Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από tinkerbellini Σήμερα στις 12:37 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από tinkerbellini Σήμερα στις 12:32 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από madmommy Χθες στις 11:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από griniaroula Χθες στις 10:30 pm

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από reniapa Χθες στις 8:54 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Χθες στις 8:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από Sadi Χθες στις 1:05 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από AngelMommy Πεμ Apr 17, 2014 11:11 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από Mar1987 Πεμ Apr 17, 2014 8:04 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Πεμ Apr 17, 2014 5:46 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Τετ Apr 16, 2014 11:01 am

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

» Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1
από tinag Πεμ Apr 10, 2014 3:45 pm

Παρόντες χρήστες
219 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 219 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Προβλημα με σκορο τροφιμων στό Δευ Sep 24, 2012 7:01 pm

whitemusk

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εχω στεναχωρηθει πολυ. Ανακαλυψα μεσα στο ντουλαπι που βαζω τροφιμα, ρυζια, οσπρια, μακαρονια κτλ. σκουλικια και πεταλουδες! Το ασχημο ειναι οτι τα ατιμα μπορουν και τρυπανε τα πλαστικα σακουλακια και ενα σωρο ζυμαρικα εχουν μολυνθει. Δε ξερω τι να κανω. Τωρα πρεπει να βγαλω τα παντα απο το ντουλαπι και να τα καθαρισω αλλα δε ξερω πως να απαλλαγω απο αυτα. Φοβαμαι τα αυγα που ισως απομεινουν. Και πεταξα παρα πολλα τροφιμα. Sad Τα λυπηθηκα τοσα τροφιμα. Σε καθε πακετο ζυμαρικα εχει μπει και απο ενα σκουλικακι και περπαταει.Και γυρω στο ντουλαπι καθονται πεταλουδες. Τις σκοτωνω και βλεπω και στην κουζινα γυρω γυρω. Φοβαμαι μην μου μολυνουν και αλλα συρταρια με τροφιμα. Εχω αηδιασει!!! Ο δικος μου ειπε να μην τα πεταξω τα ζυμαρικα αλλα να τα καθαρισουμε και να τα πλυνουμε και να τα φαμε. Αλλα δε ξερω. Εσεις θα τα τρωγατε?
Πριν κανα χρονο ειχα βρει μεσα σε ενα συρταρι με μακαρονια παλι πεταλουδες αλλα τις κλειστες συσκευασιες δεν μπορουσαν να τις τρυπησουν. Και ετσι ειχα πεταξει μονο τις ανοιχτες. Τωρα κανουν τρυπες και στα πλαστικα! Τι στο καλο? Μεταλαχτηκαν και τρωνε και πλαστικο?
Πρεπει οτι αγοραζω να τα βαζω σε βαζα η ταπερ για να μην την ξαναπαθω, αλλα δεν εχω πολυ χωρο στην κουζινα.
Πως να απαλλαγω ξερετε?

Sofki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειχα και εγω μεγαλο θεμα και ειχα διαβασει πως πρεπει να βγαλεις ολα τα τροφιμα να πεταξεις τα μολυσμενα,να καθρισεις πολυ καλα ολο το ντουλαπι με χλωρινη και να το αφησεις ανοιχτο χωρις να βαλιες μεσα τιποτα για 3-4 μερες...Στην αρχη επιασε αλλα μετα ξαναγεμισα μαλλον γιατι θα μου ξεφυγε κατι μολυσμενο...Παρε και λεβαντα και βαλτην σε μικρα πουγκακια κια ασ'την μεσα στο ντουλαπι (αυτο δεν ξερω αν πραγματικα βοηθαει αλλα μυριζει ωραια και το ντουλαπι)..παντως μην δοκιμασεις να παρεις αυτα τα σακουλακια που μυριζουν λεβαντα που ειαι σκοροκτονα γιατι εγω το εκανα και μου μυριζαν μετα ολα τα τροφιμα και τα πεταξα....

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΟΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ RAIT ΨΑΞΕ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ! Wink

maria2010

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτά τα αυτοκολλητα κάνουν δουλειά σίγουρα..

whitemusk

Διαβασα στο ιντερνετ οτι αυτα τα αυτοκολλητα πολλαπλασιαζουν το προβλημα. Πολλοι που τα χρησιμοποιησαν βρηκαν τον μπελα τους.

mariloy

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
whitemusk έγραψε:Διαβασα στο ιντερνετ οτι αυτα τα αυτοκολλητα πολλαπλασιαζουν το προβλημα. Πολλοι που τα χρησιμοποιησαν βρηκαν τον μπελα τους.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ Μ΄ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ !

Bebamou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΩΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ,Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ.ΠΕΡΣΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΕΞΩ ΤΑ ΕΨΑΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΕΝΑ.ΕΠΛΥΝΑ ΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ,ΤΙΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΤΑΞΑ.ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΑΔΙ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΑ ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΕΥΡΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ,ΑΔΕΙΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΩΣΙΜΑ,ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΧΛΩΡΙΝΗ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΞΥΔΙ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΑΔΕΙΑ.ΚΑΘΑΡΙΣΑ!!ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.

dina kardoyla

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebamou έγραψε:ΩΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ,Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑ.ΠΕΡΣΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΕΞΩ ΤΑ ΕΨΑΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΕΝΑ.ΕΠΛΥΝΑ ΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ,ΤΙΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΤΑΞΑ.ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΑΔΙ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΑ ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΕΥΡΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ,ΑΔΕΙΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΩΣΙΜΑ,ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ,ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΧΛΩΡΙΝΗ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΞΥΔΙ,ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΑΔΕΙΑ.ΚΑΘΑΡΙΣΑ!!ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ,ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΡΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.
αυτα ακριβως εκανα κ εγω κ προς το παρον σωθηκαμε απο τους φτερωτους συγκατοικους να προσθεσω οτι με τα χαρτακια νομιζω γινοτανε χειροτερη η κατασταση

Bebamou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ,ΑΣΕ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΑΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΚΟΡΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΔΑ.

kafedaki?

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μάλλον είναι επιδημία τι να πω...Και εγω το έπαθα, εγώ απλά καθάρισα το ντουλάπι με χλωρίνη και όλα οκ προς το παρών...

madmommy

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον πριν ενα χρονο εβλεπα κατι φτερωτες μαλ...ες αλλα δεν ηξερα τι ειναι.σε μια διαφημιση ειδα κατι αντισκοριακα και ειδα το ζουζουνι κ τρελαθηκα.πηρα αυτες τις μαλ...ες τα αυτοκολλητα και γεμισε το σπιτι αν ειναι δυνατον!!!αυτα τα αυτοκολλητα περιεχουν μια ουσια που ανηκει στους θηλυκους σκορους και τραβανε τους αρσενικους τρελαααααα!ακου τι θα κανεις βγαλε τα τροφιμα απτα ντουλαπια κοιταξε τα προσεκτικα κ αποθηκευσε τα σε ταπερ ολες τις ανοιχτες συσκευασιες,αλευρι και τετοια εγω τα βαζω πια στο ψυγειο.καθαρισε την επιφανεια με ενα πανι καλα, μετα ριξε ξυδι και απλωσε το παντου παντου(το οξινο περιβαλλον τα απωθει)αστο αδειο το ντουλαπι για μια εβδομαδα μετα βαλε σε ενα ποτηρακι μικρο ξυδι και ξαναβαλε επιτελουςς τα τροφιμα μεσα.μετα απο μια βδομαδα βγαλε κ το ποτηρακι.δεν θα ξαναδεις σκορο!!!!!!!!!!!!!!χιχιχιχ διαβολικο Twisted Evil

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ξυδι. οοοοολα τα πραγματα στο ντουλαπι να ειναι σε κλειστα ταπερ ή σε γυαλινα βαζα. εχω βρηκα της ικεα που ειναι σχετικα φτηνα. οοοοοοτι ανοικτο, προσελκυει παλι.α και βαλε ηλεκτρικη σκουπα γιανα τραβηξει τα ατιμα αυγα τους που δεν φαινονται.
πηρα λεβαντα και εβαλα σε ενα πουγκακι τουλινο. καλη επιτυχια Very Happy

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΟΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ RAIT ΨΑΞΕ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ! Wink

Και εγώ με αυτά τα αυτοκόλλητα σώθηκα.
Θα δεις ότι μόλις τα κολλήσεις μετά από λίγες μέρες θα κολλάνε πάνω τα ζουζούνια.
Παρατήρησα ειδικά σε ένα ντουλάπι που βάζω μόνο ζυμαρικά το αυτοκόλλητο έχει πιο πολλά ζουζούνια πάνω.
Πριν βάλω τα αυτοκόλλητα ακόμα και σε γυάλες που είχα κλειστά τα τρόφιμα έμπαιναν και εκεί.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog