Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από nafs Σήμερα στις 9:25 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 9:25 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Despoinaki123 Σήμερα στις 9:02 pm

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από efaki27 Σήμερα στις 8:55 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από mariameint Σήμερα στις 6:54 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 5:48 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ: ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ?
από snoopy Σήμερα στις 5:16 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σήμερα στις 4:59 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Σήμερα στις 4:57 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σήμερα στις 3:32 pm

» AΓια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω
από Jorji Σήμερα στις 3:15 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από melissoula84 Σήμερα στις 1:56 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 11:43 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

Παρόντες χρήστες
671 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 18 μέλη, 0 μη ορατοί και 653 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

anaisanais, Catty, danae_93, Despoinaki123, efaki27, fountouni, iouliana, Jorji, katerina1983, mariameint, marlyt, nafs, nina2012, perperouna, tassoula, αγγελακι στον ουρανο, εριφυλακι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

41 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Κυρ Aug 08, 2010 11:27 pm

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crazy έγραψε:Εμείς έχουμε φάει ένα κόλλημα με σειρές...

Τώρα έχουμε ξεκινήσει με το "24".

Έχετε να προτείνετε καμιά σειρά;;; Very Happy

και γω τρελό κολλημα με σειρες!
όλα τα έχω δει.
το '24' πολύ καλό σε όλους τους κύκλους!!θεός ο Jack!!
σου συστήνω το 'Dexter' που δειχνει το Σκάι- πολυ έξυπνη κ πρωτότυπη σειρα.
εγω έχω ξετινάξει το CSI LAs Vegas -το τελειώνουμε αυτη τη βδομαδα και ξεκιναμε με CSI N.Y.

το 'Lost' μαμάτο- αν και με χαλασε -το βαρεθηκα στο τέλος.
και το Prison Break καλο!
λενε ότι ειναι πολυ καλό το 'Flash Forward" (εμπλέκονται αυτοι που γυρισαν το Lost) κάτι συμβαινει λεει στον πλανητη και ταυτόχρονα παγώνουν όλοι για μερικα δευτερόλεπτα κα ιόταν ξυπνανε δεν θυμουνται τπτ. απλα στην πορεια της ζωης τους τρώνε φλασιες κ προσπαθουν κάποιοι να ανακαλύψουντι έχει γινει.
αυτάααααα! albino albino [b]

42 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Κυρ Aug 08, 2010 11:31 pm

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν έχετε 'κοτσια' και αντέξετε δειτε το 'Precious' ηταν φετος υποψηφια για Οσκαρ και μαλιστα πηρε 2ο Γυναικειο Ρόλο.
μιλάμε ότι σπαραξα στο κλάμα- μέρες δεν μπορουσα να παψω να το σκεφτομαι....αληθινη ιστορια.

Sad Sad

43 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Κυρ Aug 08, 2010 11:47 pm

manoula3

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:Αν έχετε 'κοτσια' και αντέξετε δειτε το 'Precious' ηταν φετος υποψηφια για Οσκαρ και μαλιστα πηρε 2ο Γυναικειο Ρόλο.
μιλάμε ότι σπαραξα στο κλάμα- μέρες δεν μπορουσα να παψω να το σκεφτομαι....αληθινη ιστορια.

Sad Sad

ωωωω εδω ειμαστε!!! Razz Razz ποιοι παιζουν???ε ρε κατι κλαματα παλι!!!χιχι!!!

44 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Δευ Aug 09, 2010 12:05 am

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula3 έγραψε:
koukida έγραψε:Αν έχετε 'κοτσια' και αντέξετε δειτε το 'Precious' ηταν φετος υποψηφια για Οσκαρ και μαλιστα πηρε 2ο Γυναικειο Ρόλο.

Sad Sad

ωωωω εδω ειμαστε!!! Razz Razz ποιοι παιζουν???ε ρε κατι κλαματα παλι!!!χιχι!!!

κάτσε...να σε παραπέμψω!!!
http://www.cinemanews.gr/v5/movies.php?n=6859

45 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Δευ Aug 09, 2010 12:06 am

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλά ΓΜΤ τα λέει όλα! τίποτα δεν αφήνει ΜΗ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!

46 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Δευ Aug 09, 2010 12:26 am

manoula3

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!!αληθεια δεν το διαβασα...αν κ μ'αρεσει να ξερω την υποθεση!!!! Laughing Laughing κ ολο το εργο να μου πουν ,αγωνιω να πλανταξω στο κλαμα!!!! Very Happy

πες μ τουλαχιστον ποιος παιζει???θα σκασω ντε!!! Razz Razz
κ τι θεμα εχει???με μια λεξη!!χαχαχα!!!

47 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Δευ Aug 09, 2010 4:55 pm

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ! xaxax manoula μα όοοολα τα λέει -είπαμε αλλά μεχρι και τι βρακι φοράει η πρωταγωνιστρια σε κάθε σκηνη λέει!!!χαχαχα
λοιπον είναι ψιλοαγνωστοι οι πρωταγωνιστες, αλλα παίζουν 2ους ρόλους ο Lenny Gravitz(θεός) και η Μariah Carrey.
ειναι πολύ σιγκηνητικη ταινια- μπορεί και να σε ρίξει ψυχολογικά- οπότε διάλεξε ποτε και σε τι φαση θα την δεις!!
To «Precious» ξεκίνησε την καριέρα του πέρυσι το χειμώνα στο Sundance και σιγά σιγά αλλά μεθοδικά έχτισε buzz, για να θεωρείται σήμερα- σχεδόν ένα χρόνο μετά- ένα από τα φαβορί για την επερχόμενη απονομή των Oscar. Σε αυτό συνέβαλε τα μέγιστα η προώθηση του από την Oprah Winfrey, η οποία διόλου τυχαία εκτελεί χρέη executive producer σε μια ιστορία από εκείνες που αρέσκεται να βγάζει στην μικρή οθόνη.
ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

» Gabourey Sidibe
Lenny Gravitz
» Paula Patton
» Mariah Carey
» Sherri Shepherd

48 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τρι Aug 10, 2010 2:21 am

manoula3

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν αντεξα τη διαβασα την υποθεση!! Embarassed Embarassed πωπω πολυ θλιβερη ιστορια!!!θα το νοικιασω συντομα κ θα σας πω εντυπωσεις!!! Very Happy Very Happy

49 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τρι Aug 10, 2010 7:53 am

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το είδαμε χθες το precious. Πολύ καλή ταινία και αυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι ότι ενώ πρόκειται για δραματική ιστορία, δεν την ''δραματοποιούν'' και δεν υπερβάλλουν. Αξίζει να την δείτε!

50 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τρι Aug 10, 2010 11:13 am

mama marilenas

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λατρευω να βλεπω ταινιες!Λοιπον για οσες θελουν να θυμυθουν πως ειναι να κλαις σαν 15χρονο και επισης να ερωτευεσαι σαν 15χρονο ανεπιφυλακτα δειτε το Twilight μετε το New moon και τελος Εclipse τριλογια μεχρι στιγμης και οπου να ναι θα βγουν και οι αλλες 2 ταινιες.Εγω της λατρευω!Πολυ κλαμα και το P.S I LOVE YOU.Πολυ καλο αν και σχετικα παλιο το Click(2006) ανεπαναληπτο "Ο πιανιστας" Η τελευταια εξοδος αρεσε και σε μενα πολυ.Θα σκεφτω και καμια αλλη που ειδα τελευταια και θα σας την γραψω!Ανοιξτε και κανενα θεμα με βιβλια εχω στερεψει απο ιδεα για το τι να διαβασω!

51 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τετ Aug 11, 2010 5:15 pm

kloklo

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:α κ η κοπελια που ειπε για την connex tv ειναι τα ιδια καναλια του νοβα.τα ιδια ακριβως γτ η κουμπαρα μου εχει κονεξ κ εμεις νοβα κ εμεις εχουμε πολλα περισσοτερα.απλα το κονε ειναι φθηνοτερο.

kanena apo ta kanalia tou connex den exei to nova.to connx exei skliro disko kaneis eggrafes , klp......sun poluuuuuuuu perissoteres seires xwris epanalipseis 25 fores tin evdomada to idio ergo,a sorry exei mono 2 kanalia idia.to fox life k to fx

52 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τετ Aug 11, 2010 10:47 pm

Maya

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΗ ΣΕΙΡΑ PRISON BREAK ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ-ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΕΓΚΥΕΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ- ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!! Η ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΣΠΑΕΙ! ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.. ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.. ΘΕΟΙ!!! Embarassed

53 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τετ Aug 18, 2010 5:19 pm

fatsoulinaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με τον αντρουλη μου εχουμε δει μαζι απειρες ταινιες...ειτε στο σινεμα ειτε στο σπιτι...απο τοτε που εχουμε τη νεραιδουλα μας το κοψαμε αυτο το ΄΄σπορ΄΄ ομως...ωστοσο εχω να προτεινω καποιες αγαπημενες !!!
Απο κοινωνικα καρτουν ως θριλερ κ κοινωνικα απ ολα εχει ο μπαχτσες!!!
Η ζωη ειναι ωραια, οι ζωες των αλλων, το κυμα, αγαπα με αν τολμας, οι αλλοι, Seven, 6 η αισθηση,Amelie, Forest Gump, The Last of the Mohicans, Goodbye Lenin, ο κυκλος των χαμενων ποιητων, το ονομα μου ειναι σαμ, ο γαμπρος της συμφορας, τα πεθερικα της συμφορας, συγκατοικοι με το ζορι, H αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου, The Ring, Memento, Amelie, Amelie, Das Experiment, American Beauty, Into the Wild, City of angels, Big Fish, Fight Club, Chronicles of Narnia, Forrest Gump,Monsters, Inc., Ratatouille, Ice Age

Έχει επεξεργασθεί από τον/την fatsoulinaki στις Πεμ Aug 19, 2010 12:04 am, 1 φορά

54 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Τετ Aug 18, 2010 7:50 pm

puccarina

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ax τι θέμα ανοίξατε τώρα και τι πληγή ξύσατε... Πρίν παντρευτώ και κάνω τον μικρό τότε που η ζωή μου ήταν ακόμα στην Αθήνα ο κινηματογράφος ήταν σε εβδομαδιαία διάταξη στο πρόγραμμα μου... Τρελή σινεφίλ και όχι μόνο επίσης τρελή συλλέκτρια ταινιών. Απο τότε που μετακόμισα οριστικά στην επαρχία δυστυχώς βολεύομαι με το αρχείο μου και την τηλεόραση και τώρα που έχω τον μικρό όποτε αυτός το επιτρέπει. Οι πλέον αγαπημένες μου ταινίες που τις έχω δεί άπειρες φορές είναι:
1)Μαθήματα Πιάνου: η απόλυτη ερωτική ιστορία η απόλυτη μουσική η απόλυτη φωτογραφία σε ταινία! Την είδα μικρή και με σημάδεψε. Μην σας προβληματίσει η σκοτεινότητα του φίλμ περνώντας η ώρα θα το συνηθίσετε και όταν τελειώσει θα το λατρέψετε!
2) Η Αμελί: την είδα τυχαία σε μια πρώτη μεταμεσονύκτια προβολή και εκ τοτε έφαγα κόλλημα! Πόσο τέλεια η ηρωίδα? Ένα μεγάλο παιδί, μια αιώνια έφηβη αν θα ήμουν ηρωίδα κινηματογράφου αυτή θα ήθελα να είμαι.
3)Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού: αν μπορούσατε θα σβήνατε κάτι ή κάποιον απο την μνήμη σας αν η απάντηση είναι ναι δείτε αυτή την εναλλάκτική ταινία με το Jim Carey (σε ρόλο έκπληξη) και σίγουρα θα αλλάξετε γνώμη!
Μπορώ να γράψω και άλλα, αλλά λέω να μην με βρίζετε για την κατάχρηση απογευματιάτικα μόνο ένα σχολιάκι Σοφάκι το "αγάπαμε αν τολμάς" δεν ήταν καταπληκτικό τη αγαπώ πολύ και αυτή την ταινία όπως και πολλές απο αυτές που ανέφερες Wink

55 Απ: *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** στό Πεμ Aug 19, 2010 12:05 am

fatsoulinaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
puccarina έγραψε:Ax τι θέμα ανοίξατε τώρα και τι πληγή ξύσατε... Πρίν παντρευτώ και κάνω τον μικρό τότε που η ζωή μου ήταν ακόμα στην Αθήνα ο κινηματογράφος ήταν σε εβδομαδιαία διάταξη στο πρόγραμμα μου... Τρελή σινεφίλ και όχι μόνο επίσης τρελή συλλέκτρια ταινιών. Απο τότε που μετακόμισα οριστικά στην επαρχία δυστυχώς βολεύομαι με το αρχείο μου και την τηλεόραση και τώρα που έχω τον μικρό όποτε αυτός το επιτρέπει. Οι πλέον αγαπημένες μου ταινίες που τις έχω δεί άπειρες φορές είναι:
1)Μαθήματα Πιάνου: η απόλυτη ερωτική ιστορία η απόλυτη μουσική η απόλυτη φωτογραφία σε ταινία! Την είδα μικρή και με σημάδεψε. Μην σας προβληματίσει η σκοτεινότητα του φίλμ περνώντας η ώρα θα το συνηθίσετε και όταν τελειώσει θα το λατρέψετε!
2) Η Αμελί: την είδα τυχαία σε μια πρώτη μεταμεσονύκτια προβολή και εκ τοτε έφαγα κόλλημα! Πόσο τέλεια η ηρωίδα? Ένα μεγάλο παιδί, μια αιώνια έφηβη αν θα ήμουν ηρωίδα κινηματογράφου αυτή θα ήθελα να είμαι.
3)Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού: αν μπορούσατε θα σβήνατε κάτι ή κάποιον απο την μνήμη σας αν η απάντηση είναι ναι δείτε αυτή την εναλλάκτική ταινία με το Jim Carey (σε ρόλο έκπληξη) και σίγουρα θα αλλάξετε γνώμη!
Μπορώ να γράψω και άλλα, αλλά λέω να μην με βρίζετε για την κατάχρηση απογευματιάτικα μόνο ένα σχολιάκι Σοφάκι το "αγάπαμε αν τολμάς" δεν ήταν καταπληκτικό τη αγαπώ πολύ και αυτή την ταινία όπως και πολλές απο αυτές που ανέφερες Wink

Ποσο σε καταλαβαινω...κ εχουμε κ ιδια γουστα στις ταινιες!!!!!Οντως ειναι υπεροχη ταινια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog