Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από tassoula Σήμερα στις 1:04 am

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από kerasoula Χθες στις 11:49 pm

» παιδιά με down και αυτισμο
από kerasoula Χθες στις 11:43 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Χθες στις 11:27 pm

» COLOSTROUM ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ
από SPINAKOS7 Χθες στις 10:29 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Χθες στις 10:24 pm

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
από tania1422 Χθες στις 9:02 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Χθες στις 8:21 pm

» Κόστος Β επιπέδου
από φραουλα Χθες στις 6:51 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Χθες στις 5:59 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 4:50 pm

» Προβλημα με τη τουαλετα....
από newmum Χθες στις 4:23 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από Jorji Χθες στις 3:40 pm

» ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ, ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
από Jorji Χθες στις 3:32 pm

» Καλλιεργεια σπερματος!
από Jorji Χθες στις 3:26 pm

» Καλλιεργεια σπερματος
από Jorji Χθες στις 3:25 pm

» Aναλαμβανω καθαρισμα και σιδερο
από pusi Χθες στις 10:25 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από Jannete Χθες στις 2:26 am

» διαιτολογος
από dioni27 Δευ Sep 29, 2014 11:48 pm

» ΑΝΤΩΝΙΑ 123 ΕΙΝΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Sep 29, 2014 4:31 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από Chris_E Δευ Sep 29, 2014 3:51 pm

» ΠΕΘΑΝΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΙΣΚΟΣ :( ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ
από vasoulagal Δευ Sep 29, 2014 11:47 am

» agxoos !!!!!
από vasoulagal Δευ Sep 29, 2014 11:09 am

» diagrafh apo to forum 3erei kamia pws ginete?
από kerasoula Δευ Sep 29, 2014 1:02 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Sep 28, 2014 6:22 pm

» ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!
από Antonia 123 Κυρ Sep 28, 2014 6:04 pm

» ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
από nanou Κυρ Sep 28, 2014 3:55 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Κυρ Sep 28, 2014 2:33 pm

» Περιδεση στην 13η εβδομαδα , μετα τι?
από EnVy26 Σαβ Sep 27, 2014 10:24 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σαβ Sep 27, 2014 10:00 pm

» Επιπλα απο Εντος/Ανδρεαδης ?
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Sep 27, 2014 7:52 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Πεμ Sep 25, 2014 7:08 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από Καλλιόπη Τζιλέρογλου Πεμ Sep 25, 2014 5:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:50 pm

» κατέστρεψα τον γάμο μου και τώρα θα υποστώ τις συνέπειες
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:22 pm

» Μεγαλη Τρελα
από Antonia 123 Πεμ Sep 25, 2014 2:03 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Πεμ Sep 25, 2014 11:15 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Πεμ Sep 25, 2014 8:51 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Πεμ Sep 25, 2014 12:56 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Τετ Sep 24, 2014 8:45 pm

Παρόντες χρήστες
184 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 2 μέλη, 1 μη ορατός και 181 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Mama40, toxotina

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

41 επικοινωνια στό Κυρ Oct 07, 2012 4:48 pm

ρουλα-ντινος

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λιζα έγραψε:ειμαι 26 χρονων και θελω να γινω παρενθετη μητερα,το εχω σκεφτει πολυ καλα και ξερω οτι μπορω και θελω να το κανω.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ-ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ...
ΔΥΝΑΣΘΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΕ ΥΠΟΔΕΙΓΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΤΡΟΠΟ??!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!
ΡΟΥΛΑ-ΝΤΙΝΟΣ.-

42 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 5:52 pm

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ποσο αληθινο ειναι αυτο δεν ξερω ακομα δεν μπηκε κατευθιαν σε αυτο τ θεμα ειναι τρολ η εγω γινομαι κακια δε ξερω

43 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 7:12 pm

fonitsa

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σχετικα με την παρενθετη μητροτητα θα ηθελα να ενημερωσω τις ενδιαφερομενες οτι στην Ελλαδα υφισταται νομοθεσια που καθοριζει τα πλαισια του συγκεκριμενου θεσμου. μεταξυ αλλων, ο νομοθετης διευκρινιζει οτι η παρενθετη μητερα θα πρεπει να εχει ολοκληρωσει τον οικογενειακο της προγραμματισμο (πχ να εχει ηδη δικα της παιδια και να μην προγραμματιζει να κανει αλλα δικα της στο μελλον). οικονομικα, οι υποψηφιοι γονεις καλυπτουν τα εξοδα εγκυμοσυνης, τοκετου και λοχιας της παρενθετης μητερας καθως κι ενα ελαχιστο ποσο διαφυγοντων εισοδηματων (πχ αν η παρενθετη μητερα δουλευε)
επιπλεον να προσθεσω οτι η παρενθετη υποβαλλεται σε ιατρικες εξετασεις προκειμενου να διαπιστωθει το ακεραιο της υγειας της και τιθενται περιορισμοι στην καθημερινοτητα της που αφορουν πχ διατροφη κτλ.
θα ηταν προτιμοτερο για τις κοπελες που ενδιαφερονται να γινουν παρενθετες μητερες να απευθυνθουν σε κεντρα γονιμοτητας για μια πληρη ενημερωση επι του θεματος. οι ενδιαφερομενοι υποψηφιοι γονεις απευθυνονται εκει κι οχι σε φορουμ...
ετσι τουλαχιστον μπορει να διασφαλισει καποιος τη σοβαροτητα του ατομου στο οποιο απευθυνεται, ως ενα βαθμο...
δεν βλεπω κανενα λογο και κανενα νοημα να μπαινουν εδω κοπελες που ενδιαφερονται για παρενθετη μητροτητα και να μην πηγαινουν απευθειας στα κεντρα γονιμοτητας. εκτος των αλλων η δημοσιευση τετοιων ποστ θα μπορουσε καλλιστα να θεωρηθη παρανομη απο την ελληνικη νομοθεσια. μπορει να θεωρηθει ως "αγγελια", το οποιο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ρητα ο νομος και οι εκατερωθεν εμπλεκομενοι φερουν εξισου ευθυνη. θετουν λοιπον σε κινδυνο και την λειτουργια του ιδιου του φορουμ...παρακαλω πολυ και τους διαχειριστες να ειναι πολυ προσεκτικοι με τετοιες περιπτωσεις.
δεν ειναι θεμα το αν ειναι αληθινο ή οχι το ποστ και αν ειναι ειλικρινες το ατομο που το γραφει...ειναι θεμα σοβαροτητας αφενος και νομιμοτητας πραξεως αφετερου.

44 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 8:45 pm

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:τωρα ποσο αληθινο ειναι αυτο δεν ξερω ακομα δεν μπηκε κατευθιαν σε αυτο τ θεμα ειναι τρολ η εγω γινομαι κακια δε ξερω

ναι.. προφανος μπηκε ακριβως για αυτον τον σκοπο. δε βρισκω καπου το παραξενο...

45 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 10:01 pm

manoulita-fraoulita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="λιζα"]ειμαι 26 χρονων και θελω να γινω παρενθετη μητερα,το εχω σκεφτει πολυ καλα και ξερω οτι μπορω και θελω να το κανω.[/quote]

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥς ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΟΤΙ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ.ΟΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΩΤΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ,ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΚΛΑΜΑ....ΠΩς ΘΑ ΑΝΤΕΧΕΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ..?

46 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 10:18 pm

aggeliki5579

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το να θελησει μια γυναικα να γινει παρενθετη μητερα,αν και το κατανοω και σιγουρα το σεβομαι εφοσον ειναι επιλογη της,απο την αλλη με ξενιζει πολυ...με ξενιζει το γεγονος οτι ενω ξερει απο την αρχη της ολης διαδικασιας οτι το πλασματακι αυτο που θα μεγαλωσει στα σπλαχνα της,θα ειναι αιμα απο το αιμα της,κομματι απο το σωμα της, θα πρεπει μετα την γεννηση του να το αποχωριστει και ισως να μην το αντικρυσει ποτε ξανα,παρολα αυτα παιρνει αυτην την αποφαση και μαλιστα το κινητρο της για να το κανει ειναι καθαρα οικονομικο...το βρισκω τοσο τραγικο απο την πλευρα αυτης της γυναικας..τοσο σκληρο και ακαρδο...
Και η απαντηση της οτι ΄΄ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ΄΄...ποσο αναισθητη και ασπλαχνη απαντηση..και ποσο προκλητικη ταυτοχρονα,οταν υπαρχουν εκατομμυρια γυναικες που πασχιζουν χρονια ολοκληρα για να κρατησουν στην αγκαλια τους ενα μωρο,και η συγκεκριμενη το αντιμετωπιζει ηδη σαν κατι το περιττο να πω,σαν μια βαλιτσα να πω..που θα την κραταει 9 μηνες στα χερια και μετα δεν τρεχει τιποτα που θα την αφησει...το πολυ πολυ αν της αρεσει τοσο,να αγορασει μια καινουρια!

Δεν ξερω αν εγω ειμαι τοσο παραξενη και ιδιοτροπη,απλα τετοιες γυναικες με εξοργιζουν...

47 Απ: παρενθετη μητερα στό Κυρ Oct 07, 2012 10:29 pm

manoulita-fraoulita

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="aggeliki5579"]Το να θελησει μια γυναικα να γινει παρενθετη μητερα,αν και το κατανοω και σιγουρα το σεβομαι εφοσον ειναι επιλογη της,απο την αλλη με ξενιζει πολυ...με ξενιζει το γεγονος οτι ενω ξερει απο την αρχη της ολης διαδικασιας οτι το πλασματακι αυτο που θα μεγαλωσει στα σπλαχνα της,θα ειναι αιμα απο το αιμα της,κομματι απο το σωμα της, θα πρεπει μετα την γεννηση του να το αποχωριστει και ισως να μην το αντικρυσει ποτε ξανα,παρολα αυτα παιρνει αυτην την αποφαση και μαλιστα το κινητρο της για να το κανει ειναι καθαρα οικονομικο...το βρισκω τοσο τραγικο απο την πλευρα αυτης της γυναικας..τοσο σκληρο και ακαρδο...
Και η απαντηση της οτι ΄΄ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ΄΄...ποσο αναισθητη και ασπλαχνη απαντηση..και ποσο προκλητικη ταυτοχρονα,οταν υπαρχουν εκατομμυρια γυναικες που πασχιζουν χρονια ολοκληρα για να κρατησουν στην αγκαλια τους ενα μωρο,και η συγκεκριμενη το αντιμετωπιζει ηδη σαν κατι το περιττο να πω,σαν μια βαλιτσα να πω..που θα την κραταει 9 μηνες στα χερια και μετα δεν τρεχει τιποτα που θα την αφησει...το πολυ πολυ αν της αρεσει τοσο,να αγορασει μια καινουρια!

Δεν ξερω αν εγω ειμαι τοσο παραξενη και ιδιοτροπη,απλα τετοιες γυναικες με εξοργιζουν...[/quote]

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ...ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΛΙΒΕΡΟ...

48 ΑΠΟΔΟΧΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΑΣ στό Δευ Oct 08, 2012 10:52 am

ρουλα-ντινος

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λιζα έγραψε:ειμαι 26 χρονων και θελω να γινω παρενθετη μητερα,το εχω σκεφτει πολυ καλα και ξερω οτι μπορω και θελω να το κανω.

ΑΓΑΠΗΤΗ ΛΙΖΑ...
ΘΕΑΡΕΣΤΟ ΚΑΙ ΕΥΣΕΒΕΣΤΑΤΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΑΣ..
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ,ΜΕ ΑΣΦΑΛΗ ΤΡΟΠΟ,ΔΙΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΑΣ..
ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ..
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΡΟΥΛΑ-ΝΤΙΝΟΣ

49 Απ: παρενθετη μητερα στό Δευ Oct 08, 2012 11:28 am

mhtsaina

Προς γνώση όλων των ενδιαφερομένων:
Άρθρο 1458 ΑΚ:¨"Η μεταφορά στο σώμα άλλης γυναίκας γονιμοποιημένων ωαρίων, ξένων προς την ιδίαν, και η κυοφορία από αυτήν επιτρέπεται με δικαστική άδεια που παρέχεται πριν από τη μεταφορά, εφόσον υπάρχει έγγραφη και χωρίς αντάλλαγμα συμφωνία των προσώπων που επιδιώκουν να αποκτήσουν τέκνο και της γυναίκας που θα κυοφορήσει, καθώς και του συζύγου της, αν αυτή είναι έγγαμη. Η δικαστική άδεια παρέχεται ύστερα από αίτηση της γυναίκας που επιθυμεί να αποκτήσει τέκνο, εφόσον αποδεικνύεται ότι αυτή είναι ιατρικώς αδύνατο να κυοφορήσει και ότι η γυναίκα που προσφέρεται να κυοφορήσει ειναι, εν όψει της κατάστασης της υγείας της, κατάλληλη για κυοφορία"
Άρθρο 1464 ΑΚ "Σε περίπτωση τεχνητής γονιμοποίησης, αν η κυοφορία έγινε από άλλη γυναίκα, υπό τους όρους του άρθρου 1458, μητέρα του τέκνου τεκμαίρεται η γυναίκα στην οποία δόθηκε η σχετική δικαστική άδεια.
Το τεκμήριο αυτό ανατρέπεται, με αγωγή προσβολής της μητρότητας που ασκείται μέσα σε προθεσμία έξι μηνών από τον τοκετό, είτε από την τεκμαιρόμενη μητέρα, είτε από την κυοφόρο γυναίκα, εφόσον αποδειχθεί ότι το τέκνο κατάγεται βιολογικά από την τελευταία. ... Με την αμετάκλητη δικαστική απόφαση που δέχεται την αγωγή το τέκνο έχει αναδρομικά από τη γέννησή του μητέρα τη γυναίκα που το κυοφόρησε".
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Και συμβουλεύω όσους άνοιξαν το θέμα και όσους ανταποκρίθηκαν σε αυτό, καλύτερα να κάνουν τις κουβέντες τους έξω από το φόρουμ, είτε πρόκειται για τρολ είτε όχι. Καλημέρα.

50 Απ: παρενθετη μητερα στό Δευ Oct 08, 2012 12:33 pm

hhmaria

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ενα μεγάλο μπραβο σου!...

ο νόμος σε αναγκάζει να κανεις καισαρική για να αποφέυχθει το φαινομενο να συνδεθεις μαζί με το μωρο...
αν και πιστευω μια συνδεση την έχεις ήδη...

στο ευχομαι να κάνεις αυτο που θελεις και να χαρίσεις σε ενα ζευγάρι παιδακι...

http://www.kordelitsa.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Free blog