Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 9:51 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kate_85 Σήμερα στις 9:11 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 8:30 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Σήμερα στις 3:29 am

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Χθες στις 8:41 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Χθες στις 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Χθες στις 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Χθες στις 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Δευ Nov 24, 2014 7:30 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 50]

demmy29

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Φωτεινή γιατί εμένα ο παιδίατρος μου είπε στον θηλασμό δεν τρώμε σοκολάτα; Τρώμε ή όχι; Άλλες πίνουν καφέ, άλλες όχι. Ακόμα και μπύρα στο όποτε! Ε, μα! Ζηλεύω η μάναααααα!!! Ααααχ ποτάκι, κρασάκι, μπυρίτσα και τσιγαράκι ονειρεύομαι! Θα ήθελα να είμαι από αυτούς που καπνίζουν μια στο όποτε, αλλά δεν το 'χω...! Εμένα κόβει κάτι ύπνους σήμεραααααααα... Τρώει και κοιμάται... Να ανησυχήσω; Καμιά φορά σημβαίνει; Χθες δεν κοιμήθηκε καθόλου!!!

evi86

Αχχχ με κολλαζετε βραδιατικα με αυτα που λετε.Ποτακι,τσιγαρακι,σοκολατες ποσο να αντεξω;;;Βεβαια εκτος απ'το τσιγαρο τα αλλα δυο τα εχω κανει.Δημητρα κι εμενα μου ειπε οχι για τις σοκολατες.Δεν αντεχω ομως η ρουφιανα,ειμαι και γλυκατζου.Ποσο σας ζηλευω που θα συναντυθητε.Θελω κι εγω να σας δω αλλα ειστε ολες μακρια.
Ααα πηρε πριν λιγο η πεθερα τον γιοκα της και του ειπε πως θα ερθει,ουτε καν να ρωτησει.Ε αυτος της ειπε καλα και με τα νευρα που εχω εγω μαζι της ξεσπασα στον δικο μου.Του ειπα αν θελει να την δει μεγια του με χαρα του εγω και το παιδι δεν θα ειμαστε εκει.Κουκουλωσα τον μικρο καλα και πηρα τα κλειδια του αυτοκινητου και πηγαμε τα δυο μας εκει.Δεν ξερω τι εκαναν οι αλλοι μεσα εμεις παντως περασαμε μια χαρα.Ακουσαμε τραγουδακια,γελασαμε και φαγαμε.Οταν την ειδα να φευγει πηρα τον μικρο και πηγαμε μεσα.Μου ειπε ο αντρας μου πως αυτο που εκανα δεν ηταν σωστο και πως ηθελε να δει τον μικρο.Το μονο που του ειπα ηταν οτι λιγους μηνες πριν χαρη σε αυτην δεν θα τον ειχαμε και δεν εβγαλε μιλια.Εμα να σκασω ειμαι.
Τεσπα εκανα μπανιο τον μικρο και ειναι ετοιμος για υπνο,ζαβλακωθηκε το καημενο.

marilou27

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου τι κανετε?εμεις καλα σημερα κοιμηθηκε επιτελους το μεσημερι 4 ωριτσες τωρα την εκανα μπανακι.περαστκα κοριτσια ελπιζω να μην κρθωσουν τα μικρουλια..και γω θελω τσιγαρακι εχω 9 μηνες να κανω αλλα δεν θελω να το ξαναρχισω.καλο βραδυ και καλη ξεκουραση.

crazymommy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα! Τα δικά σας κοιμούνται, η δικιά μου μπααα..! Όχι τίποτα άλλο, ζηλεύει και η μεγάλη και θέλει να μείνει κι εκείνη ξύπνια! Τεσπα, ελπίζω να είναι άλμα ανάπτυξης (πολλή γκρίνια βρε παιδί μου!) και όχι να πάει να αρρωστήσει! Μου φτάνει αυτό που πέρασα με τη Δανάη, η οποία σήμερα αν και γκρίνιαζε επίσης (είχαμε συναυλία όπως καταλαβαίνετε) ήταν όλη μέρα απύρετη, οπότε θα δοκιμάσω να τη στείλω παιδικό αύριο.

Η σοκολάτα δεν απαγορεύεται αλλά σε πολλά μωράκια προκαλεί κολικούς και επίσης έχει καφείνη, οπότε προκαλεί νευρικότητα στα μωρά.

Εύη χαχαχα, θα φρικαρε η πεθερά!

Σας αφήνω, πάλι κλαίει, τι γκρίνια είναι αυτή Θεέ μου!!!

mamameli

καλησπερα μανούλες!

Τι κάνετε;Εγω ετρεχα Απο γιατρο σε γιατρο σήμερα!
Πήγα γυναικολογο και μετα πήρα τον παιδιατρο να τον ενημερώσω για το θέμα του μωρού γιατί ξαναειδα αιματακι και μου είπε να πάω την πανουλα του πήρα κι εγω τα κακάκια και πήγα ...δεν μου είπε τίποτα νέο...υπομονη!σήμερα μάλλον θα είναι και η τυχερή μέρα του άντρα μου!

Κλείσαμε 2 μήνες σήμερα!Εμείς εμβολιο έχουμε προγραμματίσει 2,5. Μηνών.

Εγω στον θηλασμο ετρωγα απ´ολα!και έτσι πρέπει εκτός αν κάτι ενοχλεί το μωρο!Ένα δυο ελαφριά ποτά την εβδομάδα δεν κάνουν κακο!
Και ένα καφεδάκι δεν κάνει κακο..το τσιγάρο δεν επιτρέπεται αλλα η σειρά είναι αυτη:θηλασμος χωρίς κάπνισμα μετα θηλασμος με κάπνισμα μετα ξενοχωρις κάπνισμα και τέλος ξένο με κάπνισμα!έτσι μας είπαν οι μαιες στο σεμινάριο!
Κι εγώ Αλίκη δεν καπνιζω και καμαρωνω που ούτε το έχω δοκιμάσει κιόλα!Ούτε περιέργεια δεν είχα ποτε πως είναι!
Δέχομαι να αλληλοκουμπαριασουμε!εμένα μου έχουν προτείνει άτομα που δεν τα θεωρώ τόσο κατάλληλα αλλα θα δείξει..
Καλα Εύη δεν παιζεσαι ..στο αυτοκίνητο πήγατε;
Ειρηνακι κουραγια ευχομαι για τη μανούλα σου προσεύχομαι να είναι περαστικο και να γίνει γρήγορα καλα!

Ο μπεμπουλης σήμερα τον ζαλισε τον μπαμπα του!
Του ελειψα..ετριβε την μυτουλα του πάνω μου και κοιμηθηκε!Εγω εβγαινα ευκολότερα πριν ένα μήνα..τώρα θέλει πιο συχνά στήθος..τρώει πιο πολλα και πιο μικρα γεύματα!

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ αλικη.ας μην κολλησε το γατι σου...

ευη σου βγαζω το καπελο. δεν ηταν σωστο αυτο που εκανες εσυ????οεο? δεν θα ξεχασω ρε συ τις πιπεριες και τα τσουβαλια που τραβαγες μεσα στο κατακαλοκαιρο εγκυος....ας μην πω για τα αλλα. τσ τσ τσ αχρηστη μανα και εσυ ευη.....

καναμε κεικ σε φορμακια αλουμινενια με την ιωαννιτσα μου. καλε τι επιτυχια ηταν αυτη! 2 εφαγα η γουρουνα βραδυατικα.... ιδεα της ιωαννας να βαλουμε τρουφα μεσα. θειικα σας λεω. τετοια θα σας φτιαξω να φαμε οταν πιουμε καφεδακι....σας ταζω μπας και 'τσιμπησει' καμια σας.
μαιρη θελω να δω την μπεμπα σου. για παρτυ της καλε τραγουδουσα εκεινο το πρωι....
α και την νυφη μου οπωσδηποτε....

λοιπον την κυριακη παμε εκλησια για ευχη. μετα εχει βολτα στον πεζοδρομο με το καροτσι.σκουριασα εδω μεσα.μου εχει λειψει το περπατημα.
μαρκελα θα σου ερθω για καφε με το καροτσι. θα πασσαρω ιωαννα -ε να μην κουραστει το ζουζουνακι μου- και θα το κοψω με το ποδι.....μονο που σκεφτομαι βολτα ειμαι χαρουμενη
Η ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ

crazymommy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μελινομαρία μου ούτε κι εγώ έχω δοκιμάσει τσιγάρο, δε με τράβηξε ποτέ είναι η αλήθεια! Κι εγώ έχω μια πρόταση από φίλη μου η οποία μένει στο εξωτερικό. Αυτός είναι ο λόγος που κολλάει περισσότερο ο σύζυγος. Χαχαχα, αν δεν αλλάξει κάτι μου φαίνεται θα τα βρούμε μεταξύ μας στο τέλος!

Πάλι αιματάκι; Δηλαδή δε σου είπε αν είναι από κάτι άλλο ή που δεν καθάρισε ακόμα από τα γαλακτοκομικά; Ε ρε τι τραβάς κι εσύ καημενούλα, τουλάχιστον αξίζει τον κόπο για αυτό το χαμογελαστό προσωπάκι!

Αθανασία μου ελπίζω κι εγώ να μην είναι ίωση, δε θα τ' αντέξω! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία όμως, παρόλο που η Δανάη όλως τυχαίως όλο δίπλα στο γατί βρίσκεται! Για να δούμε!

Με κολασες με τα κεικάκια σου, μωρέ εγώ απόψε θα σου έρθω, πού να περιμένω να ξαναφτιάξεις, αχαχαχ! Σούπερ ακούγεται η ιδέα της Ιωάννας!!!

Χαχα, κι εγώ θυμάμαι την ιστορία με τις πιπεριές.. ταλαίπωρη Εύη!

Αθανασία, σχετικά με το περπάτημα, ένα θα σου πω. Βγήκαμε βόλτα στο πάρκο το Σάββατο μεσημέρι κι εγώ περπάτησα στο χαλαρό κάνα 40λεπτο με το μωρό όμως στο μάρσιπο. Ε, τώρα πονάνε τρελά τα μπουτάκια μου, αχαχαχ! Και υποτίθεται ότι ήμουν και γυμνασμένη εγώ τρομάρα μου! Άντε, καλό σαράντισμα και καλές βόλτες!

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικη ελα δεν κοιμαμαι που δεν κοιμαμαι ας το ευχαριστηθω τουλαχιστον. θα κανουμε και τον χορο των ινδιανων μπας και κοιμηθουν λιγο χιχιχιχι

θα σας φτιαξω και μηλοπιτα...

καληνυχτα σας μανουλες
καλο ξημερωμα μωρακια

evi86

Χαχαχα τελικα το σκηνικο με τις πιπεριες κανεις δεν το ξεχνα και ποσο μαλλον εγω που τραβιξα το ζορι.Αθανασια το εχω παρει αποφαση.Ειμαι αναξια και ως μανα και ως συζηγος.Δεν θα μπορεσω να φτασω ποτε την πεθερα μου,αυτη την αγια γυναικα.Αλικακι σου στελνω δυναμη για τα ξενυχτια σου.Μμμ κεκακια εεε;Στειλε και κατα δω κανενα ρε συ.Πιο γουρουνα απο μενα δεν γινεται.Οτι βρω το καταβροχθηζω και η ζυγαρια μου χαιρεται .Ο αντρας μου απεναντιας με λεει συνεχεια γουρουνιτσα,αγελαδιτσα και ολα τα σχετικα.Αυριο λεω να περιποιηθω λιγακι τον εαυτο μου οχι τιποτα αλλο αλλα η πεθερα θα βγει παλι αληθινη.Και ασχημη και χοντρη νυφη.Η κακομοιρα που ξεπεσε.

mamameli

Δεν ανοίγουμε ένα catering εγω φτιαχνω πιττακια ,ψωμακια,κεικ,muffins,χαλβαδες και μπισκότα τώρα και σε νηστισιμη έκδοση!Με τα κρεατικαδεν το έχω και πολυ αλλα με τα μανιτάρια κάνω καλές συνταγές!
Είπαμε μάνα είναι μόνο μια!
Αλικακι πολλα κοινά έχουμε γενικώς!κρίμα που είσαι μακριά ...θα σου το βαφτιζα το γατί! Very Happy

evi86

mamameli έγραψε:Δεν ανοίγουμε ένα catering εγω φτιαχνω πιττακια ,ψωμακια,κεικ,muffins,χαλβαδες και μπισκότα τώρα και σε νηστισιμη έκδοση!Με τα κρεατικαδεν το έχω και πολυ αλλα με τα μανιτάρια κάνω καλές συνταγές!
Είπαμε μάνα είναι μόνο μια!
Αλικακι πολλα κοινά έχουμε γενικώς!κρίμα που είσαι μακριά ...θα σου το βαφτιζα το γατί! Very Happy

Μεσα για το cetering.Χαχαχα καλυτερα να τα φτιαχνουμε και να τα πουλαμε παρα να τα τρωμε Razz .

evi86

Σας καληνυχτω ομορφιες!Ελπιζω να προλαβω να κοιμηθω γιατι με τον μπομπιρα που μπλεξαμε δυσκολα τα πραγματα...Gute Nacht για να μπαινω και στο κλιμα...

mamameli

Gute nacht meine liebe!
Αν γράφεται έτσι!
Φιλακια!

mamameli

Καλημέρα!

Νυσταζωωω!
Μας άκουσε όλη η γειτονιά πρωι πρωι...
Η μικρη δεν ήθελε να ντυθεί..μετα δεν ήθελε αυτα που της εδωσανα βάλει μετα δεν ήθελε να πλυθεί,εκλαιγε ότι την τραβούσα,μετα έλεγε δεν τη λυπάμαι που κλαίειί,μετα ότι είναι χοντρά τα μπουτια της...4 χρόνων 13 κιλά..
Μετα κρυφτηκε ξανα στο κρεβάτι..έριξε ένα ποτήρι με νερο,βραχηκε και βάλαμε αλλα ρούχα και πριν φύγουν κρυφτηκε πίσω απο την πόρτα!

Καλημέρα είπα;

Υγ ο μπεμπης σου Εύη είναι κουκλικαι νομίζω σουμοιαζει!

Elenisig

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:εγω την μαλακια μου θα την πω.
πρωι-αξημερωτο φυσικα- κρυο-ελληνικος σκετος-αυτο μου εμεινε απο το σακχαρο-και τσιγαρακι-α....αυτο ειναι ζωη

Την εικόνα σου είχα στο μυαλό μου όταν τα έγραφα Smile

Jen75

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα
μια απ'τα ιδια μαρακι. τσιριζε κανα 10λεπτο να κλεισω το παντζουρι να σκοεινιασει παλι κ να κοιμηθουμε πολυ. με τα πολλα τελικα βγηκαμε 1-2 λεπτα πριν ερθει το σχολικο. ααα, κ οταν δεν του κανω το χατηρι θυμαται τον μπαμπα του που ομως δεν μπορει να απανταει στο τηλ οτι ωρα να ναι.

ευη πολυ το φχαριστηθηκα με την πεθερα κ ας μην ξερω το περιστατικο που λες, ξερω αλλα πιο προσφατα.

τσιγαρο κ γω γιοκ απο τον αυγουστο του 2000 κ ουτε που το ξαναζητησα, ευτυχως. ο αντρας μου κανει 2-3 πακετα το πολυ το χρονο κ φυσικα μονο με παρεα οποτε καπνιστη δεν τον λες. αλκοολ δεν πινω στα κανονικα μου, οποτε τωρα ουτε καν μου περναει απ'το μυαλο. κανα ντακιρι φραουλα στα φραιντειζ αμα λαχει μονο στο πολυ τσακιρ κεφι.
σας αφηνω μπας κ μπορεσω να απλωσω (το στεγνωτηριο ακομα στο μαστορα Mad )

Elenisig

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρες!!!
Αμάν βρε Μαρία, τι την έπιασε? Ζήλιες?

Εύη καλά έκανες κοπέλα μου κ έφυγες, ε αμαν πια! Κούκλος ο γιος σου κ νομίζω κ εγώ οτι σου μοιάζει!!!!!

Τζένη

Ρε κορίτσια, πως προλαβαίνεται κ μαγειρεύεται κ κάνετε κ δουλειές? Εμένα θέλει συνέχεια να είμαι απο πάνω της. Η θα τρώει, ή θα την αλλάζω, ή θα κλαίει, ή θα γκρινιάζει, ή θα είναι στα χέρια κ πάλι θα γκρινιάζει....τι κάνω λάθος?

Elenisig

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθανασία, κ η μπέμπα μου στη δικιά μου κούνα κοιμάται. Τι κι αν έχει γρατζουνιές κ ξεκολημένα αυτοκόλητα? Το συναίσθημα είναι απίστευτο!!!

mamameli

Κατάλαβα Τζένη..η καλη μέρα απο το πρωι φαίνεται..

Όσο για το σεχ παιδια εγω προσπάθησα χθες αλλα δεν γινόταν με τίποτα..εσείς που γεννησατε φυσιολογικά πως τα καταφέρατε!?
Πόνουσα παρα πολυ!

Α καλα αν θυμηθώ την πεθερά της Ευης δεν θα ξεχάσω ποτε που έσπασε το μοντεμ,που άλλαξε απο μόνη χρωμα στο δωμάτιο,που την έβαζε να κουβαλάει τσουβάλια και να ψηνει 100 ώρες!αγάπη μου αυτη ειναι 7 πεθερές σε μια!

Καλημέρα Ελένη!

eirini2

καλημερα κοριτσια.ολες καλα?
τσιγαρο κι εγω δεν εχω βαλει ποτε στο στομα μου.δοκιμασα μονο και το πεταξα.
αλικη και ελενη μηπως τα σαλια ειναι δοντια?εμενα ο στρατος 4,5 μηνων εβγαλε τα 2 πρωτα δοντια.
μαιρη μου η μαμα μου θα εγχειριστει την πεμπτη.ο μπαμπας σου καλα με τις εξετασεις?
ελενη κι εσυ ταυρος?κιεγω ειμαι και ο αντρας μου.
ευη εισαι απιστευτη. να κανεις τετοια πραγματα στην πεθερα?ντροπη σου.τι σοι νυφη εισαι εσυ?αχαχαχαχχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog