Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από vasoulagal Σήμερα στις 5:04 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σήμερα στις 1:47 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από RITAKI30 Σήμερα στις 1:29 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 1:12 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Σήμερα στις 11:53 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από HappyMama Σήμερα στις 11:40 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Σήμερα στις 9:34 am

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από IoliAtore Σήμερα στις 3:47 am

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Σήμερα στις 2:25 am

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από VANESSA1984 Σήμερα στις 2:10 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Χθες στις 9:23 pm

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Χθες στις 1:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 12:03 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τετ Oct 22, 2014 10:32 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Τρι Oct 21, 2014 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 8:39 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

Παρόντες χρήστες
589 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 17 μέλη, 1 μη ορατός και 571 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, elin1, griniaroula, HappyMama, kate_85, kikimam, maria1988, maria_dou, mariameint, Ricola, roodie, roulakriti, thali-alex, vasoulagal, Vassiliki_, Βάνα Κ., ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:την παρασκευη βγηκαν των αξιωματικων.παντως για τα 3 παιδια και εγω ξερω για αμεταταθετο.ενας συναδρλφος του αντρα μου με τρια περυσι εφυγε για τα μερη του.
φετος βεβαια ενας αλλος με τρια παιδια αλλαξε βαθμο και του ηρθε μεταθεση ξανα στην ιδια μοναδα.γινεται αυτο???

μπορεί μαζι με το βαθμο να έκανε και χρονο διοικήσεως...π.χ. να ηταν υποδιοικητής και να εγινε διοικητής στην ιδια μονάδα...η να ζητησε να μεινει..η να ειχε κάποιο λογο υγείας..ποιος ξερει?!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμεις δε παιρνουμε φετος!!!!!!βεβαια αμα ειναι να παρουμε του χρονου καλυτερα να παιρναμε φετος μιας που εχω ολο το χρονο αδεια κυησεως.θα περναγε ο ενας χρονος χωρις αγχος που θα ειναι τα παιδια ποιος θα τα κρατησει και ολα τα συναφη...βεβαια τωρα θα ειμαστε και τριτεκνοι και ο νεος νομος προβλεπει αμεταθετους τους τριτεκνους...αντε να δουμε!
κοριτσια να σας ερθουν ολα βολικα!

αμετάθετους?? εισαι σίγουρη??..γιατι ο αντρασ μου λεει πως ναι μεν...αλλα αναλογα με τις αναγκες της υπηρεσιας...
αμεταθετο για παντα..? σε όλες τις φρουρες?? η όπως παλια που λέγανε μενεις 10ετια στην παραμεθώριο??

υ.γ. αλήθεια πότε γεννας ευακι?? κοντεύεις??...τι μωρακι περιμενεις τωρα?? η πεθερούλα σου το χωνεψε ..χα?
με το καλό και ένα πόνο ευχομαι!!

η πεθερα ειναι στον κοσμο της μπουμπουκιτσα!αμα θελει ας το χωνεψει κι αν δε θελει ξυδι!ειμαι σχεδον 38 εβδομαδων,απο μερα σε μερα γενναω!οσο για τους τριτεκνους με τον νεο νομο ραγκουση που βγηκε πριν ακριβως τις εκλογες το αναφερει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ για τους τριτεκνους!!!! Wink

sofouli έγραψε:ειχανε πει πως θα μετακινηθουνε συμη,κυμη,πλατη(που ειμαστε εμεις) και καρπαθος.αναμενουμε........

και ο πατερας μου που ειναι στρατιωτικος μου ειπε πως εγινε στα 3 παιδια αμεταθετο!

πλατη???πωπω τι μου θυμισες!!!!2 χρονια καναμε στο 618,2005-2007!!!εκει γεννησα τον γιο μου!!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμεις δε παιρνουμε φετος!!!!!!βεβαια αμα ειναι να παρουμε του χρονου καλυτερα να παιρναμε φετος μιας που εχω ολο το χρονο αδεια κυησεως.θα περναγε ο ενας χρονος χωρις αγχος που θα ειναι τα παιδια ποιος θα τα κρατησει και ολα τα συναφη...βεβαια τωρα θα ειμαστε και τριτεκνοι και ο νεος νομος προβλεπει αμεταθετους τους τριτεκνους...αντε να δουμε!

αμετάθετους?? εισαι σίγουρη??..γιατι ο αντρασ μου λεει πως ναι μεν...αλλα αναλογα με τις αναγκες της υπηρεσιας...
αμεταθετο για παντα..? σε όλες τις φρουρες?? η όπως παλια που λέγανε μενεις 10ετια στην παραμεθώριο??

υ.γ. αλήθεια πότε γεννας ευακι?? κοντεύεις??...τι μωρακι περιμενεις τωρα?? η πεθερούλα σου το χωνεψε ..χα?

η πεθερα ειναι στον κοσμο της μπουμπουκιτσα!αμα θελει ας το χωνεψει κι αν δε θελει ξυδι!ειμαι σχεδον 38 εβδομαδων,απο μερα σε μερα γενναω!οσο για τους τριτεκνους με τον νεο νομο ραγκουση που βγηκε πριν ακριβως τις εκλογες το αναφερει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ για τους τριτεκνους!!!! Wink

sofouli έγραψε:ειχανε πει πως θα μετακινηθουνε συμη,κυμη,πλατη(που ειμαστε εμεις) και καρπαθος.αναμενουμε........

και ο πατερας μου που ειναι στρατιωτικος μου ειπε πως εγινε στα 3 παιδια αμεταθετο!

πλατη???πωπω τι μου θυμισες!!!!2 χρονια καναμε στο 618,2005-2007!!!εκει γεννησα τον γιο μου!!!!

και εμεις 618!συμπληρωσαμε τα 2 χρονια και ειναι καιρος να φυγουμε!η μπεμπα θα γεννηθει θεσσαλονικη!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

και εμεις 618!συμπληρωσαμε τα 2 χρονια και ειναι καιρος να φυγουμε!η μπεμπα θα γεννηθει θεσσαλονικη!

με το καλο κοπελα μου!κι εγω θεσσαλονικη ειχα γεννησει κι εφυγα ξανα μετα απο λιγες μερες στην πλατη!ευχομαι να παρετε μεταθεση κατα δω και να γνωριστουμε σε καποια συναντηση!!!

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μήπως μάθατε αν ανακοινώθηκαν η μεταθέσεις? Έχω καταμπερδευτή με το ράδιο αρβύλα που κυκλοφορεί. Άλοι λένε ως την τετάρτη οτι θα βγούνε. Άντε γιατί έχω τρελαθή δεν ξέρω τι να κάνω. είμαι 31εβδομάδων και δεν μπορώ να ετοιμάσω ούτε το δωμάτιο για την μπεμπούλα που περιμένω. Embarassed

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!οι μεταθεσεις βγηκανε ολες εκτος των εποπ του πεζικου!!!!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμετάθετοι για πάντα οι τρίτεκνοι???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αμετάθετοι για πάντα οι τρίτεκνοι???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ετσι ειπανε!!!!ειναι καινουριο και αυτο!!!!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!
και εγω ετσι ειπα!μολις γεννησω βουρ για αλλα 2!!!!!!!

alexandra_kr

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ego koritsia ksero gia dekaetia!!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexandra_kr έγραψε:ego koritsia ksero gia dekaetia!!!!

το αλλαξανε!!!!!

τουρτιτσα

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!

διδυμα. μια εξω

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε κοριτσια αμα βγήκαν εμείς γιατί δεν μάθαμε τίποτα? Embarassed

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*anna* έγραψε:ρε κοριτσια αμα βγήκαν εμείς γιατί δεν μάθαμε τίποτα? Embarassed

μονο των εποπ δε βγηκανε ακομα..... Twisted Evil

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!! Μα ο άντρας μου δεν είναι ΕΠΟΠ. είναι μόνιμος έχει 16χρόνια στο στρατό. Άρχισαν να σπάνε τα νεύρα μου. Mad

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*anna* έγραψε:Καλημέρα!!! Μα ο άντρας μου δεν είναι ΕΠΟΠ. είναι μόνιμος έχει 16χρόνια στο στρατό. Άρχισαν να σπάνε τα νεύρα μου. Mad

καλημερα!απο σχολη?

alexandra_kr

kalhmera,kai se emas akoma tipota....mou exoun spasei ta neura mou!!!!!!!

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι τότε μπένανε στω πενταετής νομίζω. Πέρασαν και πολλά χρόνια! Εγώ τότε ήμουν 10χρονόν, που να θυμάμαι!!! Very Happy Smile
(Ε΄χουμε λίγα χρόνια διαφορά)!!! Wink

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε πειραζει μωρε...τι ειναι λιγα χρονακια!!!!!!!!!!!!
και εμενα σπασανε τα νευρα μου και βλεπω να γενναω στο δρομο!ολο το σπιτι ειναι γεματο κουτες γιατι μου 'σφυριξανε' οτι φευγουμε!γκρρρρρρ!!!!!μεχρι τη παρασκευη ειπανε θα ερθουνε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a blog