Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 12:23 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 12:01 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Despoinaki123 Χθες στις 9:12 pm

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Χθες στις 8:08 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Χθες στις 8:00 pm

» www.candyland .gr
από candyland Χθες στις 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Χθες στις 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Χθες στις 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Χθες στις 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Χθες στις 1:38 am

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 12:36 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 5:34 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 7:07 pm

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Δευ Oct 20, 2014 6:10 am

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Δευ Oct 20, 2014 3:01 am

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Σαβ Oct 18, 2014 12:23 am

Παρόντες χρήστες
634 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 17 μέλη, 2 μη ορατοί και 615 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, daskala23, elin1, IoliAtore, irenehr, jollie, loulou_29, nafs, newmum, paourina, Ricola, roodie, roulakriti, thali-alex, vasoulagal, ΖΩΗ13, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 34 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 51]

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:koritsia eida prin pou sizitousate gia filous kai an to ehete pei gia tis prospathies gia moraki, tha sas po ego tora den to eho pei se kanenan mono ego kai o antras mou to xeroume.
ME EFAGAN TOSA XRONIA GIATI DEN KANO DEUTERO KAI TI PERIMENO Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil OTAN EIXA PROVLIMA YGEIAS KAI XEIROURGITHIKA KAI MOU EIPAN POS GIA TA EPOMENA 3-4 XRONIA KALO EINAI NA MIN MEINO EGKIOS EPATHA MEGALI ZIMIA.KANEIS DEN ITAN DIPLA MOU OUTE ENTIAFERTIKE PRAGMATIKA TI EGEINE ME TIN YGEIA MOU , AN EIMAI KALA ,THA ZISO?
EIPA PAEI TELIOSE DEN THA BORESO NA KANO DEUTERO THA PERASOUN TA XRONIA. O ANTRAS MOY PANTA ELEGE POS THELEI PAIDIA KAI ONTOS EINAI YPEROHOS PATERAS KAI SIZIGOS. PERNONTAS TA XRONIA ENIOTHA ASXIMA APENANTI STON ANTRA MOU POU DEN BORO NA KANO ALLO PAIDI TOULAXITON TOTE APAGOREUOTAN.
OTAN ME ROTOUSAN ELEGA AAA DEN THELO TORA TI NA TOYS PO?? DEN BORO TIN ADIAKRISIA KAI TIS SINEXOMENES EROTISEIS KAI NA PREPEI NA APANTAS KAI NA SOU LENE TA IDIA KAI TA IDIA. GIA AYTO KAI BIKA STIN PAREA SAS KAI NIOTHO OTI KATALAVENOMASTE I MIA TIN ALLI KAI NIAZOMASTE PRAGMATIKA.
TORA POU PLEON AP TO KALOKAIRI O GIATROS MOU EDOSE TO OK KAI EVGALA TO SPIRAL KAI PROSPATHOUME DEN TO XEREI KANEIS!!!!!!!!!! KAI MALISTA EIXA PERISTATIKO TIN PROIGOUMENI EUDOMADA PALI ME PERNEI MIA XADELFI TOU ANTRA MOU POU EXEI PAIDAKI KAI MOU LEEI ANTE STEILE KAI TA IPOLOIPA PRAGMATA TOU MOROU TOU EXEIS STIN APOTHIKEI AFOU DEN KANEIS ALLO NA TA DOSOUME SE MIA GNOSTI MAS TIS LEO OXI DEN TA DINO THA TA DOSO ALLOY! STIN SIGKEKRIMENI OSTOSO EXO DOSEI TA PANTA KAI DINO KAI PRAGMATA SINEXEIA POU TO EINAI MIKRA TOU GIOU MOU GIATI THELO NA XAROUN KAI ALLES OIKOGENIES ALLA OXI KAI ETSI DEN KANEIS ALLO DOS TA DEN SOU DINO THA TA XARISO ALLOU!
ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.....ΕΓΩ ΟΚ ΝΑΙ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ.....ΑΛΑΛ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΑΚΙ ΕΚΕΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ...ΛΕΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΔΙΝΩ ΑΝΑΦΟΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΝΙΩΘΩ..ΑΚΟ ΕΚΕΙ ΔΩΣ ΤΑ ΓΤ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΛΕΟΣ....ΑΜΑΝ ΠΙΑ ....ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

nai artemoula mou o kosmos einai kakos kai spania sinantas anthropous pou niazonte pragmatika. olo komplex ehoun, apothimena, anekplirota oneira kai vgazoun tin kakia tous.
emeis tha koitame brosta kai ola kala tha pane koritsi mou den tha dinoume simansia se anthroupos pou den to axizoun
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ......... ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΠΡΙΓΛΗΠΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:koritsia eida prin pou sizitousate gia filous kai an to ehete pei gia tis prospathies gia moraki, tha sas po ego tora den to eho pei se kanenan mono ego kai o antras mou to xeroume.
ME EFAGAN TOSA XRONIA GIATI DEN KANO DEUTERO KAI TI PERIMENO Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil OTAN EIXA PROVLIMA YGEIAS KAI XEIROURGITHIKA KAI MOU EIPAN POS GIA TA EPOMENA 3-4 XRONIA KALO EINAI NA MIN MEINO EGKIOS EPATHA MEGALI ZIMIA.KANEIS DEN ITAN DIPLA MOU OUTE ENTIAFERTIKE PRAGMATIKA TI EGEINE ME TIN YGEIA MOU , AN EIMAI KALA ,THA ZISO?
EIPA PAEI TELIOSE DEN THA BORESO NA KANO DEUTERO THA PERASOUN TA XRONIA. O ANTRAS MOY PANTA ELEGE POS THELEI PAIDIA KAI ONTOS EINAI YPEROHOS PATERAS KAI SIZIGOS. PERNONTAS TA XRONIA ENIOTHA ASXIMA APENANTI STON ANTRA MOU POU DEN BORO NA KANO ALLO PAIDI TOULAXITON TOTE APAGOREUOTAN.
OTAN ME ROTOUSAN ELEGA AAA DEN THELO TORA TI NA TOYS PO?? DEN BORO TIN ADIAKRISIA KAI TIS SINEXOMENES EROTISEIS KAI NA PREPEI NA APANTAS KAI NA SOU LENE TA IDIA KAI TA IDIA. GIA AYTO KAI BIKA STIN PAREA SAS KAI NIOTHO OTI KATALAVENOMASTE I MIA TIN ALLI KAI NIAZOMASTE PRAGMATIKA.
TORA POU PLEON AP TO KALOKAIRI O GIATROS MOU EDOSE TO OK KAI EVGALA TO SPIRAL KAI PROSPATHOUME DEN TO XEREI KANEIS!!!!!!!!!! KAI MALISTA EIXA PERISTATIKO TIN PROIGOUMENI EUDOMADA PALI ME PERNEI MIA XADELFI TOU ANTRA MOU POU EXEI PAIDAKI KAI MOU LEEI ANTE STEILE KAI TA IPOLOIPA PRAGMATA TOU MOROU TOU EXEIS STIN APOTHIKEI AFOU DEN KANEIS ALLO NA TA DOSOUME SE MIA GNOSTI MAS TIS LEO OXI DEN TA DINO THA TA DOSO ALLOY! STIN SIGKEKRIMENI OSTOSO EXO DOSEI TA PANTA KAI DINO KAI PRAGMATA SINEXEIA POU TO EINAI MIKRA TOU GIOU MOU GIATI THELO NA XAROUN KAI ALLES OIKOGENIES ALLA OXI KAI ETSI DEN KANEIS ALLO DOS TA DEN SOU DINO THA TA XARISO ALLOU!
ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ Η ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.....ΕΓΩ ΟΚ ΝΑΙ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ.....ΑΛΑΛ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΑΚΙ ΕΚΕΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ...ΛΕΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΔΙΝΩ ΑΝΑΦΟΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΝΙΩΘΩ..ΑΚΟ ΕΚΕΙ ΔΩΣ ΤΑ ΓΤ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΛΕΟΣ....ΑΜΑΝ ΠΙΑ ....ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

nai artemoula mou o kosmos einai kakos kai spania sinantas anthropous pou niazonte pragmatika. olo komplex ehoun, apothimena, anekplirota oneira kai vgazoun tin kakia tous.
emeis tha koitame brosta kai ola kala tha pane koritsi mou den tha dinoume simansia se anthroupos pou den to axizoun
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ......... ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΠΡΙΓΛΗΠΑ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρτεμουλα μου το θεμα μου δεν ειναι τα ρουχα, τα παπουτσια ειναι ο τροπος που σου λενε κατι και εχουν παρει και αποφαση που θα δοσουν τα δικα σου πραγματα. ελεος!
τα εχω δοσει ολα τα πραγματα του γιου μου μονο τα περσηνα δεν εχω δωσει αλλα αυτο δεν με νιαζει να ερθει το μπεμπε και θα παρουμε αλλα με την καρδια μου εχω δοσει τα παντα και χαιρομαι που τα βαλανε και αλλα παιδακια τα ρουχα, τα επιπλα, τα καροτσια αλλα οχι και ετσι

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:αγαπη το θεμα μου δεν ειναι τα ρουχα, τα παπουτσια ειναι ο τροπος που σου λενε κατι και εχουν παρει και αποφαση που θα δοσουν τα δικα σου πραγματα. ελεος!
τα εχω δοσει ολα τα πραγματα του γιου μου μονο τα περσηνα δεν εχω δωσει αλλα αυτο δεν με νιαζει να ερθει το μπεμπε και θα παρουμε αλλα με την καρδια μου εχω δοσει τα παντα και χαιρομαι που τα βαλανε και αλλα παιδακια τα ρουχα, τα επιπλα, τα καροτσια αλλα οχι και ετσι
ΠΑΡΑΞΕΝΟ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.......ΧΑΧΑΧΑΧ

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
eirini31 έγραψε:αγαπη το θεμα μου δεν ειναι τα ρουχα, τα παπουτσια ειναι ο τροπος που σου λενε κατι και εχουν παρει και αποφαση που θα δοσουν τα δικα σου πραγματα. ελεος!
ΠΑΡΑΞΕΝΟ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.......ΧΑΧΑΧΑΧ

χαχαχα και εμενα παραξενο μου φαινεται μου ειναι πολυ πιο ευκολο να γραφω με λατικικους χαρακτιρες αλλα θα το προσπαθησω για χαρη σας

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:αρτεμουλα μου το θεμα μου δεν ειναι τα ρουχα, τα παπουτσια ειναι ο τροπος που σου λενε κατι και εχουν παρει και αποφαση που θα δοσουν τα δικα σου πραγματα. ελεος!
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ..Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αρτεμουλα μου παω να ετοιμαστω να παω τον γιο μου στα αγλλικα θα τα πουμε σε λιγο παλι
η αγαπη που πηγε τρωει σοκολατααααααααααααα???

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

τα σοκολατενια σπιτακια που φτιαξαμε περσι με τον γιο μου

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ Laughing

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΗΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΗΤΕ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:αρτεμουλα μου παω να ετοιμαστω να παω τον γιο μου στα αγλλικα θα τα πουμε σε λιγο παλι
η αγαπη που πηγε τρωει σοκολατααααααααααααα???

ΟΧΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩΩΩΩ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΠΑΛΙ

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini31 έγραψε:

τα σοκολατενια σπιτακια που φτιαξαμε περσι με τον γιο μου

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ... Respect Respect Respect Respect ΓΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ

LindakiS

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερααα σας!! Επεστρεψααααα

Τονια μου υπεροχη φωτο με την οικογενεια σου! Να ειστε γεροι και ευτυχισμενοι! Smile

Αφρουλιτααα μη το λες βαμπιρακι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σημερα κι εγω εχω νευραα!! Δε φανταζεστε! Δε ξερω γτ!!

ΕΥΤΥΧΩΣΣΣ!! Θα ερθει ο ΑΝΤΡΑΣ μου τελικααα να με καλμαρει!! Δεν την παλευω αλλο! Τα καταφερε να βρει εισητηριο!

Αρτ λυπαμαι πολυ που σου μιλησε ετσι η φιλη σου και συμφωνω με ολα τα κοριτσια...αληθεια κι εγω εκνευριστηκα και πες τον αντρουλη τα εν οικω μη εν δημο...μαζι σου ειναι τελικα η μαζι της;; Και εμενα με εβριζε ο δικος μου που αγχωνομουν αλλα δεν μπορουν να καταλαβουν...και ξερει οτι μιλαω εδω ...με ελεγε..."εισαι βαρεμενη!" χαχαχα αλλα δεν ειχε τοσο προβλημα.. Smile Παει περασε...

Ειρηνη τελειααα γλυκααααα καλε εγω δε ξερω να κανω τετοια...πωωωωωωω ντιπ Sad ειμαι ντιπ! Sad Sad

Σε ολες τις υπολοιπες

http://www.sailormoon82@blogspot.com

stauroulinaa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΑΝΑΡΘΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΟΛΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!!!! ΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

FOTINI28

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΚΟΡΙΤΣΑ!!!ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΜΗ!!!
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ!!
ΚΑΛΑ Ε???ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΕΣ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ??? ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΑΥΓΟΦΕΤΕΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ,ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΕΙΝΑΕΙ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΤΗΝ ΠΑΡΑ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΡΓΟΔΟΤΙΣΣΑ. ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ..ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΩΝΤΟΣ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΣΑΝΩ!!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ...ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ...ΚΤΛ ΚΤΛ...ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΣΚΥΛΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩ ΠΩ!!! ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΓΛΕΙΦΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΦΙΛΑΝ ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΕΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΥΛΑΚΙ..Ε ΟΤΑΝ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑ ΤΟ ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ! ΓΕΛΟΥΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ..ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ,ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩς ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ! ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙΣ..ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ..ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΧΙ.. ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ, ΔΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ,ΟΤΑΝ ΠΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!!!

ΟΥΦ ΤΑ ΠΑ ΟΛΑ!!

anypomoni

maryz-iraklio kritis έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ SITE ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ.....!!!!!!!ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΛΗΜΝΟ!!!!!

καλημέρα από το Νότο Κρήτη!! Εύχομαι το ίδιο κ σε εσένα!! Smile
ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΡΗΤΗ..!!!!!

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥ ΞΑΝΑΗΡΘΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΚΑΜΜΙΑ???

stauroulinaa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ....ΕΚΕΙ..ΚΑΤΩ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ....ΕΚΕΙ..ΚΑΤΩ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕΣ Η ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ??? ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ???

FOTINI28

stauroulinaa έγραψε:ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΟΥΦΦΦΦΦΦΦ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ! ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΝ ΗΤΑΝ!
ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?ΑΠΟ ΜΕΣΑ? ΠΟΤΕ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 34 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog