Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Mama40 Σήμερα στις 1:01 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Σήμερα στις 12:45 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από sevi29 Σήμερα στις 12:42 am

» ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
από kerasoula Σήμερα στις 12:34 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Emilynik Σήμερα στις 12:27 am

» καισαρικη με επισκληριδιο?
από sevi29 Σήμερα στις 12:25 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 12:22 am

» δεν λεει ποτε οτι θελει τουαλετα τι να κανω να το βοηθησω???
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από sevi29 Σήμερα στις 12:06 am

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Χθες στις 11:56 pm

» Τουρτοπάνες & Cupcakes!!!
από anatoligew Χθες στις 11:18 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Χθες στις 11:17 pm

» ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ?
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 10:52 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Χθες στις 10:36 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Χθες στις 10:34 pm

» ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!!!
από kerasoula Χθες στις 10:32 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από maro28 Χθες στις 10:15 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΔΑΝΙΚΑ ΩΑΡΙΑ
από Stevi_tasos Χθες στις 9:51 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος 3
από famozina Χθες στις 9:41 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από thomais Χθες στις 5:53 pm

» παραξενα ονειρα
από maro28 Χθες στις 5:27 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 3:30 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από kerasoula Χθες στις 3:21 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 3:14 pm

» Κλαψ κλαψ...... :(
από kerasoula Χθες στις 3:09 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ μερος2
από ede37 Χθες στις 1:09 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Χθες στις 12:52 pm

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Χθες στις 11:32 am

» συσπασεις...
από Dori Χθες στις 11:08 am

» απορίες εν μεσω μερικής αποκόλλησης
από Tinkerbell10 Χθες στις 10:08 am

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Χθες στις 8:42 am

» Ρουχα/παπουτσια για αγορια&κοριτσια απο 0-7 χρ. σε συμβολικες τιμες
από Joana Χθες στις 2:06 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Τετ Jul 23, 2014 11:27 pm

» mipos eimai egkuos
από Anna lamda Τετ Jul 23, 2014 10:59 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Τετ Jul 23, 2014 10:56 pm

» ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από gallida Τετ Jul 23, 2014 9:13 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από danae_93 Τετ Jul 23, 2014 7:23 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Τετ Jul 23, 2014 1:52 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Τετ Jul 23, 2014 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Τετ Jul 23, 2014 1:04 pm

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

raniarania

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα. Ειμαι καινουρια στο φορουμ και η αληθεια...εχω πολυ μεγαλη ανησυχια.
Στην 14η ημερα του κυκλου μου και ενω ειχα ωορηξια κατα το μεσημερι, το βραδυ ειχαμε σεξουαλικη επαφη. ο αντρας μου δεν ολοκληρωσε μεσα μου εντελως...
Αγορασα το χαπι της επομενης ημερας. Το πηρα 30 ωρες μετα.
Τωρα εχω 2 ημερες καθυστερηση (εχω παντα σταθερο κυκλο).
Αυτο που με απασχολει τωρα ειναι 1ον ειναι δυνατον να ειμαι εγκυος? και 2ον αν ειμαι θα ειναι καλα το μωρο (διαβασα στο χαρτακι οτι δεν δημιουργει προβλημα στο εμβρυο σε περιπτωση εγκυμοσυνης αλλα τι να πω..).
Μπορει καμμια απο εσας να με βοηθησει?
Ευχαριστω.

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε ρανια....
ρωτησες καποιο γιατρο?μετα απο 30 ωρες? ξερω οτι ειναι για 24 ωρες-μπορει να ειμαι λαθος-.
γιατι δεν παιρνεις τηλ ενα γιατρο εστω και τωρα να σε κατατοπισει?

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΧΑΠΙ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ 72 ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙ ΑΝ Η ΠΡΑΞΗ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ!ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΓΙΑΤΙ Η ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 24 ΩΡΕΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

raniarania

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμακα μου έγραψε:αχ βρε ρανια....
ρωτησες καποιο γιατρο?μετα απο 30 ωρες? ξερω οτι ειναι για 24 ωρες-μπορει να ειμαι λαθος-.
η αληθεια ειναι πως δεν ρωτησα..και η αληθεια επισης ειναι πως δεν εχω εναν στανταρ γυναικολογο γιατι αλλαζω συνεχεια τοπους διαμονης! δεν ξερω τι να κανω..να παρω τεστ? ειχα παρει στο παρελθον ενα predictor βγηκε θετικο και τελικα δεν υπηρξα ποτε εγκυος (εκανα και β-χοριακη μετα).
Το χαρτακι εγραφε οντως μεχρι 72 ωρες.αλλα αφου ειχα ηδη ωορηξια δεν ξερω αν επιασε. Αν ειμαι εγκυος ειναι πολυ λαθος φαση στη ζωη μου. Αλλα κ φυσικα θα το κρατησω! Απλως σε αυτη την περιπτωση ανησυχω μην του δημιουργησει κανενα προβλημα το χαπι που πηρα...

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ειδες δεν το ηξερα για τις ωρες τελικα. ξερω παντως οτι φερνει μια αλλαγη στον κυκλο.το ειχε παρει η αδελφη μου πριν χρονια καιειχε καθυστερηση. χωρις να ειναι εγκυος τελικα. προτεινω να κανεις μια χοριακη μετα απο 2 3 μερες. και πιο φθηνη ειναι και πιο σιγουρη.
καλα αποτελεσματα.

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
raniarania έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:αχ βρε ρανια....
η αληθεια ειναι πως δεν ρωτησα..και η αληθεια επισης ειναι πως δεν εχω εναν στανταρ γυναικολογο γιατι αλλαζω συνεχεια τοπους διαμονης! δεν ξερω τι να κανω..να παρω τεστ? ειχα παρει στο παρελθον ενα predictor βγηκε θετικο και τελικα δεν υπηρξα ποτε εγκυος (εκανα και β-χοριακη μετα).
Το χαρτακι εγραφε οντως μεχρι 72 ωρες.αλλα αφου ειχα ηδη ωορηξια δεν ξερω αν επιασε. Αν ειμαι εγκυος ειναι πολυ λαθος φαση στη ζωη μου. Αλλα κ φυσικα θα το κρατησω! Απλως σε αυτη την περιπτωση ανησυχω μην του δημιουργησει κανενα προβλημα το χαπι που πηρα...

κ εγω μεχρι κ για 72 ωρες μετα ξερω...αλλα λογικτο χαπι επιασε...πρεπει να μιλησεις ομως με εναν γυναικολογο κ να δεις τι θα δου πει.επεισης να ξερεις οτι το χαπι της επομενης μερας χαλει τον κυκλο κ ερχονται τα πανω κατω...ειχα ακουσει επεισης οτι οταν παρεις το χαπι εχεις αιμα μετα πο μερικες ωρες...δεν ξερω εαν οντως ισχυει...συ ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που θελεις κοπελα μου

eirini31

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις! μην ανχωνεσαι εάν το χάπι θα πειράξει το εμβρυο μιλησε με τον γυναικολογο σου να δεις εάν είσαι εγκυος πρωτα και βλεπεις μετα. μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα!

faiy

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το εχω παρει και εγω αυτο το χαπι και μετα ετρεχα στον γυναικολογο γιατι φοβηθηκα. ενω ειχα παντα σταθερο κυκλο, ειχα καθυστερηση 10 μερες.ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι χαλαει ο κυκλος με το χαπι και καλο ειναι να αποφευγει κανεις να το περνει. δεν ειναι σωστη μεθοδος αντισυληψης. περιμενε να περασουν λιγες μερες

Asabache

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia...
to kalitero einai na pas ston giatro sou...
kai kalo einai na min to pernoume auto to xapi..kai malista xoris sintagi giatrou

raniarania

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα!
πηγα σημερα πρωι πρωι σε γυναικολογο. Μου ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος γιατι αργησα λεει να το παρω, εφοσον ειχα ωορηξια την ιδια μερα. μου ειπε να περιμενω 2 μερες ακομα μηπως η καθυστερηση ειναι απο το χαπι και να κανω χοριακη τη δευτερα. δεν βλαπτει το χαπι το εμβρυο αλλα υπαρχει μικρη πιθανοτητα να ειναι εξωμητριος κυηση, αλλα μικρη (εφοσον δεν εχω ιστορικο η προβλημα στις σαλπιγγες).
Κοντευω να σκασω απο την αγωνια!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
raniarania έγραψε:Καλημερα!
πηγα σημερα πρωι πρωι σε γυναικολογο. Μου ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος γιατι αργησα λεει να το παρω, εφοσον ειχα ωορηξια την ιδια μερα. μου ειπε να περιμενω 2 μερες ακομα μηπως η καθυστερηση ειναι απο το χαπι και να κανω χοριακη τη δευτερα. δεν βλαπτει το χαπι το εμβρυο αλλα υπαρχει μικρη πιθανοτητα να ειναι εξωμητριος κυηση, αλλα μικρη (εφοσον δεν εχω ιστορικο η προβλημα στις σαλπιγγες).
Κοντευω να σκασω απο την αγωνια!

αμαν βρε κοπελα μου...λες να εισαι τοο ατυχη????να σου ερθουνε ολα οπως τα θελεις σου ευχομαι!!!να μας κρατας ενημερες Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΑΝΙΑ!ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΣ!ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ?ΑΠΛΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΠΙΘΑΝΩΣ ΔΙΕΤΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ!ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ!ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΑΝΙΑ!ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΣ!ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ!ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ?ΑΠΛΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΠΙΘΑΝΩΣ ΔΙΕΤΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ!ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ!ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ..Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΘΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙ...ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΛΑ

raniarania

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τελικα δεν κρατηθηκα! πηγα και αγορασα ενα clearblue και βγηκε αρνητικο!
Αυτες τις μερες εψαξα πολυ για το χαπι της ημερας. Απο οοοολα αυτα που διαβασα σκεφτηκα να γραψω ενα αρθρο για το χαπι για να το διαβασουν οσες σκεφτονται να το παρουν και δεν ειναι καλα ενημερωμενες! Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

αφρουλα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΥΠΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΑΘΗΜΑ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΕΚΟΜΙΣΕΣ!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΥΠΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΑΘΗΜΑ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΕΚΟΜΙΣΕΣ!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΥΛΑ!!!ΟΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΝΕΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣ ΜΑΣ!!!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ

19 help στό Κυρ Dec 30, 2012 12:52 pm

kostakisss

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΛΟΙΠΟΝ...ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΡΑΞΗ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ.(ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΤΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΜΟΥ)...ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΧΑΠΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΔΡΑΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog