Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 10:49 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Yasmina Σήμερα στις 10:46 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Σήμερα στις 10:39 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:21 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Σήμερα στις 10:17 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:09 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από ede37 Σήμερα στις 10:05 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:53 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 9:28 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Σήμερα στις 9:10 pm

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από tzeni27 Σήμερα στις 8:54 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 8:53 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 8:28 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Despoinaki123 Σήμερα στις 7:37 pm

» ΑΔΙΑΔΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
από toniabl Σήμερα στις 7:35 pm

» θελω τη βοηθεια σας...
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:33 pm

» Πρωτόγαλα;;
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:08 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 7:04 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από αγγελακι στον ουρανο Σήμερα στις 5:49 pm

» triplex καρδιας εμβρυου
από Siagl Σήμερα στις 5:18 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 5:09 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Σήμερα στις 4:29 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:25 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 4:13 pm

» 13 1/2 μηνων
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:05 pm

» συσπασεις...
από ANGEL Σήμερα στις 3:59 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 3:19 pm

» τσιμπημα μελλισας η σφηγγας...
από Areti2 Σήμερα στις 1:32 pm

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από helen prl Σήμερα στις 11:45 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Yasmina Σήμερα στις 11:38 am

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από ANGEL Σήμερα στις 11:19 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από tinag Σήμερα στις 9:53 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Σήμερα στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Σήμερα στις 12:27 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Χθες στις 11:18 pm

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από kerasoula Χθες στις 10:32 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Χθες στις 9:41 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 5:27 pm

» Κλαψ κλαψ...... :(
από kerasoula Χθες στις 3:09 pm

Παρόντες χρήστες
532 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 28 μέλη, 1 μη ορατός και 503 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

amasot, Anastasie, anatoligew, Catty, den antexo allo, depytsilo, DESPOINAMIA, ede37, efaki27, elila, esprit, fanouria, jelaki, katerinoula, Lillybell, loulou_29, lucky25, Psaraki, ria spies, Silver away, stellitsa80, theanw, toniabl, tzeni27, ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ, ΖΩΗΠΑ, Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 50]

81 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 12:28 pm

stefy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:αχ κοριτσια με εχει κολλησει ο αντρας μου μια ιωση με εντονο αγριο βηχα.2 μερες βηχω σαν το ψωραλογο .και φοβαμαι πολυ για το μωρο.πανω που συνηλθα απο την αποκολληση φοβαμαι μην ξαναπαθω παλι κατι ανιστοιχο

Τον γιατρος σου γρηγορα να σου δωσει κατι για το βηχα! Εγω αυτην την περασα στο πρωτο 3μηνο... κρατησε πολλεεεεεεεεεεεεες μερες και μονο ντεπον μπορουσα να παρω. Αλλα τωρα που ειμαστε στο 2ο τριμηνο ολο και κατι παραπανω μπορουμε να παρουμε!!! Μην χανεις χρονο. Παρε τηλ τον γιατρος σου. Περαστικα και σε σενα λοιπον... Μα καλα τι γινεται με τις ιωσεις φετος?

82 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 12:29 pm

Despinaki_86

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ αφού έκλεισα 3,5 μήνες τα βαψα τα μαλλιά μου στο φυσικό μου σχεδόν με φυτικη βαφή apivita που μοσχοβολουσε!!
Πάντως θα χρειαστεί να τα ξαναβαψω μέχρι το τελος της εγκυμοσυνης γιατί το μαλλί μου είναι σκούρο κι εχω αρκετές άσπρες τρίχες! :-(
Κάνει καμία σας λέιζερ σε πρόσωπο?

83 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 12:30 pm

stefy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!

Στέφη περαστικά στο μωρό σου το όμορφο, το χε παθει πολυ μικρες που ημαστεμια ξαδερφη κι ακομα το θυμαμαι! Οπως το λες, δεν μπορουσε ουτε να καταπιει ουτε να φαει τιποτα! Υπομονη, θα περάσει η παλιοΐωση...

Κορίτσια... Αυτό που λέτε με το έντερο κι εγώ το έχω πάθει. Αλλά να ξέρετεμ δεν ειναι το χειρότερο... Το χειρότερο ειναι οι αμορροΐδες!!! Απ τις οποίες είχα ηρεμήσει για κάποιες εβδομάδες και χτες πάλι με πέθανε στον πόνο και είχα και κατακόκκινο αίμα στο χαρτί. Είναι πολύ "σκληρά", συγγνώμη κιόλας, και ενιωσα λες κι εβγαλα μαχαίρι, τόσο πόνο! Και φυσικά οπως το περιμενα είδα κ το αιμα κ βεβαιωθηκα... Εγώ φταίω όμως, εκεί που ήταν πιο καλή η δατροφή μου το ριξα σε στεγνα, σε ψωμιά, σε σοκολατες και ΒΛΑΚΕΙΕΣ και να τα τώρα... Πρέπει ν αμην ξεχνιεμαι καθολου, ειναι τοσο παίδεμα...Φοβαμαι να παω τουαλέτα. pale pale

Ειναι πολυ ατιμο πραγμα κι αυτες... Θελει πολυ καλη διατροφη.. Επισης τις επιδεινωνει και ο σιδηρος. Μηπως να πεις στον γιατρο σου να τον διακοψεις για λιγες μερες μεχρι να ηρεμισεις? Σφιγγει τα περιττωματα και τα πραγματα γινοντε ακομη πιο δυσκολα.

84 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 12:35 pm

Despinaki_86

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάντια και τα μπαχαρικά στην διατροφή θα πρέπει να ελαττωσεις! Στην μητέρα μου αυτό είχαν πει όταν είχε σοβαρό θέμα!

85 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 2:24 pm

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ κοριτσια με εχει κολλησει ο αντρας μου μια ιωση με εντονο αγριο βηχα.2 μερες βηχω σαν το ψωραλογο .και φοβαμαι πολυ για το μωρο.πανω που συνηλθα απο την αποκολληση φοβαμαι μην ξαναπαθω παλι κατι ανιστοιχο

Τον γιατρος σου γρηγορα να σου δωσει κατι για το βηχα! Εγω αυτην την περασα στο πρωτο 3μηνο... κρατησε πολλεεεεεεεεεεεεες μερες και μονο ντεπον μπορουσα να παρω. Αλλα τωρα που ειμαστε στο 2ο τριμηνο ολο και κατι παραπανω μπορουμε να παρουμε!!! Μην χανεις χρονο. Παρε τηλ τον γιατρος σου. Περαστικα και σε σενα λοιπον... Μα καλα τι γινεται με τις ιωσεις φετος?

τον πηρα χτες μου ειπε να παρω mucosolvan ηπια χτες και σημερα δεν ειδα καμια ιδιαιτερη βελτιωση.θα συνεχισω και βλεπουμε

86 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 5:04 pm

nantiaf

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Νάντια και τα μπαχαρικά στην διατροφή θα πρέπει να ελαττωσεις! Στην μητέρα μου αυτό είχαν πει όταν είχε σοβαρό θέμα!

Δεν βαζω πολλα ή βαρια μπαχαρικά Δεσποινάκι μου... Φταίει η παλιοδιατροφή που τη χάλασα γιατι ειμαι λιχούδα κ τρωω λάθος πράγματα. Δηλαδη ψωμια (και άσπρα απο πάνω ), γλυκά, λιγοτερες σαλάτες κ φρούτα, πήρα κ βλακεια μαρκα αποξηραμενα που δεν μπορουσα να τα φαω με τιποτα αρα κι αυτα τα εκοψα... Ε, πολύ θέλει? Ο οργανισμός μου υπενθύμισε πως δεν μπορω να τρωω ο,τι γουστάρω γιατί πολύ απλά αυτά που γουστάρω είναι τα λάθος πράγματα!!!! Crying or Very sad

87 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 5:27 pm

voula1980

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα, περαστικά στην κορούλα σου Στεφάνια κι Γραμματική κι εγώ πέρασα αυτή την ίωση κι μάλιστα στο πρώτο τρίμηνο, με ανακουφίσαν κάτι καραμέλες για το λαιμό κι βήχα της apivita, με ευκαλυπτο, από το φαρμακείο, δοκίμασε τες κι πολλά χαμομηλια..
Κορίτσια εγώ έχω γάμο το αλλο Σάββατο κι θα κάνω ανταύγειες , στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα κάνει στον ένατο, φοβομουν κι εγω.
Με το θηλασμό δεν είχα θέμα έκανα ανταύγειες κάθε τρίμηνο περίπου...
Όσο για δυσκοιλιότητα εμένα τώρα μου ξεκίνησε σίδηρο κι θέλω να δω πως θα πάω..

88 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 6:06 pm

Despinaki_86

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευκαλυπτος και χαμομηλι μου ακούγονται ιδανικα για τον βήχα Γραμματική μου!!!Αλλά και το μουκοσολβαν θέλει 2-3 μέρες να επιδράσει.
Ανταύγειες δεν εχω κάνει πότε ρε κοριτσια! Σε μένα που εχω σκούρο μαλλί και θέλω να καλύπτω τις άσπρες θα χουν αποτέλεσμα?

89 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Σαβ Dec 08, 2012 8:26 pm

voula1980

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Ευκαλυπτος και χαμομηλι μου ακούγονται ιδανικα για τον βήχα Γραμματική μου!!!Αλλά και το μουκοσολβαν θέλει 2-3 μέρες να επιδράσει.
Ανταύγειες δεν εχω κάνει πότε ρε κοριτσια! Σε μένα που εχω σκούρο μαλλί και θέλω να καλύπτω τις άσπρες θα χουν αποτέλεσμα?
Η αλήθεια είναι Δεσποινακι ότι δεν έχω άσπρες τρίχες ακόμη, αλλά μια φίλη μου κι η ξαδέρφη μου κάναν βαφή της apivita πού είναι κι αυτές μελαχρινές, νομίζω δύο φορές κάναν σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης..

90 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 9:37 am

GeorgiaM

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οι πονοι εντερου με οδηγησαν στο ΛΗΤΩ χθες πρωι πρωι! Εχω πεθανει-ακομα κ σημερα νιωθω μια κραμπα αριστερα..ευτυχως πηγα εκανα υπερυχο κ δεν ειναι ο μπεμπακος..πως θα τη βγαλουμε καθαρη δεν ξερω..Ο γιατρος μου μου ειπε οχι οσπρια κ να πινω πολλα νερα-2 λιτρα την ημερα- μα καλα χειμωνιατικα;;Πιεζει κ κωλαρινος του μπεμπουλη μου απο αριστερα απ οτι ειδαμε χθες.. Wink

91 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 10:46 am

voula1980

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GeorgiaM έγραψε:Οι πονοι εντερου με οδηγησαν στο ΛΗΤΩ χθες πρωι πρωι! Εχω πεθανει-ακομα κ σημερα νιωθω μια κραμπα αριστερα..ευτυχως πηγα εκανα υπερυχο κ δεν ειναι ο μπεμπακος..πως θα τη βγαλουμε καθαρη δεν ξερω..Ο γιατρος μου μου ειπε οχι οσπρια κ να πινω πολλα νερα-2 λιτρα την ημερα- μα καλα χειμωνιατικα;;Πιεζει κ κωλαρινος του μπεμπουλη μου απο αριστερα απ οτι ειδαμε χθες.. Wink
Καλημέρα Γεωργία μου, τι λες τώρα?? Τόσους έντονους πόνους είχες?? Κάνε ότι σου λέει ο γιατρακο σου,μάλλον σε πιέζει το παιδί, σου εύχομαι να κάνει καμία κωλοτουμπα σύντομα κι να ανακουφιστεις..
Γραμματική πως είσαι σήμερα?
Στεφανια το παιδί , πως είναι σήμερα??
Καλή Κυριακή σε όλες σας..

92 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 11:03 am

stefy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
GeorgiaM έγραψε:Οι πονοι εντερου με οδηγησαν στο ΛΗΤΩ χθες πρωι πρωι! Εχω πεθανει-ακομα κ σημερα νιωθω μια κραμπα αριστερα..ευτυχως πηγα εκανα υπερυχο κ δεν ειναι ο μπεμπακος..πως θα τη βγαλουμε καθαρη δεν ξερω..Ο γιατρος μου μου ειπε οχι οσπρια κ να πινω πολλα νερα-2 λιτρα την ημερα- μα καλα χειμωνιατικα;;Πιεζει κ κωλαρινος του μπεμπουλη μου απο αριστερα απ οτι ειδαμε χθες.. Wink
Καλημέρα Γεωργία μου, τι λες τώρα?? Τόσους έντονους πόνους είχες?? Κάνε ότι σου λέει ο γιατρακο σου,μάλλον σε πιέζει το παιδί, σου εύχομαι να κάνει καμία κωλοτουμπα σύντομα κι να ανακουφιστεις..

Γεωργια μου περαστικα! Φαε καμια σοκολαα να κουνηθει το παιδι μπας και αλλαξει ποζα και ανακουφιστεις λιγακι!!!

Βουλα μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον. Τη βλεπω λιγο καλυτερα σημερα. Και εχθς το βραδυ και σημερα μπορεσε και το ηπιε ολο της το γαλατακι... παλι καλα... Τουλαχιστον να μην μενει νηστικια... Αυτο το προχθεσινο μου στοιχισε πολυ.. Εχθες ηταν καπως καλυτερα τα πραγματα και ελπιζω σημερα να ειναι ακομη καλυτερα. Πυρετο δεν εχουμε ξανακανει καθολου! Εγω εβγαλα ερπη στα χειλια μου απο την στεναχωρια μου... κλασσικα....

93 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 11:20 am

stefy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
19 μηνων και δεν με αφηνει να δω τηλεοραση! Παει και μου ανοιγει το dvd για να δουμε μπομπ σφουγγαρακη!!! Ειναι δυνατον??????????? 20 φορες συνεχομενες... Ανοιγω τηλεοραση εγω.... βαζει το dvd εκεινη.... ΦΦΦΦΦ

94 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 11:20 am

voula1980

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:
voula1980 έγραψε:

Γεωργια μου περαστικα! Φαε καμια σοκολαα να κουνηθει το παιδι μπας και αλλαξει ποζα και ανακουφιστεις λιγακι!!!

Βουλα μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον. Τη βλεπω λιγο καλυτερα σημερα. Και εχθς το βραδυ και σημερα μπορεσε και το ηπιε ολο της το γαλατακι... παλι καλα... Τουλαχιστον να μην μενει νηστικια... Αυτο το προχθεσινο μου στοιχισε πολυ.. Εχθες ηταν καπως καλυτερα τα πραγματα και ελπιζω σημερα να ειναι ακομη καλυτερα. Πυρετο δεν εχουμε ξανακανει καθολου! Εγω εβγαλα ερπη στα χειλια μου απο την στεναχωρια μου... κλασσικα....
Μπράβο το κοριτσάκι σου, τώρα θα πάρει τα πάνω της, έπρεπε να κάνει το κύκλο της η ίωση , είναι λογικό τόση στεναχώρια κάπου πρέπει να ξεσπάσει κι ο οργανισμός σου κι εγώ άμα στεναχωρήθω, έρπη βγάζω.
Κορίτσια εύχομαι να είναι η τελευταία ίωση αυτή κι σε μας κι στα παιδάκια μας..

95 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 11:23 am

voula1980

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:19 μηνων και δεν με αφηνει να δω τηλεοραση! Παει και μου ανοιγει το dvd για να δουμε μπομπ σφουγγαρακη!!! Ειναι δυνατον??????????? 20 φορες συνεχομενες... Ανοιγω τηλεοραση εγω.... βαζει το dvd εκεινη.... ΦΦΦΦΦ
Άστο Στεφη, τα παιδιά σήμερα έχουν άποψη από την κοιλιά..Ζωή να έχουν είναι πανέξυπνα...

96 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 11:26 am

stefy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
stefy έγραψε:19 μηνων και δεν με αφηνει να δω τηλεοραση! Παει και μου ανοιγει το dvd για να δουμε μπομπ σφουγγαρακη!!! Ειναι δυνατον??????????? 20 φορες συνεχομενες... Ανοιγω τηλεοραση εγω.... βαζει το dvd εκεινη.... ΦΦΦΦΦ
Άστο Στεφη, τα παιδιά σήμερα έχουν άποψη από την κοιλιά..Ζωή να έχουν είναι πανέξυπνα...

Παιδι μου της πηρε η μαμα μου αυτο το dvd για να το βλεπουν οσο ειμαι στη δουλεια. Την 1η μερα που το εφερε η μαμα μου σπιτι δεν ηξερε πως να το βαλει να παιξει και της εδειξε η Στελλα!!!! Που ν ατο βαλει, πως να το ανοιξει... τα παντα!!!! Και αυτα δεν της τα εχω δειξει... Μονη της τα εχει ανακαλυψει που βλεπει εμας και τα κανουμε!!!

97 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 3:26 pm

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="GeorgiaM"]Οι πονοι εντερου με οδηγησαν στο ΛΗΤΩ χθες πρωι πρωι! Εχω πεθανει-ακομα κ σημερα νιωθω μια κραμπα αριστερα..ευτυχως πηγα εκανα υπερυχο κ δεν ειναι ο μπεμπακος..πως θα τη βγαλουμε καθαρη δεν ξερω..Ο γιατρος μου μου ειπε οχι οσπρια κ να πινω πολλα νερα-2 λιτρα την ημερα- μα καλα χειμωνιατικα;;Πιεζει κ κωλαρινος του μπεμπουλη μου απο αριστερα απ οτι ειδαμε χθες.. Wink [/quote

ελα ρε συ κοριτσακι μου τοσο πολυ;πωπω να πινεις με το ζορι κοπελιτσα μου απο το να ξαναεχεις τετοιο προβλημα δε πειραζει.ειναι δυσκολο ειδικα εγω μππορει να περασει και μερα χωρις να πιω σταγονα νερο αλλα για το καλο σου ειναι.πιεζει και ο πωπινος ε;χαχαχαχαχα τον μπεμπουλη σου μωρε

98 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 3:28 pm

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:

καλυτερα ειμαι σημερα.η μικρη μου ξυπνησε με εντονο βηχα και πριν απο λιγο ανεβασε και 39 πυρετο.ελεος φετος με αυτες τις ιωσεις.καλη κυριακη να εχεις κοριτσακι μου και εσυ

99 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 3:42 pm

Despinaki_86

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμαν βρε Γεωργία μου τόσο πολύ ε?? Αυτό με την σοκολάτα που σου είπε η Στεφυ μου ακούγεται καλό πάντως για ν αλλάξει θέση!!!

Στεφυ νομίζω πως το κοριτσακι σου παίρνει τα πάνω του σιγά σιγά και θα ηρεμησετε και οι 2 σας σύντομα.

Γραμματικη μου υπομονή και περαστικά σας! Με τον βήχα είσαι καλύτερα?

Εμείς είχαμε κόσμο που φιλοξενησαμε στο χωριό και κλασικα ψοφησα απ την κουραση. Πφφφ κι από αύριο Δευτέρα πάλι κούραση! Ανυπομονω να ρθουν οι μέρες που θα κάθομαι σπίτι. Η κοιλία μου πάντως κοριτσια έχει βγει για τα καλά προς τα έξω,φαίνεται και με τις φούτερ πλέον!

100 Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 στό Κυρ Dec 09, 2012 6:26 pm

grammatiki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Αμαν βρε Γεωργία μου τόσο πολύ ε?? Αυτό με την σοκολάτα που σου είπε η Στεφυ μου ακούγεται καλό πάντως για ν αλλάξει θέση!!!

Στεφυ νομίζω πως το κοριτσακι σου παίρνει τα πάνω του σιγά σιγά και θα ηρεμησετε και οι 2 σας σύντομα.

Γραμματικη μου υπομονή και περαστικά σας! Με τον βήχα είσαι καλύτερα?

Εμείς είχαμε κόσμο που φιλοξενησαμε στο χωριό και κλασικα ψοφησα απ την κουραση. Πφφφ κι από αύριο Δευτέρα πάλι κούραση! Ανυπομονω να ρθουν οι μέρες που θα κάθομαι σπίτι. Η κοιλία μου πάντως κοριτσια έχει βγει για τα καλά προς τα έξω,φαίνεται και με τις φούτερ πλέον!

ευτυχως ο βηχας μου ειναι πολυ καλυτερα απο το πρωι.εκανε δουλεια το σιροπι επιτελους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog