Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από μαρακι27 Σήμερα στις 12:48 pm

» φαγουρα στα γεννητικα οργανα στον 8ο μηνα
από ευουλα5 Σήμερα στις 12:48 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Liontarina29 Σήμερα στις 12:22 pm

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από HappyMama Σήμερα στις 11:46 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από HappyMama Σήμερα στις 9:52 am

» Club Αυπνιας!
από μαρακι27 Σήμερα στις 2:53 am

» Στρουμφιβάπτιση, help!!!!!!
από mariameint Χθες στις 10:42 pm

» βιοψια ορχεως
από efaki27 Χθες στις 10:40 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 10:19 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 7:15 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Χθες στις 6:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Χθες στις 6:15 pm

» ΤΣΙΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ
από HappyMama Χθες στις 4:07 pm

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από kerasoula Χθες στις 3:44 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από irenehr Χθες στις 3:27 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από Titino Χθες στις 3:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 3:13 pm

» ti na perimeneis ta prwta xronia
από Areti2 Χθες στις 1:10 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από mamy land Τετ Aug 20, 2014 11:49 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:12 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» ροζ υγρα μετα απο επαφη
από Lillybell Τρι Aug 19, 2014 6:21 pm

» Καθυστέρηση
από maro28 Τρι Aug 19, 2014 5:41 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από mamamanous Τρι Aug 19, 2014 5:37 pm

» Πότε θα κόψουμε το babylino??
από k@terin@ Τρι Aug 19, 2014 4:08 pm

» χτενισμα για βαφτιση
από JELLYFISH Τρι Aug 19, 2014 1:59 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ???
από demaki88 Τρι Aug 19, 2014 12:44 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Τρι Aug 19, 2014 12:05 pm

» ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! **
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 2:09 am

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 1:46 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Δευ Aug 18, 2014 7:34 pm

» Ποιο βιβλίο διαβάσατε τελευταία;
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 3:27 pm

» Σχεση ζευγαριου
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 2:56 pm

» ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:51 am

» camping με μωρό?εχετε πάει?
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:34 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Δευ Aug 18, 2014 9:03 am

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Κυρ Aug 17, 2014 11:00 pm

» ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΑΝΤΕΛΕΝΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ!!!!!!!
από babycity Κυρ Aug 17, 2014 9:54 pm

» ..............
από christinelle Κυρ Aug 17, 2014 8:52 am

Παρόντες χρήστες
606 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 15 μέλη, 1 μη ορατός και 590 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

argyro 2, demaki88, efaki27, EYH85, HappyMama, joanna32, Liontarina29, love4, mikraki_2, NOPITSA, roxanne87, thali-alex, theanw, ευουλα5, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κοριτσια μου σας ευχαριστω θερμα ολες για την εμψυχωση σας!!!!διαβαζοντας και τις εμπειριες μερικων απο εσας παιρνω θαρρος αν και το να παιρνω 12 youtopar το 24ωρο συν υποθετο καθε βραδυ συν ακινησια(μονο τουαλετα)συν ελεγχος για καρδιτακογραφημα καθε 3 μερες νομιζω οτι ειμαι αρκετα χειροτερα απο σας!!!παρολα αυτα ξυπνησα με αισιοδοξια και μετραω τις μερες μια μια μπω τουλαχιστον στο μηνα μου(26μαρτιου)αν θελει ο Θεουλης!!παντως κοριτσια πολλες περιπτωσεις που κοπελες με αντιστοιχο προβλημα φτασανε να γεννησουν στις μερες τους!!!αυτο σκεφτομαι συνεχεια...εδιωξα τις μαυρες σκεψεις που εκανα δυο μερες τωρα και ειχα βαλαντωσει απο το κλαμα!!! Crying or Very sad
σας ευχαριστω ολες!!!με κανατε και νιωθω πολυ καλυτερα!!!!

Πιστεψε με δεν εισαι χειροτερα απο εμας, εγω επαιρνα 1 youtopar καθε ωρα αλλα δεν με επιαναν, εσυ για να εισαι σπιτι σε πιανουν, και εμεινα 2 μηνες κλινικη με ορους οταν δοκιμαζαμε και τους βγαζαμε το μηχανημα δεν εγραφε 100 αλλα 160 με 200, δυο μηνες μεσα σε ακινησια ουτε τουαλετα και όμως το αστερακι μου αντεξε μεχρι την 36η για αυτο μην αγχωνεσαι γιατι δεν θελει αγχος, εγω αν δεν ημουν συνεχως φοβισμενη θα εφτανα 38 ειμαι σιγουρη αλλα ημουν συνεχεια στη τσιτα.
Για αυτο ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι, ειναι οτι καλυτερο που σε πιανουν τα χαπια πιστεψε με και ολα θα πανε καλα κορίτσι μου!!!
vasoula μου διαβαζοντας το μηνυμα σου δεσου κρυβω οτι συγκινηθηκα!μπραβο κοπελα μου που τα καταφερες και εκανες το παιδακι σου σωοι και αβλαβεις!!ναι εχεις απολυτο δικιο...φανταζομαι πως θα ενιωθες δυο μηνες σε νοσοκομειο με ορους κτλ κτλ κτλ...αυτο το σεναριο υπηρχε και για μενα σε περιπτωση που δεν με επιαναν τα χαπια!!κανω ομως τον σταυρο μου που ειμαι σπιτακι μου!!!!!αν και ενα με το κρεβατι!!!(λιγο το κακο!)
κατι ασχετο(και σχετικο)σκεφτομουν οτι ημερησιως θα πινω 21 χαπια την ημερα μαζι με μαγνησιο,σιδηρο εννοω...και λεω τοσαααααα χαπια ρε γαμωτο κανουν καλο στο μωρακι μου;;τα βρισκω υπερβολικα-απο την αλλη εχω τυφλη εμπιστοσυνη στο γιατρο μου που εχω σαν θεο και λεω αυτος ξερει καλυτερα...αυτα!!!φιλακια!!!

arma

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra όλες σου οι σκέψεις και οι ανησυχίες νομίζω ότι είναι κάτι που όλες έχουμε στο μυαλό μας..Κι εγώ και με τα utrogestan που έπαιρνα στην αρχή της εγκυμοσύνης ανησυχούσα και τώρα μου περνάει από το μυαλό μήπως πειράζουν το παιδί τα yutopar κλπ κλπ κλπ...γενικα πάντως όπου διάβασα όλοι υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Στην 1η μου εγκυμοσύνη έπαιρνα και τότε utrogestan κατο κοριτσάκι μου 2 1/2 χρονών σήμερα είναι μια χαρά! Και έτσι θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει και με τον μπέμπη στην κοιλιάVery Happy
Αλήθεια ταχυπαλμίες έχεις με τa yutopar?

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Arma μου να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!αυτο που εχω εντονα ειναι το τρεμουλο στα χερια λες και εχω παρκινσον ενα πραγμα!αλλα και ταχυπαλμιες...(σκεψου για παραδειγμα οτι χθες διαβαζα στον αντρα μου αυτα που γραφατε για τις εμπειριες σας απο τις συσπασεις και λαχανιαζα κατα την αναγνωση (μολις ειχα παρει ενα yotopar)!αυτες ειναι αποτι εχω ακουσει οι πιο συνηθισμενες παρενεργειες,ε;;;;;ή υπαρχουν κι αλλες;;;εγω παντως ως ωρας αυτες νιωθω!αα και δεν εχω πολυ ορεξη για φαγητο!(που να εχω αφου χαπακωνομαι φουλ καθε δυο ωρες.....)

arma

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ'ευχαριστώ!
Ακριβώς αυτές είναι οι παρενέργειες δεν έχει άλλες! Φτάνουν αυτές! Laughing
Εμένα πιο πολύ με πιάνει λαχανιασμα με το μεσημεριανό χάπι πριν το φαγητό. Μόλις φάω και έχω πιει το χάπι μετά δεν μπορώ ούτε να μιλήσω από την ταχυπαλμία και την δυσπνοια..Ευτυχώς τουλάχιστον που δεν συμβαίνει αυτό όλη μερα! ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Arma μου να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!αυτο που εχω εντονα ειναι το τρεμουλο στα χερια λες και εχω παρκινσον ενα πραγμα!αλλα και ταχυπαλμιες...(σκεψου για παραδειγμα οτι χθες διαβαζα στον αντρα μου αυτα που γραφατε για τις εμπειριες σας απο τις συσπασεις και λαχανιαζα κατα την αναγνωση (μολις ειχα παρει ενα yotopar)!αυτες ειναι αποτι εχω ακουσει οι πιο συνηθισμενες παρενεργειες,ε;;;;;ή υπαρχουν κι αλλες;;;εγω παντως ως ωρας αυτες νιωθω!αα και δεν εχω πολυ ορεξη για φαγητο!(που να εχω αφου χαπακωνομαι φουλ καθε δυο ωρες.....)

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααα να και μια αλλη παρενεργεια....αλτσαχαιμερ(χαχαχαχα)σου εστειλα το ιδιο μηνυμα δυο φορες κατα λαθος ,σορυ κοριτσακι!φιλακια!!!

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σαι καλα κουκλιτσα μου, οχιιι δεν επηρεαζουν τα φαρμακακια σε τιποτα και μην ξεχνας να περνεις τι μαγνησιο, εγω επαιρνα και αντιβιωση και για 15 μερες και ισχυρα ηρεμηστικα ομως δεν επηρεασαν καθολου μην ανυσηχεις, ολα καλα θα πανε, εχεις καμια βοηθεια π.χ μαμα πεθερα η σε βοηθαει ο αντρουλης σου;;

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα ξεχασα όσο για τις ταχυπαλμιες;;;; 24 ωρες το 24ωρο ηταν πλεον οι φιλεναδουλες δεν γινοταν η μερα χωρις αυτες χιχιχιχι τι να εκανα στο τελος το πηρα για πλακα γιατι θα λαλουσα χιχιχι!!

nena1988

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ αυτες οι παρενεργειες Sad Sad Sad εμενα με επιανε παρα πολυ ταχυπαλμια και τρεμουλο και απο ολα,και τα περνω μισα,δηλαδη αντι να παρω 1 το σπαω στη μεση και περνω μισο καθε 4 ωρες,και τα πραγματα ειναι καλυτερα Razz

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

vasoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena μου κανε υπομονη κοριτσάκι μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα ήταν πολύ άσχημες οι παρενεργειες, θα σκέφτεσαι το μωρακι σου και θα νιώθεις καλύτερα!!

arma

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ALEXANDRA STR. έγραψε:αααα να και μια αλλη παρενεργεια....αλτσαχαιμερ(χαχαχαχα)σου εστειλα το ιδιο μηνυμα δυο φορες κατα λαθος ,σορυ κοριτσακι!φιλακια!!!

Laughing Laughing Laughing Καλά το αλτχάιμερ είναι γενικά της εγκυμοσύνης, δεν φταίει το χάπι! χαχαχα!

nena1988 έγραψε:αχ αυτες οι παρενεργειες Sad Sad Sad εμενα με επιανε παρα πολυ ταχυπαλμια και τρεμουλο και απο ολα,και τα περνω μισα,δηλαδη αντι να παρω 1 το σπαω στη μεση και περνω μισο καθε 4 ωρες,και τα πραγματα ειναι καλυτερα Razz

Εγώ τα πέρνω τέταρτο ούτε καν μισο. Και μου σπάνε και τα νεύρα μέχρι να τα κόψω! Πέρνω 1/4 κάθε 1 1/2 ώρα εκτός από το βράδυ που κοιμάμαι..

vasoula άσχετο αλλά το μπεμπουλίνι σου είναι τέλειο!!!φτου φτου!

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula μου δυστυχως ειμαι ατυχη στο θεμα μαμα-πεθερα,τους εχασα στα τελευταια τρια χρονια μαμα μου μπαμπα μου και πεθερα μου!μονο ο πεθερος μου εμεινε να ναι καλα ο ανθρωπος!!!!αλλα εχω εναν αντρα διαμαντι(οχι επειδη ειναι ο αντρας μου ειλικρινα)αλλα μου ειναι και πατερας και μανα και φιλος και ολα!!!οποτε δε στεναχωριεμαι το ξεπερασα αυτο το θεμα!!!
(υ.γ:τωρα που γραφω στο πληκτρολογιο παρατηρω τα δαχτυλα μου ...ρε κοριτσια αυτα χορευουν...αντε να δουμε...

nena1988

vasoula έγραψε:nena μου κανε υπομονη κοριτσάκι μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα ήταν πολύ άσχημες οι παρενεργειες, θα σκέφτεσαι το μωρακι σου και θα νιώθεις καλύτερα!!

ναι οντως βασουλα αυτο σλεφτομαι και λεω αξιζει οτι και να τραβηξω,βλεπω οτι υπαρχουν και χειροτερα και λεω δοξα το θεο εγω ουτε εχω νοσηλευτει ουτε τιποτα!

purple

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονη!!!!!!ολα θα πανε καλα,η ψυχολογια παιζει σπουδαιο ρολο!

Δεν εχω τετοια εμπειρια για να σου δωσω συμβουλη απλα καταλαβαινω οτι ο γιατρος σου ειναι πολυ σωστος οποτε ακολουθησε τις συμβουλες του!Αλλωστε τωρα πια ειναι τοσο εξελιγμενη η ιατρικη που και τα προωρα μωρακια ,γεννιουνται μια χαρα και μεγαλωνουν οπως οοοολα τα παιδακια που γεννηθηκαν κανονικα.Οποτε παρε τα χαπακια σου και μην αγχωνεσαι,εχεις καιρο για ψωνια το μπεμπακι να ειναι καλα και τα αλλα γινονται!

nena1988

ALEXANDRA STR. έγραψε:vasoula μου δυστυχως ειμαι ατυχη στο θεμα μαμα-πεθερα,τους εχασα στα τελευταια τρια χρονια μαμα μου μπαμπα μου και πεθερα μου!μονο ο πεθερος μου εμεινε να ναι καλα ο ανθρωπος!!!!αλλα εχω εναν αντρα διαμαντι(οχι επειδη ειναι ο αντρας μου ειλικρινα)αλλα μου ειναι και πατερας και μανα και φιλος και ολα!!!οποτε δε στεναχωριεμαι το ξεπερασα αυτο το θεμα!!!
(υ.γ:τωρα που γραφω στο πληκτρολογιο παρατηρω τα δαχτυλα μου ...ρε κοριτσια αυτα χορευουν...αντε να δουμε...

αφου εχεις τον αντρα σου μην φοβασαι τιποτα,εγω δεν ξερω τι θα εκανα αν δεν τον ειχα,και η μαμα μου και η πεθερα μου ειναι μακρυα,προχθες ελεγα ποσο ηθελα να κανω μια γενικη στο σπιτι, να κατεβαζα τις κουρτινες,να αεριζα τα χαλια και να επλενα τα καλυματα,το σπιτι ειναι καθαρο απλα ετσι για να ανανεωνοταν η ατμοσφαιρα λιγο τωρα που θα ερθει και το μπεμπουλινι και ο καλος μου μου λεει,μην στεναχωριεσαι θα τα κανω εγω,και τα εκανε αυτος,μεσα σε 4 ωρες τα ειχε τελειωσει ολα και εγω το μονο που εκανα ηταν να βαλω τις κουρτινες στο πλυντηριο και να σφουγγαρισω..Οταν νιωθεις τρεμουλο πιες κανενα χυμο πορτοκαλι θα σε βοηθησει εμενα με βοηθουσε στην αρχη οταν επερνα ενα ολοκληρο.. Rolling Eyes

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nena1988 έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:vasoula μου δυστυχως ειμαι ατυχη στο θεμα μαμα-πεθερα,τους εχασα στα τελευταια τρια χρονια μαμα μου μπαμπα μου και πεθερα μου!μονο ο πεθερος μου εμεινε να ναι καλα ο ανθρωπος!!!!αλλα εχω εναν αντρα διαμαντι(οχι επειδη ειναι ο αντρας μου ειλικρινα)αλλα μου ειναι και πατερας και μανα και φιλος και ολα!!!οποτε δε στεναχωριεμαι το ξεπερασα αυτο το θεμα!!!

αφου εχεις τον αντρα σου μην φοβασαι τιποτα,εγω δεν ξερω τι θα εκανα αν δεν τον ειχα,και η μαμα μου και η πεθερα μου ειναι μακρυα,προχθες ελεγα ποσο ηθελα να κανω μια γενικη στο σπιτι, να κατεβαζα τις κουρτινες,να αεριζα τα χαλια και να επλενα τα καλυματα,το σπιτι ειναι καθαρο απλα ετσι για να ανανεωνοταν η ατμοσφαιρα λιγο τωρα που θα ερθει και το μπεμπουλινι και ο καλος μου μου λεει,μην στεναχωριεσαι θα τα κανω εγω,και τα εκανε αυτος,μεσα σε 4 ωρες τα ειχε τελειωσει ολα και εγω το μονο που εκανα ηταν να βαλω τις κουρτινες στο πλυντηριο και να σφουγγαρισω..Οταν νιωθεις τρεμουλο πιες κανενα χυμο πορτοκαλι θα σε βοηθησει εμενα με βοηθουσε στην αρχη οταν επερνα ενα ολοκληρο.. Rolling Eyes
Τα συγχαρητηρια μου στον αντρα σου!!!μπραβο του!!!!σπανιο...να κανουμε το σταυρο μας που εχουμε τετοια παιδια διπλα μας γιατι για μενα αυτο ειναι το αλφα και το ωμεγα!!!εχω ακουσει περιπτωσεις αντρων που ...εχω βγει απο τα ρουχα μου!!φτου φτου μακρυα απο μας!!

ALEXANDRA STR.

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nena1988 έγραψε:αχ αυτες οι παρενεργειες Sad Sad Sad εμενα με επιανε παρα πολυ ταχυπαλμια και τρεμουλο και απο ολα,και τα περνω μισα,δηλαδη αντι να παρω 1 το σπαω στη μεση και περνω μισο καθε 4 ωρες,και τα πραγματα ειναι καλυτερα Razz
παλι καλα Νενα μου που τα παιρνεις μισα...σκεψου εμενα που τα παιρνω ολοκληρα καθε δυο ωρες πως πανε τα δαχτυλα....τελος παντων αυτο ειναι το λιγοτερο!εσυ κοριτσακι μου ποτε γεννας με το καλο και απο ποτε ξεκινησες αυτην την ιστορια με συσπασεις και χαπια;;;

nena1988

ειμαι στην 36η εβδομαδα κα αρχισαν απο την 28η εβδομαδα,επερνα δυο την μερα και μετα την 32 μου τα αυξησε σε 3...Ολα καλα θα πανε,να μην αγχωνομαστε μονο και πολυ ξεκουραση,οτι ειναι θα το υποστουμε για τα μπεμπακια... Smile α,πητ εχω 16 μαρτη,αλλα ο γιατρος ειπε να ειμαι ετοιμη μετα της 5 μαρτιου κατα πασα πιθανοτητα θα γεννησω λιγο νωριτερα!

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:ειμαι στην 36η εβδομαδα κα αρχισαν απο την 28η εβδομαδα,επερνα δυο την μερα και μετα την 32 μου τα αυξησε σε 3...Ολα καλα θα πανε,να μην αγχωνομαστε μονο και πολυ ξεκουραση,οτι ειναι θα το υποστουμε για τα μπεμπακια... Smile α,πητ εχω 16 μαρτη,αλλα ο γιατρος ειπε να ειμαι ετοιμη μετα της 5 μαρτιου κατα πασα πιθανοτητα θα γεννησω λιγο νωριτερα!

αφου εισαι ηδη 36 εβδομαδες εισαι τελεια!! ηδη δεν μπανει θερμοκοιτιδα..και μετα τις 37 ειναι φουλ τελειομηνο...
μπραβο βρε νενα....!!μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου..στο λεω σιγουρα..ξερω καλως η κακωσ απο προωρα καλα..
φιλια και με το καλο το μωρακι σου!!

nena1988

bou-boukitsa έγραψε:
nena1988 έγραψε:ειμαι στην 36η εβδομαδα κα αρχισαν απο την 28η εβδομαδα,επερνα δυο την μερα και μετα την 32 μου τα αυξησε σε 3...Ολα καλα θα πανε,να μην αγχωνομαστε μονο και πολυ ξεκουραση,οτι ειναι θα το υποστουμε για τα μπεμπακια... Smile α,πητ εχω 16 μαρτη,αλλα ο γιατρος ειπε να ειμαι ετοιμη μετα της 5 μαρτιου κατα πασα πιθανοτητα θα γεννησω λιγο νωριτερα!

αφου εισαι ηδη 36 εβδομαδες εισαι τελεια!! ηδη δεν μπανει θερμοκοιτιδα..και μετα τις 37 ειναι φουλ τελειομηνο...
μπραβο βρε νενα....!!μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου..στο λεω σιγουρα..ξερω καλως η κακωσ απο προωρα καλα..
φιλια και με το καλο το μωρακι σου!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog