Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 8:08 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 7:20 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από kikimam Σήμερα στις 5:01 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από NOPITSA Σήμερα στις 4:35 am

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
από κουνελάκι Σήμερα στις 3:33 am

» Πωλούνται καθισματακια αυτοκινητου primo viaggio
από stellitsa80 Σήμερα στις 2:31 am

» ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ
από mariatsak Χθες στις 11:53 pm

» ΑΝΤΑΛΑΖΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ
από mariatsak Χθες στις 11:38 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από Anastasie Χθες στις 2:19 pm

» Είμαι μαμά και αισθάνομαι μόνη!
από Areti2 Χθες στις 1:29 pm

» Τεστ πριν την καθυστερηση..
από Marianito Χθες στις 8:08 am

» μανούλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου 2015
από star30 Σαβ Jan 24, 2015 12:50 pm

» ΒΑΠΤΙΣΗ - Συνδυάστε τα πάντα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ: Πακέτο Νονού με Φίνο Γούστο, Δημιουργικές Μπομπονιέρες, Επώνυμα Προσκλητήρια, Απίθανη διακόσμηση, Καταπληκτικά Cupcakes & Cookies όλα συνδυασμένα αρμονικά!
από Βίκυ Τετ Jan 21, 2015 12:41 am

» Tι μου συμαβαινει?
από NantiaN Τρι Jan 20, 2015 1:30 pm

» Mam Jam!!!!
από tsifaki Κυρ Jan 18, 2015 9:25 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Jan 18, 2015 1:06 am

» διαγωνισμος στο blog Μου
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:12 pm

» ΦΙΛΕς ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΟ
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:10 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από PAMICHA Σαβ Jan 17, 2015 3:09 pm

» Βόρεια Προάστια catering!!!
από Areti2 Σαβ Jan 17, 2015 12:30 pm

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ 70 ΕΥΡΩ!!! ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ
από Melini Σαβ Jan 17, 2015 8:32 am

» ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΠΑΓΩΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ
από Melini Σαβ Jan 17, 2015 7:38 am

» Προσφορά Πακέτου Βάπτισης!!!!
από Nat82 Σαβ Jan 17, 2015 1:21 am

» γυναικολογοι απο θεσ/νικη?
από maria-gts Παρ Jan 16, 2015 10:34 am

» Μαγικοί Γάμοι & Βαπτίσεις γεμάτες φαντασία.
από Βίκυ Πεμ Jan 15, 2015 1:18 am

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από maria-gts Τετ Jan 14, 2015 4:16 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Τετ Jan 14, 2015 1:46 am

» Χειροποίητες Βυζαντινές Εικόνες
από maniatx Τρι Jan 13, 2015 1:49 am

» ζητούνται άδεια κουτιά γάλακτος FREZYLAC
από viki1988 Τρι Jan 13, 2015 12:44 am

» ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑΚΙ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ;
από edrinia Δευ Jan 12, 2015 2:02 pm

» η εξεταση papp a γραφεται απο τον εοππυ;
από maria1984 Δευ Jan 12, 2015 2:03 am

» Μετα απο διακοπη κυησης για ιατρικους λόγους , μετα απο πόσους μήνες μείνατε ξανά εγκυος
από tsifaki Δευ Jan 12, 2015 1:38 am

» Επιληπτικες κρισεις στην εγκυμοσυνη
από Gia Κυρ Jan 11, 2015 10:49 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Κυρ Jan 11, 2015 9:43 am

» Χαριζεται πλειμομπιλ
από αποστολοσ Κυρ Jan 11, 2015 9:20 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από lili lille Παρ Jan 09, 2015 10:22 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από tsifaki Παρ Jan 09, 2015 7:30 am

» ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕ "ΑΝΘΡΩΠΙΑ" !!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!
από apol1979 Πεμ Jan 08, 2015 11:51 pm

» Τι πιθανοτητες εχω???
από Marianito Πεμ Jan 08, 2015 10:19 am

» Μανούλες από Βόρεια Προάστεια
από maro28 Πεμ Jan 08, 2015 10:06 am

Παρόντες χρήστες
593 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

margdimitra, nafs, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

elpida87

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μαμαδες

Εχω μία απορία...
Η κόρη μου είναι 2 ετών και έκανα τα χαρτιά μου μέσω έσπα αλλά δυστυχώς είμαστε στην λίστα αναμονής ... δηλαδή γιαυό το χρόνο δεν πρόκειται να μας πάρουν Crying or Very sad
Ο άνδρας μου είναι φωτογράφος έχει δουλειά αλλά η περισσότεροι είναι το καλοκαίρι κ εγω είμαι άνεργη και τα απογευματα παρακολουθώ μαθηματα σε δημοσιο ΙΕΚ τελος παντων αρκετά με τα προσωπικά μου... Απλά έλεγα αν γίνεται κ αν ξερει καποία μαμα αν μπορουμε να βαλουμε την μικρή 2 με 3 φορες την έβδομαδα στο σταθμό κ αν έχει νοήμα ή θα την ταλαιπωρώ άδικα??? και αν ξέρετε ποσο κοστίζει??? απλά την γνώμη σας θέλω

aggeliki5579

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elpida87 έγραψε:Γεια σας μαμαδες

Εχω μία απορία...
Η κόρη μου είναι 2 ετών και έκανα τα χαρτιά μου μέσω έσπα αλλά δυστυχώς είμαστε στην λίστα αναμονής ... δηλαδή γιαυό το χρόνο δεν πρόκειται να μας πάρουν Crying or Very sad
Ο άνδρας μου είναι φωτογράφος έχει δουλειά αλλά η περισσότεροι είναι το καλοκαίρι κ εγω είμαι άνεργη και τα απογευματα παρακολουθώ μαθηματα σε δημοσιο ΙΕΚ τελος παντων αρκετά με τα προσωπικά μου... Απλά έλεγα αν γίνεται κ αν ξερει καποία μαμα αν μπορουμε να βαλουμε την μικρή 2 με 3 φορες την έβδομαδα στο σταθμό κ αν έχει νοήμα ή θα την ταλαιπωρώ άδικα??? και αν ξέρετε ποσο κοστίζει??? απλά την γνώμη σας θέλω

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν παιρνουν τα παιδακια στους σταθμους για 2-3 μερες..νομιζω ομως πως οχι...τωρα αν την δεχτουν την κορουλα σου εσυ θα το κρινεις αν εχει νοημα ή οχι..καταρχην για πιο λογο θελεις να την στειλεις..για να απασχολειτε προφανως,για να ερθει σε επαφη με αλλα παιδακια κλπ..εδω οι αποψεις διαφερουν..αλλοι θα σου πουν οτι και βεβαια καλα θα κανεις να την πας να ξεσκαει το παιδι και αλλοι εχουν συνδυασει τον παιδικο με τα καταναγκαστικα εργα..νομιζουν οτι τα παιδια υποφερουν στους παιδικους...μονο εσυ ξερεις τι ειναι καλυτερο για το παιδακι σου

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
επειδη και εγω κατι αναλογο ψαχνω μιας και την κραταω την μικρη μου σπιτι μονη μου , εχω να σου προτεινω να κοιταξεις λιγο τα κεντρα δημιουργικης απασχολησης που προσφερουν πολλες δραστηριοτητες συμφωνα με την κλιση / ορεξη του παιδιου και δεν σε "αναγκαζουν" να το πηγαινεις το παιδακι καθημερινα και πολλες ωρες.επισης υπαρχουν και παιδοτοποι που προσφερουν δημιουργικη απασχοληση τις πρωινες ωρες. οσο για το οικονομικο διαφερει απο κεντρο σε κεντρο..αν θες περισσοτερες πληροφοριες για αυτου του ειδους να σου γραψω ευχαριστως σε οτι εχω κοιταξει μεχρι τωρα και γνωριζω

elpida87

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ Κ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΝ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΩ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ Η ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΗ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΘΜΑ ΣΠΑΝΙΑ...

elpida87

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΠΕΣ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elpida87 έγραψε:ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΠΕΣ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
στην κρητη μενετε¨? να κοιταξω να σου πω γιατι εγω ειμαι αθηνα

elpida87

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΧΑΝΙΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ

gogo ali

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ιφιγένεια έγραψε:επειδη και εγω κατι αναλογο ψαχνω μιας και την κραταω την μικρη μου σπιτι μονη μου , εχω να σου προτεινω να κοιταξεις λιγο τα κεντρα δημιουργικης απασχολησης που προσφερουν πολλες δραστηριοτητες συμφωνα με την κλιση / ορεξη του παιδιου και δεν σε "αναγκαζουν" να το πηγαινεις το παιδακι καθημερινα και πολλες ωρες.επισης υπαρχουν και παιδοτοποι που προσφερουν δημιουργικη απασχοληση τις πρωινες ωρες. οσο για το οικονομικο διαφερει απο κεντρο σε κεντρο..αν θες περισσοτερες πληροφοριες για αυτου του ειδους να σου γραψω ευχαριστως σε οτι εχω κοιταξει μεχρι τωρα και γνωριζω

Καλήμερα, κι εμενα θα με ενδιεφερε. εχω ψαξει λιγο αλλα δεν εχω βρει κατι. αν μπορεις πες μου. μενω αθηνα
ευχαριστω

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gogo ali έγραψε:
Ιφιγένεια έγραψε:επειδη και εγω κατι αναλογο ψαχνω μιας και την κραταω την μικρη μου σπιτι μονη μου , εχω να σου προτεινω να κοιταξεις λιγο τα κεντρα δημιουργικης απασχολησης που προσφερουν πολλες δραστηριοτητες συμφωνα με την κλιση / ορεξη του παιδιου και δεν σε "αναγκαζουν" να το πηγαινεις το παιδακι καθημερινα και πολλες ωρες.επισης υπαρχουν και παιδοτοποι που προσφερουν δημιουργικη απασχοληση τις πρωινες ωρες. οσο για το οικονομικο διαφερει απο κεντρο σε κεντρο..αν θες περισσοτερες πληροφοριες για αυτου του ειδους να σου γραψω ευχαριστως σε οτι εχω κοιταξει μεχρι τωρα και γνωριζω

Καλήμερα, κι εμενα θα με ενδιεφερε. εχω ψαξει λιγο αλλα δεν εχω βρει κατι. αν μπορεις πες μου. μενω αθηνα
ευχαριστω
Να σου πω μερικα να παρεις ιδεες

1. http://www.myplayce.gr/

2. Το αλλο ειναι το «Παίξε Γέλασε»
Κυπρίων Αγωνιστών 14
164 51, Αργυρούπολη
+302109957697
+306939367541
e-mail: lambrou_m@yahoo.gr

3. www.paixnidagogeio.gr

4. http://www.psychomotortherapy.gr/

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elpida87 έγραψε:ΝΑΙ ΧΑΝΙΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ
Με μια αναζητηση που εκανα επεσα σε αυτο το site http://www.creta.gr/index.php?s=sr&a=adview&cid=36214

λεει για το μαγικο κουτι ,αλλα εχει και αλλα κεντρα οπως θα δεις

melissoula84

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κι εγω Χανια μενω. Εχω ακουσει για ενα καινουριο μερος που εχει φτιαξει μια κοπελα για δημιουργικη απασχοληση με η μερα η με το μηνα. Ειναι στην Παπανδρεου νομιζω, στη γωνια πριν φτασεις στο πολιτιστικο κενρο. Ειναι ζωγραφισμενο απ εξω και ειναι νεοκλασικο γωνιακο κτιριο. εχω ακουσει οτι ο μηνας κοστιζει κατω απο 200 ευρω.

Επισης στη Νεαρχου ειναι ενας αρκετα οικονομικος σταθμος γυρω στα 200 ευρω νομιζω. Γενικοτερα υπαρχουν σταθμοι που λειτουργουν με τη μερα ,με την ωρα η με το μηνα. Δες κι αυτον http://www.vrisko.gr/details/c1bkcgcbde_5ckca66d76i3gdaccbd02

elpida87

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ ΕΥΧΑΡΙΤΣΩ ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ 2ΟΟ ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ 1 ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ

gogo ali

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να σου πω μερικα να παρεις ιδεες

Κυπρίων Αγωνιστών 14
164 51, Αργυρούπολη
+302109957697
+306939367541

3. www.paixnidagogeio.gr

4. http://www.psychomotortherapy.gr/[/quote]

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Σ'ευχαριστω παρα πολυ- θα τα ψαξω

υπάρχει κι αυτο.
http://www.gymboree.gr
εχουμε σημερα δοκιμαστικο μαθημα δωρεαν

θα σας πω εντυπωσεις

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gogo ali έγραψε:Να σου πω μερικα να παρεις ιδεες

Κυπρίων Αγωνιστών 14
164 51, Αργυρούπολη
+302109957697
+306939367541

3. www.paixnidagogeio.gr

4. http://www.psychomotortherapy.gr/

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Σ'ευχαριστω παρα πολυ- θα τα ψαξω

υπάρχει κι αυτο.
http://www.gymboree.gr
εχουμε σημερα δοκιμαστικο μαθημα δωρεαν

θα σας πω εντυπωσεις [/quote]

ναι ναι να μας πεις! Very Happy πολυ θα ηθελα να την παω και εγω

gogo ali

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ιφιγένεια έγραψε:
ναι ναι να μας πεις! Very Happy πολυ θα ηθελα να την παω και εγω

καλημερα κοριτσια
Λοιπον πηγαμε χθες στο δοκιμαστικο μαθημα μουσικης. Μου αρεσε παρα πολυ και αρεσε και παρα πολυ και στη μπεμπα. Φανηκε να το διασκεδαζει - χορεψε, επαιξε με τα οργανα. Ηταν πολυ καλα.
Η δασκαλα ηταν παρα πολυ καλη.Μια κοπελια μεσ' την ορεξη.

Κι ο χωρος πολυ καλος και προσεγμενος. Το Σαββατο θα κανουμε 2ο δοκιμαστικο σε αλλο group(μαθησης).

Το μόνο αρνητικό δυστυχώς -αλλα σημαντικό - ειναι το οικονομικο. Μου φανηκε ακριβο. 25€ το μαθημα.
Δεν ειναι πολλα?? Shocked
Δε ξερω τι θα κανω τελικα. Crying or Very sad

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολυ καλο ακουγεται οντως!
Για μενα εχει 2 αρνητικα
1. ειναι μακρια η Ν.ερυθραια
2. ειναι τσουχτερη η τιμη!
δινεις 200 ευρω το μηνα αν θες να κανεις 2 μαθηματα? δυστυχως δεν μπορω εγω σε αυτο...ακομη ψαχνω Very Happy

gogo ali

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κι μενα μου φανηκε ακριβο. ηταν ωραια ομως

το Myplace που μου προτεινες δεχεται παιδακια απο 18 μηνων. εμεις ειμαστε 16 ακομα. εσεις ποσο ειστε?

που κοντα εισαι?
βρηκα κι αυτο
http://www.dasosxromaton.gr/

δεν φαινεται σαν το αλλο βεβαια αλλα φανταζομαι οτι θα ειναι πιο οικονομικο

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gogo ali έγραψε:κι μενα μου φανηκε ακριβο. ηταν ωραια ομως

το Myplace που μου προτεινες δεχεται παιδακια απο 18 μηνων. εμεις ειμαστε 16 ακομα. εσεις ποσο ειστε?

που κοντα εισαι?
βρηκα κι αυτο
http://www.dasosxromaton.gr/

δεν φαινεται σαν το αλλο βεβαια αλλα φανταζομαι οτι θα ειναι πιο οικονομικο
η μικρουλα μου ειναι 2 χρονων και 6 μηνων Very Happy Μενουμε βυρωνα αλλα μπορουμε να μετακινηθουμε με το αυτοκινητο.Αν ειναι για 1 φορα την εβδομαδα δεν εχω προβλημα οπου να ναι.Αν ειναι για παραπανω φορες, φυσικα θα προτιμησω κατι που να ειναι το πολυ 15 λεπτα με το αυτοκινητο

nicole1981

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα, κοριτσια. Σήμερα πήγα σε ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης στο Κουκάκι στις ΄΄Μικρές Ιστορίες΄΄.
Έχει δραστηριότητες για απόγευμα με 35 ευρώ το μήνα και λειτουργεί και ως παιδικός σταθμός το πρωί. Μάλιστα δέχεται και παιδάκια για 3 φορές την εβδομάδα με 200 ευρώ.
Πολύ ωραίο περιβάλλον και οι δασκάλες γλυκύτατες

Ιφιγένεια

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πολυ ωραιο το βρισκω
ποση ωρα ειναι το κουκακι απο καλλιθεα που βρισκεσαι? (δεν εχω ιδεα που ειναι Rolling Eyes )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Sosblogs.com