Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Σήμερα στις 9:21 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 8:40 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από star30 Σήμερα στις 8:12 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Σήμερα στις 6:38 am

» ΧΑΡΙΖΩ κρεμα nipple care
από maro28 Χθες στις 11:06 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από thali-alex Χθες στις 8:31 pm

» Πολυθρόνα Θηλασμού
από tsifaki Χθες στις 6:53 pm

» φωτογραφος Θεσσαλονικη
από tsifaki Χθες στις 6:37 pm

» Μανικιούρ Πεντικιούρ Τεχνητά με τα καλύτερα υλικά, φαντασία και καλό γούστο
από tsifaki Χθες στις 6:33 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2015
από vblue Χθες στις 9:06 am

» Αναμεικτα συναισθηματα
από star30 Χθες στις 8:07 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:15 am

» ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΕΣ ΠΑΝΕΣ ΑΦΟΡΕΤΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΔΙΑ
από kx_nevermore Χθες στις 7:13 am

» Γιατροί Γενικού πανεπιστημιακού Λάρισας
από Sporaki! Κυρ Dec 21, 2014 8:37 pm

» Παιδιά και σπουδές???
από JELLYFISH Κυρ Dec 21, 2014 9:15 am

» ΜΑΡΣΙΠΟ RING SLING
από JELLYFISH Παρ Dec 19, 2014 9:57 pm

» Καθισμα αυτοκινητου BeSafe IziGo+ και βαση Isofix- Καροτσι Quinny Buzz
από Ντάλια Παρ Dec 19, 2014 3:04 am

» Τελος ΕΟΠΥΥ στις ιδιωτικες κλινικές
από danik Τετ Dec 17, 2014 10:12 pm

» Πωλείται ring sling
από Stavroula_81 Τετ Dec 17, 2014 2:07 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Νο24 7 ευρω!!
από Ντάλια Τρι Dec 16, 2014 9:26 pm

» ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ
από chriss Τρι Dec 16, 2014 4:39 am

» Πωλειται Γαλα Humana 1
από ogeo Δευ Dec 15, 2014 7:44 am

» Προσφορά για μανικιούρ ημιμόνιμο!
από helonomama Δευ Dec 15, 2014 7:24 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Δευ Dec 15, 2014 5:45 am

» σχολικές γιορτές σε νηπιαγωγείο
από Areti2 Κυρ Dec 14, 2014 9:10 am

» Δημητρης ντοκολας γυνοκολογος
από olga m Παρ Dec 12, 2014 8:49 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!
από ΛΕΝΑ!!! Παρ Dec 12, 2014 3:23 am

» Ψώνια μέσω ίντερνετ
από Areti2 Πεμ Dec 11, 2014 6:45 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Πεμ Dec 11, 2014 6:18 pm

» ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???
από mama_maria krhth Πεμ Dec 11, 2014 8:20 am

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Τετ Dec 10, 2014 8:02 pm

» Τα πρωτα μας παπουτσακια.Βοηθεια παρακαλω!
από Areti2 Τετ Dec 10, 2014 9:38 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από chriss Τρι Dec 09, 2014 8:39 pm

» Σκεφτομαστε να μετακομισουμε Αγγλια...
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:05 am

» TUPPERWARE
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 1:03 am

» οικονομικες εξοδοι με τα παιδακια μας τωρα τα χριστουγεννα?
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:49 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:39 am

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από Areti2 Δευ Dec 08, 2014 12:32 am

» Εξωσωματική (στη Θεσσαλονίκη)
από vicky_89 Κυρ Dec 07, 2014 11:00 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Dec 06, 2014 4:08 am

Παρόντες χρήστες
540 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 1 μη ορατός και 529 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, anastasssia, efaki27, freskia mama, irenehr, jollie, kate_85, primadona, twins 2, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

61 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:01 pm

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Προσπαθεί να μΕ καθησυχάσει λέγοντας μου νΑ προσέχω εμένα και το μωρό, θα φροντίσει εκείνος ν μη μας λείψει τπτ... Λένε ότι τέτοια ξεφτίλα δεν την αξίζουν...

62 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:06 pm

dora74

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεφτίλα??? Το ομορφότερο δώρο που θα μπορούσες να τους κάνεις ξεφτίλα??? Δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω. Ο σύντροφρός σου τα λέει καλά. Κοίτα κορίτσι μου το μωράκι σου γιατί πιστεψέ με τα καταλαβαίνει όλα μα όλα στην κοιλιά σου και άστους. Δεν θα σου χαλάσουν την ομορφότερη περίοδο της ζωής σου.!!!

63 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:14 pm

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοπέλα μου, άδικα στεναχωριέσαι. Αυτοί οι άνθρωποι μόνο κατ' ευφημισμόν είναι γονείς. Δεν έχουν τίποτα που να θυμίζει αυτήν την ιδιότητα.
Και ναι, εγώ θα άλλαζα επίθετο, επειδή δε θα ήθελα να έχω καμιά σχέση μαζί τους. Εμένα η μάνα μου τόλμησε να μου πει να χωρίσω, όταν ήμουν λογοδοσμένη και της ξεκαθάρισα ότι αν θέλει να λέμε καλημέρα και καλησπέρα σαν μάνα και κόρη, δε θα μου ξανακάνει τέτοια κουβέντα. Όχι να φτάσει να μου πει για να ρίξω το παιδί μου. Αν είναι δυνατόν
Και η ξεφτίλα είναι αυτοί οι ίδιοι, όλα όσα κάνουν και λένε. Αλήθεια, τι θα πει ο κόσμος όταν μάθει όλα όσα σου είπαν και σου έκαναν;
Ξέκοψε κορίτσι μου και ρίξτους και μια μούτζα. Δεν έχουν τίποτα να σου προσφέρουν. Αυτοί οι άνθρωποι είναι δυο φορές δολοφόνοι. Μια γιατί θέλουν να σκοτώσουν το εγγόνι τους (και μάλιστα σε τόσο προχωρημένη εγγυμοσύνη που είναι πάρα πολύ επικίνδυνο ακόμη και για τη ζωή σου) και μια γιατί σκοτώνουν ό,τι καλό έχεις μέσα σου για αυτούς. Σκοτώνουν την κόρη τους και δημιουργούν μια ξένη. Και γιατί; για το "τι θα πει ο κόσμος που τους ξεφτίλησες; " αν είναι ποτέ δυνατόν

64 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:17 pm

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το κορυφαίο ειναι ότι μου είπαν ότι έχω ψυχολογικά προβλήματα, ότι δεν τους σκέφτομαι και δεν τους αγαπάω καθόλου...
Έχω σοκαριστει τόσο που δε μπορώ να στενοχωρηθω... Τωρα ακόμα περιμένουν να τούς ανακοινώσω την απόφαση μου!!

65 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:18 pm

Sofki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα δεν ξερουν οτι πλεον δεν μπορεις να σκοτωσεις το πλασματακι σου?Γιατι δεν συμβιβαζονται απλως να τελειωνετε και σου φερονται ετσι?Δηλαδη τωρα ποια μπορει να ειναι η αποφαση σου?Δεν αλλαζει κατι

66 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Δευ Aug 27, 2012 11:21 pm

dora74

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ενώ αυτοί που σου ζήτησαν να ρίξεις το παιδί γνωρίζοντας ότι κινδυνεύεις σε λατρεύουν ε?? Τι περιμένουν να τους ανακοινώνσεις αν θα το ρίξεις? Την απόφαση σου την έχεις πάρει από την στιγμή που αποφάσισες να το κρατήσεις. Το ποιος έχει ψυχολογικά προβλήματα το έχουμε νομίζω καταλάβει όλες. Μην απαντάς στα τηλέφωνα, άλλαξε αριθμό και σπίτι (αν είναι δυνατόν) και εξαφανίσου. Ναι να αλλάξεις επίθετο - όπως είπε και η κοπέλα παραπάνω- για να μην γίνεις εσύ ρεζίλι έχοντας τέτοιους γονείς και όχι το αντίστροφο.!!!

67 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 12:04 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συγνώμη, αλλά αυτήν η γυναίκα (γιατί μάνα δεν την λέω) σου είπε να σκοτώσεις το παιδί σου, με άμεσο και σοβαρό κίνδυνο και για τη δική σου ζωή. Εγώ ξέρω ότι μια μάνα είναι έτοιμη κάθε στιγμή να δώσει τη ζωή της για τα παιδιά της και αυτήν ούτε που την νοιάζει για τη ζωή σου, πόσο μάλλον για τη ζωή που κουβαλάς μέσα σου. Και είσαι εσύ που δεν τους αγαπάς και δεν τους νοιάζεσαι; Τι λέμε τώρα;
Κορίτσι μου, εγώ δε θα έμπαινα καν στη διαδικασία να τους ανακοινώσω το οτιδήποτε. Όπως θα ήθελαν νεκρούς το παιδί μου και εμένα, έτσι και αυτοί θα είχαν πεθάνει για εμένα.
Το παιδάκι αυτό που έχεις μέσα σου, αγωνιά όταν αγωνιάς, στεναχωριέται όταν κλαις, κουνιέται, χτυπάει τα ποδαράκια του, πιπιλάει το δαχτυλάκι του, νιώθει όμορφα όταν είσαι χαρούμενη και γελάς. Πάρε δύναμη από αυτό και προχώρα. Άσε πίσω σου αυτούς που θέλουν το κακό σου (γιατί το καλό σου σίγουρα δεν το θέλουν, αν το ήθελα θα έπρατταν και θα μιλούσαν διαφορετικά) και νιώσε καλά με το μωρό σου και το σύντροφό σου και προχώρα τη ζωή σου. Χωρίς αυτούς. Στο κάτω κάτω, ακόμη και να ήταν θεωρητικά δίπλα σου, με τέτοια μυαλά μόνο κακό θα μπορουσαν να σου κάνουν

68 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 1:30 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Φυσικά κ δεν έχω σκοπό να κάνω κτ τέτοιο. Απλά λένε ότι τους κατέστρεψα σαν οικογένεια και λυπούνται που μεγάλωσαν ένα τέτοιο παιδί.
Ο πατέρας μου επέμενε ότι πολλές κάνουν τέσσερις πέντε εκτρώσεις κ δεν παθαίνουν τπτ.
Ρίχνουν όλο το φταίξιμο πάνω μου αν θα πάθει κτ ο πατέρας μου. Του έδινε ηρεμιστικά η μάνα μου ΓΤ Ξ πίεση του ήταν χάλια... Γι αυτο μου είπε αν πεθάνεινα μην τολμήσω να εμφανιστω μπροστά της...

69 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 1:39 am

maria1984

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειλικρινά δεν μπορω να καταλάβω σε πια εποχή ζουν ... Απο ποτέ 1 μωρο ειναι ντροπή κ βάρος για την οικογένεια σου, αγνοεισαι τους κ κανε το δικό σου , έτσι όπως πανε κ με τα μυαλά που κουβαλάνε θα μείνουν μόνοι τους στο τέλος ... Επίσης να ξέρεις ότι υπάρχει κ η θεία δικη κ ότι σου κάνουν τώρα θα το πληρώσουν εδώ σε αυτή τη ζωή ...Με έχουν εξοργίσει παρα πολυ με αυτά που κάνουν !!!

70 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 1:43 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κατ' αρχήν συγχαρητήρια στον πατέρα σου που έγινε και παντογνώστης σε γυναικολογικά θέματα, ενώ εμείς που είμαστε γυναίκες δεν ξέρουμε ούτε τα βασικά. Δεύτερον συγχαρητήρια στη μητέρα σου που απφάσισε να νοιαστεί και για κάποιου άλλου τη ζωή εκτός από τη δική της
Εγώ κορίτσι μου, το μόνο που θα σου πω και θα στο πω με κάθε ειλικρίνια, είναι ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ που κατάφερες να είσαι αυτό που είσαι, παρ' όλο που έχεις αυτούς τους γονείς. ΜΠΡΑΒΟ σου κοπέλα μου, και κοίτα να περάσεις τις ίδιες αξίες και στο παιδί σου. Να γίνει άνθρωπος, να μάθει να αγαπάει ειλικρινά και ανιδιοτελώς

71 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 5:26 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kefi Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... Εκείνοι όμως πιστεύουν το αντίθετο. Οτι έχω κάποιο πρόβλημα, ότι δεν τους αγαπάω και γενικά οτι κάτι δεν πάει καλά με μένα... Έχω διχασμένη προσωπικότητα κατά τη μάνα μου.
Όσο για τον πατέρα μου, τον σέβομαι έστω και λίγο επειδή μίλησε σχετικά ήρεμα και επειδη σέβομαι και την κατάσταση του.
Αν πάθει κάτι όμως εμένα θα κατηγορήσουν. Δεν περίμενα οτι θα ζούσα ποτέ τίποτα τέτοιο... Είμαι πραγματικά απεγνωσμένη...

72 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 5:41 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
διχασμένη προσωπικότητα; εσύ; μη λέμε και ό,τι θέλουμε. Εσύ δηλαδή είσαι που μιλάς για αγάπη και εννοείς θάνατο; εσύ είσαι που λες ότι νοιάζεσαι και εννοείς ότι αποδιώχνεις με το χειρότερο τρόπο; ποιος είναι διχασμένη προσωπικοτητα;
Και οκ, το ξέρω ότι αν πάθει ο πατέρας σου κάτι, θα κατηγορήσουν εσένα αντί να κατηγορήσουν το ξερό τους το κεφάλι και το σάπιο μυαλό τους. Αλλά από όλα αυτά που τραβάς, αν πάθει κάτι το μωρό σου ή εσύ, ποιος θα πρέπει να κατηγορηθεί; αλλά αυτούς, που είναι συγκροτημένες προσωπικοτητες, δεν τους νοιάζει. Ενώ εσένα την "αναίσθητη" και "διχασμένη προσωπικότητα" σε νοιάζει αν πάθει κάτι ο πατέρας σου και κάθεσαι και χολοσκάς.
Έτσι για να βάλουμε και τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και να μη λέμε αρλούμπες (λίαν επιοικώς)....

73 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:12 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έτσι είναι όπως τα λες!
Προσπαθώ να μπω στο μυαλό τους, να τους δώσω ένα δίκιο. Καταλαβαίνω οτι ξαφνιάστηκαν αλλα αυτή δεν είναι συμπεριφορά.
Ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν είναι όντως τόσο κακό, αν εγώ κάνω λάθος, αν,αν,αν...
Δε βρίσκω άκρη όμως...

74 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:23 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
είσαι 23 χρονών και μέχρι τώρα είχες σχεδόν πλήρη έλεγχο από τους γονείς σου, γι' αυτό και προσπαθείς ακόμη να βρεις δίκιο για να τους δώσεις.
Εγώ που είμαι 38 και έχω τη δική μου οικογένεια (παντρεύτηκα στα 25 και έκανα τον πρώτο μου γιο στα 28), μπορώ να σου πω, με κάθε επίγνωση αυτού που λέω και αναλαμβάνοντας όλη την ευθύνη των λόγων μου, ότι δεν έχουν το παραμικρό δίκιο. Έχουν όλο το άδικο με το μέρος τους. Και αν θες μπορώ να σου αναλύσω και γιατί το λέω. Αλλά σίγουρα έχουν άδικο. Και ούτε ξαφνικό τους ήρθε. Απ' ότι είπες υπήρξε και άλλη εγκυμοσύνη και μάλιστα, χωρίς να ρωτηθείς, χωρίς καν να συζητηθεί, οδηγήθηκες στο κρεβάτι του χασάπη (όχι δεν είμαι από τις φανατικές κατά της άμβλωσης, αλλά σε αυτήν την περίπτωση έτσι θα το χαρακτηρίσω), όπου σκοπεύουν να σε ξαναοδηγήσουν και προσπαθούν να σου το επιβάλουν με κάθε τρόπο και ψυχαναγκασμό.
Μην ψάχνεις λοιπόν άδικα να βρεις πού έχουν δίκιο, γιατί δεν έχουν. Μην ψάχνεις να δεις πού είσαι λάθος. Και αν θες και την προσωπική μου άποψη, πολύ καλά έκανες και τους έφερες προ τετελεσμένων γεγονότων. Αν ήταν δυνατόν δηλ. να είχες γεννήσει πρώτα και ύστερα να το ανακοίνωνες...

75 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:27 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μα μέχρι και τώρα μου είπε η μάνα μου "Κοιμισμένη θα σε πάω στο γιατρό"!
Δηλαδή δεν το χωράει το μυαλό μου...
Τόση ντροπή??Τόσο χάλια φέρθηκα???

76 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:33 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άκου κοπέλα μου, δε χρειάζεται να απολογείσαι σε κανέναν και για τίποτα. Δεν έκανες κάτι κακό και δεν κάνεις τίποτα κακό. Ε στο φινάλε δεν είσαι και 13 χρονών, 23 είσαι. Ούτε αυτό το παιδί είναι καρπός οργίων και νυμφομανίας.
Στον 5ο δεν είπες ότι είσαι; λογικά έχεις νιώσει το μωρό σου, σωστά;

77 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:38 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοντεύω στον 6ο κι όχι απλά το έχω νιώσει, κάνει πάρτυ μέσα μου!
Θέλω να το χαρώ αλλα με κρατάει πίσω όλο αυτό γιατί μου το παρουσιάζουν ως κάτι κακό και καταστροφικό.

78 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 6:48 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωραίααααα
Πες μου λοιπόν, τι λάθος υπάρχει σε αυτό που νιώθεις εκεί μέσα; Είναι δυνατόν αυτό που κινείται και προσπαθεί να κάνει αισθητή την παρουσία του με κάθε τρόπο, να είναι λάθος;
Είσαι ήδη μανούλα....
Πράξε ως μανούλα και προστάτεψε το παιδί σου...
Αν η δική μου μάνα μου έλεγε ότι θα με πάει κοιμισμένη στο γιατρό, θα της απαντούσα ότι αν τολμήσει θα την σκοτώσω με τα ίδια μου τα χέρια, αν τολμήσει να σκοτώσει το παιδί μου και ας με γέννησε αυτήν...
Ναι, είμαι απόλυτη. Ναι, αυτό θα έκανα. Γιατί εγώ ξέρω ότι η μάνα πρέπει να προστατεύει τα παιδιά της και όχι τη .... φήμη της

79 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 7:04 am

private7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι ο πατέρας μου τη δικαιολογούσε λέγοντας πως έχει δώσει την ψυχή της για εμάς και πως μας αγαπάει περισσότερο απο τον καθένα.
Εγώ όμως βλέπω μια συμπεριφορά που δεν αρμόζει σε μάνα.
Συνέχεια έλεγε πως δεν χάνουμε τίποτα που δεν κάνουμε παιδιά και πως κι εκείνη δεν ξέρει γιατί μας έκανε...

80 Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς στό Τρι Aug 28, 2012 7:17 am

kefi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφού δεν ξέρει γιατί σας έκανε, άρα σας έκανε χωρίς ποτέ να σας θέλει, ποια ψυχή της έδωσε; Και αφού δεν ξέρει γιατί σας έκανε και είναι καλύτερα χωρίς παιδιά, ας σταματήσει να έχει παιδιά και ας σας αφήσει στην ησυχία σας να ζήσετε τη ζωή σας όπως θέλετε. Φτάνει τόση "ψυχή" που δίνει. Δεν μπορείτε να αντέξετε άλλη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog