Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 10:39 am

» ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!
από maro28 Σήμερα στις 10:09 am

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Petrini Σήμερα στις 9:24 am

» ti diafora exete!
από Petrini Σήμερα στις 9:21 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από thomais Σήμερα στις 9:20 am

» δοντακιααα!!
από αφροδιτη! Σήμερα στις 9:18 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Mama40 Σήμερα στις 1:31 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Σήμερα στις 1:12 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από Areti2 Σήμερα στις 12:43 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Σήμερα στις 12:03 am

» θεραπεια για μυκητες
από nanou Χθες στις 11:17 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από ede37 Χθες στις 11:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από nanou Χθες στις 10:42 pm

» ονοματακι για μαγαζακι..........
από Chris_E Χθες στις 10:09 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από nanou Χθες στις 9:33 pm

» Αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη??
από ntinakimi Χθες στις 7:09 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Χθες στις 6:13 pm

» ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ
από Jorji Χθες στις 5:46 pm

» Άμεση ανάγκη για arvekap 0.1
από eirini.pav Χθες στις 7:56 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τετ Sep 17, 2014 11:35 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Τετ Sep 17, 2014 11:14 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από nanou Τετ Sep 17, 2014 9:01 pm

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Τετ Sep 17, 2014 5:15 pm

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Τετ Sep 17, 2014 12:41 pm

» αδυναμια στη γιαγια
από HappyMama Τετ Sep 17, 2014 12:00 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Τετ Sep 17, 2014 9:30 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Τρι Sep 16, 2014 10:47 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Τρι Sep 16, 2014 6:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Τρι Sep 16, 2014 1:42 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Τρι Sep 16, 2014 10:02 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Τρι Sep 16, 2014 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Δευ Sep 15, 2014 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Δευ Sep 15, 2014 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Δευ Sep 15, 2014 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

Παρόντες χρήστες
563 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 9 μέλη, 1 μη ορατός και 553 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

love4, maro28, poupoulaki, roodie, theanw, Tinkerbell10, vivaki, αφροδιτη!, ευουλα5

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΑΓΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ. Ο ΔΑΓΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ. Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ, ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ.
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΡΕΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Bebamou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα aggeliki,εγώ προσωπικά δεν τους γνωρίζω,σε ποια περιοχή έχουν ιατρείο? Η δικιά μου είναι στο ρεα,αν θέλεις περίμενε να σου πω την εμπειρία μου αφού σε 10 ημέρες θα μπω στο μήνα μου,μέχρι τώρα είμαι ικανοποιημένη μαζί της,σλλά δεν εχώ κάποια γνωστή που γέννησε μαζί της,αν θέλεις περίμενε και θα σου πω

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για φυσιολογικο τοκετο , η vbac κορυφη ειναι ο Γιαννικος...ειναι και στο ΡΕΑ απο οσο ξερω , αλλα κυρίως στο ΓΑΙΑ...

Γιατι θελεις μονο σε αυτο το νοσοκομείο??

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:Για φυσιολογικο τοκετο , η vbac κορυφη ειναι ο Γιαννικος...ειναι και στο ΡΕΑ απο οσο ξερω , αλλα κυρίως στο ΓΑΙΑ...

Γιατι θελεις μονο σε αυτο το νοσοκομείο??

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΘΕΛΩ ΣΤΟ ΡΕΑ ΑΦΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΓΕΝΝΑ ΦΙΛΗΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.

Angy0108

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalimera Ageliki mou!!

an kai eimai stin 8 evdomada k ohi i kataliloteri gia na sou dwsw symvouli mias k to prwto fasolaki mou!!!egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS kai to iatreio tou einai sto Moschato.Mou ehei fanei arketa kalos stis mehri twra episkepseis mou!poly syzitisimos!Ton sygekrimeno mou ton systise manoula pou twra tha genisei to 2 mwraki tis.An hreiasteis ta stoiheia tou yparhoun sto site tou Rea.

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Bebamou έγραψε:Kαλημέρα aggeliki,εγώ προσωπικά δεν τους γνωρίζω,σε ποια περιοχή έχουν ιατρείο? Η δικιά μου είναι στο ρεα,αν θέλεις περίμενε να σου πω την εμπειρία μου αφού σε 10 ημέρες θα μπω στο μήνα μου,μέχρι τώρα είμαι ικανοποιημένη μαζί της,σλλά δεν εχώ κάποια γνωστή που γέννησε μαζί της,αν θέλεις περίμενε και θα σου πω

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Ο ΔΑΓΛΑΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΣΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ (ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΡΕΑ-ΑΠΌΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ). ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ. ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ.

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:Kalimera Ageliki mou!!

an kai eimai stin 8 evdomada k ohi i kataliloteri gia na sou dwsw symvouli mias k to prwto fasolaki mou!!!egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS kai to iatreio tou einai sto Moschato.Mou ehei fanei arketa kalos stis mehri twra episkepseis mou!poly syzitisimos!Ton sygekrimeno mou ton systise manoula pou twra tha genisei to 2 mwraki tis.An hreiasteis ta stoiheia tou yparhoun sto site tou Rea.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΕΑ..ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.

Angy0108

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ehei terastia ypomoni pistepse me...Tin proigoumeni evdomada eiha dei ligo aima k trelathika...apo ekeini ti mera milame se kathimerini vasi k apo monos mou leei na to pairnw tel. gia mathainei nea mou!Einai .poly filikos k sou leei xyma oti einai na sou pei..k egw ton epelexa epeidi einai konta sto spiti mou to iatreio tou k to maeytirio .an hreiasteis otidipote mou les..Eyharistw poly gia tis eyhes sou!!!Eyhomai oti kalytero k se sena!!

Bebamou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολάου ¨Αννα λέγεται έχει ιατρείο στον κορυδαλλό και είναι πολύ του ψαξίματος

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:Ehei terastia ypomoni pistepse me...Tin proigoumeni evdomada eiha dei ligo aima k trelathika...apo ekeini ti mera milame se kathimerini vasi k apo monos mou leei na to pairnw tel. gia mathainei nea mou!Einai .poly filikos k sou leei xyma oti einai na sou pei..k egw ton epelexa epeidi einai konta sto spiti mou to iatreio tou k to maeytirio .an hreiasteis otidipote mou les..Eyharistw poly gia tis eyhes sou!!!Eyhomai oti kalytero k se sena!!

ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΟΥΡΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.. ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ..UTROGESTAN. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΔΙΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ.. ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ.. ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

Angy0108

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Asta na pane apo aghos allo tipota...apla prospathw na to apovalw giati den kanei kalo...To idio k egw Utrogestan...eytyhws omws twra ola kala..Ehoume poly dromo akoma opws les k esy k gi ayto prepei na kanoume ypomoni gia tous thisavrous pou kouvalame!!!!!Na mou grapseis tha perimenw.

veny

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο δικος μου λεγεται Βαλακωστας , ειναι στο χαιδαρι το ιατρειο του και γεννες κανει στο ρεα. πολυ καλος γιατρος , πολυ καλες οι μαιες του κ παντα στο τηλεφωνο οταν τους χρειαζεσαι. τωρα ο γιατρος ειναι πολυλογας λιγο κ εχει περιεργο χιουμορ που πολυ παρεξηγουν αλλα κ τα 2 μου παιδακια με αυτον τον γιατρο τα εκανα - το 2ο μαλιστα αυριο κλεινει μηνα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη. κ φυσικα υπερ φυσιολογικου τοκετου που δεν το βρισκεις συχνα πια. αα κ οικονομικος - τις επισκεψεις σε ολη τη εγκυμοσυνη δεν της πληρωνεις. αν θελεις να σου στειλω το τηλ του σε πμ

*aggeliki*

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
veny έγραψε:ο δικος μου λεγεται Βαλακωστας , ειναι στο χαιδαρι το ιατρειο του και γεννες κανει στο ρεα. πολυ καλος γιατρος , πολυ καλες οι μαιες του κ παντα στο τηλεφωνο οταν τους χρειαζεσαι. τωρα ο γιατρος ειναι πολυλογας λιγο κ εχει περιεργο χιουμορ που πολυ παρεξηγουν αλλα κ τα 2 μου παιδακια με αυτον τον γιατρο τα εκανα - το 2ο μαλιστα αυριο κλεινει μηνα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη. κ φυσικα υπερ φυσιολογικου τοκετου που δεν το βρισκεις συχνα πια. αα κ οικονομικος - τις επισκεψεις σε ολη τη εγκυμοσυνη δεν της πληρωνεις. αν θελεις να σου στειλω το τηλ του σε πμ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!

mama katerina

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αγγελικη!

Χασιακος Δημητριος! ειναι στο ΡΕΑ και ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου! το ιατρειο του ειναι Λεωφ.Αλεξανδρας!
με το καλο! Smile

nikoletta10

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγώ έχω να σου συστήσω έναν πολύ καλό γιατρό στο ΡΕΑ υπέρ του φυσιολογικού και καταπληκτικό άνθρωπο...

sofia 23/12/10

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γαλατησ κωσταντινοσ εχει ιατριο στο Πειραια οικονομικοσ ολεσ οι φιλεσ μου σε αυτον εχουν γεννησει και εγω φυσικα,επισκεψεισ δεν πληρωνεισ στα τηλεφωνα τον βρισκεισ παντα.Με το καλο σου ευχομαι!

maroulo

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*aggeliki* έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΑΓΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ. Ο ΔΑΓΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ. Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ, ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ.
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΡΕΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

γεια σου Αγγελική εγω εχω το δαγλα, επεισης πολλες κοπελες απο το χωριο μου τον εχουν ειναι ευχαριστημενες.

loulou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS
Είχα πάει παλαιότερα στην αρχή της πρώτης μου εγκυμοσύνης και μου φάνηκε λίγο βαρύς και εφαρμόζει αρκετές παρεμβάσεις στον τοκετό (οι περισσότερες τον επέλεγαν-τουλάχιστον παλαιότερα-λόγω ΙΚΑ). Τελικά άλλαξα γιατρό και... ο κόσμος είναι τόσο μικρός που η διπλανή μου στην αίθουσα ωδινών είχε γιατρό τον Σ...Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω (εξάλλου ο καθένας έχει άλλα κριτήρια) δεν μου άρεσε ο τρόπος του κατά τη διάρκεια του τοκετού της κοπέλας (είμαι βέβαια και λίγο περίεργη Rolling Eyes )

Angy0108

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
an itheles na mou eleges kati perissotero shetika me ton k.Syrmagia ....Ti de se arese ston tropo tou kata ti diarkeia tou toketou tis kopelas? Eimai se poly arhiko stadio akomi..parola ayta mou ehei stathei se oti provlima ehei dimiourgithei mehri twra..tha elega oti einai poly hyma san anthrwpos k sta leei etsi opws einai hwris na sou krypsei kati. sigoura ta kritiria diaferoun...Se eyharistw poly pantws

nikoletta10

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loulou έγραψε:
Angy0108 έγραψε:egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS
Είχα πάει παλαιότερα στην αρχή της πρώτης μου εγκυμοσύνης και μου φάνηκε λίγο βαρύς και εφαρμόζει αρκετές παρεμβάσεις στον τοκετό (οι περισσότερες τον επέλεγαν-τουλάχιστον παλαιότερα-λόγω ΙΚΑ). Τελικά άλλαξα γιατρό και... ο κόσμος είναι τόσο μικρός που η διπλανή μου στην αίθουσα ωδινών είχε γιατρό τον Σ...Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω (εξάλλου ο καθένας έχει άλλα κριτήρια) δεν μου άρεσε ο τρόπος του κατά τη διάρκεια του τοκετού της κοπέλας (είμαι βέβαια και λίγο περίεργη Rolling Eyes )

Και η ξαδέρφη μιας φίλης μου γέννησε μ΄αυτόν και δεν έμεινε πολύ ευχαριστημένη,λεπτομέρειες δεν ξέρω, όμως αυτό που ξέρω είναι οτι τωρά που είναι παλι έγκυος έψαχνε για γιατρό και η φίλη μου της σύστησε τον δικό μας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog