Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Επιθυμία...
από ath Σήμερα στις 5:21 pm

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από iouliana Σήμερα στις 5:19 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:16 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:12 pm

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από HappyMama Σήμερα στις 5:02 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:01 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:00 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 4:56 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από tzeni27 Σήμερα στις 4:42 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από maro28 Σήμερα στις 4:42 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από Catty Σήμερα στις 4:39 pm

» είμαι καινούρια αλλά..
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:37 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 4:22 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 4:04 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Σήμερα στις 4:02 pm

» "ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ"ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ
από ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΜΑ Σήμερα στις 3:44 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από irenehr Σήμερα στις 3:43 pm

» ΕΔΩ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 3:39 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Σήμερα στις 3:39 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από demaki88 Σήμερα στις 3:29 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:29 pm

» καλησπερα σε ολες τις μαμαδες
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 3:26 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από jollie Σήμερα στις 3:20 pm

» Αναζήτηση gonal
από santal Σήμερα στις 3:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 3:16 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από louloupaki Σήμερα στις 3:11 pm

» ΧΑΡΙΖΩ GONAL
από santal Σήμερα στις 2:58 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από famozina Σήμερα στις 2:15 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από pucca Σήμερα στις 12:26 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 10:03 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:55 am

» συσπασεις...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:53 am

» ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ/ΠΑΡΤΥ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:50 am

» ΔΙΑΚΟΠΕΣ .....ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Ή ΠΙΣΙΝΑ ,ΣΕ ΕΞΟΧΙΚΟ Ή ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:48 am

» Καθυστέρηση
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:46 am

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:44 am

» ραντεβου στην επιτροπη εξωσωματικης θεσσαλονικη
από annouk86 Σήμερα στις 9:38 am

» ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ Ή ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
από margdimitra Σήμερα στις 9:37 am

» ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:28 am

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Σήμερα στις 9:13 am

Παρόντες χρήστες
739 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 42 μέλη, 1 μη ορατός και 696 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alexbox, Anastasie, AngelMommy, ath, BASANNA, Catty, Despoina90, Despoinaki123, dimitra88, Dori, efaki27, elife, elila, fanouria, geo82, HappyMama, i_kitty, iouliana, jelaki, jollie, kat_laz, Lillybell, madmommy, Mama40, maria maroui, maria1979, maro28, mataki, newmum, nikacat13, perperouna, Psaraki, RITAKI30, rozalinda, santal, snoopy, Stevi_tasos, tzeni27, xrysaki!, ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Elenitsa_28

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
PW PW RE KORITSIA OSO DIABAZW SYZHTHSEIS STO FORUM, TOSO PISTEUW PWS NIWTHOYME OLES TO IDIO... K EGW PERIMENW STIS 26/9 KAI NIWTHW FOYSKWMA STHN KOILIA APO THN WORRHKSIA(10/9) EWS SHMERA (POLY FOYSKWMA OMWS)KAI ENTONO PONO STH MESH. KSYPNAW STON UPNO MOY TO BRADY APO PONO STHN KOILIA MOY, POY PONAEI SAN NA MOY ERXETAI H AKATANOMASTH... ALLA FOBAMAI NA SKEFTW THETIKA... AMAN PIA... KATHE MHNA TA IDIA... BARETHIKA NA NOMIZW PWS EIMAI KATHE MHNA KAI TELIKA NA TRWW TO AKYRO...KAI OPWS BLEPW OLES TA IDIA PERNAME.... KALO KOYRAGIO SE OLES MAS LOIPON.

KALH SAS MERA!!!

Y.G. SYGNWMH POY GRAFW GREEKLISH ALLA DEN EXEI ELLHNIKA TO PC (KSERW EINAI GELIO)

POPIKALYMN

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenitsa_28 έγραψε:PW PW RE KORITSIA OSO DIABAZW SYZHTHSEIS STO FORUM, TOSO PISTEUW PWS NIWTHOYME OLES TO IDIO... K EGW PERIMENW STIS 26/9 KAI NIWTHW FOYSKWMA STHN KOILIA APO THN WORRHKSIA(10/9) EWS SHMERA (POLY FOYSKWMA OMWS)KAI ENTONO PONO STH MESH. KSYPNAW STON UPNO MOY TO BRADY APO PONO STHN KOILIA MOY, POY PONAEI SAN NA MOY ERXETAI H AKATANOMASTH... ALLA FOBAMAI NA SKEFTW THETIKA... AMAN PIA... KATHE MHNA TA IDIA... BARETHIKA NA NOMIZW PWS EIMAI KATHE MHNA KAI TELIKA NA TRWW TO AKYRO...KAI OPWS BLEPW OLES TA IDIA PERNAME.... KALO KOYRAGIO SE OLES MAS LOIPON.

KALH SAS MERA!!!

Y.G. SYGNWMH POY GRAFW GREEKLISH ALLA DEN EXEI ELLHNIKA TO PC (KSERW EINAI GELIO)

μακάρι να γίνουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε.καλά αποτελέσματα και σε εσένα

xrisili

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenaki_32 έγραψε:ΧΡΙΣΙΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ sunny

αχ μακάρι...εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα εσένα????

Popisofia

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΙΣΙΛΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Popisofia στις Τετ Sep 19, 2012 6:53 pm, 1 φορά

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας πάλι Smile
Ξέρετε αν ο πόνος δεξιά από τον αφαλό σημαίνει κάτι? Ειδικά όταν σκύβω... Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση, στις 23 περιμένω, αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό το πονάκι...

Popisofia

KaterinaChristou έγραψε:Γεια σας πάλι Smile
Ξέρετε αν ο πόνος δεξιά από τον αφαλό σημαίνει κάτι? Ειδικά όταν σκύβω... Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση, στις 23 περιμένω, αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό το πονάκι...
ΜΕ ΤΟ ΣΚΩΛΙΚΟΕΙΔΙΤΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ? ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΚΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ. ΦΙΛΙΑ.

Popisofia

kathy26 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ bLOG ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ( ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ)ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΘΗΣ 34-39 ΜΕΡΕΣ. ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ. Α ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΕΠΕΙΔΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΓΩ ΕΙΔΑ Κ ΛΙΓΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ!

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?

Popisofia

KaterinaChristou έγραψε:Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?
ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΕΝΤΟΝΑ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΜΕ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Μίνι

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:
kathy26 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ bLOG ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ( ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ)ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ.ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΘΗΣ 34-39 ΜΕΡΕΣ. ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ, ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΚΑΘΑΡΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ. Α ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 15 ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΑΙ ΕΠΕΙΔΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ? ΕΓΩ ΕΙΔΑ Κ ΛΙΓΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ!
Στο εύχομαι!!!! Κι εγώ τα ίδια έχω αλλά είναι πολύ νωρίς για μένα! Είμαι στην 5η μέρα μετά την ωορρηξία, οπότε μάλλον είναι τυχαίο! Εύχομαι να είσαι έγκυος!!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!!!!!

KaterinaChristou

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Popisofia έγραψε:
KaterinaChristou έγραψε:Ωχ, λες να είναι σκωληκοειδήτιδα?
ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΩΟΡΕΞΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΕΝΤΟΝΑ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΦΑΛΟΥ ΜΕΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΖΟΥΜΕ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Μακάρι... Είναι περίπου 3 δάχτυλα δεξιά και 1 δάχτυλο κάτω από τον αφαλό. Το έψαξα κι εγώ και λέει για σκωληκοειδήτη, εκτός από ένα αμερικάνικο site που έλεγε ότι μεταξύ 3ης και 4ης εβδομάδας από την περίοδο και εφόσον έχει προηγηθεί ελεύθερη επαφή, μπορεί να εμφανιστεί πόνος σε αυτό το σημείο, κάτι σαν κράμπα στη μήτρα, λόγω της εμφύτευσης. Αλλά δεν το είδα να το γράφουν αλλού κι έλεγα μήπως κάποια είχε βιώσει κάτι ανάλογο...

βατραχακι!!!!

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas koritria egw hrtha se epafh thn 23h mera tou kuklou xerw den einai gonimh mera ... alla exw 4 meres kathusterhsh kati zalades pou kai pou pono sthn platu kai sthn mesh alla exw polla ugra edw kai 2 meres!!! aa kai po thermokrasia 36,8 pou to kanoniko mou einai 36,2 den xerw ti na pw.... makari na eimai tuxerh.... h h prwth prospathia pou kanoume... lete???

cookie28

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στο blog...! Πριν από ένα 6μηνο περίπου (15/5) έκανα ολική αφαίρεση θυρεοειδούς (είχα νόσο graves) και εδώ και 2 μήνες ρυθμίστηκαν οι ορμόνες μου οπότε με τον άντρα μου κάνουμε προσπάθειες για μωράκι! Αδιαθέτησα 23/11 και είχαμε επαφές 29, 1, 3, 6 και 10. Από τις 8 του μηνα έχω πόνο στη μέση και χαμηλά στην κοιλιά καθώς και υγρά τα οποία συνεχίζονται έως και σήμερα! είναι πιθανό να κρατάει η ωορηξία μου τόσο πολύ?
Υ.Γ.: Ο κύκλος μου από το χειρουργείο και μετά δεν έχει σταθεροποιηθεί και συνεχώς μικραίνει (ο τελευταίος ήταν 33 ημέρες)
Ευχαριστώ για το χρόνο σας και την υπομονή σας!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog