Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από iouliana Σήμερα στις 12:00 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από Catty Σήμερα στις 11:14 am

» Σεξ στην εγκυμοσυνη?
από κοκκινοσκουφιτσα Σήμερα στις 9:50 am

» παραπανίσια κιλα...
από kiki_28 Σήμερα στις 12:48 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από bourboulithra Χθες στις 10:57 pm

» ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ
από κουνελάκι Χθες στις 10:45 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από olgitsa 5 Χθες στις 8:01 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από tinkerbellini Χθες στις 7:14 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Χθες στις 5:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από roxanne87 Χθες στις 12:20 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από tinkerbellini Σαβ Apr 19, 2014 8:26 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από tinkerbellini Σαβ Apr 19, 2014 8:23 pm

» ΤΡΙΔΥΜΑ!!!
από magicmouse Σαβ Apr 19, 2014 6:14 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Παρ Apr 18, 2014 8:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από Sadi Παρ Apr 18, 2014 1:05 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Πεμ Apr 17, 2014 5:46 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

Παρόντες χρήστες
457 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 4 μέλη, 1 μη ορατός και 452 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alex-paula, iouliana, nancy T., κουνελάκι

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 27]

1 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 2:53 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια τα φωτα σας ειμαι στη δευτερη μερα του κυκλου και αυριο ξεκιναω σερπαφαρ .... μετα δεν ξερω περιμενω τηλ απο τη γυναικολογο μου . γιαυτο κοριτσια βοηθεια πειτε μου αν ξερετε πως γινεται η διαδικασια? που θα τη κανω στο ιατρειο της? και γενικα σε οτι μπορειτε να μου πειτε γιαυτο καλο θα ειναι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

2 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 2:55 pm

kakao_28

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε γνωρίζω τίποτα σχετικά με τη διαδικασία, ήθελα απλά να σου ευχυθώ καλή επιτυχία!!!

3 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 2:58 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να εισαι καλα κοπελα μου το αγχος μου δεν λεγεται

4 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 3:07 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελατε βρε κοριτσια καμια δεν εκανε σπερματεγχυση να μου πειτε και εμενα πως ειναι τα πραγματα να μην αγχωνομαι Rolling Eyes

5 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 4:51 pm

xrisa1978

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KORITSAKI MOY EKANA DYO EINAI ASTEIO MHN ANHSYXEIS

6 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 5:06 pm

amazona

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν γνωρίζω πως γίνεται η διαδικασία αλλά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλό ένα γερό παιδάκι σύντομα!

7 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 5:22 pm

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy

8 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 5:26 pm

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:κοριτσια τα φωτα σας ειμαι στη δευτερη μερα του κυκλου και αυριο ξεκιναω σερπαφαρ .... μετα δεν ξερω περιμενω τηλ απο τη γυναικολογο μου . γιαυτο κοριτσια βοηθεια πειτε μου αν ξερετε πως γινεται η διαδικασια? που θα τη κανω στο ιατρειο της? και γενικα σε οτι μπορειτε να μου πειτε γιαυτο καλο θα ειναι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καλησπέρα Very Happy
καλή επιτυχία !!

έχω 3 στο ιστορικό μου, δεν είναι τίποτα ! τα σερπαφάρ είναι χάπι αν δεν κάνω λάθος έτσι ;
εγώ έκανα πουρεγκόν ενεσούλες στην κοιλιά αλλά και πάλι τίποτα δεν ήταν!

μην σε απασχολεί το κομμάτι τις διαδικασίας, είναι πάρα πολύ απλό !
θα σε καθοδηγεί η γιατρός σου.

Έχεις κάνει σαλπιγγογραφία ;

9 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τρι Sep 25, 2012 7:38 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω κανει. αν θυμαμαι καλα απ οτην κουμπαρα μου, παιρνεις το φαρμακο και μετα πας συγκεκριμενες μερες στο γιατρο για υπερηχο και βλεπει το ωαριο σου. οταν ειναι μεγαλο και ετοιμο σου λεει να πας εκει -στο ιατρειο- και τσακ σου βαζει τα σπερματοζωαρια.
αν θυμαμαι σωστα επαναλαμβανω
καλη επιτυχια κοριτσι και χωρις αγχος ε..... Very Happy Very Happy

10 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Πεμ Sep 27, 2012 8:37 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καταρχας σας ευχαριστω ολες παρα παρα παρα πολυ για τις απαντησεις σας και για τη βοηθεια σας , η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι λιγο και οχι τοσο τη διαδικασια αλλα το αποτελεσμα! ευχομαι να παει καλα γιατι περιμενω καιρο και εχω αρχισει να ζηλευω τις αλλες γυναικες και να πιστευω αρνητικα για το αν θα μας ¨"τυχη¨"και μας ενα παιδακι! πρεπει ομως να μαζεψω κουραγιο και να ειμαι ηρεμη και για μενα και για τον αντρουλη μου που εχει παθει ο κακομοιρης απο το αγχος του και να κανω τη προσπαθεια μου Very Happy ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν ενα θετικοτατο αποτελεσμα και να μην ταλαιπωρηθουν καθολου. διαβαζω και απο σας για 1 πετυχημενες προσπαθειες και με διδυμα κιολας και παιρνω κουραγιο και χαρα ....μακαρι και ας κατσουν και δυο

11 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Πεμ Sep 27, 2012 8:49 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω κανει τη σαλπιγγογραφια και ηταν καλη οπως μου ειπαν χωρις καμια παρατηρηση, τη σπερματεγχυση τι κανουμε λογω κινητικοτητας του συζηγου σηλ το σπερμ...ηταν 3% προσθια κινηση ,37%μετρια προσθια κινηση και 18% επιτοπια κινηση δηλαδη συνολικη κινηση 58% απλα με ενημερωσε και η γιατρος οτι μπορει να μεινω και φυσικα εγκυος απλα με το 3% της προσθιας μπορει να ειναι και σε μια πενταετια μετα η σε ενα χρονο μετα αλλα ρε κοριτσια που να περιμενω τοσο ηδη περιμενω 2 χρονια. βεβαια απο το σπερμοδιαγγραμμα και μετα παιρνει wellman conception βιταμινες και proviron οποτε δυο μηνες τωρα κατι θα εχει φτιαξει λιγο και να εχουμε καλυτερη κινητικοτητα. Very Happy

12 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Πεμ Sep 27, 2012 9:08 am

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια για σας που εχετε κανει σπερματεγχυση σας ειπαν οι γιατροι τι πιθανοτητες εχετε ? χιχχιχ σας εχω βομβαρδισει με τις ερωτησεις μου συγνωμη Very Happy Very Happy Very Happy

13 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Πεμ Sep 27, 2012 12:24 pm

ζουμπι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα.Καταρχας καλη επιτυχια σου ευχομαι κ να ειναι η πρωτη σου κ τελευταια προσπαθεια!! Very Happy
Εγω εκανα 2 πριν την εξωσωματικη.Το προβλημα μας ηταν κ εμας παρομοιο,ολιγοασθενοσπερμια,ισως πιο σοβαρο το δικο μας γιατι εσεις απ'οτι καταλαβα δεν εχετε προβλημα με την ποσοτητα...σωστα;Και καποια μικροπροβληματα δικα μου που δεν μας αφηναν να μεινω εγγυος φυσιολογικα.
Η διαδιακασια ειναι απλη.Και εγω τα χαπια αυτα επαιρνα.Κατα τη διαρκεια που θα περνεις τα χαπια θα πηγαινεις στη γιατρο σου κ θα κανεις υπερηχους να βλεπετε τα ωαρια.Ποσα μεγαλωνουν,ποσο μεγαλωνουν κ.τ.λ.
Μολις εισαι ετοιμη(τα αυγουλακια σου δηλ.)θα σου πει ποτε ακριβως να κανεις την ενεση η οποια προκαλει την ωορηξια,συνηθως δινουν την pregnyl.Αυτην την ενεση θα πρεπει να στην κανει καποιος που ξερει γιατι γινετε ενδομυικα,εγω πηγαινα στο φαρμακειο της γειτονιας μου κ μου την εκαναν.
Μετα, θα σου εχει πει ηδη η γιατρος σου ,τι ωρα θα πας στο μαιευτηριο για να δωσει σπερμα ο συζηγος κ να σου το τοποθετησουν εσενα.
Το σπερμα το περνανε με εναν καθετηρα,δεν νοιωθεις τιποτα,ειναι εντελως ανωδυνο.Καθεσε ξαπλωμενη κανα μισαωρο και...αυτο ητανε!!!Φευγεις κ ευχεσαι να πιασει κ σε 2 εβδομαδες που θα κανεις την χοριακη να ειναι τεραστιαααα!!! Very Happy Very Happy
Οσο για ποσοσστα επιτυχιας που ρωτας,εγω ξερω απο οσα εμαθα ολα αυτα τα χρονια που ασχολουμαι με ολα αυτα,πως η σπερματεγχυση ειναι καλο να γινετε οταν τα προβληματα του ζευγαριου ειναι απλα.Αν υπαρχει μεγαλο προβλημα στο σπερμα οπως σε εμας,δεν βοηθα η συγκεκριμενη διαδικασια.Γενικα παιζουν πολλα πραγματα ρολο.Αν θες τη συμβουλη μου,μην τα ψαχνεις κ πολυ.Προσπαθησε να εισαι αισιοδοξη κ ηρεμη κ θα δεις ολα θα πανε καλα!!

14 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Πεμ Sep 27, 2012 12:50 pm

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:βρε κοριτσια για σας που εχετε κανει σπερματεγχυση σας ειπαν οι γιατροι τι πιθανοτητες εχετε ? χιχχιχ σας εχω βομβαρδισει με τις ερωτησεις μου συγνωμη Very Happy Very Happy Very Happy

δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τα ποσοστά επιτυχίας δεν είναι και τόσο ικανοποιητικά, είναι καθαρά θέμα τύχης η σπερματ. να φανταστείς φτάνουν ως το 12 - 15% όσο και όσο με κανονικές επαφές..
στην ουσία δίνει μια μικρή ώθηση ας πούμε...
γενικά αυτό που έχω διαπιστώσει εγώ και με άλλες κοπέλες που έχω μιλήσει ενδεικνύεται σε ζευγάρια με μηδαμινά προβλήματα, το σπρώξιμο που έγραψα και ποιο πάνω....

προσωπικά θεωρώ πως όταν το ζευγάρι έχει σοβαρό πρόβλημα με το σπέρμα η διαδικασία αυτή δεν βοηθάει.

Εσύ έχεις κάνει κάποιες εξετάσεις ορμονικές ;

Και εμείς ενώ έχουμε μεγάλο αριθμό στρατιωτών δεν έχουμε καλή κινητικότητα... συν οτι έχω και εγώ κάποια ορμονικά προβλήματα τα οποία ανακαλύψαμε όταν είχα κάνει ήδη 3 σπερματ. και άλλαζα γιατρό...

να είσαι πολύ προσεκτική με τους γιατρούς !!!

Η συμβουλή μου είναι να χαλαρώσεις και να βλέπεις τα πράγματα απο την θετική πλευρά τους, βοηθάει πάρα πολύ. Όπως έγραψε και η ζούμπι μην το ψάχνεις πολύ το πως γίνεται απλά ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού σου και καλή επιτυχία !!

15 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 2:11 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εχω μερες να φανω το ξερω , εχτες εκανα το πρωτο υπερηχο με σερπαφρ και ειδαμε δυο ωαρια οπου το ενα ηταν περιπου 12 χιλιοστα και το αλλο πολυ μικροτερο και μου μιλησε για την επομενη εβδομαδα για τη σπερματεγχυση , επεισης μου ειπε οτι τα χαπια αυτα αργουν λιγο και γιαυτο ηταν μικρουλη ακομα το ενα . αλλο ομως θελω να ρωτησω αν κανω ενεση τη σπερμα...τη τεταρτη θα ειμαι στη 17 ημερα δεν θα ειναι ηδη αργα για τα ωαρια? δεν ξερω και ενεση τη δευτερα μου ειπε . και τι δηλ αν το ενα ειναι μικρο αρα βασιζομαστε στο μεγαλο δηλ παλι με ενα κανουμε δουλεια οπωσ να εκανα μονη μου φυσικη επαφη καθε μηνα

16 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 2:15 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασε που μου ειπε και μια φιλη μου σημερα και με στεναχωρησε πως αν οι γιατροι θελουν πραγματικα να σε βοηθησουν σου δινουν περισσοτρερα η πιο υσχηρα φαραμακα και μενεις σιγουρα. επισης μου ειπαν και για τον αρμε.....κο γιατρο του μητερα για οσες κοπελες ενδιαφερρρονται οτι κανει σπερματεγχυσεις και οτι καυχιεται οτι τις πετυχαινει ολες.

17 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 4:15 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη επιτυχια κοριτσακι

18 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 4:52 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω κοριτσαρα μου να εισαι καλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

19 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 5:15 pm

mary 30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ μια βδομαδα μετραω αντιστροφα απο σημερα !!!! καντε καμια προσευχη για μενα κοριτσια γιατι το θελω παρα πολυ να πετυχει και δεν ξερω και εγω τι θα κανω αν δεν πετυχει απο τη στεναχωρια μου . σοβαρα τωρα οσες θελετε και μπρειτε αναψτε κανενα κερακι και καντε καμια προσευχοουλα για μενα να μας ακουσει ο καλος θεουλης αν ειαμαστε πολυ και να μου στειλει και εμενα ενα αγγελουδακι να αγαπαω και να φροντιζω μεχρι να πεθανω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

20 Απ: ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ στό Τετ Oct 03, 2012 5:19 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλαρωσε-το αγχος ειναι οοοοοτι χειροτερο- και μην κουραζεσαι πολυ αυτες τις μερες και για λιγο μετα.
σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια. η παναγιτσα μαζι σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog