Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» ΤΡΙΔΥΜΑ!!!
από magicmouse Σήμερα στις 6:14 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από anabela Σήμερα στις 6:08 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από poppaki Σήμερα στις 6:01 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από vivaki Σήμερα στις 4:44 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από Catty Σήμερα στις 1:48 pm

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από iouliana Σήμερα στις 12:50 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Σήμερα στις 12:11 pm

» πράσινος άργιλος
από acer Χθες στις 8:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από Sadi Χθες στις 1:05 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από Mar1987 Πεμ Apr 17, 2014 8:04 pm

» ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
από μιτατα Πεμ Apr 17, 2014 6:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από fatsoulini Πεμ Apr 17, 2014 5:46 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Πεμ Apr 17, 2014 11:18 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Τετ Apr 16, 2014 11:05 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Τετ Apr 16, 2014 3:20 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Τετ Apr 16, 2014 2:35 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Τετ Apr 16, 2014 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Τετ Apr 16, 2014 12:11 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Τετ Apr 16, 2014 11:01 am

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Τετ Apr 16, 2014 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

Παρόντες χρήστες
374 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 368 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

christin.4, iouliana, Mariza_30, natali-maria, poppaki, vivaki

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 35 ... 55  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 55]

evita83

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athina235 έγραψε:
evita83 έγραψε:γιατι...κρατησεις για το παιδι εχει μονο ο ενας γονεας και μονο αυτος που ασφαλιζει τα παιδια.εσυ θα παρεις μονο επιδομα γαμου και ενα ελαχιστο ποσον στο εξομαλινσης!αρα τζαμπα στεναχωρηθηκες αυτος ειναιολος ο μισθος σου!

αυτο μου φαινεται και εμενα λογικο να γινει αλλα ο αντρα μου, μου ειπε οτι το επιδομα το παιρνει ο ενας αλλα γινονται και απο τους 2 κρατησεις.τι να πω?ισως τον πληροφορησαν λαθος.

πρωτη φορα το ακουω αυτο το πραγμα μαλλον κατι δε του ειπανε σωστα....εχω συναδελφο που καταλαθος τους κρατουσαν και στους δυο και τα πηρε ολα πισω αναδρομικα

evita83

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ακομα δεν ειδαμε τιποτα!

Frampalou2010

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια κι εγω δημοσιος υπαλληλος ειμαι οχι στον στρατο ομως και περνω κι εγω χρηματα για την μικρη αν κι εγω περνω λιγοτερα απο οτι ο συζυξ μου.Περνω 18 ευρω το μηνα για την μικρη και 35 ευρω επιδομα γαμου.
Κιι ο συζυξ μου περνει και επιδομα γαμου και τεκνου.
Τωρα αν και οι δυο ειστε στρατιωτικοι δεν το ξερω για ψαχτε λιγο τους νομους εδω στο ιντερνετ καπου

athina235

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="euapap"]
athina235 έγραψε:

Αθηνά δικαιούσουν και εσύ; ή μόνο ο σύζυγος;;

και οι 2 ειμαστε στρατιωτικοι και δηλωνουμε Αθηνα να παμε.και οι 2 δικαιουμασταν .
Ασχετο με το θεμα αλλα σημερα ανακαλυψα το blog σου τυχαια!δεν ειχα παρατηρησει ποτε την υπογραφη σου .
Ειναι πολυ καλο!Respect
και τα παιδακια σου υπεροχα!

euapap

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ πάααρα πολύ να'σαι καλά!!
Ευχομαι να έρθετε Αθήνα αφού το θέλετε!! και για τον άντρα μου το ίδιο ευχομαι Smile

http://www.annoulasmom.blogspot.com

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
evita83 έγραψε:Εδω στην Ροδο παντως ανεξαιρετως κανενας δν δικαιουται κατασταση επιβιβασης.

εισαι σιγουρη?μηπως εχουν δηλωσει ροδο?γιατι αν σε πανε παρα τη θεληση σου τοτε δικαιουσαι.

ποπακι εσυ εισαι απο ροδο αρα ο αντρας σου εχει "συμφεροντα" στη ροδο και γι'αυτο δε δικαιουται!οπως τα λεει η εβιτα ειναι κανονικα!
που εισαι κοριτσι εσυ?που χαθηκες???
Mπα οχι ευακι μου δν ημαστε μονο εμεις,κανουμε παρεα με συναδελφους κτλ που δν εχουν οπως λες συμφεροντα και εχουνε δηλωσει αλλου προτιμηση και παλι δν παιρνουνε,κ αυτο σε εμας ηδη κοντευει χρονος που εφαρμοζεται.Τωρα τι γινεται δν ξερω,παντως ολοι φιλοι μας δν παιρνουνε καταστασεις και το ξερω σιγουρα.

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evita83 έγραψε:
athina235 έγραψε: affraid [You must be registered and logged in to see this image.]
Γιατι και αλλη μειωση?Πανω σε τι?Πλακα μας κανουνε?Δεν φτανει ειμαστε οι πιο κακοπληρωμενοι του Δημοσιου θα μας κπψουν και αλλα αντι να μας δωσουν?
Να μας πληρωνουν τα ενοικια τοτε!(φυσικα αυτο ετσι το ειπα,απκλειεται να γινει ποτε Laughing )

χαχαχα το αλλο με τον τοτο το ξερεις?μην τα λες και τους δινεις ιδεες!στο τελος θα μας πουν οτι μας στελνουν και τζαμπα διακοπες στο εξωτικο σουφλι(πχ που ειμαι εγω)και θα ζητησουν και λεφτα!!!!
Κοριτσια και οντως εγινε μειωση,εμας ειχε 70ευρω λιγοτερα.Μου το ειπε χτες και φρικαρα!Εχουμε καταντησει να ημαστε κλεισμμενοι σπιτι γτ δν εχουμε τπτ,ελεος.
Σιγα μην πληρωσουνε ενοικια,εγω ειπα,επρεπε να εχουνε καποιες πολυκατοικιες και να πληρωνουνε ενα μερος αυτοι κ το υπολοιπο οι στρατ.Ελεος πια.(εμεις δν εχουμε ενοικιο αλλα εχουμε αμαξι,κ δινουμε γερη δοση.)

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω να πω καμια μειωση και στους 2.ολα κανονικα εγιναν.ψαξτε το λιγακι,τον προηγουμενο μηνα εμενα ειχε κρατηση γιατι πηρε διπλο επιδομα καταλαθος 1 μηνα και του το πηραν πισω.μηπως εγινε κατι τετοιο και σε σας???δειτε τα φυλλα μισθοδοσιας σας πριν πανικοβληθειτε! Wink

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να πω ρε ευακι,θα το δουμε,η αληθεια ειναι οτι εγω δν ειδα τπτ κ υποψιαζομαι κατι...Αν αληθευει..Θα γινει ο χαμος.Ο χαμος ομως...

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Τι να πω ρε ευακι,θα το δουμε,η αληθεια ειναι οτι εγω δν ειδα τπτ κ υποψιαζομαι κατι...Αν αληθευει..Θα γινει ο χαμος.Ο χαμος ομως...

γι'αυτο σου λεω ψαξου!ξερεις εσυ! Mad

manoula_24xr

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΜ θα ρωτησω με τροπο κ τις αλλες κοπελες,και θα φροντισω να αναφερω το θεμα οταν θα ημαστε ολοι μαζι.Κ εκειιιι θα γινει το σωσε.

μωρουλι

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΕΣΤΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΜΕ ΟΛΛΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΔΑ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΛΥΒΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ,ΜΑΣ ΚΟΒΟΥΝ ΚΑΙΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ....ΜΩΡΕ ΒΟΥΡΔΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙ......... [You must be registered and logged in to see this image.]

nopi30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια κι εμεις 50 ευρω κατω αυτο το μηνα! Τι θα γινει;;;;;
Που θα παει αυτη η κατασταση;;;;
Σκεφτομαστε να μετακομισουμε σε πιο μικρο σπιτι για πληρωνουμε μικροτερο ενοικιο. Ειμαι στο Κιλκις πληρωνω 280 ευρω χωρις κοινοχρηστα σε σπιτι 120τ.μ. και στη Σαμο πληρωνα 315 σε σπιτι 75τ.μ. Δηλαδη αν ημασταν σε μερος που τα ενοικια ειναι πανακριβα τι θα καναμε;;;;;;;;;
Κανεις δεν μας ενημερωνει για τιποτα οτι θελουν μας πληρωνουν...

evita83

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και σε μας απο 6 ευρω κατω και σε αλλους 25 κατω ευακι δενομιζω παντου κοψανε!ειστε απο παραγωγικη σχολη και τα πηρατε ολα!εμας θα μας μαδησουν!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το μεγάλο πρόβλημα θα είναι τώρα που θα κόψουν όλα τα δώρα & το επίδομα αδείας...

fouskitsa

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Το μεγάλο πρόβλημα θα είναι τώρα που θα κόψουν όλα τα δώρα & το επίδομα αδείας...
αυτο που το ξερεις???στο δικο μας στρατοπεδο δεν εχει ερθει καμμια τετοια ενημερωση!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το δίαβασα εδώ http://www.madata.gr/epikairotita/economy/93132.html και το άκουσα & το πρωί στην τηλεόραση..:-/

Frampalou2010

Αχχχ ναι κι εγω το διαβασα ... Sad Sad
Απο το κακο στο χειροτερο τα πανε... αλλα κι εμεις σαν λαος ειμαστε βιτσιοζοι μας αρεσει να μας τα κανουν αυτα δεν ξεσηκωνομαστε Sad Sad Sad

Οπως πηρε και το αυτακι μου οτι και ο στρατος παει να συνδικαλιστει Very Happy Very Happy
να το δω κι αυτο συνδικαλιστες στον στρατο και τι στο κοσμο αμα κατεβουν κι αυτοι στους δρομους .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evita83 έγραψε:και σε μας απο 6 ευρω κατω και σε αλλους 25 κατω ευακι δενομιζω παντου κοψανε!ειστε απο παραγωγικη σχολη και τα πηρατε ολα!εμας θα μας μαδησουν!!!!

κοιτα οτι κοψαν σε ολους κοψαν και σε εμας,ισως να κοψαν κανενα 10αρι και δε το καταλαβα,εξαλλου και οι κρατησεις παιζουν ορισμενες φορες και στο 10 πανω 10 κατω δεν πολυψαχνομαι αν δε δω το φυλλο μισθοδοσιας.παντως για αυξηση κρατησεων υπερ μτσ εχουμε ενημερωθει ενυπογραφα ολοι.ισως ειναι η αυξηση αυτη και η αναδρομικη κρατηση.μολις παρω φυλλο μισθοδοσιας θα σας πω..

ΑΓΑΠΗ@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Το δίαβασα εδώ http://www.madata.gr/epikairotita/economy/93132.html και το άκουσα & το πρωί στην τηλεόραση..:-/

ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ?????
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛΑ ΑΥΤΑ... ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ, ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ Shocked Shocked ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 55]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 35 ... 55  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog