δικαίωμα να τον χτυπήσουμε) , εφόσον αυτός είναι ακόμα όρθιος. Όταν πλέον γίνει ένα με το χώμα οφείλουμε να σταματήσουμε, αλλιώς χάνουμε όση ανθρωπιά έχει απομείνει μέσα μας.

Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα που χάθηκε τόσο άδικα και κουράγιο σε αυτούς που έμειναν πίσω

nikvik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Den mporousa na diavasw ola akoma, alla aksizei na diete auto video:
http://www.cretalive.gr/crete/view/katapelths-o-iatrodikasths-gia-to-thanato-tou-brefous/61117

Krima gia to moraki Crying or Very sad Crying or Very sad

EleniAd

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Jan 24, 2013 11:25 pm, 1 φορά

Maria x.

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EleniAd έγραψε:
Maria x. έγραψε:
Με ι το εγραψα και εσβησα!!!Τι χαζη ειμαι!!!Γιατι προς στιγμην σκέφτηκα θα ειναι αοριστος!!!Ο,τι να ναι απο μια τριτοδεσμιτισσα!!Ντροπη μου!!!!
Και μετά εχω τα μουτρα να διορθωνω την κορη μου!!!!!!

Wink

Και λιγα μου λες!!!!

EleniAd

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Jan 24, 2013 11:26 pm, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog