Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από maro28 Σήμερα στις 8:35 am

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από eirini.pav Σήμερα στις 7:56 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από dimitra al Σήμερα στις 1:43 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από dimitra al Σήμερα στις 1:34 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 11:52 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Χθες στις 11:35 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από nanou Χθες στις 11:15 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Χθες στις 11:14 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από nanou Χθες στις 11:00 pm

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από ede37 Χθες στις 9:34 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από nanou Χθες στις 9:09 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Χθες στις 9:01 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Χθες στις 5:15 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Χθες στις 4:02 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 3:18 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 1:11 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Χθες στις 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Χθες στις 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Χθες στις 9:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 7:56 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Τρι Sep 16, 2014 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Τρι Sep 16, 2014 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:02 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Τρι Sep 16, 2014 1:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Τρι Sep 16, 2014 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

Παρόντες χρήστες
248 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 242 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

jasmmin, margdimitra, mariameint, maro28, nanou, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΜΑΙΚ Ο ΦΑΣΟΛΑΚΗΣ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ στό Τετ Oct 24, 2012 7:52 am

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια, ήθελα να ρωτήσω αν πρόλαβε καμιά μαμά να πάει το παιδάκι της στην παράσταση μαικ ο φασολάκης? Έψαξα στο ίντερνετ τις ημέρες και ώρες παράστασης και τις τιμές, απλά ήθελα εντυπώσεις πιο πολύ. Για παιδάκια 3-4ετών καλή παράσταση δεν είναι, τι λέτε εσείς?Σας βάζω παρακάτω και τις ημέρες και ώρες που βρήκα, έτσι ενημερωτικά για να μην ψάχνετε!

Ημέρες & Ώρες Παραστάσεων:
Σάββατο 11:30, 15:00
Κυριακή 11:30, 15:00
Διάρκεια : 1.30’ (χωρίς το διάλειμμα 15’)

Τιμές Εισιτηρίων:
Γενική είσοδος: 15 €

Προπώληση:
Θέατρο Αλίκη, Αμερικής 4, Τηλ. 210 3210021
Με πιστωτική κάρτα: 210 8938100

http://buy.tickethour.com/%CE%9F%CE%B9-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%9C%CE%AC%CE%B9%CE%BA-(%CE%9C%CE%B5%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82)_se_2001559.html

demmy29

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Δεν ξέρω για αυτή την παράσταση τίποτα, αλλά έχουν πέσει στα χέρια μου τα βιβλία τα οποία θεωρώ χάλια! Υπάρχουν ένα σωρό ποιοτικά βιβλία για παιδιά στα βιβλιοπωλεία και όλοι πήραν αυτά επειδή η Κυριακού μπορούσε να τα διαφημίσει όσο κανένας άλλος (εεεε, βέεεεεεβαια...).
Ωραίες παιδικές παραστάσεις γενικά γίνονται στην Αθήνα και παιδικής όπερας. Αν το ψάχνετε θα βρίσκετε! Εγώ έχω πάει σε πολλές γιατί είμαι φίλος του θεάτρου (ακόμα και του παιδικού).
Προς Θεού, η πρόθεσή μου δεν είναι να κρίνω τις μανούλες που αγοράζουν τέτοια βιβλία, αλλά βρήκα ευκαιρία να εκθέσω κάποιες απόψεις μου. Όσο δε θυμάμαι τη διαφήμιση στην τηλεόραση όπου ο φασολάκης φώναζε "Βοήθεια Γλάρο!!!!" Τα νεύρα μου τσατάλια... Στην ελληνική λέμε "Βοήθεια Γλάρε!!!!". Τα είπα, εντάξει! Συγγνώμη, ε;

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα! Δεν ξέρω για αυτή την παράσταση τίποτα, αλλά έχουν πέσει στα χέρια μου τα βιβλία τα οποία θεωρώ χάλια! Υπάρχουν ένα σωρό ποιοτικά βιβλία για παιδιά στα βιβλιοπωλεία και όλοι πήραν αυτά επειδή η Κυριακού μπορούσε να τα διαφημίσει όσο κανένας άλλος (εεεε, βέεεεεεβαια...).
Ωραίες παιδικές παραστάσεις γενικά γίνονται στην Αθήνα και παιδικής όπερας. Αν το ψάχνετε θα βρίσκετε! Εγώ έχω πάει σε πολλές γιατί είμαι φίλος του θεάτρου (ακόμα και του παιδικού).
Προς Θεού, η πρόθεσή μου δεν είναι να κρίνω τις μανούλες που αγοράζουν τέτοια βιβλία, αλλά βρήκα ευκαιρία να εκθέσω κάποιες απόψεις μου. Όσο δε θυμάμαι τη διαφήμιση στην τηλεόραση όπου ο φασολάκης φώναζε "Βοήθεια Γλάρο!!!!" Τα νεύρα μου τσατάλια... Στην ελληνική λέμε "Βοήθεια Γλάρε!!!!". Τα είπα, εντάξει! Συγγνώμη, ε;

Συμφωνώ μαζί σου απόλιτα. . Έλα όμως που ο μικρός μου μόλις βλέπει την διαφήμιση λέει μαμά θα πάρουμε τον μαικ τον φασολάκι.
Να αρχίσω να ανησυχώ για τα γούστα του μικρού μου?

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σεβαστή η άποψή σου demmy, αλλά και μένα όπως της miki έχουν φάει το ίδιο κόλλημα.Ενδεχομένως αν και άλλες αξιόλογες παραστάσεις διαφημίζονταν τόσο πολύ να ήταν πιο θετικά και τα παιδάκια να τις δουν. Εμένα ουδέποτε έχουν διαβάσει καν τα παραμυθάκια του, από τότε που τον βλέπουν στην τηλεόραση είναι τρελαμένα!!!

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΜΑΙΚ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΠΟΧΗΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ 15 ΕΥΡΩ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Shocked Shocked Shocked Shocked

6 PANOS O MPIZELAKIAS στό Τετ Oct 24, 2012 11:52 am

ΑΝΤΩΝΗΣ

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να πάτε στο disney on ice .εμεις πήγαμε και ο μικρός ενθουσιάστηκε.Ο Mike ο φασολάκης είναι μια βλακεία και μισή απ' ότι είπαν στη γυναικα μου δύο φίλες μας που πήγαν .
Ελληνικούρα βλαχολεβαντίνικη και τζαμπα χάσιμο ώρας για να παινρει λεφτα η Κυριακού και να προβαλει το θεαρεστο κοινωνικο έργο του αντ1 .
στο τελοσ θα βγαλω και εγω ενα βιβλιο με τιτλο.
PANOS O MPIZELAKIAS.

ΧΡΥΣΑΝΝΑ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Να πάτε στο disney on ice .εμεις πήγαμε και ο μικρός ενθουσιάστηκε.Ο Mike ο φασολάκης είναι μια βλακεία και μισή απ' ότι είπαν στη γυναικα μου δύο φίλες μας που πήγαν .
Ελληνικούρα βλαχολεβαντίνικη και τζαμπα χάσιμο ώρας για να παινρει λεφτα η Κυριακού και να προβαλει το θεαρεστο κοινωνικο έργο του αντ1 .
στο τελοσ θα βγαλω και εγω ενα βιβλιο με τιτλο.
PANOS O MPIZELAKIAS.

καλά πολύ γέλασα με το τελευταίο!!!

goldy213

φοβερός ο Αντώνης Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ πήγα την κόρη μου το προηγούμενο ΣΚ στο "μολυβένιος στρατιώτης".Πολύ ωραίο παιδιά,αν μπορείτε να τα πάτε τα παιδάκια σας

http://www.leptomeria.gr

demmy29

Αυτό πάντως με τις διαφημίσεις είναι ένα θέμα που θα το αντιμετωπίσω κι εγώ, καθώς είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Ήδη όμως έχουμε συμφωνήσει με τον άντρα μου να διαχειριζόμαστε τέτοιου είδους καταστάσεις με πυροσβεστικό τρόπο! Χα χα! Αν ζητήσει ένα βιβλίο που θεωρούμε βλακεία θα πηγαίνουμε με το παιδί βόλτα στο βιβλιοπωλείο και θα το βάζουμε να διαλέξει ανάμεσα σε άλλες επιλογές που να αξίζουν. Μακάρι να τα καταφέρουμε, αλλά είναι και όπως το μάθεις... Προς το παρόν το μόνο που εύχομαι είναι να βγεί γερό με το καλό...

antonia32

κι εγω ελεγα να παω το μικρο μου αλλα αλλαξα γνωμη. οταν σπουδαζα νηπιαγωγος ειχα παρακολουθησει πολυ πιοι αξιολογες παραστασεις που ειναι για παιδι απο 2 ετων γτ εμπειροι ηθοποιοι και κουκλοπαιχτες στο παιδικο θεαμα αλληλεπιδρουν με τα παιδια χωρις να τα κανουν να βαριουνται. αυτο το θεωρω βασικοτατο για τα παιδια. οταν συμμετεχουν στην παρασταση και πιο ωφελιμο ειναι για αυτα και δε βαριουνται και αποκομιζουν περισσοτερα. υπαρχουν πολλα θεατρα αν το ψαξετε με πολυ ωραιες παραστασεις. ειναι εν αστη μαυρομιχαληστην αθηνα ψηλα που κανει τελειες παραστασεις αλλα σιγουρα υπαρχουν και αλλα αξιολογα θετρα με εμπειρες ομαδες πανω στο παιδικο θεατρο! να ακουσω κπ καλη παρασταση θα τη ποσταρω.

http://stardustwork.blogspot.com

11 ΧΑΛΙΑ στό Τρι Apr 16, 2013 7:25 pm

minimini

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ....

12 Απ: ΜΑΙΚ Ο ΦΑΣΟΛΑΚΗΣ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ στό Τρι Apr 16, 2013 11:16 pm

mariposa

εγω πηγα στο παιδι κ το κουδουνακι πολυ ωραια παρασταση απο ενα μικρο θεατρακι με λιγους ηθοποιους αλλα συμμετοχη των παιδιων καθολου βαρετο απεναντιας κ βγαζει κ μυνηματα.Επισης ειχα παει κ στον ζαβολακη που ηταν επισης μια τελεια θεατρικη παρασταση.Να προτιματε τα μικρα θεατρα-εργαστηρια τεχνης γιατι οι παραστασεις τους κ αξιζουν κ αρεσουν στα παιδια κ ειναι κ οικονομικα,πεντε ευρω το εισητηριο στον ζαβολακη οχτω στο παιδι κ το κουδουνακι Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog