Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από iouliana Σήμερα στις 2:32 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 2:23 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από Catty Σήμερα στις 1:35 pm

» Πίεση από τους γύρω για παιδί
από Catty Σήμερα στις 1:28 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από vasoula1 Σήμερα στις 1:26 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από gallida Σήμερα στις 1:22 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Σήμερα στις 12:56 pm

» Καλος Παιδιατρος στον Πειραια!
από fatsoulini Σήμερα στις 12:34 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Σήμερα στις 9:10 am

» Κερί στα αυτάκια
από dimitra al Χθες στις 10:42 pm

» Εγγραφη σε Δημοσιο Παιδικο Σταθμο
από sofia lara Χθες στις 10:15 pm

» Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #5
από Alexandra23 Χθες στις 12:49 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Χθες στις 9:49 am

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Χθες στις 9:32 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από ΕλένηΚ Χθες στις 8:36 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Δευ Apr 21, 2014 10:24 pm

» Διαβήτης (κύησης)
από NIKH990990 Δευ Apr 21, 2014 7:11 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Δευ Apr 21, 2014 2:05 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Δευ Apr 21, 2014 1:59 pm

» Σεξ στην εγκυμοσυνη?
από κοκκινοσκουφιτσα Δευ Apr 21, 2014 9:50 am

» παραπανίσια κιλα...
από kiki_28 Δευ Apr 21, 2014 12:48 am

» ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ
από κουνελάκι Κυρ Apr 20, 2014 10:45 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Κυρ Apr 20, 2014 5:33 pm

» ΤΡΙΔΥΜΑ!!!
από magicmouse Σαβ Apr 19, 2014 6:14 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Παρ Apr 18, 2014 8:34 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

Παρόντες χρήστες
688 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 12 μέλη, 1 μη ορατός και 675 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Catty, christin.4, Dori, elin1, HappyMama, iouliana, lgyftog, popi_dim, vasoulagal, Σοφία83, μαρακι27, φραουλα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 52]

tzoutzouki

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχεις δίκιο βρε Στέλλα αλλά ελά μου που λόγω δουλειάς του αντρούλη βρισκόμαστε μόνο ΣΚ (και αυτό κάποιες φορές με το ζόρι γιατί είναι κομμάτια)!!! Εφω το σκέφτομαι σχεδόν συνέχεια (έχω καταντήσει γραφική να του λέω αντε πάμε για ) Αχ αυτό το άγχος και το οικονομικό θα μας πεθάνει όλους στο τέλος!!! Εσύ εργάζεσαι????

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzoutzouki έγραψε:Έχεις δίκιο βρε Στέλλα αλλά ελά μου που λόγω δουλειάς του αντρούλη βρισκόμαστε μόνο ΣΚ (και αυτό κάποιες φορές με το ζόρι γιατί είναι κομμάτια)!!! Εφω το σκέφτομαι σχεδόν συνέχεια (έχω καταντήσει γραφική να του λέω αντε πάμε για ) Αχ αυτό το άγχος και το οικονομικό θα μας πεθάνει όλους στο τέλος!!! Εσύ εργάζεσαι????

Ναι ευτυχώς...και εγώ και ο άντρας μου...αλλά και εμείς δύσκολα...πάντως όταν έχεις τη δυνατότητα (κουρασμένος - ξεκουρασμενος) βάζε τον κάτω και μην διαπραγματέυεσαι.. Laughing Laughing Laughing γιατί μετά όταν έρθει το μωρό θα σε παρακαλάει εκείνος Laughing Laughing Laughing
Προσπαθείτε πολύ καιρό?

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stelloula έγραψε:μου ήρθε τελικά κανονικότα η σκασμένη, αλλά δεν απογοητεύτηκα γιατί δεν είζα καμία προσδοκία, γιατι τον άντρα μου τον έπιασε το χριστιανικό καθήκον και δεν ήθελε να κάνουμε τπτ πριν τη Μεγάλη εβδομάδα... Laughing Laughing Laughing ...
χάρηκα που ήρθε για να φύγει και γρήγορα...

Σίγουρα θα την ακούσει τη μικρή ο Θεός..τα ακούει πιστεύω τα παιδάκια... Very Happy Very Happy Very Happy

Συνάδελφος είσαι? εγώ είμαι Αγγλικής..

στελλούλα μου μηχανικός είμαι αλλά δεν έχεις δουλειές πλέον για μας οπότε κάνω ότι μπορώ ελπίζω προσωρινά...άντε να είναι τυχερός ο μαίος! ο δικός μου θα έρθει σκ αλλά όχι στις γόνιμες οπότε αυτόν τον μήνα δεν έχει αγωνία!... Cool

Marina27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhspera koritsia...eimai freskia sto forum kai den kserw an mpika sto swsto thema,alla pisteuw pws nai...exw kai egw kapies apories k tha ithela ligh boitheia...loipon perimena periodo apo tis 29 tou aprilh(sunithws kathysterei ews 4 meres) apo tote exw kati ponous sto stithos kai sto stomaxi k exthes to brady parathrisa polu anoixta roz ygra..den anxothika mexri exthes gt panta kathysterei k pote den einai thema egkumosunhs...alla roz ygra bgazw 1i fora...ti lete loipon na einai??? mporei na mhn einai kai tpt etsi???

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marina27 έγραψε:kalhspera koritsia...eimai freskia sto forum kai den kserw an mpika sto swsto thema,alla pisteuw pws nai...exw kai egw kapies apories k tha ithela ligh boitheia...loipon perimena periodo apo tis 29 tou aprilh(sunithws kathysterei ews 4 meres) apo tote exw kati ponous sto stithos kai sto stomaxi k exthes to brady parathrisa polu anoixta roz ygra..den anxothika mexri exthes gt panta kathysterei k pote den einai thema egkumosunhs...alla roz ygra bgazw 1i fora...ti lete loipon na einai??? mporei na mhn einai kai tpt etsi???

Καταρχήν καλωσόρισες...
Κατά δεύτερον έχεις 15 μερες καθυστέρηση και δεν έχεις κάνει ακόμα τεστ?
Καλά βρε κορίτσι πως αντέχεις?

Marina27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalos sas brhka Smile
den antexw....apla exw apogohteutei polles fores. kathe mhna exw kathysterish...apla twra taxw xamena ligo Very Happy Very Happy Very Happy me thn kalh enoia!

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marina27 έγραψε:kalos sas brhka Smile
den antexw....apla exw apogohteutei polles fores. kathe mhna exw kathysterish...apla twra taxw xamena ligo Very Happy Very Happy Very Happy me thn kalh enoia!
βρε πουλάκι μου έχεις ξεπεράσει προ πολλού το περιθώριο των 4 ημερών...
εάν είσαι έγκυος σε λίογ θα γεννήσεις Very Happy Very Happy Very Happy
Πήγαινε γρήγορα στο φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ...μην καθυστερείς, γιατί αν είσαι πρέπει να πας οπωσδήποτε στο γιατρό....
άντε να κάνεις τεστάκι και πες μας και μας....
Άκου 15 μέρες καθυστέρηση και ακόμα κάθεσαι...

Marina27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stelloula έγραψε:
Marina27 έγραψε:kalos sas brhka Smile
βρε πουλάκι μου έχεις ξεπεράσει προ πολλού το περιθώριο των 4 ημερών...
εάν είσαι έγκυος σε λίογ θα γεννήσεις Very Happy Very Happy Very Happy
Πήγαινε γρήγορα στο φαρμακείο να πάρεις ένα τεστ...μην καθυστερείς, γιατί αν είσαι πρέπει να πας οπωσδήποτε στο γιατρό....
άντε να κάνεις τεστάκι και πες μας και μας....
Άκου 15 μέρες καθυστέρηση και ακόμα κάθεσαι...

Very Happy Very Happy Very Happy tha kanw...alla logika prepei na kanw aurio to prwi e? i den paizei rolo????

nana90

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
apo thn stigmh pou exeis toses meres ka8usterhsh 8a dei3ei to test oti wra kai na to kaneis...sunh8ws lene prwina oura gia na ginei kaluterh anixneush alla esu toses meres an eisai 8a fanei oti wra kai na to kaneis!! mou to exei pei o gunaikologos!! ante perimenoume nea sou!! me to kalo ta euxarista!!

Marina27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nana90 έγραψε:apo thn stigmh pou exeis toses meres ka8usterhsh 8a dei3ei to test oti wra kai na to kaneis...sunh8ws lene prwina oura gia na ginei kaluterh anixneush alla esu toses meres an eisai 8a fanei oti wra kai na to kaneis!! mou to exei pei o gunaikologos!! ante perimenoume nea sou!! me to kalo ta euxarista!!

makari na einai euxarista...tha sas pw molis to kanw!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

φρουφρού

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!Κ ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ 100% ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ΤΕΣΤ,ΤΟ CLEAR BLUE ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΟ 2ΠΛΟ ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ Κ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ !!!! Smile Smile ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΟΥΔΙΚΟ!!!!

kwstantina

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
amazona έγραψε:καλημέρα κορίτσια!κωνσταντίνα μακάρι να μας πείς τα ευχάριστα.τζένη μέρα παρα μέρα και χαλαρά! στελλούλα μου πολύ δύσκολα αλλά δεν το βάζω κάτω!θα έρθει και η δική μας η σειρά...κι εμένα όλες οι γνωστές,κουμπαρες και ξαδέρφες περιμένουν ή γέννησαν...το χειρότερο μου το κάνει το κορίτσι μου...χωρίς να ακούσει κουβέντα από κανέναν πάει κάθε μέρα και φιλάει μια εικονίτσα της Παναγίας και λέει"σε παλακαλώ φέρε μας ένα μωράκι,κοριτσάκι να το αγαπάμε..."λιώμα εγώ...πως της ήρθε τώρα αυτό;;;; Shocked Shocked Shocked άντε να ξεχαστείς μετά...
se eyxaristw poly!!!!makari!!!!perimenw pws kai pws na paw na kanw xoriaki...

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kwstantina έγραψε:kalispera sas k apo mena..na sas rwtisw re koritsia,eperna antisiliptika xapia arketa xronia kai twra ligo prin teleiwsw to paketo mou ta stamatisa...moy irthe periodos stis 19/4 kai apo tote kanw eleuthera...einai arketes meres twra pou niwthw kati periergous ponous xamila stin koilia mou kati san ponous periodou kai kapoies souvlies ana diastimata stin aristeri meria...logika i epomeni periodos mou einai konta stis 20 me 23 yparxei periptwsi na eimai eggyos na einai endikseis aytoi oi ponoi;;gia2,3 meres me ponagan kai oi thiles mou alla twra mou exei perasei ayto...ti lete eseis;;;;;;;;
Κοριτσι μακαρι να σου πανε ολα καλα!!! Εγω απο εχθες μεχρι αυριο ειμαι στις γονιμες. Και οπως καταλαβαινεις του δωσαμε και καταλαβε Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Και απο χθες νιωθω εντονο τσιμπημα στα δεξια. Τωρα ειναι απο την ωορηξια, ειναι επειδη πετυχαμε το στοχο... Θα φανει...

BOBO

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσακια!!!!
Λοιπόν εγω μολις χτες παρειγγειλα απο τα hometests ενα πακέτα κι με 20 τεστ ωορρηξιας κ 5 εγκυμοσυνης σε ΠΟΛΥ καλη τιμή!!!!
Δεν έχω ξανά κάνει τεστ ωορρηξιας αλλα λένε οτι βοηθάει!!θα δείξει!!λογικα οι γόνιμες μου ξεκινάνε 17 ....καλη επιτυχία να εχουμε...
Ωστόσο δεν σας κρύβω οτι σημερα μολις τα παραλάβω θα κάνω ενα τεστ εγκυμοσυνης διότι παρόλο που λογικα αδιαθετησα νιώθω ακομα πρησμενο στήθος συχνοουρία και υπνηλια....
Ακουσα για πολλες περιπτώσεις εγκυμοσυνης με περίοδο και λέω να το τσεκαρω αν κ δεν νομίζω.....

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Σήμερα κάνει πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυ νύστα..... Sleep Sleep Sleep Sleep
Και εμείς αναγκαστικά στο γραφείο...Πίνω καφεδάκι μπας και ξυπνήσω, αλλά τι να κάνει ένα καφεδάκι..βυτιοφόρο χρειάζομαι... Laughing Laughing :lol

Μαρίνα και Κωνσταντίνα, κάνατε κανένα τεστ?

Τζενάκι, λές αυτή τη φορά να πετύχατε διάνα?? Μακάρι βρε κοριτσάκι...

BOBO, μακάρι να σε βοηθήσουν τα τεστάκια που πήρες και να έχεις γρήγορα αποτέλεσμα... Very Happy Very Happy

Amazona, τι κάνεις?Πώς είσαι από ψυχολογία?

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!bobo καλή τύχη με τα τεστ!μόνο μην σε αγχώσουν!χαλαρά!στελλούλα μου κι εγώ νυστάζω....τελευταία δεν κοιμάμαι καθόλου καλά το βράδυ....μάλλον επειδή λείπει ο καλός μου!θα έρθει την παρασκευή μόνο για 2 μέρες αλλά κάτι είναι και αυτό!η μικρή ξυπνάει κάθε μέρα και λέει"σήμερα είναι παρασκευή,έρχεται ο μπαμπάκας!' Laughing Laughing Laughing άντε δυναμικά να αλλάξει η διάθεση μας γιατί έχει γίνει σαν τον καιρό!

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό να τον δεχτείς και να περάσετε τέλεια...θα χαρεί το μικρό Very Happy Very Happy Very Happy
τι πράγμα ειναι αυτό βρε παιδί μου...μόλις μπούμε σε διαδικασία λίγης ανανέωσης κάτι γίνεται και μας πιάνει νύσταααααα...βαρεμαααααραααα ...και γενικά μια μουργελα... Laughing Laughing Laughing
Από σήμερα φτιάχνει ο καιρός...άντε να δούμε...

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστώ πολύ!σίγουρα θα τρελαθεί η μικρή!άσε με την βαρεμάρα!δεν θέλω να κάνω τίποτα!το σπίτι είναι χάλια,έχω να ετοιμάσω διαγωνίσματα,ασκήσεις και Sleep Sleep Sleep Sleepθέλω βόλτα,ποτάκι,αγκαλίτσες!......

stelloula

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια από τα ίδια και εγώ...δεν έχω όρεξη να κάνω απολύτως τίποτα...και έχω και περίοδο...άει στο καλό..θέλω να πάω ένα ταξίδι...αλλά που να μπορέσω ..τώρα με την επιστράτευση ούτε για τσίσα δεν θα μπορούμε να πάμε... Laughing Laughing Laughing Laughing
Amazona ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!! (και φαντασου οτι στη δουλεια πήζω...)

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στελλούλα...παρουσιάσου!επ' ώμου!ένα δύο,ένα δύο.... Laughing Laughing Laughing πέραν της πλάκας,όποτε μπορέσετε να πάτε κάπου να ξεφύγετε με τον άντρα σου!δουλέυετε και μετά τον ιούνιο ή όπως τα σχολεία;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 52]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog