Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Σήμερα στις 10:40 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Σήμερα στις 10:37 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από snoopy Σήμερα στις 10:18 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από nafs Σήμερα στις 10:07 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από Chris_E Σήμερα στις 7:28 am

» ΣΟΣ παθαμε στοματιτιδα
από dimitra al Σήμερα στις 1:03 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 11:24 pm

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Χθες στις 10:59 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από tonsot123 Χθες στις 10:34 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Χθες στις 10:01 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από pusi Χθες στις 5:56 pm

» !!!!MAD ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Βάπτισης- WEVENT.GR
από Βίκυ Χθες στις 5:51 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Χθες στις 4:22 pm

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 3:14 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 11:44 am

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από souzan Χθες στις 9:41 am

» APOKOLISI...
από elena33sam Χθες στις 9:32 am

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από maryloo Χθες στις 9:15 am

» δεν μπορω πια να διαχειριστω τα νευρα μου, βοηθεια..!
από mama*maria Χθες στις 9:13 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από maryloo Χθες στις 9:12 am

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Χθες στις 8:27 am

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από Chris_E Χθες στις 7:03 am

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Τετ Aug 27, 2014 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Τετ Aug 27, 2014 9:44 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Τετ Aug 27, 2014 9:12 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 9:02 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Τετ Aug 27, 2014 5:36 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Τετ Aug 27, 2014 4:18 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Τετ Aug 27, 2014 3:20 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Τετ Aug 27, 2014 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Τετ Aug 27, 2014 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Τετ Aug 27, 2014 10:38 am

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Aug 26, 2014 6:08 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από καλιοπη Τρι Aug 26, 2014 3:58 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τρι Aug 26, 2014 3:13 am

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από Ricola Δευ Aug 25, 2014 7:29 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Δευ Aug 25, 2014 4:08 pm

Παρόντες χρήστες
522 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 13 μέλη, 0 μη ορατοί και 509 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Catty, Despoinaki123, iouliana, Jannete, margdimitra, maria_dou, mariameint, nafs, odysseia, perperouna, snoopy, thali-alex, κοκκινοσκουφιτσα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ??? στό Τετ Sep 19, 2012 7:01 pm

Popisofia

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ... ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ. ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ? Rolling Eyes ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΓΓΥΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ? ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ... ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΩ???

2 Απ: ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ??? στό Τετ Sep 19, 2012 7:41 pm

just_Annoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ... ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ. ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ? Rolling Eyes ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΓΓΥΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ? ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ... ΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΩ???

Γιατί βρε μετράς θερμοκρασία;; Δεν είναι απαραίτητο! Εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν η καθυστέρηση. Να πας την Παρασκευή και να κάνεις μια χοριακή.

Στο εύχομαι ολόψυχα!!

3 Απ: ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ??? στό Τετ Sep 19, 2012 8:04 pm

Popisofia

Γιατί βρε μετράς θερμοκρασία;; Δεν είναι απαραίτητο! Εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν η καθυστέρηση. Να πας την Παρασκευή και να κάνεις μια χοριακή.

Στο εύχομαι ολόψυχα!![/quote] ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΥΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΑ.(ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ) ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ (ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ) ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΟΝΑΚΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΡΑΜΠΗΝΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΑΤΟΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΑ ΥΓΡΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ........ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Κ Η ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣ? ΛΕΣ?

4 Απ: ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ??? στό Πεμ Sep 20, 2012 8:05 am

just_Annoula

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:Γιατί βρε μετράς θερμοκρασία;; Δεν είναι απαραίτητο! Εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν η καθυστέρηση. Να πας την Παρασκευή και να κάνεις μια χοριακή.

Στο εύχομαι ολόψυχα!!
ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΥΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΑ.(ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ) ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ (ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ) ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΟΝΑΚΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΡΑΜΠΗΝΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΑΤΟΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΑ ΥΓΡΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ........ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Κ Η ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΣ? ΛΕΣ? [/quote]

Ωραία τα ακούω και μακάρι!!! Η παρασκευή είναι πολύ κοντά! Πήγαινε πρωί πρωί να μας φύγει το άγχος!!!

Πάντως κι εγώ έτσι έτρεχα!! Νομίζοντας κάθε φορά ότι μου έρχετε περίοδος! Αλλά δεν!!!!

5 Απ: ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ??? στό Πεμ Sep 20, 2012 6:31 pm

Popisofia

Ωραία τα ακούω και μακάρι!!! Η παρασκευή είναι πολύ κοντά! Πήγαινε πρωί πρωί να μας φύγει το άγχος!!!

Πάντως κι εγώ έτσι έτρεχα!! Νομίζοντας κάθε φορά ότι μου έρχετε περίοδος! Αλλά δεν!!!![/quote] ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog