Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Σήμερα στις 4:14 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από vasoula1 Σήμερα στις 3:54 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από peristeraki Σήμερα στις 3:47 pm

» ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ
από HappyMama Σήμερα στις 3:07 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από Lollipop83 Σήμερα στις 1:42 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:04 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από xrisili Σήμερα στις 12:39 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από Ricola Σήμερα στις 12:38 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Σήμερα στις 12:13 pm

» Τι ακούν τ'αυτιά μου!!
από Jannete Σήμερα στις 12:08 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από HappyMama Σήμερα στις 10:19 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Σήμερα στις 10:02 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Σήμερα στις 2:00 am

» τι νυφικο οεο?
από dimitra al Σήμερα στις 1:55 am

» Αγγλικά στον παιδικό
από Areti2 Σήμερα στις 1:54 am

» Πώς επιλέγουμε φροντιστήριο αγγλικών για τα παιδιά μας;
από dimitra al Σήμερα στις 1:50 am

» Αναλαμβανω σιδερο και καθαρισμα
από pusi Σήμερα στις 12:43 am

» τεστ ωορρηξιας θετικο..ποτε ερχομαι σε επαφη??τη συμβουλη σας..
από perperouna Χθες στις 8:00 pm

» καλημερα μηπως ειμαιιιιι?
από κουνελάκι Χθες στις 11:29 am

» ΤΡΕΜΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
από HappyMama Χθες στις 11:22 am

» ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ
από victoria Κυρ Sep 14, 2014 9:13 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Κυρ Sep 14, 2014 4:01 pm

» κοριτσια βοηθεια
από μαρακι27 Σαβ Sep 13, 2014 11:08 am

» Αυχενικη διαφανεια και Doppler τριγλωχινας αβέβαιο.εχει τύχει σε καμία;;
από Vassiliki_ Σαβ Sep 13, 2014 8:39 am

» ΠΕΝΤΙΚΟΥΡ- ΜΑΝΙΚΟΥΡ -ΗΜΙΜΟΝΙΜΟ
από pusi Παρ Sep 12, 2014 10:43 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από nanou Παρ Sep 12, 2014 10:04 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από ifigenia84 Παρ Sep 12, 2014 2:38 pm

» ΦΥΛΑΞΗ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ,ΜΕΛΕΤΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
από gnbz Παρ Sep 12, 2014 11:28 am

» εξωσωματικη βοηθεια.....
από eirini.pav Παρ Sep 12, 2014 10:23 am

» ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
από ΑΓΓΕΙΚΗ Παρ Sep 12, 2014 12:38 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:41 pm

» Kάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ!!!
από RousTwins Πεμ Sep 11, 2014 10:38 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Sep 11, 2014 6:17 pm

» BOΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΣΟΣ!
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:52 pm

» ΕΕΤΑΑ-Ομαδική Επιστολή Διαμαρτυρίας
από HappyMama Πεμ Sep 11, 2014 2:44 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!
από xrisili Πεμ Sep 11, 2014 12:47 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Πεμ Sep 11, 2014 12:36 pm

» Προσκλητήρια Βάπτισης - Βιβλία ευχών {handmadebygeo}
από hmbg Πεμ Sep 11, 2014 9:50 am

» AΓια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω
από margdimitra Τετ Sep 10, 2014 8:31 pm

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από ede37 Τετ Sep 10, 2014 6:22 pm

Παρόντες χρήστες
801 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 15 μέλη, 1 μη ορατός και 785 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

anna4, Chris_E, Despoinaki123, Dori, iouliana, Jannete, nely, peristeraki, Petrini, primadona, roodie, vasoula1, vivaki, αγγελακι στον ουρανο, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 31 ... 55  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 55]

nopi30

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrysa7 έγραψε:
nopi30 έγραψε:
joannakip έγραψε:Γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω γυναικα στρατιωτικου.Ημαστε απο Κατερινη και τωρα μενουμε Κιλκις καλως σας βρηκα

joannakip ειμαι κι εγω γυναικα στρατιωτικου και μενουμε στο Κιλκις. Μονο που η δικια μας η μεταθεση ειναι για Θεσσαλονικη, απλα το στρατοπεδο ειναι πιο κοντα στο Κιλκις και μενουμε εδω απο οπου ημαστε.
oraio to kilkis ekei itan o antras moy otan gnoristikame!!kai konta sth larisa pano polla poly tha ithela i epomeni metathesi na einai ekei pali!!!exo oraies anamhnseis!!!aaa kai exei kai fthna enoikia!!! Very Happy

