Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 12:15 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 12:09 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 12:01 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από mary2 Χθες στις 10:54 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από kikimam Χθες στις 10:23 pm

» προστατιτιδα
από Jorji Χθες στις 10:00 pm

» Android cartoons
από mary 30 Χθες στις 9:04 pm

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Χθες στις 8:32 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Τετ Nov 26, 2014 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

Παρόντες χρήστες
581 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 14 μέλη, 0 μη ορατοί και 567 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, bebe@, efaki27, elin1, Evagelia3, fairyter, maro28, newmum, RITAKI30, roulakriti, zeta86, ΖΩΗ13, κουνελάκι, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

mamamia12

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΑΣ??ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΣΩ ΓΥΡΙΣΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤ ΑΝΛΑΟΓΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ..ΛΕΤΕ ΑΝ ΦΥΓΕΙ Η ΑΝΤΑΥΓΕΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ???ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ!! scratch ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ?? study ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΥΓ.ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

voulh

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Προσωπικά νομίζω πως το μαύρο δεν είναι τόσο καλή επιλογή και από προσωπική εμπειρία και βλέποντας την φωτογραφία σου αυτή...Νομίζω ότι θα σου πήγαινε περισσότερο κάτι σε καστανό ανοιχτό ίσως και κάτι σε σοκολατί...Η γνώμη μου.. Smile

maroulo

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω θελω να τα αλλάξω και σκεφτομαι κοκκινα εχεις και συ πρασινα ματια θα σου πηγαινει, τωρα απο ξανθο και μαυρο προτιμω ξανθο χαλκινο λιγο σκουρο

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:και γω θελω να τα αλλάξω και σκεφτομαι κοκκινα εχεις και συ πρασινα ματια θα σου πηγαινει, τωρα απο ξανθο και μαυρο προτιμω ξανθο χαλκινο λιγο σκουρο

kalhmeraa..ta exw kanei ksantha ta exw kanei mayra ta exw kanei kastana ta exw kanei kokkina..na ksereis oti h allages apo to ena xrwma sto allo den einai dyskoles..exoume akrivws ta idia xrwmata kai giayto kai egw 8a sou protinw na ta kaneis kastana h'ksantho skouro..oxi mayro opwsdhpote..

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΣΤΑΝΟ Ή ΣΟΚΟΛΑΤΙ, ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑΤΊ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ "ΖΕΣΤΟ" ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ!! ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΟ ΧΡΩΜΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟΣΟΚΟΛΑ ΘΑ ΣΕ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ(SISSYMPEMPIS!), ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ!

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΥΣΑΝΝΑ έγραψε:ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΣΤΑΝΟ Ή ΣΟΚΟΛΑΤΙ, ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑΤΊ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ "ΖΕΣΤΟ" ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ!! ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΟ ΧΡΩΜΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟΣΟΚΟΛΑ ΘΑ ΣΕ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ(SISSYMPEMPIS!), ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ!
xrysanna me sklavwneieieieisssss...:)na sai kala..mou eftiakses thn mera...SmileSmile

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sissympempis έγραψε:
ΧΡΥΣΑΝΝΑ έγραψε:ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΣΤΑΝΟ Ή ΣΟΚΟΛΑΤΙ, ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑΤΊ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ "ΖΕΣΤΟ" ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ!! ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΟ ΧΡΩΜΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟΣΟΚΟΛΑ ΘΑ ΣΕ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ(SISSYMPEMPIS!), ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ!
xrysanna me sklavwneieieieisssss...:)na sai kala..mou eftiakses thn mera...SmileSmile

ΕΛΑ ΒΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ, ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ "ΦΑΤΣΟΝΙ"! Laughing Laughing

bebek6

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MAYΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειμαι φαν του μελαχρινου! ειμαι λευκη κ φοβομουν να το τολμησω γιατι αντε μετα να τα ξανα αλλαξεις.. κι οπως ειχε πει μια φιλη μου,το μαυρο το παντρευεσαι. ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ καθολου!!! κ σκεψου,ποιο σου προκαλει εντυπωση οταν το κοιτας; το ανοιχτο ξανθο κ το μαυρο.δοκιμασε καμια περουκα αποκριατικη αν εχεις ή κανε επεξεργασια σε φωτογραφιες σου. αλλα προετοιμασε τον αντρα σου θα ελεγα!

.katerinasmurf.

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σου παει το ξανθο πολυ αλλα αν θες να το αλλαξεις μη το σκουρηνεις πολυ θα σου πηγαινει πολυ ενα σοκολατι θελεις ενα γλυκο χρωμα το κοκκινο πιστευω πως θα σε αγριεψει λιγο.

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΥΣΑΝΝΑ έγραψε:
sissympempis έγραψε:

ΕΛΑ ΒΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ, ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ "ΦΑΤΣΟΝΙ"! Laughing Laughing

SmileSmile

foteini35

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!έχω κάνει ότι μπορείς να φανταστείς στα μαλλιά μου και από χρώμα και απο μήκος!εκτος απο ροζ και πράσινο όλα τα άλλα τα έχω κάνει!έτσι που σε βλέπω στην φωτο νομίζω οτι έχεις ανοιχτά μάτια ετσι??να κάνεις ένα σοκολά θα σε γλυκαίνει πολύ και θα τονίζει και τα μάτια σου!και η αδερφή μου που έχει πράσινα μάτια το σοκολά την φώτιζε και τόνιζε τα μάτια της!πάντως να ρωτήσεις και στο κομμωτήριο που πας να σου βάλουν αυτές τις τούφες που έχουν δίπλα στο πρόσωπό σου για να το δεις κιόλας!

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
foteini35 έγραψε:καλημέρα!έχω κάνει ότι μπορείς να φανταστείς στα μαλλιά μου και από χρώμα και απο μήκος!εκτος απο ροζ και πράσινο όλα τα άλλα τα έχω κάνει!έτσι που σε βλέπω στην φωτο νομίζω οτι έχεις ανοιχτά μάτια ετσι??να κάνεις ένα σοκολά θα σε γλυκαίνει πολύ και θα τονίζει και τα μάτια σου!και η αδερφή μου που έχει πράσινα μάτια το σοκολά την φώτιζε και τόνιζε τα μάτια της!πάντως να ρωτήσεις και στο κομμωτήριο που πας να σου βάλουν αυτές τις τούφες που έχουν δίπλα στο πρόσωπό σου για να το δεις κιόλας!

FOTINI TI ZOYZOYNI EINAI AYTO??NA SOY ZHSEI..!!

foteini35

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστώ!είμαι τρελή με την κόρη μου!!!βέβαια είναι ίδια ο γιος μου όταν ήταν μωρό! εσείς νομίζεις πάτε πίσω??κουκλί ειναι!αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις??σορυ αλλά δν μπορώ να το καταλάβω από τα ρούχα!πάντως έχουμε τα ίδια μαλλιά!κι εγώ φαν του κοντού απειρα χρόνια τώρα!

Rinoula

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ λέω να το κάνες σταδιακά για να μη σοκαριστείς. Κάνε μερικές σοκολατί ανταυγειες πρω΄τα να δεις πώς σου φαίνεται, Πάντως μου αρέσεις με το ξανθό

????????

Επισκέπτης
Νομίζω στης πρασινομάτες πάει περισσότερο το κόκκινο!!!!!!! Και εγώ ξανθιά είμαι, ποτέ μου δεν τόλμησα να τα αλλάξω, μπράβο σου!!!! Εγώ όμως δεν έχω πράσινα μάτια σαν τα δικά σου, οπότε δεν το τόλμησα το κόκκινο, μελιά είναι τα μάτια μου Mad Mad

christinageo

mamamia12 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΑΣ??ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΣΩ ΓΥΡΙΣΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤ ΑΝΛΑΟΓΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ..ΛΕΤΕ ΑΝ ΦΥΓΕΙ Η ΑΝΤΑΥΓΕΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ???ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ!! scratch ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ?? study ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΥΓ.ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

Γεια σου ,

εχοντας εμπειρια επι του θεματος ειμαι ξανθια τουλαχιστον 7-8 χρονια , εκανα αλλαγη σε καστανο (οχι μαυρο που λες γιατι αυτο παρα ειναι ρισκο) και δεν μπορεσα ουτε ενα μηνα . ειναι δυσκολο μια χρονια ξανθια να αλλαξει το χρωμα .
αν και παλι θες καποια αλλαγη πηγαινε το σιγα σιγα , ενα καστανοξανθο για αρχη γιατι και θα σκουρηνουν τα μαλλια και θα σου ερθει πιο χαλαρα απο το να τα κανεις με την μια μαυρα και το τελευταιο αν δεν σου αρεσουν μετα ανοιγουν πιο ευκολα παλι σε ξανθα γιατι αν τα κανεις μαυρα μετα για να τα φερεις στο ξανθο θα τα ταλαιπωρησεις πολυ .
αυτη ειναι η γνωμη η δικια μου ως χρονια ξανθια !!!!!

ak.fassa

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχεις πολύ καθαρό πρόσωπο και θα σου πήγαινε ένα κόκκινο πιστεύω. Επειδή τα είχα κάνει μαύρα πριν χρόνια, το μαύρο αγριεύει να ξέρεις. Θα αλλάξει πολύ το πρόσωπό σου. Θα σου πηγαίνει βέβαια μιας και είσαι λευκή αλλά δεν ξέρω αν θα το αντέξεις για πολύ καιρό...
Δεν ξέρω αν έχεις δει καθόλου myth busters στο ΣΚΑΙ... Η κοπέλα εκεί έχει ένα υπέροχο πορτοκαλοξανθό μαλλί, με τρελαίνει. Αυτό θέλω να κάνω αλλά πρέπει να βρω κάποιον πολύ έμπειρο για να μου το πετύχει!!! Μπορεί κι εσένα να σου πηγαίνει. Η κοπέλα έχει λευκό καθαρό πρόσωπο και είναι θεά!

18 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!! στό Πεμ Nov 08, 2012 7:22 pm

mamamia12

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΕΝΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΑΛΛΙ,ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΑ,ΚΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ Shocked affraid
ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ sunny

sissympempis

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
foteini35 έγραψε:σε ευχαριστώ!είμαι τρελή με την κόρη μου!!!βέβαια είναι ίδια ο γιος μου όταν ήταν μωρό! εσείς νομίζεις πάτε πίσω??κουκλί ειναι!αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις??σορυ αλλά δν μπορώ να το καταλάβω από τα ρούχα!πάντως έχουμε τα ίδια μαλλιά!κι εγώ φαν του κοντού απειρα χρόνια τώρα!
agoraki exw..Smile
mamamia12 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΕΝΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΑΛΛΙ,ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΑ,ΚΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ Shocked affraid
ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ sunny
mamamia kalhmera...!!kalh epilogh..egw eimai yper ton allagon sto malli..malli einai kai makrainei..wraia mera???sthn thessalonikh??giati mallon emeis edw exoume allon theo...:(vroxh kai aeras..kai 8elw na paw kai paidiatro ayrio..na dw ti 8a kanw..Sad

vetaki..!

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koykla!!!egw eimai fan toy mayroy!!apo 16xr ta exw mayra...!!!!sygkekrimena blue-black!!moy elegan diafora epeidi exw prasina matia k ligo kastani epidermida moy elegan oti tha me kanei san maggisa k san na eimai gia pista(dld sk@@@a)...egw eixa kanei ksanthes antaygies prwta k den moy aresan opote to tolmisa twra pane 10xr k den to allazw me tpt....!!!arese telika k se aytoys poy eixan amfivolies!!!
exeis glyko proswpo k tha soy pigainei k to sokola!!!!kali epityxia se oti kaneis!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog