Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 4:07 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από elila Σήμερα στις 3:51 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:42 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Σύλβια Σήμερα στις 3:39 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 3:32 pm

» Κακόβουλοι χρήστες!!
από μιτατα Σήμερα στις 3:16 pm

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από fanouria Σήμερα στις 2:59 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από ANGEL Σήμερα στις 2:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Σήμερα στις 2:22 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:58 pm

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:56 pm

» ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ
από efil87 Σήμερα στις 1:47 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:42 pm

» ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:18 pm

» τεστ με αχνη γραμμη
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 1:15 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 12:57 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 12:17 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 11:12 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Silver away Σήμερα στις 11:09 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από marthafy Σήμερα στις 10:43 am

» b'epipedou!
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:03 am

» Καμπυλη ζαχαρου ποτε πρεπει να την κανω
από stilvy1982 Σήμερα στις 10:00 am

» Πολλα υγρα
από stilvy1982 Σήμερα στις 9:52 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από eftixia Σήμερα στις 9:52 am

» Club Αυπνιας!
από zenaki Σήμερα στις 9:09 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 1:41 am

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΟΥ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:14 pm

» Μαμα στα 40
από Stevi_tasos Χθες στις 11:10 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:52 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από zenaki Χθες στις 10:48 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από ANGEL Χθες στις 10:39 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από margdimitra Χθες στις 8:34 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από zenaki Χθες στις 7:17 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 6:16 pm

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από zenaki Χθες στις 6:01 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από ANGEL Χθες στις 6:00 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από Stevi_tasos Χθες στις 5:57 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
από zenaki Χθες στις 5:21 pm

» ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ;
από ANGEL Χθες στις 5:08 pm

Παρόντες χρήστες
741 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 21 μέλη, 1 μη ορατός και 719 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alex-paula, Anastasie, angel4, daskala23, den antexo allo, elila, HappyMama, joujoukaki, kikimam, love4, maria1979, maro28, NOPITSA, pennytol, perperouna, tozouzounakimou, vasoula1, xrysaki!, zenaki, γεωργια καρ., μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

21 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 12:57 am

Olivia

Admin
Admin
Veroniki έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια!!!!Δεν παρεξηγω καμια σας.Ηθελα να ακουσω γνωμες για να αποφασισω.Γι'αυτο εξαλλου το ανοιξα το θεμα.Θα το ξεκινησω και θα σας πω.

Κορίτσι μου, είναι υπέροχη η ιδέα σου!!

Ο μπαμπάς του άντρα μου ήταν ένας από τους μεγαλύτερους Έλληνες σκιτσογράφους: ο Αρχέλαος.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Πριν κανένα μήνα, ήμασταν στο πατρικό του Μάνου και χαζεύαμε το γραφείο του Aρχέλαου που έχει μείνει έτσι όπως ήταν την τελευταία μέρα που πέρασε εκεί: τα μολύβια στο γραφείο, τα σκίτσα στους τοίχους, οι γόμες στο συρτάρι.

Βρήκαμε σε μια γωνιά ένα πάκο σκίτσα και τα χαζεύαμε όταν πετύχαμε ένα αυτοσχέδιο προσκλητήριο που είχε φτιάξει κάποτε. Μια κάρτα που είχε σχεδιασμένο ένα κοριτσάκι μέσα σε κολυμπήθρα.

Εννοείται ότι ΑΥΤΟ θα είναι το προσκλητήριο για τα βαφτίσια της κόρης μας και σκασίλα μου αν δεν είναι glamourous ή μοντέρνο ή κοστίζει ακριβά. Very Happy

Η ζωή με το μωρό μου: www.eimaimama.gr
http://www.eimaimama.gr

22 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 1:05 am

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το βρισκω πολλη καλη ιδεα!συμμετεχει και ο μικρος στην διαδικασια και αυτο το κανει ακομα πιο ιδιαιτερο!

ελα βρε Ολιβ,ειναι πολυ γνωστος σκιτσογραφος!τυχερη,θα χετε μια προσκληση φτιαγμενη απο τον παππου της Αθηνας!

23 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 1:10 am

Olivia

Admin
Admin
litsakos έγραψε:

ελα βρε Ολιβ,ειναι πολυ γνωστος σκιτσογραφος!τυχερη,θα χετε μια προσκληση φτιαγμενη απο τον παππου της Αθηνας!

Ναι... Το βρίσκω απίστευτα συγκινητικό... Μπορεί να είναι ιδέα μου, αλλά η Αθηνά λατρεύει να χαζεύει κάποια σκίτσα του που έχουμε κρεμασμένα στο σαλόνι, αλλά και μια φωτογραφία του με τον Μάνο...

Θα ήθελα πολύ να ζούσε και να τον γνώριζε!

Η ζωή με το μωρό μου: www.eimaimama.gr
http://www.eimaimama.gr

24 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 1:17 am

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
litsakos έγραψε:

Ναι... Το βρίσκω απίστευτα συγκινητικό... Μπορεί να είναι ιδέα μου, αλλά η Αθηνά λατρεύει να χαζεύει κάποια σκίτσα του που έχουμε κρεμασμένα στο σαλόνι, αλλά και μια φωτογραφία του με τον Μάνο...

Θα ήθελα πολύ να ζούσε και να τον γνώριζε!

ρτσι οπως θα το κανετε τον εντασσετε στη "στιγμη" της Αθηνας..
σε λιγα χρονια θα της τα δειχνετε και θα ναι διπλα συγκινητικο για ολους σας,ασε που θα καμαρωνει η μικρη Smile

25 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 2:55 am

Birth Story

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βερονίκη μου,και γω αυτο εκανα,εβαλα τη μεγαλη μου κορη να ζωγραφισει για το προσκλητηριο της αδερφης της!!!Το μονο που δε με ενοιαζε ηταν αν στραβωσει καποιος!Αντιθετως ολοι ξετρελαθηκαν γιατι ηταν πρωτοτυπο!Αν θες μια συμβουλη...κοψε ενα χαρτι στο μεγεθος που θα ειναι η προσκληση για να ζωγραφισει ο γιος σου,γιατι αν τους δωσεις μεγαλο χαρτι ζωγραφισουν εδω και κει..χαχα!Γραψε και το κειμενο και μετα σκαναρε το!Μπορεις να παρεις ριζοχαρτα και να τυπωσεις τη ζωγραφια με το κειμενο!Με 5 ευρω εχεις βγαλει καμια 50αρια προσκλητηρια!!!Μπορεις να το κολλησεις το ριζοχαρτο σε ενα ροζ χαρτονι ή να το τυλιξεις και να το δεσεις με μια ομορφη κορδελιτσα!!!αυτο ειναι το προσκλητηριοπου εφτιαξ α εγω...http://www.facebook.com/birth.story#!/photo.php?pid=179034&id=100000659416662
http://www.facebook.com/birth.story#!/photo.php?pid=179073&id=100000659416662&fbid=121167641248549...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!

http://www.facebook.com/home.php?sk=h#!/birth.story

26 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 9:36 am

bagi

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Veroniki έγραψε:Μου'ρθε ιδεα κοριτσια και θελω τα φωτα σας.Σκεφτικα να γραψω στο χερι σε ενα ροζ χαρτονι το κειμενο και να μου το ζωγραφισει ο μικρος μου γιος μελισσουλες και καραμελοδεντρα.Κανει πολυ ομορφες ζωγραφιες το καμαρι μου!!!Τι λετε εσεις?Μηπως φανει "φτηνιαρικο" και με σχολιαζουν? Embarassed

κοριτσακι μου να σου πω κατι? αυτο που σκεφτηκες ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!! ασε που το γεγονος οτι θα σε βοηθησει ο γιος σου ειναι πολυ σημαντικο γιατι πρωτον θα χαρει με την ολη διαδικασια και δευτερον θα τον φερει πολυ κοντα με το μωρακι σας αφου θα νιωθει οτι συμμετεχει και κανει κατι γι'αυτο(το μωρο εννοω)!!!
τωρα οσοι σε αγαπανε οχι απλα θα τους αρεσει αλλα θα το βρουν, εκτος των αλλων, και πολυ συγκινητικο!!!! και για να μην σκας οσοι θα σχολιασουν να εισαι σιγουρη οτι το πρωτο πραγμα που θα δουν στην προσκληση θα ειναι εαν τους εχεις καλεσει στη δεξιωση!!!!!ε τετοιους ανθρωπους δεν νομιζω να τους αγγιξει η προσπαθεια σας οποτε δεν αξιζει καν να αγχωνεσαι για τετοια ατομα(εαν υπαρχουν τετοιοι καλεσμενοι που ελπιζω και ευχομαι να ειναι ολοι αγαπημενοι σας).

27 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Σαβ Jul 10, 2010 10:17 am

adda

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειναι απλα καταπληκτικη ιδεα, σιγουρα θ'αρεσει σε ολους και θα χαρει και ο μικρος πολυ.

28 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 12:09 am

Veroniki

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Olivia έγραψε:
Veroniki έγραψε:Ευχαριστω κοριτσια!!!!Δεν παρεξηγω καμια σας.Ηθελα να ακουσω γνωμες για να αποφασισω.Γι'αυτο εξαλλου το ανοιξα το θεμα.Θα το ξεκινησω και θα σας πω.

Ο μπαμπάς του άντρα μου ήταν ένας από τους μεγαλύτερους Έλληνες σκιτσογράφους: ο Αρχέλαος.

Πριν κανένα μήνα, ήμασταν στο πατρικό του Μάνου και χαζεύαμε το γραφείο του Aρχέλαου που έχει μείνει έτσι όπως ήταν την τελευταία μέρα που πέρασε εκεί: τα μολύβια στο γραφείο, τα σκίτσα στους τοίχους, οι γόμες στο συρτάρι.

Βρήκαμε σε μια γωνιά ένα πάκο σκίτσα και τα χαζεύαμε όταν πετύχαμε ένα αυτοσχέδιο προσκλητήριο που είχε φτιάξει κάποτε. Μια κάρτα που είχε σχεδιασμένο ένα κοριτσάκι μέσα σε κολυμπήθρα.

Εννοείται ότι ΑΥΤΟ θα είναι το προσκλητήριο για τα βαφτίσια της κόρης μας και σκασίλα μου αν δεν είναι glamourous ή μοντέρνο ή κοστίζει ακριβά. Very Happy

Φοβερα συγκινητικο Ολιβια!!!!!Μπραβο στον παππου της Αθηνουλας που αφησε τετοια περιουσια!!!!!!Φανταζεσαι με ποση περηφανεια θα το λεει αυριο μεθαυριο στους φιλους της οτι το προσκλητηριο της ηταν φτιαγμενο απο τον παππου της που δεν προλλαβε να τον γνωρισει???!!!!

29 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 12:11 am

Veroniki

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Birth Story έγραψε:Βερονίκη μου,και γω αυτο εκανα,εβαλα τη μεγαλη μου κορη να ζωγραφισει για το προσκλητηριο της αδερφης της!!!Το μονο που δε με ενοιαζε ηταν αν στραβωσει καποιος!Αντιθετως ολοι ξετρελαθηκαν γιατι ηταν πρωτοτυπο!Αν θες μια συμβουλη...κοψε ενα χαρτι στο μεγεθος που θα ειναι η προσκληση για να ζωγραφισει ο γιος σου,γιατι αν τους δωσεις μεγαλο χαρτι ζωγραφισουν εδω και κει..χαχα!Γραψε και το κειμενο και μετα σκαναρε το!Μπορεις να παρεις ριζοχαρτα και να τυπωσεις τη ζωγραφια με το κειμενο!Με 5 ευρω εχεις βγαλει καμια 50αρια προσκλητηρια!!!Μπορεις να το κολλησεις το ριζοχαρτο σε ενα ροζ χαρτονι ή να το τυλιξεις και να το δεσεις με μια ομορφη κορδελιτσα!!!αυτο ειναι το προσκλητηριοπου εφτιαξ α εγω...http://www.facebook.com/birth.story#!/photo.php?pid=179034&id=100000659416662
http://www.facebook.com/birth.story#!/photo.php?pid=179073&id=100000659416662&fbid=121167641248549...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!

Σ'ευχαριστω!!!Αυτο ειχα δει και μου ηρθε σιγα σιγα η ιδεα!!!! cheers

Λιτσακι μου σ'ευχαριστω!!!

30 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 12:18 am

Veroniki

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Bagi και Adda σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!
Ο Βαλερινος ανυπομονει να ξεκινησουμε!!!Εχει κανει καποιες ζωγραφιες σαν προβα.Σκεφτικα να κανω αυτο που ειχε δειξει η Νικολεττα(πολυ ωραιο ηταν,αλλα μου ξεφυγε να απαντησω,συγγνωμη!).Θα βαλω σαν βαση χαρτονι γκοφρε σε φουξ χρωμα και απο πανω ροζ χαρτονι με κειμενο πανω αριστερα και να μπει η ζωγραφια στο υπολοιπο...

31 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 8:57 am

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Veroniki έγραψε:Bagi και Adda σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!
Ο Βαλερινος ανυπομονει να ξεκινησουμε!!!Εχει κανει καποιες ζωγραφιες σαν προβα.Σκεφτικα να κανω αυτο που ειχε δειξει η Νικολεττα(πολυ ωραιο ηταν,αλλα μου ξεφυγε να απαντησω,συγγνωμη!).Θα βαλω σαν βαση χαρτονι γκοφρε σε φουξ χρωμα και απο πανω ροζ χαρτονι με κειμενο πανω αριστερα και να μπει η ζωγραφια στο υπολοιπο...
Επείσης αν θέλεις να το ''εμπλουτίσεις'' μπορείς να κάνεις στο κέντρο στην κορυφή μία τρύπα με διακορευτή και να περάσεις κορδελίτσα (εγώ δεν το έκανα γιατί είχα το μανταλάκι).

32 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 2:48 pm

markellajohny

Εννοείται ότι ΑΥΤΟ θα είναι το προσκλητήριο για τα βαφτίσια της κόρης μας και σκασίλα μου αν δεν είναι glamourous ή μοντέρνο ή κοστίζει ακριβά. Very Happy[/quote]
πολυ συγκινητικο!!!απιστευτη ιδεα!!!να μας βαλεις φωτο να το δουμε!!και με το καλο το ονομα!!!

33 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 3:09 pm

PECENIA

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ολίβια, αυτό είναι το καλύτερο προσκλητήριο που θα μπορούσατε να κάνετε για την Αθηνά! Είναι συγκινητικό, υπέροχο, μοναδικό!!!

34 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Κυρ Jul 11, 2010 3:39 pm

tsourekaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σκεψου να παρει και το ταλεντο του προπαππου της...φοβερο??

35 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Δευ Jul 12, 2010 1:20 am

Dimitra_Elena

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Olivia έγραψε:

Είχα διαβάσει παλιά μια δημοσίευση σε κάποια εφημερίδα,νομίζω έλεγε για τα δυο του παιδιά,τον Ευάγγελο(Νομίζω έλεγε ότι ήταν κυβερνητικός εκπρόσωπος) και τον Μάνο...Ο δεύτερος πρέπει να είναι ο φίλτατος αντρας σου,αν είναι δημοσιογράφος!

Βερονίκη,την βρίσκω καταπληκτική ιδέα,μην νοιαστείς ποιος θα πει τί,κάποτε αυτό λεγόταν δημιουργικότητα,τώρα το λένε τσιγκουνιά.Μην δίνεις σημασία.Κάνε αυτό που σε ευχαριστεί και πληρεί την καρδούλα σου.

36 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Δευ Jul 12, 2010 4:56 pm

boobookaki

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καταπληκτική ιδέα! επίσης κάτι άλλο που μπορείς να κάνεις, αντί για φάκελλο, να πάρεις αυτές τις απλές ξύλινες κορνιζούλες απο το ΙΚΕΑ (πρέπει να έχουν 1-2ευρώ, το πακέτο με τις 3 κορνίζες), να τις βάψεις με ακρυλική μπογιά η νερομπογιά (τα max stores έχουν μεγάλα μπουκάλια με νερομπογιά) στα χρώματα της βάπτισης, και να βάλεις εκεί την πρόσκληση! έτσι δεν θα σου πούμε και τσιγγούνα και θα μείνει!

http://boobookaki.blogspot.com

37 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Τρι Sep 14, 2010 10:32 pm

eirini2

μπορειτε να μου πειτε καμια σελιδα στο ιντερνετ για να βρω εικονες για να φτιαξω το προσκλητηριο του γιου μου?

38 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Τρι Sep 14, 2010 10:40 pm

sonia1994

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δηλαδη τι εννοεις εικονες; Με την φωτογραφια του γιου σου;

http://www.pet2pet.gr/

39 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Τρι Sep 14, 2010 10:45 pm

markellajohny

ετοιμα clipart εννοεις???βαλε στο google clipart και ολο και κατι θα σου εμφανισει....εχεις κατι συγκεκριμενο στο μυαλο σου???

40 Απ: Προσκλητηριο βαφτισης. στό Τρι Sep 14, 2010 10:48 pm

eirini2

οχι φωτο του γιου μου.εικονες παιδικες για να εκτυπωσω σε ριζοχαρτο μαζι με το κειμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | Πολιτισμός | Mummys | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog