Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από elin1 Σήμερα στις 4:56 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από roxanne87 Σήμερα στις 12:57 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Χθες στις 11:21 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Μπου Χθες στις 11:13 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από olgitsa 5 Χθες στις 8:48 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από demaki88 Χθες στις 8:03 pm

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Χθες στις 7:41 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από anabela Χθες στις 6:39 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από Lollipop83 Χθες στις 6:19 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Χθες στις 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Χθες στις 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Χθες στις 12:59 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από tinkerbellini Χθες στις 11:53 am

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Χθες στις 10:12 am

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από Tintail Χθες στις 9:24 am

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Χθες στις 9:21 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Δευ Apr 14, 2014 11:27 pm

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Σαβ Apr 12, 2014 1:38 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» πράσινος άργιλος
από margdimitra Παρ Apr 11, 2014 2:23 pm

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από Leda Leda Παρ Apr 11, 2014 1:52 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

» Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1
από tinag Πεμ Apr 10, 2014 3:45 pm

» καρότσι stokke
από valentinavale Πεμ Apr 10, 2014 1:09 pm

» κουρτινες....
από sofoula29 Πεμ Apr 10, 2014 10:51 am

» ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 9:20 am

» Aλλαγή χώρου θεραπειών
από vivianna Πεμ Apr 10, 2014 12:15 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 50]

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

korina26

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den iksera oti den anoigei me to sidero kai ego thelo komotirio.

joan_55

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

ΑΧ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ...ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ!!ΒΑΛΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ!!ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!

korina26

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:χαχα να σας πω και το κορυφαιο?μολις με ενημερωσαν οτι κανονιστηκε reunion για τα 10χρονια αποφοιτησης απο το λυκειο..που?? σε παραλια beach party!!οεοεοε ξερω οτι ειναι χαζο αλλα ντρεπομαι να παω Rolling Eyes

kai emeis eixame reunion ton perasmeno mina mi koloneis tha eisai mia koukla egioula, kai ego piga xalara kai perasa telia.

joan_55

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:den iksera oti den anoigei me to sidero kai ego thelo komotirio.

ΚΟΡΙΝΑΚΙ ΝΑΙ ΑΠΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΣΟ ΘΑ ΑΝΟΙΓΕ ΧΩΡΙΣ ΣΙΔΗΡΟ...

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης με το σιδηρο ξερω οτι το ξανθο πορτοκαλιζει στις ριζες οποτε αποφευγουμε αποχρωσεις μελι,ντορε προτιμαμε καθαρο σαντρε!!!
ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ..ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ(ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΤΡΙΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΒΑΦΗ ΤΩΡΑ...
καλα τα μαλλια μου ειναι τραγικα τωρα εχουν αρχισει και ξανοιγουν σε συνδυασμο και με το οτι ακομα ξερναει ξανθο..αστα βραστα!!

joan_55

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
danik έγραψε:επισης με το σιδηρο ξερω οτι το ξανθο πορτοκαλιζει στις ριζες οποτε αποφευγουμε αποχρωσεις μελι,ντορε προτιμαμε καθαρο σαντρε!!!
ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ..ΑΛΛΑ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ(ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΤΡΙΧΑ) ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΒΑΦΗ ΤΩΡΑ...
καλα τα μαλλια μου ειναι τραγικα τωρα εχουν αρχισει και ξανοιγουν σε συνδυασμο και με το οτι ακομα ξερναει ξανθο..αστα βραστα!!

ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΑΛΛΟ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΡΙΖΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ..!

Eirinomama

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να γκρινιαξω λιγο?????
το μαλλι καλο βγηκε...σαν αποτελεσμα...αλλα... πρωτον μου εκανε ρεφλε-ρεσανσ ξερω γω τι.. για να ανοιξει λιγο η ριζα μου ( εχω μαυρο μαλλι) μετα τις ανταυγειες μου το περασε για 5-10 λεπτα... και 1ον φοβαμαι μηπως εκανα κακο στο μωρο... γιατι ηρθε σε επαφη με την ριζα μου το ρεφλε,και 2ον... τωρα αν βγει η ριζα ( που βγαινει πολυ γρηγορα ,δεν θα κρατησει γιατι το φυσικο μου δεν φαινεται πουθενα...ειναι δηλαδη στην ουσια ξανθα με μελι ανταυγειες κατι τετοιο.και ξενερωσα.ποτε να τα ξανακανω τωρα? και μετα στον θηλασμο δεν νομιζω να επιτρεπεται σιγουρα το ρεφλε... επομενως με βλεπω σε κανα μηνα να παω να κανω κανα σκουρο φλασακι κατι τελοςσπαντον να μην φαινεται ασχημη η μαυριλα που θα βγει Sad Sad πανε και τα λεφτουδακια μου... Crying or Very sad

joan_55

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Να γκρινιαξω λιγο?????
το μαλλι καλο βγηκε...σαν αποτελεσμα...αλλα... πρωτον μου εκανε ρεφλε-ρεσανσ ξερω γω τι.. για να ανοιξει λιγο η ριζα μου ( εχω μαυρο μαλλι) μετα τις ανταυγειες μου το περασε για 5-10 λεπτα... και 1ον φοβαμαι μηπως εκανα κακο στο μωρο... γιατι ηρθε σε επαφη με την ριζα μου το ρεφλε,και 2ον... τωρα αν βγει η ριζα ( που βγαινει πολυ γρηγορα ,δεν θα κρατησει γιατι το φυσικο μου δεν φαινεται πουθενα...ειναι δηλαδη στην ουσια ξανθα με μελι ανταυγειες κατι τετοιο.και ξενερωσα.ποτε να τα ξανακανω τωρα? και μετα στον θηλασμο δεν νομιζω να επιτρεπεται σιγουρα το ρεφλε... επομενως με βλεπω σε κανα μηνα να παω να κανω κανα σκουρο φλασακι κατι τελοςσπαντον να μην φαινεται ασχημη η μαυριλα που θα βγει Sad Sad πανε και τα λεφτουδακια μου... Crying or Very sad

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΝΕΣΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΡΙΖΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΟ..

Eirinomama

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Να γκρινιαξω λιγο?????

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΝΕΣΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΡΙΖΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΟ..
Για κατι τετοιο με κοβω... ρε συ... εσυ τα εβαψες με κανονικη βαφη?λες να μην εκανε που μου εβαλε το ρεφλε???? εχω αγχωθει!Αλλα την αλλη 10 λεπτα το αφησε.

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΙΖΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΧΗΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ..ΑΣΤΑ ΜΩΡΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑ ΚΑΤΣΙΒΕΛΕΣ..ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΨΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!

Eirinomama

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΙΖΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΡΙΣΚΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΧΗΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!
ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΣΩ..ΑΣΤΑ ΜΩΡΕ...ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΘΥΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑ ΚΑΤΣΙΒΕΛΕΣ..ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΑΨΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!
Ανταυγειες εκανα βρε,απλα μου απλωσε ενα ρεφλε για 5 - 10 λεπτα και το ξεβγαλε. ε δεν νομιζω για 5-10 λεπτα να εγινε κατι...ελπιζω δηλαδη. βασικα μου ειχε πει ο γιατρος πως μπορω να τα βαψω κανονικα 1 στον 6ο και 1 στον 9ο. αλλα εγω ειμαι στον 8ο!!! αλλα για 5-10 λεπτα δεν νομιζω. οσο για τον θηλασμο...δεν εχω ιδεα αν κανει... παντως διαβασα πως δεν επηρρεαζει.θα ρωτησω τον παιδιατρο η τον νεογνολογο στο μαιευτηριο.αλλα και γω δεν θελω να κανω βαφη οταν θηλαζω μονο ανταυγειες παλι,να μαι σιγουρη.

dorela

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη μου μην αγχωνεσαι για χαζομαρες..τιποτα δεν επαθε ο μπεμπης...μας λενε το πρωτο 3μηνο να αποφευγουμε να τα βαψουμε επειδη τοτε δημιουργουνται ολα τα οργανα του μωρο κ για να μην περασουν τα χημικα στον οργανισμο μας.
εγω πριν ενα μηνα περιπου τα εβαψα αλλα μου τα εκανε με αλουμινοχαρτο οπως κανουμε τις ανταυγειες επειδη δεν ηθελα εγω να εχει η βαφη επαφη με το δερμα μου..
απο εκει κ περα επειδη η κομμωτρια μου το εψαξε οπως μου ειπε...ο μονος λογος που δεν κανει να τα βαφουμε ειναι για να μην προκληθει καποια αλεργια απο την βαφη.
οτι κ απτα 2 να ισχυει αφου δεν επαθες αλεργια ή δεν εισαι στο πρωτο 3μηνο εισαι οκ Very Happy

NantiaN

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλημερα!!!!!!Τι ακουω για μαλλακια???Εγω οταν εμεινα εγκυος ευτυχως μολις ειχα αλλαξει το ξανθο γιατι δε θα την παλευα ετσι τοσους μηνες!!Εγω τα μαλλια μ τα εβαψα με βαφη κορρε που κι παλι δηλαδη δε θα επιανε το ξανθο πανω στο φυσικο μου!!!!και οσο για τν φυτικη βαφη πιο πολυ το εκανα γιανα μην μου μυριζει......Εδωμεα εχω πεσει πολυ...Ολη μερα με τις μπυτζαμες το μαλλι πιασμενο... Embarassed Embarassed φυσικα τρα που ποναω το να ξυριστω ειναι βασανο... Embarassed Embarassed Embarassed Βεβαια κουτσα στραβα τα καταφερνω!!!Οποτε μια χαρα ειστε νιωθετε ακομα γυναικες..εγω πιο πολθ σε ροτβαιλερ .... Laughing Laughing
Αρχισαν οι πονοι δυστηχως για αυτο και το χαζο χιουμορ μου , προσπαθω να ξεχνιεμαιγτ ο γιατρος μου εχει τρελθει...5λεπτες συστολες της μητρα και ο τραχηλος ουτε χιλιοστο....(καλο ειναι αυτο αλλα ΠΟΝΑΩΩΩ)
Εσεις στον εξω κοσμο πως νιωθεται που περναει ο καιρος???

http://facebook.com/nantia.naturally

NantiaN

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να ΠΑΣ και να παραπας!!!!θα τρελαθουν σιγουρα ολοι μολις δουν την κοιλιτσα σου....Θα δεις πως θα ειναι μοναδικη εμπειρια και σαν συγκεντρωση και σαν αντιδρασεις!!!!!

korina26

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego spiti xthes to vradi eixa mia kaoura les kai kaigomoun olokliri, eutixos tora eimai kala ligo ponao sta pleura alla to paleuo, mallon tha me piezei o mpempis. pote se vlepei o giatros na gennas?

NantiaN

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λογικα παω για καισαρικη λογο ισχιακης θεσης ...Μπορει να με βαλει ανα πασα ωρα αλλα προσπαθουμε να κερδισουμε χρονο ...Ιδανικο ειναι να παμε 34 εβδομαδες και μετα αλλα το κακο εχει πραγινει γιατι εχω αρχισει και ποναω..... Rolling Eyes Απο κει και περα δε ξερω..Προσπαθουμε να περιμενουμε μεχρι να σπασουν τα νερα η να ανοιξει ο τραχηλος...

danik

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!

korina26

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!
ΧΘΕΣ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!
ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΗ Razz ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ-ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΟΥΡΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!

na ton xairesai, xronia tou polla eutixos exeis kai voithia.

korina26

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NantiaN έγραψε:λογικα παω για καισαρικη λογο ισχιακης θεσης ...Μπορει να με βαλει ανα πασα ωρα αλλα προσπαθουμε να κερδισουμε χρονο ...Ιδανικο ειναι να παμε 34 εβδομαδες και μετα αλλα το κακο εχει πραγινει γιατι εχω αρχισει και ποναω..... Rolling Eyes Απο κει και περα δε ξερω..Προσπαθουμε να περιμενουμε μεχρι να σπασουν τα νερα η να ανοιξει ο τραχηλος...

ipomoni ligo emeine, an kai mesa sto nosokomeio fantazomai den pernaei me tipota i ora.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 50]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a free blog