Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από thali-alex Σήμερα στις 10:13 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σήμερα στις 10:12 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από mikrimama Σήμερα στις 9:43 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 9:40 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από kikimam Σήμερα στις 9:20 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από Mamma Tomato Σήμερα στις 8:51 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από katerina1983 Σήμερα στις 8:18 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:51 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 7:50 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από zenaki Σήμερα στις 7:22 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από Lillybell Σήμερα στις 7:15 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από zenaki Σήμερα στις 7:12 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από mhtsaina Σήμερα στις 7:02 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 6:36 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Σύλβια Σήμερα στις 6:25 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 5:53 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 5:36 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από Βάνα Κ. Σήμερα στις 4:50 pm

» Καλως σας βρηκα απο ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Σήμερα στις 4:16 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:39 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Σήμερα στις 2:46 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:58 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:47 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:18 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:15 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 12:17 pm

» b'epipedou!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:00 am

» Πολλα υγρα
από stilvy1982 Σήμερα στις 9:52 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Σήμερα στις 9:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 1:41 am

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:14 pm

» Μαμα στα 40
από Stevi_tasos Χθες στις 11:10 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:52 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από zenaki Χθες στις 10:48 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Χθες στις 8:34 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 6:16 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από zenaki Χθες στις 6:01 pm

Παρόντες χρήστες
547 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 32 μέλη, 1 μη ορατός και 514 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alex-paula, Anastasie, anatoligew, Areti2, ath, Catty, daskala23, electronio, elila, jelaki, kat_laz, katerina1983, katerinoula, kerasoula, kikimam, mamagoriou29, mamalina, maria1979, maria1988, mikrimama, nafs, peristeraki, Psaraki, rise, snoopy, thali-alex, valentina1989, xristinio18, zanna, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, Σύλβια, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τρι Nov 13, 2012 10:35 pm

elenidek

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?

Υποχρεωτική στράτευση γυναικών από τα 18"

Ζήτησε η Ελένη Ζαρούλια

Κατά πλειοψηφία έγινε δεκτό το νομοσχέδιο του υπουργείου Εξωτερικών σχετικά με την κύρωση σύμβασης για την εξάλειψη των διακρίσεων κατά των γυναικών.

Με το νομοσχέδιο διεφώνησε η Χρυσή Αυγή, εκτιμώντας ότι επιδίωξη της ρύθμισης είναι η διεύρυνση των προνομίων των ήδη προνομιούχων γυναικών.

Τον λόγο μάλιστα πήρε η βουλευτής του κόμματος Ελένη Ζαρούλια, για να σημειώσει ότι το ελληνικό κοινοβούλιο θα έπρεπε να ασχολείται με τις διακρίσεις κατά των Ελληνίδων ειδικά, αναφέροντας ως παράδειγμα τις μητέρες που μένουν άνεργες εξαιτίας των μνημονιακών πολιτικών και εκείνες που τα παιδιά τους αποκλείονται από παιδικούς σταθμούς επειδή τη θέση τους έχουν «καταλάβει» παιδιά παράνομων μεταναστών μόνο και μόνο επειδή δηλώνουν μηδενικό εισόδημα.

Ζήτησε μάλιστα την υποχρεωτική στράτευση των γυναικών στα 18 τους χρόνια, εκτιμώντας ότι η σημερινή κατάσταση συνιστά «διάκριση» εις βάρος τους...

2 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τρι Nov 13, 2012 11:33 pm

kafedaki?

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η γνώμη μου είναι ότι αν περάσει θα το κάνουν μόνο κ μόνο για να ρίξουν τα ποσοστά της ανεργίας, τα οποία για υην ηλικιά 18-25 είναι πολύ μεγάλα...Όπως επίσης για αυτό το λόγο έχουν κάνει πάλι αύξηση της θητείας των αντρων...Δε νομίζω ότι υπάρχει κανένας άλλος λόγος...Πολιτικά παιχνίδια απλά....

3 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 9:18 am

elenidek

θα ριξουν τα ποσοστα της ανεργιας ομως . δεν θα μειωθουν οι ανεργοι. οτι θυμουνται χαιρονται στην χα

4 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 9:26 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε ρε γλεντια που θα κανει ο αντρας μου αν με παρουν στο στρατο !!!! θα πεσει να πεθανει λεμε χαχαχαχα

5 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 10:26 am

elenidek

ασε γερασες εσυ. απαλλασεσαι λογω συνταξιοδοτησης.

6 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 10:36 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν θα ειναι μεχρι τα 45 που ισχυει και για τους αντρες????? ουφ τη γλυτωσα δηλ

7 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 3:28 pm

kafedaki?

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:θα ριξουν τα ποσοστα της ανεργιας ομως . δεν θα μειωθουν οι ανεργοι. οτι θυμουνται χαιρονται στην χα

Μα καλή μου δεν τους ενδιαφέρει αν θα βρουν οι άνεργοι δουλεία, αυτούς τους ενδιαφέρουν τα νούμερα...
Αν τα νούμερα της ανεργίας πέσουν αυτοί ειναι ικανοποιημένοι, το τι έγιναν στα @@

8 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 3:33 pm

kakao_28

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχα θα αρχίσουμε να τρέχουμε όλες να ψάχνουμε για ΊΕΚ να γραφτούμε στα γεράματα χαχαχα

9 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 3:39 pm

kafedaki?

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakao_28 έγραψε:χαχαχαχα θα αρχίσουμε να τρέχουμε όλες να ψάχνουμε για ΊΕΚ να γραφτούμε στα γεράματα χαχαχα

χαχαχαχα καλο...Λες να έχουν πέσει οι εγγραφές στα ΙΕΚ λόγο οικονομικής κρίσης κ είναι ένας τρόπος να τα ενισχύσουν κ αυτά....

10 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 4:04 pm

antonia32

και αν παω στρατο το παιδι μου ποιος θα το μεγαλωσει! ολα τα ειχα ο στρατος μου ελειπε. η ζαρουλια εχει παει ποτε στη δουλεια και να γυρισει να πλυνει να μαζεψει το σπιτι κ να μεγαλωσει το παιδι γτ εμενα τσιμα τσιμα μου φτανει το 24ωρο και αυτο οχι παντα. οτι θυμουνται χαιρονται!

http://stardustwork.blogspot.com

11 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 4:17 pm

discordia

Η ζαρουλια ειδε οτι γυναικες μενουν χωρις δουλεια και δεν μπορουν να ταισουν τα παιδια τους και οτι ελληνοπαιδα μενουν εκτος παιδικων σταθμων λογω παρανομων μεταναστων και αυτο καταλαβε???
οτι γινεται διακριση εναντιον των γυναικων και πρεπει να πανε φανταροι για να παταχθει αυτη η διακριση?????
Σε ποιο κοσμο ζουν αυτοι τελικα?????? οταν ανοιγουν την πορτα και βγαινουν εξω τι βλεπουν????
Εγω ειμαι χαζη και δεν καταλαβαινω ή αυτη?

12 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 4:20 pm

antonia32

[You must be registered and logged in to see this image.]
discordia έγραψε:Η ζαρουλια ειδε οτι γυναικες μενουν χωρις δουλεια και δεν μπορουν να ταισουν τα παιδια τους και οτι ελληνοπαιδα μενουν εκτος παιδικων σταθμων λογω παρανομων μεταναστων και αυτο καταλαβε???
οτι γινεται διακριση εναντιον των γυναικων και πρεπει να πανε φανταροι για να παταχθει αυτη η διακριση?????
Σε ποιο κοσμο ζουν αυτοι τελικα?????? οταν ανοιγουν την πορτα και βγαινουν εξω τι βλεπουν????

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

http://stardustwork.blogspot.com

13 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 4:50 pm

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Η ζαρουλια ειδε οτι γυναικες μενουν χωρις δουλεια και δεν μπορουν να ταισουν τα παιδια τους και οτι ελληνοπαιδα μενουν εκτος παιδικων σταθμων λογω παρανομων μεταναστων και αυτο καταλαβε???

ΜΑ έλα ντε, αυτό είναι το θέμα μας τώρα!! Αν θα πάμε φαντάροι ή όχι... Σάμπως οι άντρε που πάε τι κάνουν; Το χρόνο τους χάνυν έτσι όπως είναι ο στρατός

14 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Τετ Nov 14, 2012 4:57 pm

aggeliki5579

elenidek έγραψε:ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?

Υποχρεωτική στράτευση γυναικών από τα 18"

Ζήτησε η Ελένη Ζαρούλια

Κατά πλειοψηφία έγινε δεκτό το νομοσχέδιο του υπουργείου Εξωτερικών σχετικά με την κύρωση σύμβασης για την εξάλειψη των διακρίσεων κατά των γυναικών.

Με το νομοσχέδιο διεφώνησε η Χρυσή Αυγή, εκτιμώντας ότι επιδίωξη της ρύθμισης είναι η διεύρυνση των προνομίων των ήδη προνομιούχων γυναικών.

Τον λόγο μάλιστα πήρε η βουλευτής του κόμματος Ελένη Ζαρούλια, για να σημειώσει ότι το ελληνικό κοινοβούλιο θα έπρεπε να ασχολείται με τις διακρίσεις κατά των Ελληνίδων ειδικά, αναφέροντας ως παράδειγμα τις μητέρες που μένουν άνεργες εξαιτίας των μνημονιακών πολιτικών και εκείνες που τα παιδιά τους αποκλείονται από παιδικούς σταθμούς επειδή τη θέση τους έχουν «καταλάβει» παιδιά παράνομων μεταναστών μόνο και μόνο επειδή δηλώνουν μηδενικό εισόδημα.

Ζήτησε μάλιστα την υποχρεωτική στράτευση των γυναικών στα 18 τους χρόνια, εκτιμώντας ότι η σημερινή κατάσταση συνιστά «διάκριση» εις βάρος τους...

ΑΑΑ...ωραια..παω να ραψω 2-3 στολες να εχω να αλλαζω...

ρε τι αλλο θα ακουσουμε με τους @@@@ που εχουμε μπλεξει!

15 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 7:25 am

sofia lara

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ Μ@@@Ι ΧΤΕΝΙΖΕΤΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ!!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΜΑΣΤΑΝ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΠΑΛΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ?ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ?ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ,ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΡΑΤΟ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡ@@ΔΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ Γ@@@ΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ??

16 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 7:28 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχαχαχαχα ποπο με πεθανες Razz Razz Razz Razz Razz Respect Respect Respect Respect

17 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 7:41 am

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofia lara Respect Respect Respect
hahhhahaahha sosti!!!!!!!!!!!!

18 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 7:53 am

sofia lara

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε ΜΑ...ΑΙ ΣΙΧΤΊΡ ΠΙΑ!!ΑΣ ΠΆΕΙ Η ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΝΑ ΠΟΛΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΆΡΕΙ ΜΑΖΊ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 300.ΜΕ ΤΌΣΑ ΒΛΉΜΑΤΑ ΜΑΖΕΜΈΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΉΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ!!!

19 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 7:57 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΧΑΑΧ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

20 Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?? στό Πεμ Nov 15, 2012 8:44 am

elenidek

[quote="sofia lara"]Ε ΜΑ...ΑΙ ΣΙΧΤΊΡ ΠΙΑ!!ΑΣ ΠΆΕΙ Η ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΝΑ ΠΟΛΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΆΡΕΙ ΜΑΖΊ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 300.ΜΕ ΤΌΣΑ ΒΛΉΜΑΤΑ ΜΑΖΕΜΈΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΉΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ!!![/

Laughing Laughing Laughing κάπου διαβασα ότι αν η Ελλάδα παρήγαγε κανόνια με τόσοα βλήμματα που έχουμε θα ήμασταν υπερδύναμη!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog