Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από melissoula84 Σήμερα στις 1:56 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 1:38 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ: ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ?
από HappyMama Σήμερα στις 1:31 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 1:29 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Σήμερα στις 1:20 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 11:43 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 10:49 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από love4 Σήμερα στις 12:51 am

» τη ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...τη συμβουλή σας...ειμαι χαλια....
από anaisanais Χθες στις 9:57 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από annie m Χθες στις 9:23 pm

» Υποαλλεργικά προϊόντα φροντίδας
από kerasoula Χθες στις 4:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 2:38 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από margdimitra Χθες στις 8:49 am

» ΕΣΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από victoria Κυρ Aug 31, 2014 11:33 pm

» Ανάγκη για Avercap 0.1
από melina_1234 Κυρ Aug 31, 2014 5:05 pm

» εσας ποσο κοστισε ο ερχομος του μωρου σας
από Chris_E Σαβ Aug 30, 2014 6:55 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ
από motheroula 30 Σαβ Aug 30, 2014 3:53 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από veny Σαβ Aug 30, 2014 12:27 am

» βιοψια ορχεως
από fountouni Παρ Aug 29, 2014 10:20 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από Vassiliki_ Παρ Aug 29, 2014 8:04 pm

» πειτε οτι θελετε
από kerasoula Παρ Aug 29, 2014 12:32 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Παρ Aug 29, 2014 10:40 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Παρ Aug 29, 2014 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Παρ Aug 29, 2014 1:03 am

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Πεμ Aug 28, 2014 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Πεμ Aug 28, 2014 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Πεμ Aug 28, 2014 10:01 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Πεμ Aug 28, 2014 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Aug 28, 2014 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Πεμ Aug 28, 2014 3:14 pm

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Πεμ Aug 28, 2014 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Πεμ Aug 28, 2014 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Πεμ Aug 28, 2014 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Πεμ Aug 28, 2014 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Πεμ Aug 28, 2014 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Πεμ Aug 28, 2014 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

Παρόντες χρήστες
692 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 14 μέλη, 0 μη ορατοί και 678 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Despoina90, fairyter, fountouni, griniaroula, HappyMama, kikimam, maria_dou, mariameint, mary2, melissoula84, roulakriti, thali-alex, theanw, xrysaki!

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

bebek6

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
δεν κοιμηθηκα καλα, εφιαλτες,πιασμενη..
παω να φτιαξω καφε....

spyros3

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την spyros3 στις Τρι Mar 19, 2013 4:09 pm, 1 φορά

Αυγολεμονη

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζετα μου αγαπη μου ηρεμησε εγω καν δεν αναφερω το θεμα με τα ξενυχτια και δεν καταλαμβαινω καθολου γιατι ξυπνα και κλαιει και πονω το κεφαλι μου και αμα το σκεφτω τα νευρα μου και τα παραπονα μου διπλασιαζονται αλλα τι να κανω σκεφτομαι οπως οταν πονουσα να γεννησω θα περασει θα περασει θα περασει ειναι μερες που θα φυγουν και τωρα τπτ δεν προλλαμβαινω αλλα μετα θα βαριεμαι και δεν θα ξερω τι να κανω. οταν τον βλεπω παρακαλω να μεινει μικρος οσο και να με κουραζει και να με ξενυχτα γιατι αυτες οι μερες δεν θα ξαναρθουν ...

kastoria

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!

Χθες στις 12 το βραδυ μου ηρθε!!
Απο τη μια χαρηκα, γιατι βρε κοριτσια δε θελω να χασω το γαμο της αδερφης μου, μια την εχω, αλλα απο την αλλη στεναχωρεθηκαμε με το Χρηστο,2 μερες καναμε σχεδια, αλλα θα βαλουμε μπρος απο την καινουρια χρονια!!

Ευχαριστω που με σκεφτοσασταν!!!
Σας φιλω

bebek6

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετα μου αγχωνεσαι κι εσυ σαν κι εμενα..ολο λεω 'σημερα θα κοιμηθω!΄κι ολο καποια δουλεια θα βρω να κα<νω..
σε καταλαβαινω,κι εγω χθες βραδυ ημουν ετοιμη να πεσω κατω,κουρασμενη,νευρα κ η μπουμπου να εχει κοκκινισει απ το κλαμα που δεν ηξερα τι ειχε,μου ηρθε να τα παρατησω ολα κ να καθομαι να κλαιω..

spyros3

Shocked

Έχει επεξεργασθεί από τον/την spyros3 στις Τρι Mar 19, 2013 4:23 pm, 2 φορές συνολικά

mamamatina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!!!!
Όλες είμαστε βλέπωωωωωω... Πάρτη μία και χτύπα την άλλη. Μάχη μου, θα έρθει και το επόμενο νινάκι εκεί που δεν θα το περιμένεις.
Μια από τα ίδια κι εγώ. Με τον Γιώργο κυρίως. Έχω απογοητευτεί τόσο που λέω αν αξίζει να συνεχίσω με 4 παιδιά μαζί του. Εχθές είχα γενέθλια. Δεν το είπα πουθενά. Μόνο ο μπαμπάς και η μαμά και οι παππούδες μου ευχήθηκαν. Αυτός ήρθε όλο νεύρα και κουβέντα. Και δεν έφαγε κιολας. Δεν ξέρω...
Πάω να κάνω τις δουλίτσες μου για να μείνω free.

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ γιατι ετσι ζετα??μηπως εχει κολικους?επειδη συνηθως βραδυ ξεκινανε ρωταω..?
μ δεπον δεν ηρεμη?τ αφτακι της τ ελεγξεσ?μηπως κρυωσε καμια ωτοτιδα?

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημερούδια!!!!!
Όλες είμαστε βλέπωωωωωω... Πάρτη μία και χτύπα την άλλη. Μάχη μου, θα έρθει και το επόμενο νινάκι εκεί που δεν θα το περιμένεις.
Μια από τα ίδια κι εγώ. Με τον Γιώργο κυρίως. Έχω απογοητευτεί τόσο που λέω αν αξίζει να συνεχίσω με 4 παιδιά μαζί του. Εχθές είχα γενέθλια. Δεν το είπα πουθενά. Μόνο ο μπαμπάς και η μαμά και οι παππούδες μου ευχήθηκαν. Αυτός ήρθε όλο νεύρα και κουβέντα. Και δεν έφαγε κιολας. Δεν ξέρω...
Πάω να κάνω τις δουλίτσες μου για να μείνω free.

ΜΑΤΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ'
ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ.

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!

Χθες στις 12 το βραδυ μου ηρθε!!
Απο τη μια χαρηκα, γιατι βρε κοριτσια δε θελω να χασω το γαμο της αδερφης μου, μια την εχω, αλλα απο την αλλη στεναχωρεθηκαμε με το Χρηστο,2 μερες καναμε σχεδια, αλλα θα βαλουμε μπρος απο την καινουρια χρονια!!

Ευχαριστω που με σκεφτοσασταν!!!
Σας φιλω

ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΥΡΑΖΕΙΜ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ

Αυγολεμονη

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζετα ολα τα μωρα ειναι ετσι μες την μερα και μενα απο τις 6 το βραδυ μεχρι να κοιμηθει ειναι ολο γκρινια κλαιει στα χερια και θελει να τον κρατας στα χερια αναποδα και να στεκεσαι και κανουμε βαρδιες δεν μας αφηνει να μιλησουμε δεν εχουμε και αλλη ωρα να τα πουμε εχουμε και τοοοοοοοοοοοσα προβληματα να πουμε καποτε δεν εχουμε κουραγιο νευριαζουμε φωναζουμε τον κανουμε μπανιο κοιματε μολις παω να κατσω κλαει ξανα κουνηματα και τετοια ακομα και οταν παω να πεσω με ξυπνα ξανα και ξανα και ξανα θα περασει στο υποσχομαι η Αναστασια μου 9 μηνες εκλαιε συνεχεια σχεδον ολη μερα σπαρακτικα ουτε να κατουρησεις δεν μπορουσες να πας μιας αλλης φιλης μου τη μερα μονο κοιμοταν 2 ωρες τις αλλες ωρες μερα νυχτα τσιριζε εχει πολυ χειροτερα να ηρεμησεις ουτε να φυγεις ουτε τπτ να ηρεμησεις και θα περασει

elbono

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ματινακι χρονια πολλα να σε χαιρονται τα λουλουδια σου!μια συζητηση μ τον αντρα σιου επιβαλλεται δν σου αξιζει αυτη η συμπεριφορα!

ζετα μου υπομονη καλη μου θ στρωσει κ εμενε ετσι χθες πολυ κλαμα!ρωτα κ την παιδιατρο τα δοντια της θ πονανε!

βεβεκ υπομονη!!!μαχη μ το καλο να ρθει το νινακι!

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε κανα μισαωρο παω λαικι θελει καμια τπτ?
ζετα μηπως τ βραδυ να την φασκυωνες ???τα μωρα ηρεμουν κ κοιμουντε σαν πουλακι

spyros3

αχ βρε κοριτσια μ...σας ευχαριστω παρα πολυ!!ακομα κ μεσα απο τον υπολογιστη μ δινετε κουραγιο...για κολικους μμμ,ετσι οπως την γυρισα χθες μπρουμητα αεριστηκε,λετε?αφου μας ειχαν αφησει...βεβαια καποια στιγμη ρευτικε κ μετα καπως ηρεμησε..τι να πω..ποπη μ δεν πιστευω να χει κατι γιατι ολη μερα ειναι μια χαρα,δεν εχουμε μυξουλες ουτε τιποτα αλλο..ναι με ντεπον ηρεμει καπως αλλα δεν θελω να δινω συνεχεια..τα δοντια τα πιανουν μονο την νυχτα ο πονος?ολη μερα ολο κ κατι θα χει στο στομα της αλλα δεν μουρμουριζει..

Ματινα μ γλυκεια..Χρονια σ πολλα καλη μ!!!οτι επιθυμεις,πολυχρονη!!!μην σκας για τοτι δεν τα θυμηθηκε,κ εμενα ειναι ετσι αλλα δεν το κανει επιτηδες απλα δεν θυμαται ουτε καν τα δικα τ...αν αξιζει ή οχι αυτο σιγουρα το ξερεις εσυ,εγω δεν μπορω να σ πω κατι σαυτο το θεμα...η καθε μια ξερει καλυτερα τα της οικογενεια της

bebek6

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινακι μου!!!!!!!!!! να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!! δεν το θυμηθηκε,ε; του το πες μετα; πως αντεδρασε; κι εμενα δεν τα ειχε θυμηθει,μεχρι που τον πηγα εξω απο το ζαχαροπλαστειο γιατι πηγαιναμε στο χωριο κ μου λεει τι θελεις να παρεις; κ του λεω γλυκα για να κερασω για τα γενεθλια! τα επλεινα τα ρουχακια σημερα!!

Μαχη θα ερθει και το αλλο νινι!εσυ μην αγχωθεις καθολου! κανε ελευθερα και ασχολησου με το γαμο της αδερφης σου τωρα.

bebek6

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετα κι εμενα ετσι,το βραδυ την πιανει κ νομιζω ειναι αυτο με τα αερια που τα ενοχλουν γιατι ηρεμει μονο αν την παρω στα ποδια μου και τις μαζεψω τα ποδαρακια στην κοιλιτσα της και κανω 'α-α-α-α' να ηρεμησει και πιεζοντας βγαινουν αερια πολλες φορες κ ηρεμει κ κοιμαται ετσι. αχ τα μικρουλικα μας που λεει κ η Τζοαννα.. θελω να παω στα ΟΚ να παρω πανες γιατι τελειωνουν το νουμερο 3 και εχω 4 μετα αλλα δεν εχει παει ουτε 6 κιλα!

eleni2526

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!τι κανετε???

ματινα χρονια πολλα να τα χιλιασεις!!!! για τον αντρα σου δεν σχολιαζω!!!!

μαχη δεν πειραζει!!!θα απολαυσεις το γαμο της Μαργαριτας!!!!

ζετα ποσο σε καταλαβενω!!!!!υπομονη κοριτσι μου!!!!εγω χθες κοιμηθικα ναι ξυπνησε για γαλα 2 φορες αλλα κοιμοταν μετα!!!!!! φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζετακι μ μπορει να ναικολικοισε μερικους το βραδυ εμφανιζοντε η μπορει ν ποναει η κοιλιτσα της. κανε αυτο που κανει η μαρια εγω το εκανα οταν ειχαμε κολικους μ τον γιωργο κ ηρεμουσε .αν δεισοτι κλαιει με υστερια πολυ παρε παιδιατρο

ματινακι δεν του το θυμησες???
οι αντρες τα ξεχνανε αυτα .ο δικος μ ξεχασε τα δικα του γενεθλια αμα δεν τ εκανα τουρτα εκπληξη περα βρεχει ...
αφουμολις ειδε την τουρτα μ λεει μηπως βιαζεσαι νωρις ειναι για τα γενεθλια μ φαντασου ..τα δικα μ αμα δεν χτυπουσε τοσες φορες τ τηλ χαμπαρι δεν θεπερνε

Αυγολεμονη

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζετα μου αυτο ειναι παντα βραδυ ειναι αυτα μπορει να εχχει αερακι και εμενα σαν κοιμαται κλαιει και μπορει να τον ακουσεις να ρευεται η αμα τον σηκωσεις και μετα ηρεμα
ματινα μου τωρα το ειδα ΝΑ ΖΗΣΕΙς ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙς ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ
ααα και σε μενα εγινε αυτο και σε γιορτη και σε καμια επετειο και κλαιω μονη μου να μην το λαβεις υποψη μονο να ακουσεις να ζησεις απο τεσσερις αντε 3 γλυκες φωνουλες ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ?

spyros3

αφου μολις φτανει η ωρα π θα παμε για υπνο τρεμω κ αγχωνομαι κ λεω τι θα με περιμενει κ αποψε!!!οταν δε κοιμαται σερι χωρις κλαματα κ τετοια κανω παρτυ μετα μονη μ!!!που ειναι αυτες οι καλες μερες οεο?!!!ειδωμεν...τωρα κοιμαται τ καλου καιρου κ θα ξεκουνισει μονο αν χασει την πιπιλα της!!!οταν δε ξυπνησει κ με δει?χερια ποδια πηγαινουν σαν τρελλα πανω κατω κ γελαει...εχει κ αυτο το λακκακι στην μια μερια...!!!!

κ εγω εβαλα κι αλλο πληντυριο κ σημερα πρεπει να σιδερωσω ταλλα γιατι δεν εχουμε ρουχα να βαλουμε..ο νικος πιανει απο τασιδερωτα...κ τι καλο θα ψησουμε σημερα?εγω τελικα χθες εβγαλα ψαρακι κ τηγανισα με σαλατουλα κ πατατες ψημενες σρην σταχτη του τζακιου..οφτες τις λεμε εδω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog