Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από nafs Σήμερα στις 3:51 pm

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Σήμερα στις 1:55 pm

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Σήμερα στις 1:53 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 1:53 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 12:38 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Σήμερα στις 12:25 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:03 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από Areti2 Χθες στις 10:56 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 10:32 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από anatoligew Χθες στις 6:37 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Δευ Oct 20, 2014 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

Παρόντες χρήστες
602 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 16 μέλη, 0 μη ορατοί και 586 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Anastasie, apol1979, Despoinaki123, efaki27, kat_laz, love4, maro28, nafs, newmum, olga m, primadona, snoopy, Superb Mommy, twisters, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Eμμανουελα

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[You must be registered and logged in to see this image.] Γεια σε ολους...ειμαι κενουργια εδω.. μετα απο 10 χρονια σχεση αποφασισαμε για μωρακι ....κανουμε ελευθερα εδω και 4 μινες αλλα αυτο το μινα νιωθω οντος μια αλλαγη στον οργανιζμο μου

1. δεκατα37 (αν και μετα εμεθα πος αυτο το παθενοθμε καθε μινα επι 2 βδομαδες πριν αδιατηετισουμε εγω τορα το νιοσαShocked)
  2. φουσκομα, ανακατεμα,αναγουλες
  3. ποναει το στιθος
  4. και η ψυχογεια μου χαλια νευρα οπος τις μερες που εχουμε περιοδο

εκανα ενα τεστ αλλα βγικε αρνιτικο ..δεν εχω αδιαθετισει παντος ακομα...

Ας μαζευτουμε εδω οσες κανουμε τιν ιδια προσπαθεια,εχουμε τα ιδια συμτοματα και απορειες[You must be registered and logged in to see this image.]

Lannaki88

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eμμανουελα έγραψε:[You must be registered and logged in to see this image.] Γεια σε ολους...ειμαι κενουργια εδω.. μετα απο 10 χρονια σχεση αποφασισαμε για μωρακι ....κανουμε ελευθερα εδω και 4 μινες αλλα αυτο το μινα νιωθω οντος μια αλλαγη στον οργανιζμο μου

1. δεκατα37 (αν και μετα εμεθα πος αυτο το παθενοθμε καθε μινα επι 2 βδομαδες πριν αδιατηετισουμε εγω τορα το νιοσαShocked)
  3. ποναει το στιθος

Ας μαζευτουμε εδω οσες κανουμε τιν ιδια προσπαθεια,εχουμε τα ιδια συμτοματα και απορειες[You must be registered and logged in to see this image.]

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lannaki88 στις Παρ Nov 23, 2012 3:46 am, 1 φορά

Eμμανουελα

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι μπορει να ειναι και συμτοματα περιοδου...κανονικα θα επρεπε να αδιαθετισω στις 20 αυριο το πρωι λεω να κανω αλλο ενα τεστ λογικα θα πρεπει να διξει αν παλυ ειναι αρνιτικο ...αλλο ενα μινα γουτσου γουτσου[You must be registered and logged in to see this image.]

εσεις για το προτο? βιταμινες γιατι περνεις? βοηθανε? η αναλογα με τον οργανιζμο?

σου ευχομαι συντομα να μας πεις καλα νεα[You must be registered and logged in to see this image.]

Lannaki88

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑΙ ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ!!!!! ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ INTERNET ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ Η ΛΗΨΗ ΦΥΛΛΙΚΟΥ ΟΞΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΣΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΙΞΙΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΛΠΙΖΩ!!!!ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ????

Lannaki88

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

Eμμανουελα

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συμαντικη πληποφορια ...θα ροτισω και εγω το γιατρο μου για τισ βιταμινες

Ναι το προτο και εμεις...τισ μερες αυτες ειναι 24 ορες τιν μερα στο μιαλο μου αλλα πρεπει να χαλαροσω [You must be registered and logged in to see this image.]...ανιπομονω να δο αυριο το τεστ...[You must be registered and logged in to see this image.] αν μεχρι αυριο δεν εχω αδιαθετισει[You must be registered and logged in to see this image.]

εσυ ποτε περιμενεις να αδιαθετισεις?

Eμμανουελα

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lannaki88 έγραψε:ΑΑΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΑ

Lannaki88

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ "ΔΕΝ" ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΣ 8/12..... ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΟΥΝ!!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ.....ΟΧΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΥΣΗ!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!! ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????????????? ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lannaki88 έγραψε:ΕΓΩ "ΔΕΝ" ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΗΣ 8/12..... ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΟΥΝ!!! ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ.....ΟΧΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΥΣΗ!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!! ΕΣΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????????????? ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!
ΓΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑΚΙ! Η ΕΜΜΑΝΟΘΕΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΕΡΟ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΧΑΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΚΑΙ ΑΝΙΚΣΑ ΑΛΛΟ ΤΟΡΑ

ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ανυπομονησια ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΟΣΤΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΓΡΙΠΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΘΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΟΥΤΕ ΧΑΠΙΑ ΜΙΠΟΣ ΚΑΙ...
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΟΜΑ ΠΑΡΑΣΥΡΕΤΕ ΚΑΙ ΦΕΡΕΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΚΣΕΓΕΛΑΝΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΓΡΑΜΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΟΘΡΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟ Β ΧΟΡΙΑΚΙ ΤΟ ΟΠΙΟ ΒΕΒΕΑ ΒΓΙΚΕ ΑΡΝΙΤΙΚΟ
ΕΤΣΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΝΑ..ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΠΟΛΥ Σ.. ΧΑΠΑΚΟΘΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙ ΓΡΙΠΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ

ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΔΕΝ ΙΞΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΝΟ 2 ΕΥΡΟ ΜΟΥ ΠΙΡΕ Rolling Eyes

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΘΣΟΘΜΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....

anypomoni

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμμανουελα έγραψε:[You must be registered and logged in to see this image.] Γεια σε ολους...ειμαι κενουργια εδω.. μετα απο 10 χρονια σχεση αποφασισαμε για μωρακι ....κανουμε ελευθερα εδω και 4 μινες αλλα αυτο το μινα νιωθω οντος μια αλλαγη στον οργανιζμο μου

3. ποναει το στιθος

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΓΩ...ΧΘΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ,ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ Crying or Very sad

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ante se eyxomai se oles mas to grigorotero

anypomoni

Amarilda έγραψε:Ante se eyxomai se oles mas to grigorotero
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ,ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
se katalabeno tora as perimenoume to dekeyri isos tha exoume ena parapano doro gia tin ikogenia

loukia_84

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου, μια συμβουλη..οσο μπορειτε, χαλαρωστε!το αγχος δρα ανασταλτικα!εμεις προσπαθουσαμε 5 μηνες-οχι με ελεγχο ωοορρηξιας κ τα σχετικα, απλα ελευθερα..- κ οταν πια σταματησαμε να περιμενουμε να "μην" ερθει περιοδος, οντως δεν ηρθε..κ μην βιαζεστε να κανετε τεστ κ χοριακες..θελουν ολα να κανουν τον κυκλο τους για να δειξουν..

συντομα, θα εχετε ολες σας ευχαριστα νεα, θα δειτε, αλλα χαλαρααααααααααααα!σας φιλω!

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια κοιτάξτε εδώ
http://forum.eimaimama.gr/t175p480-topic#586207
προσοχή στα τρολ !!!!

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λεμονάκι έγραψε:κορίτσια κοιτάξτε εδώ
http://forum.eimaimama.gr/t175p480-topic#586207
προσοχή στα τρολ !!!!

geia sou Lemonaki otan to patao mou bgazei ena diko mou minoma.... lathos?

anypomoni

loukia_84 έγραψε:κοριτσακια μου, μια συμβουλη..οσο μπορειτε, χαλαρωστε!το αγχος δρα ανασταλτικα!εμεις προσπαθουσαμε 5 μηνες-οχι με ελεγχο ωοορρηξιας κ τα σχετικα, απλα ελευθερα..- κ οταν πια σταματησαμε να περιμενουμε να "μην" ερθει περιοδος, οντως δεν ηρθε..κ μην βιαζεστε να κανετε τεστ κ χοριακες..θελουν ολα να κανουν τον κυκλο τους για να δειξουν..

συντομα, θα εχετε ολες σας ευχαριστα νεα, θα δειτε, αλλα χαλαρααααααααααααα!σας φιλω!
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΧΑΛΑΜΕ!!!!

Amarilda

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pantos ta test tzampa ta katigorisa ..symera adiathetisa pame gia to allo mina

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν θες κάτι να ρωτήσεις μπορείς να το γράψεις εδώ, μην μου στέλνεις π.μ.!!!

Για να μην μπορείς να μπεις κάποιος λόγος υπάρχει, γιατί δεν ρωτάς του διαχειριστές ; Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog