Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από star30 Σήμερα στις 8:10 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Σήμερα στις 7:47 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από vasoulagal Σήμερα στις 2:09 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 12:15 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 12:01 am

» προστατιτιδα
από Jorji Χθες στις 10:00 pm

» Android cartoons
από mary 30 Χθες στις 9:04 pm

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Χθες στις 8:32 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Τετ Nov 26, 2014 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

Παρόντες χρήστες
669 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 10 μέλη, 2 μη ορατοί και 657 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, elin1, fourfouraki, mariaro, maro28, nafs, NOPITSA, RITAKI30, tassoula, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 5 μερες καθυστερηση και πανικος στό Παρ Aug 10, 2012 10:21 pm

????????

Επισκέπτης
φιλεναδες τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα στις 7, οποτε κανονικα αυτο το μηνα επρεπε στις 5, λεω αντε καναμε και μπανακια, κανα κρυωματακι απ τη θαλασσα, να πηγαινε παλι 7 (εχει ξανασυμβει να παει 30 μερες ο κυκλος απο κρυωματα) ............να που πηγε ομως 10 και ιχνος ακομα, μονο πονος στο στηθος

εχω αρχισει να ανησυχω αρκετα, αν και δε νομιζω διοτι λογω των παιδιων δεν υπαρχει η συχνοτητα που υπηρχε καποτε, αλλα και παλι αρχισα να το σκεφτομαι εντονα.........

και το κακο ειναι οτι δε με παιρνει καθολου αλλο ενα παιδακι για πολυ σοβαρους λογους που καποιες ηδη γνωριζετε....... αν δε μου ερθει θα τρελλαθω............

PERIMPALOU2

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:φιλεναδες τον προηγουμενο μηνα αδιαθετησα στις 7, οποτε κανονικα αυτο το μηνα επρεπε στις 5, λεω αντε καναμε και μπανακια, κανα κρυωματακι απ τη θαλασσα, να πηγαινε παλι 7 (εχει ξανασυμβει να παει 30 μερες ο κυκλος απο κρυωματα) ............να που πηγε ομως 10 και ιχνος ακομα, μονο πονος στο στηθος

εχω αρχισει να ανησυχω αρκετα, αν και δε νομιζω διοτι λογω των παιδιων δεν υπαρχει η συχνοτητα που υπηρχε καποτε, αλλα και παλι αρχισα να το σκεφτομαι εντονα.........

και το κακο ειναι οτι δε με παιρνει καθολου αλλο ενα παιδακι για πολυ σοβαρους λογους που καποιες ηδη γνωριζετε....... αν δε μου ερθει θα τρελλαθω............

ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ...ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ!!!!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukla mou ola einai pithana...tous logous pou den mporeite gia ena akoma paidaki pou eipes den tous gnorizo alla afou einai etsi giati den ksekinises xapia na exeis yshxo to kefalaki sou??ena paidaki einai eutixia fusika alla einai akoma megalyterh efoson mporeis na antapekseltheis oikonomika se ayto..h simvouli mou einai na pareis ena testaki na kaneis...mporei opos les na mhn eixate sixna epafes alla ksero periptoseis gynaikon pou meinan eggyes me 1 mono epafh...gia na sou fugei to agxos kane ena...mporei ontos na einai k ena aplo kruoma,agxos,mia apli kathisterisi mporei polla na einai!!!sou euxomai na exeis to epithimito apotelesma Very Happy Very Happy Very Happy

????????

Επισκέπτης
χαπια δεν μπορω να παρω δυστυχως γιατι εχω αλλο προβλημα υγειας και ο γιατρος δεν το επιτρεπει.........

αλλα το αλλο προβλημα ακριβως ειναι το θεμα μου γιατι ειναι κινητικο και με τη δευτερη εγκυμοσυνη μου εκανε μια ωραια εξαρση απ την οποια ακομα δε συνηλθα πληρως (3 χρονια)

εχω αυτοανοσο και παιρνω ηδη φαρμακα τα οποια δεν ξερω και κατα ποσο ειναι επιτρεπτα σε εγκυμοσυνη......αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τη δευτερη εγκυμοσυνη κοντεψα να μεινω αναπηρη και εμεινα πολυ καιρο σε ακινησια ειναι επικινδυνο για μενα

ουφ να μου ερθει παιδια γιατι θα τρελλαθω ειλικρινα- η μαμα μου λεει ειδε τριανταφυλλα στον υπνο της που τα ειχε δει και στα δυο προηγουμενα αγορια μου αλλα δεν τα φυτεψε.... καλο αυτο.........θα δουμε!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:χαπια δεν μπορω να παρω δυστυχως γιατι εχω αλλο προβλημα υγειας και ο γιατρος δεν το επιτρεπει.........

αλλα το αλλο προβλημα ακριβως ειναι το θεμα μου γιατι ειναι κινητικο και με τη δευτερη εγκυμοσυνη μου εκανε μια ωραια εξαρση απ την οποια ακομα δε συνηλθα πληρως (3 χρονια)

εχω αυτοανοσο και παιρνω ηδη φαρμακα τα οποια δεν ξερω και κατα ποσο ειναι επιτρεπτα σε εγκυμοσυνη......αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τη δευτερη εγκυμοσυνη κοντεψα να μεινω αναπηρη και εμεινα πολυ καιρο σε ακινησια ειναι επικινδυνο για μενα

ουφ να μου ερθει παιδια γιατι θα τρελλαθω ειλικρινα- η μαμα μου λεει ειδε τριανταφυλλα στον υπνο της που τα ειχε δει και στα δυο προηγουμενα αγορια μου αλλα δεν τα φυτεψε.... καλο αυτο.........θα δουμε!
aman vre koukla mou signomi an hmoun adiakriti..den gnoriza
ego tha sou elega na pareis grhfora ena test diplo k na to kaneis...mono etsi tha ushxaseis!!!sou euxomai ta kalytera k na sou erthoun ola opos ta theleis!!!

PERIMPALOU2

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ .ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΑ ΕΓΩ

????????

Επισκέπτης
δεν πειραζει εξαλλου ειναι γνωστο στα κοριτσια του φορουμ μην νιωθεις ασχημα

απλα σκεφτομαι ποσο πολυ θα ηθελα ενα ακομη παιδακι.........αλλα τραβα ρωτα τωρα το γιατρο για το αν ειναι τα χαπια επικινδυνα (που παιρνω ηδη)

και να μην ειναι μετα βαλε τον οργανισμο σου στην διαδικασια να ξαναπεσει και να μη σηκωνεται με τιποτα.......τετραπαρεση εχω ειναι πολυ σοβαρο.........και οταν κανει εξαρσεις ειμαι χαλια

δεν ξερω τι να σκεφτω ελπιζω να μην συμβαινει κατι ---τεστ δεν παιρνω αλλα αν ως τη δευτερα δεν, θα παω για χοριακη

κοιτα να δεις τωρα ........και να πεις οτι δε θελω αλλο νινι..........σαν τρελλη θελω!!!!!!!!

????????

Επισκέπτης
PERIMPALOU2 έγραψε:ΚΑΛΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ .ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΑ ΕΓΩ

α πα πα δε θελω τεστ

θα περιμενω ως τη δευτερα φιλεναδα

PERIMPALOU2

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:
PERIMPALOU2 έγραψε:ΚΑΛΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ .ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΑ ΕΓΩ

α πα πα δε θελω τεστ

θα περιμενω ως τη δευτερα φιλεναδα

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΑ ΣΟΥ ΡΘΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΕΙΣ!!!

????????

Επισκέπτης
μακαρι!!!!!!!!!!!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:δεν πειραζει εξαλλου ειναι γνωστο στα κοριτσια του φορουμ μην νιωθεις ασχημα

απλα σκεφτομαι ποσο πολυ θα ηθελα ενα ακομη παιδακι.........αλλα τραβα ρωτα τωρα το γιατρο για το αν ειναι τα χαπια επικινδυνα (που παιρνω ηδη)

και να μην ειναι μετα βαλε τον οργανισμο σου στην διαδικασια να ξαναπεσει και να μη σηκωνεται με τιποτα.......τετραπαρεση εχω ειναι πολυ σοβαρο.........και οταν κανει εξαρσεις ειμαι χαλια

δεν ξερω τι να σκεφτω ελπιζω να μην συμβαινει κατι ---τεστ δεν παιρνω αλλα αν ως τη δευτερα δεν, θα παω για χοριακη

κοιτα να δεις τωρα ........και να πεις οτι δε θελω αλλο νινι..........σαν τρελλη θελω!!!!!!!!
fusika k theleis k allo nini vre koukla mou logiko einai...exeis 2..fantasou k ena 3o...me to kalo tin deftera na pas gia tin xoriaki k euxomai na exeis ta potelesmata pou theleis..alla o theos einai megalo koukla mou..lene oti mas stelnei ayto pou mporoume na anteksoume k to pistevo...na sou pane ola kala k na mhn ksexaseis na mas peis telika ta neaaaa....tha perimenooo Very Happy Very Happy Very Happy

????????

Επισκέπτης
εννοειται θα σας πω!

dina kardoyla

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοπελα μου θελω να σου ευχηθω να πανε ολα καλα με την υγεια σου πανω απ ολα κ μετα ελπιζω το μωρακι να το ξανασκεφτει κ να μην κανει εμφανιση αφου ειναι για καλο της μανουλας σε φιλω να χαιρεσαι τα παιδακια σου

????????

Επισκέπτης
να εισαι καλα κοπελα μου!

????????

Επισκέπτης
κοριτσια ερχισε να αχνοφαινεται κατι ροζ

επιτελους κατεβαινει ο ολυμπιακος!!!!!!

αν και παοκτσου χιχιχιχι

ευτυχως παναγιτσα μου!!!!!!!!!

eirinaki

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ela ela doseeeeeeeeee afro afro afro afro

????????

Επισκέπτης

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ευχαριστο...κοιτα να δεις που ενω συνηθως σε αυτο το φορουμ χαιρομαστε οταν ΔΕΝ ερχεται...τωρα εχουμε γλεντια που κατεβαινει...
ο,τι καλυτερο ευχομαι!

????????

Επισκέπτης
ειναι οι συνθηκες τετοιες

να εισαι καλα!

kaatrin

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βεβαια!!!σε αυτην την περιπτωση πανω απο ολα η δικια σου υγεια μετρα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog