Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 12:13 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από love4 Χθες στις 11:52 pm

» ti diafora exete!
από μιτατα Χθες στις 11:21 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Χθες στις 10:40 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Χθες στις 9:28 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Liontarina29 Χθες στις 8:36 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από ΑΕΛΙΑ Χθες στις 8:18 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Χθες στις 7:29 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 6:35 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 6:32 pm

» πεθερα=τα νευρα μου
από argyro 2 Χθες στις 5:30 pm

» ΤΣΙΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ
από newmum Χθες στις 3:45 pm

» φαγουρα στα γεννητικα οργανα στον 8ο μηνα
από kikimam Χθες στις 1:43 pm

» Club Αυπνιας!
από μαρακι27 Χθες στις 2:53 am

» Στρουμφιβάπτιση, help!!!!!!
από mariameint Πεμ Aug 21, 2014 10:42 pm

» βιοψια ορχεως
από efaki27 Πεμ Aug 21, 2014 10:40 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Πεμ Aug 21, 2014 6:46 pm

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από kerasoula Πεμ Aug 21, 2014 3:44 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από Titino Πεμ Aug 21, 2014 3:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 21, 2014 3:13 pm

» ti na perimeneis ta prwta xronia
από Areti2 Πεμ Aug 21, 2014 1:10 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από mamy land Τετ Aug 20, 2014 11:49 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:12 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» ροζ υγρα μετα απο επαφη
από Lillybell Τρι Aug 19, 2014 6:21 pm

» Καθυστέρηση
από maro28 Τρι Aug 19, 2014 5:41 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από mamamanous Τρι Aug 19, 2014 5:37 pm

» Πότε θα κόψουμε το babylino??
από k@terin@ Τρι Aug 19, 2014 4:08 pm

» χτενισμα για βαφτιση
από JELLYFISH Τρι Aug 19, 2014 1:59 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ???
από demaki88 Τρι Aug 19, 2014 12:44 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Τρι Aug 19, 2014 12:05 pm

» ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! **
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 2:09 am

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 1:46 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Δευ Aug 18, 2014 7:34 pm

» Ποιο βιβλίο διαβάσατε τελευταία;
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 3:27 pm

» Σχεση ζευγαριου
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 2:56 pm

» ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:51 am

» camping με μωρό?εχετε πάει?
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:34 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Δευ Aug 18, 2014 9:03 am

Παρόντες χρήστες
266 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 1 μη ορατός και 261 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Liontarina29, love4, maria96, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.....ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ?ΤΗ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΙΑ?ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!

tzef

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρκετα και μαλιστα τωρα που ηρθα στο νησι μου για διακοπές καθε μερα εγω και η Βασιλικη ειμαστε με ματι καθε φορα που ερχομαι στο νησι ειμαστε παντα ματιασμενες.Γενικα πιστευω και στην αρνητικη ενεργεια.

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΑ . ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΑΝ Η ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ Η ΑΙΤΙΑ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ !

eleni1976

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πιστεύω στο μάτι και στην γλωσσοφαγιά και μάλιστα πάντα στην μικρή μου φόραγα ματάκι μέχρι να την βαπτίσουμε. Τώρα αν έχουμε βγει έξω και γυρίσουμε με γκρίνια, άνευ λόγου και αιτίας, ο μπαμπάς μας μας ξεματιάζει και ηρεμούμε αμέσως.

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν τα πίστευα και πολύ,αλλά έτυχαν κάποιες φορές και τώρα τα πιστεύω φανατικά!

Γενικά πιστεύω ότι υπάρχουν άνθρωποι με αρνητική αύρα,από εκεί ξεκινούν όλα.

sktv

den tha pw polla para mono ena megalo NAI!!!k oti to mati skotwnei anthrwpo (pou leei k i giagia mou)!

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλέ ναι! στο μάτι έτσι και έτσι αλλά στην γλωσσοφαγιά σίγουρα! γιατί πείτε μου: αν σε συζητάνε όλη μέρα πίσω από την πλάτη σου και σε μουρμουράνε δεν θα το πάθεις το κακό? θα το πάθεις! Wink

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΚΟ? pale

Μαρία

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΚΟ? pale

ωχ! παθούσα ε?

athina24

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΑ....ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΙΘΟΜΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!

anthaki

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι το πιστευω....γιατι το βλεπω καθημερινα!!....Σε συγκεκριμενους ανθρωπους....

Chrisi

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ το έχω παρατηρήσει με κάποιους "δικούς" μου ανθρώπους.......................

ladycat

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω γθια να μην εχω ολα αυτα παω στον παπα ης ενοριας μου κ μου διβαζει μια ευχη απο περσυ που μου πηγαν ολα στραβα κ αναποδα

http://www.gatospito.com

Tziz

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιστεύω στο μάτι από μικρούλα γιατί με ξεμάτιαζε η γιαγιά μου κι ΑΜΕΣΩΣ ένιωθα καλύτερα. Μου φεύγανε ζαλάδες, αδιαθεσίες, τα πάντα. Σε δύο λεπτά περδίκι! Μετά το τρίτο χασμουρητό της γιαγιάς η Αγγελική τσουπ! τιναζόταν στον αέρα.
Ακόμα και τώρα φοράω ένα βραχιολάκι με ματάκι που μου το έχει πάρει ο άντρας μου.
Όσο για τη γλωσσοφαγιά, άρχισα να την πιστεύω όταν εγώ η ίδια γλωσσοέφαγα μερικούς ανθρώπους (ναι ναι το παραδέχομαι!) και πάθανε τα χίλια μύρια! Άστα να πάνε!

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πιστευω στην αρνητική ενέργεια και στη θετική επίσης. - πιστευω ότι πλανάται κάτι στον αέρα- πως ρε παιδί μου- χωρις λόγο και αιτια κάποιους ανθρωπους τους συμπαθεις και άλλους δε θες ουτε να τους βλέπεις- χωρις λόγο- έτσι και όλα νομίζω στη καθημερινότητα μας επηρεάζονται απο την ενεργεια ΜΑΣ και των ΑΛΛΩΝ γύρω μας.
εχω δει ενα υπέροχο ντοκυμαντέρ πάνω σ'αυτό, δυστυχως δεν θυμαμαι τον τίτλο του να σας το συστήσω, που εξηγει πως -με βαση τη φυσικη και την χημεια, αυτά που παράγει ο εγκέφαλος μας επηρεάζουν την ζωη και τη διαθεση μας. αυτό τπου λένε 'προσπάθησε να είσαι θετικός άνθρωπος και θα δεις ότι όλα θα φτιάξουν' αυτό υποστηρίζει, και κατα κάποιο τρόπο το αποδεικνύει!
η γλωσσοφαγιά λέτε να μπαίνει σαυτη τη κατηγορία? δεν ξέρω...αλλά αισθανομαι ότι επηρεάζει..

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:εγώ πιστευω στην αρνητική ενέργεια και στη θετική επίσης. - πιστευω ότι πλανάται κάτι στον αέρα- πως ρε παιδί μου- χωρις λόγο και αιτια κάποιους ανθρωπους τους συμπαθεις και άλλους δε θες ουτε να τους βλέπεις- χωρις λόγο- έτσι και όλα νομίζω στη καθημερινότητα μας επηρεάζονται απο την ενεργεια ΜΑΣ και των ΑΛΛΩΝ γύρω μας.
εχω δει ενα υπέροχο ντοκυμαντέρ πάνω σ'αυτό, δυστυχως δεν θυμαμαι τον τίτλο του να σας το συστήσω, που εξηγει πως -με βαση τη φυσικη και την χημεια, αυτά που παράγει ο εγκέφαλος μας επηρεάζουν την ζωη και τη διαθεση μας. αυτό τπου λένε 'προσπάθησε να είσαι θετικός άνθρωπος και θα δεις ότι όλα θα φτιάξουν' αυτό υποστηρίζει, και κατα κάποιο τρόπο το αποδεικνύει!

Αχ τι ωραία που τα γράφεις...ΡΗΤΟΡΑ!!!...αυτό πιστεύω κι εγώ.Έχει να κάνει με την ενέργεια που βγάζουμε.
Πάντως να σας πω κάτι αλλά να με αγαπάτε μετά και να με έχετε φίλη.... Laughing όταν κοίταζα κάποιον/α με ΜΕΓΑΛΟ θαυμασμό,συνήθως γιατί κάτι όμορφο μου έβγαζε εκείνη την ώρα, ή θα σαβουρωνότανε ή θα χτυπούσε πολύ.Δεν είναι ένα και δύο τα παραδείγματα που έχω,είναι πάααρα πολλά.Απο τότε που το πήρα χαμπάρι άρχισα να το ελέγχω γιατί διαπίστωσα οτι το καταλαβαίνω απο την ένταση με την οποία το σκέφτομαι.Συνήθως τους λέω τι σκέφτομαι και τους φτύνω οπότε σταματήσανε και τα πολλά ατυχήματα,αλλά καμιά φορά ξεχνιέμαι χαζεύω κάποιον και ...πάρτον κάτω. Embarassed

γουργουριτσας

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κιεγω πιστευω στο ματι και στην γλωσοφαγεια και εχω τρανταχτα παραδειγματα να σας πω που εχουνε συμβει σπιτι μας....
στην γιορτη του αντρα μου ειχανε ερθει καποια ατομα που εγω θεωρω γρουσουζικα γενικως ...το βραδακι λεπον που επλενα τα ποτηρια ξαφνικα και χωρις λογο και αιτια σπαει ενα ποτηρι στα χερια μου παλι καλα που δεν κοπηκα εκεινη την ωρα .....
φωναζω τον αντρα μου του το λεω και επαθε σοκ...
αλλη μια φορα θυμαμαι μου ειχε δωσει ηκοπελα ενος φιλου του αντρα μου ενα μπουκαλι που ειχε βαλει μεσα πετρες απο την θαλασσα και το εβαλα στο μπανιο μου. απο κεινη την ημερα καθε μερα μα καθε μερα τσακωνομουνα χωρις λογο με τον αντρα μου ...
μεχρι που μια μερα εκει που καθαριζα το μπανιο πεφτει το μπουκαλι και σπαει το λω στον αντρα μου και μου λεει καλυτερα που εσπασε γιατι μου εβγαζε μια αρνητικη αυρα ,του λεω και μενα το ιδιο μου εβγαζε....ε απο τοτε ρε κοριτσια οχι απλα δεν τσακωνμασταν αλλα ειμαστε και πολυ αγαπημενοι απο ποτε.....
και μετα μου λετε εμενα να μην πιστευω Twisted Evil Twisted Evil

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια κάτι τέτοια όντως συμβαίνουν νομίζω!!
Αθηνούλα χαχα, τους ρίχνεις κάτω βρε?? λες τελικα? και εγω είμαι σαββατογεννημενη και γαλανη- λένε ότι δεν ματιάζομαι- ότι μόνο εγω ματιάζω, αλλά να πω την αληθεια, και γω έχω αισθανθεί..οτι το μάτι μου προκάλεσε πτωση ποτηριων στο καφε, το 20ποντο να σκοντάψει, τον απέναντι να πνιγεί με το σάλιο του, και κάτι κινητα να πεφτουν!χαχαχα ε, τυχαίο ? δεν νομίζω!!
ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΤΣΑ με εβαλες σε σκέψεις τώρα- έχεις δίκιο- υπάρχουν και τα αντικείμενα που μπορει να εχουμε στο σπίτι μας που μπορει να μεταφερουν κακη ενεργεια. θα κάτσω να σκεφτώ τι είναι αυτό που εχει μπει στο σπίτι μας και μας έχει κουλάνει με την γκαντεμια που μας δερνει γενικότερα!!!!

Athin@

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida εγώ είμαι Τεταρτογεννημένη και πρασινομάτα άρα όχι γρουσούζα (σαν εσένα χι χι χι ΟΧΙ ΟΧΙ εγώ είμαι φίλη σου εεεεε;;;;Wink
Πάντως ναι με τα αντικείμενα έχω και εγώ ένα θέμα και είμαι και πάααρα πολύ προληπτική.Όχι με μαυρες γάτες,σκαλωσιές και τέτοια.Καμία σχέση.Πιο πολύ με τη μετακίνηση των αντικειμένων.

koukida

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνούλα λες μωρε ??ασε που λενε ότι έχει και καλό και κακο ματι!
δεν λενε οτι τα μωρα τα φτυνουν και τα προστατευουν απο τα πολλα τα βλέμματα??
ενας θεός ξερει τι γίνεται ρε παιδάκι μου!
ε και που'σαι! μη φοβασαι βρε, εξάλλου έτσι κλεισμένη που'μαι στο σπίτι και κλωσσάω, ποιόν να ματιάξω ??μόνο τον γείτονα που τον εχω και αχτι τον παπ...αρα!! αυτός παρεμπιπτόντως, έχει ματιάξει το σκυλάκι μου- αλυσίδα πανε αυτά!! cat cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog