Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 9:28 pm

» ti diafora exete!
από Rina80 Σήμερα στις 9:08 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από Liontarina29 Σήμερα στις 8:36 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από ΑΕΛΙΑ Σήμερα στις 8:18 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 7:29 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 6:35 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Σήμερα στις 6:32 pm

» πεθερα=τα νευρα μου
από argyro 2 Σήμερα στις 5:30 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kate_85 Σήμερα στις 5:02 pm

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Σήμερα στις 3:48 pm

» ΤΣΙΣΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ
από newmum Σήμερα στις 3:45 pm

» φαγουρα στα γεννητικα οργανα στον 8ο μηνα
από kikimam Σήμερα στις 1:43 pm

» Club Αυπνιας!
από μαρακι27 Σήμερα στις 2:53 am

» Στρουμφιβάπτιση, help!!!!!!
από mariameint Χθες στις 10:42 pm

» βιοψια ορχεως
από efaki27 Χθες στις 10:40 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Χθες στις 6:46 pm

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από kerasoula Χθες στις 3:44 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από Titino Χθες στις 3:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 3:13 pm

» ti na perimeneis ta prwta xronia
από Areti2 Χθες στις 1:10 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΝΓΙΑ ΜΩΡΟ
από mamy land Τετ Aug 20, 2014 11:49 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:12 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» Πωλειται νυφικο
από lilitsi Τετ Aug 20, 2014 12:10 pm

» ροζ υγρα μετα απο επαφη
από Lillybell Τρι Aug 19, 2014 6:21 pm

» Καθυστέρηση
από maro28 Τρι Aug 19, 2014 5:41 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από mamamanous Τρι Aug 19, 2014 5:37 pm

» Πότε θα κόψουμε το babylino??
από k@terin@ Τρι Aug 19, 2014 4:08 pm

» χτενισμα για βαφτιση
από JELLYFISH Τρι Aug 19, 2014 1:59 pm

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ???
από demaki88 Τρι Aug 19, 2014 12:44 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Τρι Aug 19, 2014 12:05 pm

» ** Φίλοι...Εδώ γελάνε! **
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 2:09 am

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από μιτατα Τρι Aug 19, 2014 1:46 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Δευ Aug 18, 2014 7:34 pm

» Ποιο βιβλίο διαβάσατε τελευταία;
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 3:27 pm

» Σχεση ζευγαριου
από Rina80 Δευ Aug 18, 2014 2:56 pm

» ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗ
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:51 am

» camping με μωρό?εχετε πάει?
από HappyMama Δευ Aug 18, 2014 10:34 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Δευ Aug 18, 2014 9:03 am

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από Rina80 Κυρ Aug 17, 2014 11:00 pm

Παρόντες χρήστες
489 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 14 μέλη, 0 μη ορατοί και 475 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

dellaki, elin1, griniaroula, mamy land, maria1979, maro28, nektar, pennytol, stellina87, theanw, vivaki, ΖΩΗ13, ΜΑΡΙΑ20, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

101 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 12:57 pm

Dendy

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευουι με εχεις αγχωσει παρα πολυ,σαν να περιμενω εγω τα αποτελεσματα Σου ευχομαι ολοψυχα να ακουσεις τα ευχαριστα και να μας τα ανακοινωσεις!!
Tzeni84 μην αγχωσεσαι βρε κοριτσι μου τοσο πολυ και μην σε ενδιαφερει τι λενε οι αλλοι,να σηκωσεις ενα "τειχος" γυρω σου και να ακους μονο αυτα που σε συμφερουν.Αλλωστε εισαι σε μια τοσο χαρουμενη περιοδο που μονο να ζεις τον ερωτα σου με τον αραβωνιαστικο σου πρεπει να σκεφτεσαι και να μην αφησεις τιποτα αλλο να σου χαλασει αυτες τις ξεγνοιαστες στιγμες.Και ολα τ΄αλλα θα ερθουν οταν ειναι η ωρα τους!

102 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 6:05 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτο με ανησυχει, οτι ειμαι καλα και δεν ερχεται. Το σκεφτομαι και το θελω, δεν λεω. Αλλα οχι σε σημειο εμμονης και υπερβολης. Η στενοχωρια μου με πιανει οταν αρχιζουν τα συμπτωματα περιοδου και χανονται οι ελπιδες μου. Ηθελα να ρωτησω και κατι: Ειμαι τωρα στην 18η μερα. τα λευκα υγρα σαν ασπραδι αυγου τι σημαινουν;; οτι ειμαι στις γονιμες η οτι αυτες περασαν;;

103 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 6:45 pm

Dendy

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tzeni ειναι τραχηλική βλέννα όπου είναι διαφανής και μοιάζει με το ασπράδι του αυγού.
Οταν έχεις τέτοια υγρά αυτή η μέρα θαναι και η τελευταία μέρα αυξημένης πιθανότητας σύλληψης.
Στη φάση αυτη που φαινονται σαν ασπράδι αυγού το σπέρμα μπορεί να ζήσει μέχρι και 72 ώρες το μεγαλύτερο διάστημα από οποιαδήποτε άλλη στιγμή στον κύκλο της γυναικάς.

104 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 9:37 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dendy έγραψε:Tzeni ειναι τραχηλική βλέννα όπου είναι διαφανής και μοιάζει με το ασπράδι του αυγού.
Οταν έχεις τέτοια υγρά αυτή η μέρα θαναι και η τελευταία μέρα αυξημένης πιθανότητας σύλληψης.
Στη φάση αυτη που φαινονται σαν ασπράδι αυγού το σπέρμα μπορεί να ζήσει μέχρι και 72 ώρες το μεγαλύτερο διάστημα από οποιαδήποτε άλλη στιγμή στον κύκλο της γυναικάς.
Σε ευχαριστω κοπεκα μου... Εχω χθες και σημερα. Δηλαδη 17 και 18 μερα. Αρα σωστα υπολογιζω και τις γονιμες!

105 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Πεμ Μαϊος 16, 2013 10:52 pm

ευουι

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τζιφος αρνητικη βγηκε!

106 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Παρ Μαϊος 17, 2013 10:15 am

Elenidi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευουι έγραψε:Τζιφος αρνητικη βγηκε!

Υπάρχει και ο επόμενος μήνας.... σκέψου θετικά Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

107 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Κυρ Μαϊος 19, 2013 2:59 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια, που μπορει να οφειλεται μια βιοχημικη κυηση;; και απο την στυγμη που υπηρξε εγκυμοσυνη, εστω και βιοχημικη, αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει προβλημα συλληψης;;

108 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Κυρ Μαϊος 19, 2013 7:18 pm

MARAKI!86

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Tzeni84"]Κοριτσια, που μπορει να οφειλεται μια βιοχημικη κυηση;; και απο την στυγμη που υπηρξε εγκυμοσυνη, εστω και βιοχημικη, αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει προβλημα συλληψης;;[/quote]

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΤΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΡΙΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΑΚΟΣ ΑΚΟΜΑ..ΜΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΚΑΤΑ 90% ΚΑΘΩΣ Η ΦΥΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΥΠΕΡ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΗΓΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ... Sad

109 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Δευ Μαϊος 20, 2013 3:11 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστω κουκλιτσα μου!! Υποθετω οτι ειχα βιοχημικη γιατι καποιους μηνες πριν εκανα 2 τεστ πριν την καθυστερηση μαλιστα και ηταν θετικα αλλα η περιοδος μου ηρθε κανονικα! Και αυτες οι χρωμοσωμικες ανωμαλιες που μπορει να οφειλονται;; θελω να πιστευω οτι σε επομενη πιθανη κυηση δεν θα υπαρχει προβλημα υγειας του εμβρυου...

110 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Δευ Μαϊος 20, 2013 8:19 pm

MARAKI!86

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Tzeni84"]Σε ευχαριστω κουκλιτσα μου!! Υποθετω οτι ειχα βιοχημικη γιατι καποιους μηνες πριν εκανα 2 τεστ πριν την καθυστερηση μαλιστα και ηταν θετικα αλλα η περιοδος μου ηρθε κανονικα! Και αυτες οι χρωμοσωμικες ανωμαλιες που μπορει να οφειλονται;; θελω να πιστευω οτι σε επομενη πιθανη κυηση δεν θα υπαρχει προβλημα υγειας του εμβρυου...[/quote]

ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ 80% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΠΤ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ "ΛΑΘΟΣ" ΣΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΩΑΡΙΟΥ-ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ "ΛΑΘΟΣ" Η ΦΥΣΗ ΤΟ ΑΠΟΣΕΙΡΕΙ..ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΑ!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 2Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ "ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ" ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΨΑΧΤΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ 2ο!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΠΑΘΑ...ΟΚ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΔΕ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΠΤ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...ΑΛΛΑ Η 2Η?ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ!ΑΥΤΑ... Smile

111 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Δευ Μαϊος 20, 2013 9:26 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARAKI!86 έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Σε ευχαριστω κουκλιτσα μου!! Υποθετω οτι ειχα βιοχημικη γιατι καποιους μηνες πριν εκανα 2 τεστ πριν την καθυστερηση μαλιστα και ηταν θετικα αλλα η περιοδος μου ηρθε κανονικα! Και αυτες οι χρωμοσωμικες ανωμαλιες που μπορει να οφειλονται;; θελω να πιστευω οτι σε επομενη πιθανη κυηση δεν θα υπαρχει προβλημα υγειας του εμβρυου...

ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ 80% ΤΩΝ ΚΥΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΠΤ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ!ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ "ΛΑΘΟΣ" ΣΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΩΑΡΙΟΥ-ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ "ΛΑΘΟΣ" Η ΦΥΣΗ ΤΟ ΑΠΟΣΕΙΡΕΙ..ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΑ!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΗ 2Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ "ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ" ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΨΑΧΤΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ 2ο!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΠΑΘΑ...ΟΚ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΔΕ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΠΤ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...ΑΛΛΑ Η 2Η?ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ!ΑΥΤΑ... Smile
Δεν ηταν καν καθυστερημενη, ηρθε μια μερα νωριτερα!! Δεν ξερω τι παιχτηκε αλλα μετα απο 1 χρονο ακαρπων προσπαθειων λεω να ψαχτω...

112 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Δευ Jul 01, 2013 5:56 pm

BABAS_ANTONIS

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ

http://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo

113 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Τρι Jul 02, 2013 10:12 pm

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε άνθρωπε, δεν παίζεσαι!!! Χαχαχαχαχα!!!Wink 

114 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Τρι Jul 02, 2013 10:53 pm

BABAS_ANTONIS

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tzeni84 έγραψε:Βρε άνθρωπε, δεν παίζεσαι!!! Χαχαχαχαχα!!!Wink 

Το ίδιο μου έλεγαν όλες οι πρώην και από το 2003 η γυναίκα μου ως σχέση μέχρι που παντρευτήκαμε το 2005 !

Μετά τον γάμο, όλες είχαν άλλη απορία !

ΠΩΣ ΜΕ ΑΝΤΕΧΕΙ !!!!

αχαχαχχαχαχαχααχχαχαχααχχα

Την λατρεύω και με λατρεύει , είναι η απάντηση !
Εκείνη που με αντέχει και εγώ που αντέχω την ίδια επειδή με αντέχει !!!!

115 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Τρι Jul 02, 2013 10:56 pm

BABAS_ANTONIS

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.....όμως όταν λες "δεν παίζομαι" ,πως το εννοείς ακριβώς ή στο περίπου ;
Θέλω να πω δηλαδή ότι αν κάποιος "δεν παίζεται" και που εγώ είμαι αυτός, το αναφέρεις ως κάτι θετικό ή ως κάτι αρνητικό;

Να σου πω ότι είμαι και πλακατζής μέσα σε όλα εκεί που πρέπει βέβαια για να μην θεωρηθώ και γραφικός !

116 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Τετ Jul 03, 2013 8:27 am

Tzeni84

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ως πολυ θετικο το αναφερω γιατι με εκανες και γελασα!!

117 Απ: Δεν μενω έγκυος!! στό Τετ Jul 03, 2013 9:24 am

BABAS_ANTONIS

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάλι καλά !
ααχαχαχαχχαχααχχα

Καλημέρα !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog