Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Φωτογράφος για βαφτιση στη Θεσσαλονίκη
από kkkk Σήμερα στις 7:37 am

» Αυχενική, υδρονέφρωση και ηχογενής εστία στην καρδιά
από Jannete Σήμερα στις 5:22 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Σήμερα στις 12:43 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από mamy land Χθες στις 9:10 am

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Χθες στις 8:48 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από souzan Χθες στις 12:26 am

» Μήπως είμαι εγώ παράλογη???
από Titino Δευ Αυγ 31, 2015 10:44 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από vasoulagal Δευ Αυγ 31, 2015 3:54 am

» Θερμοδιάγραμμα!! Απορία!!
από Marianito Σαβ Αυγ 29, 2015 8:12 am

» Έχω ελπίδες;;; Plz απαντήστε!
από Marianito Παρ Αυγ 28, 2015 5:34 am

» υπαρχει περίπτωση να κανει λοθος το τεστ;;
από eva evaki Δευ Αυγ 24, 2015 12:37 pm

» Παιδικος σταθμος-νηπιαγωγειο ιδιωτικο
από mamana Δευ Αυγ 24, 2015 11:55 am

» Σχολικά είδη
από Evagelia3 Σαβ Αυγ 22, 2015 4:47 am

» Αλλαγή email
από Evagelia3 Σαβ Αυγ 22, 2015 4:33 am

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από Ilektra28 Παρ Αυγ 21, 2015 5:46 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ Πεμ Αυγ 20, 2015 12:30 am

» Sos** δευτερη εγκυμοσυνη κ παιδικος σταθμος!!!
από barbie! Τετ Αυγ 19, 2015 3:50 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από mamamatina Τετ Αυγ 19, 2015 3:44 am

» ΜΕ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΖΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?
από Titino Δευ Αυγ 17, 2015 10:33 pm

» Εμβολιο αντιγριπικο..!!
από barbie! Κυρ Αυγ 16, 2015 8:42 pm

» Μονάδες Απασχόλησης Βρεφών για λίγες ώρες
από tsifaki Κυρ Αυγ 16, 2015 8:38 am

» Παραλίες στην Ελλάδα
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:56 am

» ΔΗΜΟΣΙΟ Ή ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ;;;
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:41 am

» Επιλογή όνόματος για τη μικρή μου
από Areti2 Κυρ Αυγ 16, 2015 1:34 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ
από ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Τρι Αυγ 11, 2015 11:43 am

» προβλημα στο σεξ
από larisaia Τρι Αυγ 11, 2015 7:10 am

» ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΡΕΦΙΚΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
από teo_v Τρι Αυγ 11, 2015 3:43 am

» ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!
από teo_v Τρι Αυγ 11, 2015 3:32 am

» πως να ρυθμισω τις ωρες των γευματων;
από larisaia Κυρ Αυγ 09, 2015 6:10 am

» ΕΣΠΑ 2015-2016
από nanou87 Πεμ Αυγ 06, 2015 6:11 am

» ΑΠΟΡΙΑ...Τα ΦΩΤΑ σας!!!
από bell Δευ Αυγ 03, 2015 6:30 am

» πρωτη φορα εξωσωματικη!!
από perperouna Σαβ Αυγ 01, 2015 10:04 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Πεμ Ιουλ 30, 2015 3:39 am

» ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΟΜΙΛΙΑΣ 22 ΜΗΝΩΝ
από mariatsak Πεμ Ιουλ 30, 2015 1:03 am

» Φτιαξε ευκολα βανιλια υποβρυχιο
από howto Τετ Ιουλ 29, 2015 7:56 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από mpempakos Δευ Ιουλ 27, 2015 10:16 pm

» Χαρίζω ρουχα
από mary 30 Δευ Ιουλ 27, 2015 4:39 am

» Βοηθήστε με..
από larisaia Δευ Ιουλ 27, 2015 3:28 am

» γυναικολογος στο ελενα ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑΣ
από μπρουσκο Παρ Ιουλ 24, 2015 7:49 am

» Θηλαστρο medela swing
από mary 30 Παρ Ιουλ 24, 2015 2:34 am

Παρόντες χρήστες
512 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 511 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

katerinakat

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Elenitsa_28

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
PW PW RE KORITSIA OSO DIABAZW SYZHTHSEIS STO FORUM, TOSO PISTEUW PWS NIWTHOYME OLES TO IDIO... K EGW PERIMENW STIS 26/9 KAI NIWTHW FOYSKWMA STHN KOILIA APO THN WORRHKSIA(10/9) EWS SHMERA (POLY FOYSKWMA OMWS)KAI ENTONO PONO STH MESH. KSYPNAW STON UPNO MOY TO BRADY APO PONO STHN KOILIA MOY, POY PONAEI SAN NA MOY ERXETAI H AKATANOMASTH... ALLA FOBAMAI NA SKEFTW THETIKA... AMAN PIA... KATHE MHNA TA IDIA... BARETHIKA NA NOMIZW PWS EIMAI KATHE MHNA KAI TELIKA NA TRWW TO AKYRO...KAI OPWS BLEPW OLES TA IDIA PERNAME.... KALO KOYRAGIO SE OLES MAS LOIPON.

KALH SAS MERA!!!

Y.G. SYGNWMH POY GRAFW GREEKLISH ALLA DEN EXEI ELLHNIKA TO PC (KSERW EINAI GELIO)

POPIKALYMN

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenitsa_28 έγραψε:PW PW RE KORITSIA OSO DIABAZW SYZHTHSEIS STO FORUM, TOSO PISTEUW PWS NIWTHOYME OLES TO IDIO... K EGW PERIMENW STIS 26/9 KAI NIWTHW FOYSKWMA STHN KOILIA APO THN WORRHKSIA(10/9) EWS SHMERA (POLY FOYSKWMA OMWS)KAI ENTONO PONO STH MESH. KSYPNAW STON UPNO MOY TO BRADY APO PONO STHN KOILIA MOY, POY PONAEI SAN NA MOY ERXETAI H AKATANOMASTH... ALLA FOBAMAI NA SKEFTW THETIKA... AMAN PIA... KATHE MHNA TA IDIA... BARETHIKA NA NOMIZW PWS EIMAI KATHE MHNA KAI TELIKA NA TRWW TO AKYRO...KAI OPWS BLEPW OLES TA IDIA PERNAME.... KALO KOYRAGIO SE OLES MAS LOIPON.

KALH SAS MERA!!!

Y.G. SYGNWMH POY GRAFW GREEKLISH ALLA DEN EXEI ELLHNIKA TO PC (KSERW EINAI GELIO)

μακάρι να γίνουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε.καλά αποτελέσματα και σε εσένα

xrisili

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenaki_32 έγραψε:ΧΡΙΣΙΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ sunny

αχ μακάρι...εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα εσένα????

Popisofia

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΙΣΙΛΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Popisofia στις Τετ Σεπ 19, 2012 7:53 am, 1 φορά

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας πάλι Smile
Ξέρετε αν ο πόνος δεξιά από τον αφαλό σημαίνει κάτι? Ειδικά όταν σκύβω... Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση, στις 23 περιμένω, αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό το πονάκι...

Popisofia

KaterinaChristou έγραψε:Γεια σας πάλι Smile
Ξέρετε αν ο πόνος δεξιά από τον αφαλό σημαίνει κάτι? Ειδικά όταν σκύβω... Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση, στις 23 περιμένω, αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό το πονάκι...
ΜΕ ΤΟ ΣΚΩΛΙΚΟΕΙΔΙΤΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ? ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΚΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ. ΦΙΛΙΑ.

Popisofia

kathy26 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ bLOG ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ( ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ)ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΘΗΣ 34-39 ΜΕΡΕΣ. ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ. Α ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΕΠΕΙΔΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΓΩ ΕΙΔΑ Κ ΛΙΓΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ!

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?

Popisofia

KaterinaChristou έγραψε:Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?
ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΕΝΤΟΝΑ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΜΕ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Μίνι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:
kathy26 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ bLOG ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ( ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ)ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΘΗΣ 34-39 ΜΕΡΕΣ. ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ. Α ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΕΠΕΙΔΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΓΩ ΕΙΔΑ Κ ΛΙΓΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ!
Στο εύχομαι!!!! Κι εγώ τα ίδια έχω αλλά είναι πολύ νωρίς για μένα! Είμαι στην 5η μέρα μετά την ωορρηξία, οπότε μάλλον είναι τυχαίο! Εύχομαι να είσαι έγκυος!!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!!!!!

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Popisofia έγραψε:
KaterinaChristou έγραψε:Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?
ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΕΝΤΟΝΑ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΜΕ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Μακάρι... Είναι περίπου 3 δάχτυλα δεξιά και 1 δάχτυλο κάτω από τον αφαλό. Το έψαξα κι εγώ και λέει για σκωληκοειδήτη, εκτός από ένα αμερικάνικο site που έλεγε ότι μεταξύ 3ης και 4ης εβδομάδας από την περίοδο και εφόσον έχει προηγηθεί ελεύθερη επαφή, μπορεί να εμφανιστεί πόνος σε αυτό το σημείο, κάτι σαν κράμπα στη μήτρα, λόγω της εμφύτευσης. Αλλά δεν το είδα να το γράφουν αλλού κι έλεγα μήπως κάποια είχε βιώσει κάτι ανάλογο...

βατραχακι!!!!

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas koritria egw hrtha se epafh thn 23h mera tou kuklou xerw den einai gonimh mera ... alla exw 4 meres kathusterhsh kati zalades pou kai pou pono sthn platu kai sthn mesh alla exw polla ugra edw kai 2 meres!!! aa kai po thermokrasia 36,8 pou to kanoniko mou einai 36,2 den xerw ti na pw.... makari na eimai tuxerh.... h h prwth prospathia pou kanoume... lete???

cookie28

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στο blog...! Πριν από ένα 6μηνο περίπου (15/5) έκανα ολική αφαίρεση θυρεοειδούς (είχα νόσο graves) και εδώ και 2 μήνες ρυθμίστηκαν οι ορμόνες μου οπότε με τον άντρα μου κάνουμε προσπάθειες για μωράκι! Αδιαθέτησα 23/11 και είχαμε επαφές 29, 1, 3, 6 και 10. Από τις 8 του μηνα έχω πόνο στη μέση και χαμηλά στην κοιλιά καθώς και υγρά τα οποία συνεχίζονται έως και σήμερα! είναι πιθανό να κρατάει η ωορηξία μου τόσο πολύ?
Υ.Γ.: Ο κύκλος μου από το χειρουργείο και μετά δεν έχει σταθεροποιηθεί και συνεχώς μικραίνει (ο τελευταίος ήταν 33 ημέρες)
Ευχαριστώ για το χρόνο σας και την υπομονή σας!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δωρεάν μπλογκ