Χρυσα μου γινεται χαμος με τα ξενοικιαστα σπιτια εδω. Σκεψου οτι νοικιαζω σπιτι 120 τ.μ. μονο με 280 ευρω και στη Σαμο σε σπιτι 80τ.μ.εδινα φιλικη τιμη 315. Και δεν εχω κοινοχρηστα και εχω δικο μου καυστηρα και κανω μονη μου κουμαντο με το πετρελαιο! Εδω δεν αξιζει να αγορασεις σπιτι, γιατι ειναι πιο φθηνα να νοικιαζεις! Γιατι και να αγορασεις μετα δεν βρισκεις ευκολα να το νοικιασεις για να πληρωνεις τις δοσεις. Αυτο ειναι αλλο πονεμενο θεμα το σπιτι...

ΑΓΑΠΗ@

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nopi30 έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
nopi30 έγραψε:
joannakip έγραψε:Γεια σας κοριτσια ειμαι και εγω γυναικα στρατιωτικου.Ημαστε απο Κατερινη και τωρα μενουμε Κιλκις καλως σας βρηκα

joannakip ειμαι κι εγω γυναικα στρατιωτικου και μενουμε στο Κιλκις. Μονο που η δικια μας η μεταθεση ειναι για Θεσσαλονικη, απλα το στρατοπεδο ειναι πιο κοντα στο Κιλκις και μενουμε εδω απο οπου ημαστε.
oraio to kilkis ekei itan o antras moy otan gnoristikame!!kai konta sth larisa pano polla poly tha ithela i epomeni metathesi na einai ekei pali!!!exo oraies anamhnseis!!!aaa kai exei kai fthna enoikia!!! Very Happy

Χρυσα μου γινεται χαμος με τα ξενοικιαστα σπιτια εδω. Σκεψου οτι νοικιαζω σπιτι 120 τ.μ. μονο με 280 ευρω και στη Σαμο σε σπιτι 80τ.μ.εδινα φιλικη τιμη 315. Και δεν εχω κοινοχρηστα και εχω δικο μου καυστηρα και κανω μονη μου κουμαντο με το πετρελαιο! Εδω δεν αξιζει να αγορασεις σπιτι, γιατι ειναι πιο φθηνα να νοικιαζεις! Γιατι και να αγορασεις μετα δεν βρισκεις ευκολα να το νοικιασεις για να πληρωνεις τις δοσεις. Αυτο ειναι αλλο πονεμενο θεμα το σπιτι...
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΔΥΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΑΜΕ 350 ΕΥΡΩ!!!! ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΧΛΑ... ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ. ΜΕΤΑ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ 280 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΧΤΥΣΜΕΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΑ Σ.Ο.Α. ΜΕΣΑ... ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΑΛΛΑ 60 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
ΠΟΛΥ ΚΛΕΦΤΕΣ... ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
ΠΟΛΥ ΚΛΕΦΤΕΣ... ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!

γιατι το λες αυτο και με στεναχωρεις?!
στον εβρο που ημασταν διναμε 300 για ενα σπιτι θεοπαλιο και το χειροτερο ηταν οτι η μανα του ιδιοκτητη εμενε διπλα πορτα,επαιρνε ρευμα απο εμας και πετρελαιο το ιδιο!και πληρωναμε για να ζεσταινεται και η μπαμπω που ολη μερα ηταν με τη μουρη κολλημενη στο παραθυρο να κοιταει τι κανουμε.....μετα μπηκαμε στα σοα και βρηκαμε τη χαρα μας,ειχαμε παρεα νεους ανθρωπους με την ιδια δουλεια τα ιδια προβληματα με εμας και περασαμε πολυ ομορφα! Laughing

ioanna28

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΜΕ 500 ΕΥΡΩ ΕΝΟΙΚΙΟ!!! ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ. ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ... ΟΥΤΕ ΙΧΝΟΣ ΥΓΡΑΣΙΑΣ!!! ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΔΙΝΩ 500 ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΑ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΧΛΑ!!! ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΕΥΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΜΠΑΜΠΟ ΝΑ ΚΑΡΦΩΝΕΤΑΙ!!!! Laughing Laughing Laughing
ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΣΟΑ ΠΑΡΕΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΦΥΓΑΝΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!! ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΑΧΟΥΛΙΑ!!!

500 ΕΥΡΩ ΣΠΙΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΗ ΜΥΡΙΝΑ...ΤΗΣ ΛΗΜΝΟΥ!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΔΕ ΛΕΩ... ΑΛΛΑ 500 ΕΥΡΩ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΛΟΓΟ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΑ.
ΤΩΡΑ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΛΑ!!!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΜΠΑΜΠΟ ΝΑ ΚΑΡΦΩΝΕΤΑΙ!!!! Laughing Laughing Laughing
ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΣΟΑ ΠΑΡΕΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΦΥΓΑΝΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!! ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΑΧΟΥΛΙΑ!!!

500 ΕΥΡΩ ΣΠΙΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΗ ΜΥΡΙΝΑ...ΤΗΣ ΛΗΜΝΟΥ!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΔΕ ΛΕΩ... ΑΛΛΑ 500 ΕΥΡΩ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΛΟΓΟ ΠΑΙΔΙΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΑ.
ΤΩΡΑ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΛΑ!!!

καλα ασε με τη δοση του στεγαστικου!!!ειναι που ειμαστε δημοσιοι υπαλληλοι και καλοπληρωμενοι κιολας και μας τα κοβουν ολα...να δω πως θα ξεχρεωσουμε τα στεγαστικα μας.....

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna28 έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΜΕ 500 ΕΥΡΩ ΕΝΟΙΚΙΟ!!! ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ. ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ... ΟΥΤΕ ΙΧΝΟΣ ΥΓΡΑΣΙΑΣ!!! ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΔΙΝΩ 500 ΚΑΙ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΑ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΧΛΑ!!! ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

μια χαρά τιμή είναι...εμείς πριν 4 χρόνια στη χιο διναμε 550 ..για 85 τετραγωνικα..χωρις γκαραζ και αποθηκη,,, ευτυχως που μπηκαμε στα σοα μετα...ηταν πολυ ωραια και καινουρια..

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emeis edo xio!!noikiazoyme 50tm me dyo krebatokamares koyzina saloni kai aytonomi thermansialla mpikame proti fantastite evgaza apo ta ntoylapia tis koyzinas thn diafania!!350 eyro!!!xoris koinoxrista!!alla an mas kopsoyne ki alla vlepo na to apoxorizomaste!!!

nena1988

μεγαλο θεμα αυτο με το σπιτι,εμεις αλεξανδρουπολη νοικιαζουμε 300 ευρω 7ετιας σπιτι 75 τμ αλλα ειμαστε στη διαδικασια που ψαχνουμε καινουργιο γιατι αυτο μας εβγαλε πολλα προβληματα και συνεχεια ριχνουμε λεφτα μεσα,αλλα ειναι τετοια και η εποχη που δυσκολα θα βρουμε! Embarassed

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysa7 έγραψε:emeis edo xio!!noikiazoyme 50tm me dyo krebatokamares koyzina saloni kai aytonomi thermansialla mpikame proti fantastite evgaza apo ta ntoylapia tis koyzinas thn diafania!!350 eyro!!!xoris koinoxrista!!alla an mas kopsoyne ki alla vlepo na to apoxorizomaste!!!
\

α..στη χιο απο υγρασία πως πάτε?...εμας ηταν καινουριο το σπιτι... σε 2-3 μηνες γεμησε υγρασια..ιο ντουλαπες μεσα καταμαυρες..τα ρουχα ολα μυρισανε....΄ασε τα ρουχα...για να στεγνωσουν επρεπε να τα εχεις απλωμενα ΄΄μερες''!!μ.ονο με το σταγνωτηριο τα εβγαλα περα...
ξαναλεω ευτυχως που πηγαμε στα σοα τα καινουρια της χιου..ειναι τελεια!!

xrysa7

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bou-boukitsa έγραψε:
xrysa7 έγραψε:emeis edo xio!!noikiazoyme 50tm me dyo krebatokamares koyzina saloni kai aytonomi thermansialla mpikame proti fantastite evgaza apo ta ntoylapia tis koyzinas thn diafania!!350 eyro!!!xoris koinoxrista!!alla an mas kopsoyne ki alla vlepo na to apoxorizomaste!!!
\

α..στη χιο απο υγρασία πως πάτε?...εμας ηταν καινουριο το σπιτι... σε 2-3 μηνες γεμησε υγρασια..ιο ντουλαπες μεσα καταμαυρες..τα ρουχα ολα μυρισανε....΄ασε τα ρουχα...για να στεγνωσουν επρεπε να τα εχεις απλωμενα ΄΄μερες''!!μ.ονο με το σταγνωτηριο τα εβγαλα περα...
eytyxos ygrasia ekso apo to spiti mono to mpanio ksekinise kai pianei ligi moyxla!!!enoite oti mono treis mines thn palepsa xoris stenotirio!!alla me ta soa exo theme me ton antra moy den thelei!!!ti leei tha feygo apo to ena syrmatoplegma kai maino sto allo!!!kale mia xara einai ta eida ap ekso!!!kompleks ti na peis???

ΑΓΑΠΗ@

bou-boukitsa έγραψε:...ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΖΙΚΟ!!

ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΛΠ..

ΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΜΙΛΟΥΠΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ Ε? ΚΑΙ Η ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΤΕΛΕΙΑ...

ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!
ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΑΣΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...
ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

ΑΓΑΠΗ@

xrysa7 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
\

eytyxos ygrasia ekso apo to spiti mono to mpanio ksekinise kai pianei ligi moyxla!!!enoite oti mono treis mines thn palepsa xoris stenotirio!!alla me ta soa exo theme me ton antra moy den thelei!!!ti leei tha feygo apo to ena syrmatoplegma kai maino sto allo!!!kale mia xara einai ta eida ap ekso!!!kompleks ti na peis???

ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΕ!!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΟΥΧΛΙΑΣΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ..
ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Wink

mpempa

ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
xrysa7 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
\

ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΕ!!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΟΥΧΛΙΑΣΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ..
ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Wink
sumfwnw apolutws!emeis menoume se enoikio sto litoxwro.380 dinoume,exoume vevaia veranta aerodromio,tzaki k mphkame prwtoi sto spiti.eixame dei ta spitia sta soa alla htan tragika h oikogomh einai ap to 60.tragiko!!!!!!!!!!!!!ara ennoeitai pws den mas perase kan ap to mualo na meinoume ekei mesa!

papaki mou!

καλημερα κοριτσια!Ειμαι και εγω στο κλαμπ εις το τετραγωνο!Ο αντρας μου ειναι του τεχνικου και εγω υλικου πολεμου!Το καημενο το καραβανακι μας, μας κοιταζε απορημενο Shocked Shocked Shocked οταν μας εβλεπε με τις παραλλαγες!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
papaki mou! έγραψε:καλημερα κοριτσια!Ειμαι και εγω στο κλαμπ εις το τετραγωνο!Ο αντρας μου ειναι του τεχνικου και εγω υλικου πολεμου!Το καημενο το καραβανακι μας, μας κοιταζε απορημενο Shocked Shocked Shocked οταν μας εβλεπε με τις παραλλαγες!

ασε μεγαλη πικρα τραβανε τα καημενα μας!εμενα τουλαχιστον δεν γκρινιαζει για να μην παει σχολειο οταν με βλεπει με τη στολη.
γυρισε κι απο το σχολειο σημερα που τους ειπαν για τους κακους στρατιωτικους και ειναι μεσα στα μουτρα που δεν ειναι απο τους καλους η μαμα και ο μπαμπας του... Sad

athina235

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια! Εμεις ειμαστε πεζικο ο αντρας μου και υγειονομικο εγω! Laughing

ΘεονιΜ*

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε βρε βρε..ποσες ειμαστε τελικα!
Και εμενα ο αντρας μ στον πολεμικο ναυτικο ειναι..και μαλιστα εχει βαρδια σημερα κ ειμαι μονη με την μπεμπα...αυριο θα ερθει! Crying or Very sad
Αχ μοναξια μ!

ani

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα μανούλες!Τα τεθωρακισμενα απο τα ακριτικα νησιά σας χαιρετουν!

athina235

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω μονη μου ειμαι σημερα. εχει υπηρεσια...
Τουλαχιστον ηρθε η κουνια μας αλα δεν μπορω να ασχοληθω
πολυ!Μονο ελεγξα οτι δν λειπει κατι... Θα την συναρμολογησουμε αυριο μαζι! Δηλαδη αυτος και εγω θα επιβλεπω και θα διορθωνω Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 55]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 31 ... 55  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog