Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!!
από reniapa Σήμερα στις 11:51 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Σήμερα στις 11:51 am

» ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; #3
από poppaki Σήμερα στις 11:18 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Nektarini Σήμερα στις 10:40 am

» ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ CLUB!!!
από kateri Χθες στις 11:05 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #21
από mamagoriou29 Χθες στις 10:43 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από mpiskoto Χθες στις 8:50 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133
από vasoula1 Χθες στις 3:55 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!!
από demaki88 Χθες στις 3:50 pm

» ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΑΣ;;;;
από spiridoula27 Χθες στις 3:20 pm

» Μετα απο ποσες σπερματεγχυσεις εγινε το θαυματακι;;
από mary 30 Χθες στις 3:12 pm

» απορρυπαντικα planet
από ΕλένηΚ Χθες στις 2:35 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #11#
από irenehr Χθες στις 1:57 pm

» ΝΚ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 12:30 pm

» Μανικιουρ-πεντικουρ-Τεχνητα νυχια-φρυδια-διατροφη
από Eirinomama Χθες στις 12:11 pm

» ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!
από Mariza_30 Χθες στις 11:01 am

» Colorful Memories - Χειροποιητα Βιβλια ευχων
από momirene Χθες στις 9:23 am

» ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
από filenada Τρι Apr 15, 2014 7:41 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από Ntoritsa Τρι Apr 15, 2014 4:29 pm

» Baby diper cake και συμβουλές
από Miaki Τρι Apr 15, 2014 3:12 pm

» Γάλα FREZYLAC-PURE βιολογικό 0-6 μηνών
από eleftherna Τρι Apr 15, 2014 12:59 pm

» Ποιο αντιηλιακό να πάρω??
από bebaki Τρι Apr 15, 2014 9:21 am

» TI NA KANΩ ΜΕ ΤΟ ΝΟΝΟ ΜΑΣ?
από filenada Δευ Apr 14, 2014 8:11 pm

» ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΣΟΣ
από jijel Δευ Apr 14, 2014 12:10 pm

» ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!
από mariloy Δευ Apr 14, 2014 8:36 am

» εχει παρει θεση το αντρακι μας!
από μιτατα Σαβ Apr 12, 2014 11:08 pm

» ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
από Tinkerbell10 Σαβ Apr 12, 2014 10:45 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Σαβ Apr 12, 2014 9:19 pm

» μηπως ειμαι εγκυος ???
από κουνελάκι Σαβ Apr 12, 2014 8:49 pm

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Σαβ Apr 12, 2014 8:11 pm

» Σαλπιγγογραφια....που την κανατε;ποσο κοστισε;
από poppaki Σαβ Apr 12, 2014 7:35 pm

» μακιγιαζ βραδυνο μονο 25 ευρω στον χωρο σας θεσσαλονικη
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:45 am

» MAKE UP ARTIST PEGY-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
από mamamia12 Σαβ Apr 12, 2014 12:41 am

» KAΛΑΘΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ....
από elin1 Παρ Apr 11, 2014 10:13 pm

» Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι!
από Tzeni84 Παρ Apr 11, 2014 9:56 pm

» πράσινος άργιλος
από margdimitra Παρ Apr 11, 2014 2:23 pm

» ΥΨΟΣ 13 ΜΗΝΩΝ!!!!
από tinag Παρ Apr 11, 2014 9:20 am

» ευχαριστημενες απο τον παιδικο σταθμος σας και γιατι??
από filenada Πεμ Apr 10, 2014 6:30 pm

» Μαμαδες Μαρτιου - Απριλίου 2013 Νο1
από tinag Πεμ Apr 10, 2014 3:45 pm

» καρότσι stokke
από valentinavale Πεμ Apr 10, 2014 1:09 pm

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 1 μη ορατός και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Dori, elin1, freskia mama, reniapa, roodie, vasoula1, Βίκυ, μαρακι27

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:την παρασκευη βγηκαν των αξιωματικων.παντως για τα 3 παιδια και εγω ξερω για αμεταταθετο.ενας συναδρλφος του αντρα μου με τρια περυσι εφυγε για τα μερη του.
φετος βεβαια ενας αλλος με τρια παιδια αλλαξε βαθμο και του ηρθε μεταθεση ξανα στην ιδια μοναδα.γινεται αυτο???

μπορεί μαζι με το βαθμο να έκανε και χρονο διοικήσεως...π.χ. να ηταν υποδιοικητής και να εγινε διοικητής στην ιδια μονάδα...η να ζητησε να μεινει..η να ειχε κάποιο λογο υγείας..ποιος ξερει?!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμεις δε παιρνουμε φετος!!!!!!βεβαια αμα ειναι να παρουμε του χρονου καλυτερα να παιρναμε φετος μιας που εχω ολο το χρονο αδεια κυησεως.θα περναγε ο ενας χρονος χωρις αγχος που θα ειναι τα παιδια ποιος θα τα κρατησει και ολα τα συναφη...βεβαια τωρα θα ειμαστε και τριτεκνοι και ο νεος νομος προβλεπει αμεταθετους τους τριτεκνους...αντε να δουμε!
κοριτσια να σας ερθουν ολα βολικα!

αμετάθετους?? εισαι σίγουρη??..γιατι ο αντρασ μου λεει πως ναι μεν...αλλα αναλογα με τις αναγκες της υπηρεσιας...
αμεταθετο για παντα..? σε όλες τις φρουρες?? η όπως παλια που λέγανε μενεις 10ετια στην παραμεθώριο??

υ.γ. αλήθεια πότε γεννας ευακι?? κοντεύεις??...τι μωρακι περιμενεις τωρα?? η πεθερούλα σου το χωνεψε ..χα?
με το καλό και ένα πόνο ευχομαι!!

η πεθερα ειναι στον κοσμο της μπουμπουκιτσα!αμα θελει ας το χωνεψει κι αν δε θελει ξυδι!ειμαι σχεδον 38 εβδομαδων,απο μερα σε μερα γενναω!οσο για τους τριτεκνους με τον νεο νομο ραγκουση που βγηκε πριν ακριβως τις εκλογες το αναφερει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ για τους τριτεκνους!!!! Wink

sofouli έγραψε:ειχανε πει πως θα μετακινηθουνε συμη,κυμη,πλατη(που ειμαστε εμεις) και καρπαθος.αναμενουμε........

και ο πατερας μου που ειναι στρατιωτικος μου ειπε πως εγινε στα 3 παιδια αμεταθετο!

πλατη???πωπω τι μου θυμισες!!!!2 χρονια καναμε στο 618,2005-2007!!!εκει γεννησα τον γιο μου!!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμεις δε παιρνουμε φετος!!!!!!βεβαια αμα ειναι να παρουμε του χρονου καλυτερα να παιρναμε φετος μιας που εχω ολο το χρονο αδεια κυησεως.θα περναγε ο ενας χρονος χωρις αγχος που θα ειναι τα παιδια ποιος θα τα κρατησει και ολα τα συναφη...βεβαια τωρα θα ειμαστε και τριτεκνοι και ο νεος νομος προβλεπει αμεταθετους τους τριτεκνους...αντε να δουμε!

αμετάθετους?? εισαι σίγουρη??..γιατι ο αντρασ μου λεει πως ναι μεν...αλλα αναλογα με τις αναγκες της υπηρεσιας...
αμεταθετο για παντα..? σε όλες τις φρουρες?? η όπως παλια που λέγανε μενεις 10ετια στην παραμεθώριο??

υ.γ. αλήθεια πότε γεννας ευακι?? κοντεύεις??...τι μωρακι περιμενεις τωρα?? η πεθερούλα σου το χωνεψε ..χα?

η πεθερα ειναι στον κοσμο της μπουμπουκιτσα!αμα θελει ας το χωνεψει κι αν δε θελει ξυδι!ειμαι σχεδον 38 εβδομαδων,απο μερα σε μερα γενναω!οσο για τους τριτεκνους με τον νεο νομο ραγκουση που βγηκε πριν ακριβως τις εκλογες το αναφερει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ για τους τριτεκνους!!!! Wink

sofouli έγραψε:ειχανε πει πως θα μετακινηθουνε συμη,κυμη,πλατη(που ειμαστε εμεις) και καρπαθος.αναμενουμε........

και ο πατερας μου που ειναι στρατιωτικος μου ειπε πως εγινε στα 3 παιδια αμεταθετο!

πλατη???πωπω τι μου θυμισες!!!!2 χρονια καναμε στο 618,2005-2007!!!εκει γεννησα τον γιο μου!!!!

και εμεις 618!συμπληρωσαμε τα 2 χρονια και ειναι καιρος να φυγουμε!η μπεμπα θα γεννηθει θεσσαλονικη!

Ευάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:

και εμεις 618!συμπληρωσαμε τα 2 χρονια και ειναι καιρος να φυγουμε!η μπεμπα θα γεννηθει θεσσαλονικη!

με το καλο κοπελα μου!κι εγω θεσσαλονικη ειχα γεννησει κι εφυγα ξανα μετα απο λιγες μερες στην πλατη!ευχομαι να παρετε μεταθεση κατα δω και να γνωριστουμε σε καποια συναντηση!!!

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μήπως μάθατε αν ανακοινώθηκαν η μεταθέσεις? Έχω καταμπερδευτή με το ράδιο αρβύλα που κυκλοφορεί. Άλοι λένε ως την τετάρτη οτι θα βγούνε. Άντε γιατί έχω τρελαθή δεν ξέρω τι να κάνω. είμαι 31εβδομάδων και δεν μπορώ να ετοιμάσω ούτε το δωμάτιο για την μπεμπούλα που περιμένω. Embarassed

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!οι μεταθεσεις βγηκανε ολες εκτος των εποπ του πεζικου!!!!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμετάθετοι για πάντα οι τρίτεκνοι???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αμετάθετοι για πάντα οι τρίτεκνοι???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ετσι ειπανε!!!!ειναι καινουριο και αυτο!!!!!!!

Carrie

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!
και εγω ετσι ειπα!μολις γεννησω βουρ για αλλα 2!!!!!!!

alexandra_kr

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ego koritsia ksero gia dekaetia!!!!

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexandra_kr έγραψε:ego koritsia ksero gia dekaetia!!!!

το αλλαξανε!!!!!

τουρτιτσα

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Αλήθεια???Βάζω το μεσημέρι μπρος για τα άλλα δύο!!!

διδυμα. μια εξω

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε κοριτσια αμα βγήκαν εμείς γιατί δεν μάθαμε τίποτα? Embarassed

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*anna* έγραψε:ρε κοριτσια αμα βγήκαν εμείς γιατί δεν μάθαμε τίποτα? Embarassed

μονο των εποπ δε βγηκανε ακομα..... Twisted Evil

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!! Μα ο άντρας μου δεν είναι ΕΠΟΠ. είναι μόνιμος έχει 16χρόνια στο στρατό. Άρχισαν να σπάνε τα νεύρα μου. Mad

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*anna* έγραψε:Καλημέρα!!! Μα ο άντρας μου δεν είναι ΕΠΟΠ. είναι μόνιμος έχει 16χρόνια στο στρατό. Άρχισαν να σπάνε τα νεύρα μου. Mad

καλημερα!απο σχολη?

alexandra_kr

kalhmera,kai se emas akoma tipota....mou exoun spasei ta neura mou!!!!!!!

*anna*

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι τότε μπένανε στω πενταετής νομίζω. Πέρασαν και πολλά χρόνια! Εγώ τότε ήμουν 10χρονόν, που να θυμάμαι!!! Very Happy Smile
(Ε΄χουμε λίγα χρόνια διαφορά)!!! Wink

sofouli

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε πειραζει μωρε...τι ειναι λιγα χρονακια!!!!!!!!!!!!
και εμενα σπασανε τα νευρα μου και βλεπω να γενναω στο δρομο!ολο το σπιτι ειναι γεματο κουτες γιατι μου 'σφυριξανε' οτι φευγουμε!γκρρρρρρ!!!!!μεχρι τη παρασκευη ειπανε θα ερθουνε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog