Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Σήμερα στις 3:39 am

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από jinaki Σήμερα στις 3:13 am

» ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ 22 ΜΗΝΩΝ
από mariatsak Σήμερα στις 1:03 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από mamy land Σήμερα στις 12:22 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 9:28 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από tassoula Χθες στις 1:00 pm

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από tinag Χθες στις 12:52 pm

» Φτιαξε ευκολα βανιλια υποβρυχιο
από howto Χθες στις 7:56 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Δευ Ιουλ 27, 2015 10:16 pm

» Μήπως είμαι εγώ παράλογη???
από voulh Δευ Ιουλ 27, 2015 9:19 am

» Χαρίζω ρουχα
από mary 30 Δευ Ιουλ 27, 2015 4:39 am

» ΑΠΟΡΙΑ...Τα ΦΩΤΑ σας!!!
από larisaia Δευ Ιουλ 27, 2015 3:30 am

» Βοηθήστε με..
από larisaia Δευ Ιουλ 27, 2015 3:28 am

» γυναικολογος στο ελενα ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑΣ
από μπρουσκο Παρ Ιουλ 24, 2015 7:49 am

» Θηλαστρο medela swing
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:34 am

» Παπουτσια παιδικα
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:06 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ
από scfatsa Τετ Ιουλ 22, 2015 2:18 pm

» δερματικο θεμα.
από dimitra al Τετ Ιουλ 22, 2015 2:27 am

» γνώμη για γυναικολόγο
από Despoinaki123 Τρι Ιουλ 21, 2015 1:12 am

» ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΕΤΟΣ ΕΣΠΑ??
από nanou87 Κυρ Ιουλ 19, 2015 6:08 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Ιουλ 19, 2015 1:13 am

» Πωλείται νυφικό σε άριστη κατάσταση!
από scfatsa Σαβ Ιουλ 18, 2015 11:22 pm

» ερώτηση!!!!!!!
από scfatsa Σαβ Ιουλ 18, 2015 11:01 pm

» ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!
από Titino Πεμ Ιουλ 16, 2015 9:15 am

» Αυχενική διαφάνεια 2,8 !!!
από Jannete Τρι Ιουλ 14, 2015 11:29 pm

» ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Ιουλ 11, 2015 9:43 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Πεμ Ιουλ 09, 2015 6:48 pm

» Επιλογή όνόματος για τη μικρή μου
από mamana Τετ Ιουλ 08, 2015 4:30 am

» χατζηκωστα
από x.gorou Παρ Ιουλ 03, 2015 6:51 am

» SOS Ενημερωθείτε άμεσα για την Κυστική Ινωση
από ntina82 Τετ Ιουλ 01, 2015 5:58 am

» Χρειάζομαι Gonal ή Puregon
από rozalinda Παρ Ιουν 26, 2015 3:09 am

» ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ
από mamana Πεμ Ιουν 25, 2015 5:39 am

» Ηλεκτρική σκούπα Rainbow
από christinelle Πεμ Ιουν 25, 2015 2:59 am

» ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ στο Αλεξανδρσ
από pigkoulinaki Τετ Ιουν 24, 2015 5:28 am

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από tassoula Τρι Ιουν 23, 2015 7:37 am

» στοματιτιδα
από pigkoulinaki Τρι Ιουν 23, 2015 4:52 am

» ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ
από ladyinred Πεμ Ιουν 18, 2015 4:01 am

» ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ Η ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ 2015
από perperouna Τετ Ιουν 17, 2015 10:48 am

» παιδοχειρουργός στη θεσ.νικη
από amazona Δευ Ιουν 15, 2015 4:11 am

» ψωριαση...
από sofiabv Σαβ Ιουν 13, 2015 12:23 am

Παρόντες χρήστες
653 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 0 μη ορατοί και 651 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

jinaki, xrisili

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

21 Απ: φυλο μωρου την / το Κυρ Ιαν 27, 2013 11:28 pm

Popisofia

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΘΑ ΒΓΩ ΑΓΟΡΙ ΛΟΓΟ ΚΟΙΛΙΑΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΤΕ ΒΓΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ... ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ! ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!

22 Απ: φυλο μωρου την / το Κυρ Ιαν 27, 2013 11:43 pm

POLINA27

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΘΑ ΒΓΩ ΑΓΟΡΙ ΛΟΓΟ ΚΟΙΛΙΑΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΤΕ ΒΓΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ... ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ! ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!

αχχαχχαχ μηπως είσαι εγω??
και μένα αγορι με εβγαζαν και όταν ειπαν στην μανα μου ότι έκανε κορίτσι πήρε μια τεραστια στεναχωρια γιατι ο πατέρας μου ήθελε αγόρι. και όλοι νομιζαν ότι ήμουν αγόρι.. 'οταν της είπαν ότι έκανε κορίτσι πατησε τα κλάματα και ο πατερας μου της ειπε καλα χαζή είσαι εχουμε ενα μικρό πανεμορφο κοριτσάκι που ειναι χειλού σαν εσενα Laughing Laughing Laughing (το πανεμορφο που το είχε δει δεν ξέρω κακασχημο μωρο ήμουν αχαψα)
και επίσης σε αυτό που λες για το ενστικτο συμφωνω απολυτα και εγώ απο την πρωτη μερα που έμαθα ότι είμαι εγκυος μην σου πω απο την στιγμη που το υποψιαζομουνα ειπα κοριτσι...

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

23 Απ: φυλο μωρου την / το Δευ Ιαν 28, 2013 1:13 am

Popisofia

POLINA27 έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΘΑ ΒΓΩ ΑΓΟΡΙ ΛΟΓΟ ΚΟΙΛΙΑΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΕΤΕ ΒΓΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΣΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ... ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΙ ΑΣ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ! ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!

και μένα αγορι με εβγαζαν και όταν ειπαν στην μανα μου ότι έκανε κορίτσι πήρε μια τεραστια στεναχωρια γιατι ο πατέρας μου ήθελε αγόρι. και όλοι νομιζαν ότι ήμουν αγόρι.. 'οταν της είπαν ότι έκανε κορίτσι πατησε τα κλάματα και ο πατερας μου της ειπε καλα χαζή είσαι εχουμε ενα μικρό πανεμορφο κοριτσάκι που ειναι χειλού σαν εσενα Laughing Laughing Laughing (το πανεμορφο που το είχε δει δεν ξέρω κακασχημο μωρο ήμουν αχαψα)
και επίσης σε αυτό που λες για το ενστικτο συμφωνω απολυτα και εγώ απο την πρωτη μερα που έμαθα ότι είμαι εγκυος μην σου πω απο την στιγμη που το υποψιαζομουνα ειπα κοριτσι...
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ 27! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ! ΤΟ 85 ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!

24 Απ: φυλο μωρου την / το Δευ Ιαν 28, 2013 1:26 am

POLINA27

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:
POLINA27 έγραψε:

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ 27! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ! ΤΟ 85 ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!

8.7.85 η ημερονομια γεννησης μου αχαχαχαχα...
καλοκαιρι και εγω..

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

25 Απ: φυλο μωρου την / το Δευ Ιαν 28, 2013 1:50 am

toutounaki

katerinaki123 έγραψε:ευχαριστώ πολύ!!είναι το πρώτο μου μωράκι κ έχω αρκετό άγχος..έχω μπει στο μήνα μου κ από μέρα σε μέρα το περιμένουμε!εσυ σε ποιο μήνα είσαι?

Εάν έχεις μπει στο μηνα σου κι εχεις κάνει υπερήχους εννοείται θ΄ακούσεις το γιατρό ΚΑΙ ΜΟΝΟ κοπέλα μου! Παρεμπιπτόντως, και στα δύο μου παιδιά αγόρι/κορίτσι η κοιλιά μου ήταν μυτερή Wink

26 Απ: φυλο μωρου την / το Δευ Ιαν 28, 2013 11:36 am

Popisofia

POLINA27 έγραψε:
Popisofia έγραψε:
POLINA27 έγραψε:

8.7.85 η ημερονομια γεννησης μου αχαχαχαχα...
καλοκαιρι και εγω..
22/7/85!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα δωρεάν μπλογκ