Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» παραξενα ονειρα
από Stevi_tasos Σήμερα στις 2:44 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kerasoula Σήμερα στις 2:39 pm

» προσπαθεια σπερματεγχυσης
από Stevi_tasos Σήμερα στις 2:36 pm

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από ΖΩΗ13 Σήμερα στις 2:23 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139
από katerinoula Σήμερα στις 2:22 pm

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 2:19 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 2:02 pm

» Εσείς αισθανθήκατε πόνο κατά την εμφύτευση του ωαρίου;
από depytsilo Σήμερα στις 1:52 pm

» mipos eimai egkuos
από Stevi_tasos Σήμερα στις 1:30 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:21 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από ΜΑΡΙΑΜ1 Σήμερα στις 1:16 pm

» sos mono zimarika
από ANGEL Σήμερα στις 1:07 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από fanouria Σήμερα στις 1:04 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από irenehr Σήμερα στις 12:09 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από valgreg Σήμερα στις 10:12 am

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 8:45 am

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 8:13 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL
από Stevi_tasos Σήμερα στις 7:59 am

» Β' τριμηνο: Αυπνοια :(
από anaisanais Σήμερα στις 5:37 am

» Ινομυωμα και εκγυμοσυνη
από dora74 Χθες στις 9:46 pm

» Αναγνώριση Κυοφορούμενου Τέκνου
από dora74 Χθες στις 9:18 pm

» Παιδικοί σταθμοί περιοχής Δραπετσώνας-Κερατσινίου!
από ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 1970 Χθες στις 5:39 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!!
από Aurora Χθες στις 3:52 pm

» ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ; ΑΓΟΡΑΣΕ ΦΙΔΙΑ-ΚΟΜΠΡΕΣ!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 3:50 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Χθες στις 3:36 pm

» Προσπάθεια για μωρό και θάλασσα
από JELLYFISH Χθες στις 3:29 pm

» χοριακη στην εξωσωματικη
από ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ Χθες στις 1:52 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από stellina87 Χθες στις 1:05 pm

» ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
από elin1 Χθες στις 12:59 pm

» έχει τύχει σε κάποια??
από Yasmina Χθες στις 11:44 am

» Να 'χαμε να λέγαμε του ντουρνοθύρη λόγια....
από roodie Χθες στις 11:39 am

» ΟΔΟΝΤΟΦΥΙΑ ΜΩΡΟΥ 20 ΜΗΝΩΝ
από Yasmina Χθες στις 11:30 am

» Μικρες μανουλες!!!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 11:28 am

» ΝΕΑ ΜΟΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΑΠΤΙΣΗ ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΕΝΑΝ 9ΧΡΟΝΟ .
από roodie Χθες στις 11:00 am

» Θέλω να γίνω μαμά αλλά.....
από Stevi_tasos Χθες στις 10:53 am

» χειροποίητα προσκλητήρια- μπομπονιέρες
από Stevi_tasos Χθες στις 10:51 am

» ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΑΛΑΙΕΣ ΣΑΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ-ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ-ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 10:47 am

» συσπασεις...
από mama_maria krhth Δευ Jul 21, 2014 7:38 pm

» ΜΑΜΑΔΕΣ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΑΓΟΡΑΚΙΑ....ΚΟΠΙΑΣΤΕ ,ΟΙ ΝΤΟΥΡΝΟΘΥΡΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ !
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 7:11 pm

» βαψιμο μαλλιων στο θηλασμο
από Stevi_tasos Δευ Jul 21, 2014 6:58 pm

Παρόντες χρήστες
688 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 25 μέλη, 1 μη ορατός και 662 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

AngelMommy, depytsilo, Despoina90, Despoinaki123, dimimi82, eleni_23, elin1, eua9, fanouria, irenehr, JOANNAPAPI, katerinoula, kerasoula, maro28, roodie, roxanne87, snoopy, Stevi_tasos, tinki, tzeni27, xrysaki!, zenaki, ΖΩΗ13, Σοφία η μέλλουσα μανούλα, αγγελακι στον ουρανο

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 σιελορροια στό Πεμ Μαϊος 17, 2012 12:58 pm

tsourekaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαι εγκυος στην 15η εβδομαδα!εδω και αρκετο καιρο εχω εντονη σιελορροια!ειχε καποια αλλη εγκυουλα παρομοιο συμπτωμα?και αν ναι ποτε περασε?
εχω κουραστει να κυκλοφορω με το ποτηρακι..μονο οταν κοιμαμαι βρισκω την υγειά μου!

2 Απ: σιελορροια στό Πεμ Μαϊος 17, 2012 1:31 pm

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsourekaki έγραψε:ειμαι εγκυος στην 15η εβδομαδα!εδω και αρκετο καιρο εχω εντονη σιελορροια!ειχε καποια αλλη εγκυουλα παρομοιο συμπτωμα?και αν ναι ποτε περασε?
εχω κουραστει να κυκλοφορω με το ποτηρακι..μονο οταν κοιμαμαι βρισκω την υγειά μου!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Παρ Μαϊος 18, 2012 12:00 pm, 1 φορά

3 Απ: σιελορροια στό Πεμ Μαϊος 17, 2012 4:05 pm

φωτεινουλης

Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι μου θυμισες!!περσυ τετοιο καιρο ημουν και εγω περιπου τοσων εβδομαδων.δεν μου εφταναν οι ναυτιες,οι αναγουλες και οι εμετοι ειχα και αυτα τα σαλια.ολη την ωρα εφτυνα.τοσο πολυ σαλιο που οταν καταπινα μου ερχοταν εμετος...μπιαχ.αν θυμαμαι καλα οταν μπηκα στον 5 μηνα μου σταματησαν σταδιακα ολα αυτα.αργησα εγω λιγακι.βεβαια ο καθε οργανισμος διαφερει.συνηθως σταματανε πιο νωρις.με το καλο το μωρακι σου.να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!

4 Απ: σιελορροια στό Παρ Μαϊος 18, 2012 10:32 am

αλικακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
tsourekaki έγραψε:ειμαι εγκυος στην 15η εβδομαδα!εδω και αρκετο καιρο εχω εντονη σιελορροια!ειχε καποια αλλη εγκυουλα παρομοιο συμπτωμα?και αν ναι ποτε περασε?

http://www.gyn.gr/forum/forum.asp?forum=4§ion=6&post=27361δες αυτο.......

Συγγνώμη,κιόλας, που παρεμβαίνω αλλά έβαλες ένα λινκ από άλλο φόρουμ και με την πρώτη ματιά δεν είδα κάτι Shocked
Η κοπέλα ρώτησε σε αυτό το φόρουμ για το πρόβλημα που έχει Very Happy
Θες να μας πεις εσύ τι διάβασες???

5 Απ: σιελορροια στό Παρ Μαϊος 18, 2012 12:00 pm

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγγνωμη εγω ..το μονο που ηθελα ηταν να βοηθησω...εψαξα κατι σχετικο με σκοπο να βοηθησω και βρηκα αυτο...δεν ηξερα οτι δεν επιτρεπεται...ειναι απο συμβουλη γιατρου και υπεθεσα οτι ισως βοηθησει...χιλια συγγνωμ στην κοπελα αν εκανα κατι κακο ..δεν ειχα τετοια προ8εση....προσπαθησα να το σβησω αλλα δεν μπορω....λυπαμαι αν εκανα κατι κακο ...παντα αθελα μου...αληθεια στεναχωρεθηκα πολυ τωρα...εγω μονο να βοηθησω ηθελα

6 Απ: σιελορροια στό Παρ Μαϊος 18, 2012 1:22 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙΕΓΩ.... ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ! ΠΟΛΥ ΣΑΛΙΟ.... ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΦΤΥΝΩ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΝΕΤ, ΥΠΟΧΩΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 1ΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΔΗΛ ΣΤΗΝ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ

7 Απ: σιελορροια στό Παρ Μαϊος 18, 2012 3:47 pm

tsourekaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:συγγνωμη εγω ..το μονο που ηθελα ηταν να βοηθησω...εψαξα κατι σχετικο με σκοπο να βοηθησω και βρηκα αυτο...δεν ηξερα οτι δεν επιτρεπεται...ειναι απο συμβουλη γιατρου και υπεθεσα οτι ισως βοηθησει...χιλια συγγνωμ στην κοπελα αν εκανα κατι κακο ..δεν ειχα τετοια προ8εση....προσπαθησα να το σβησω αλλα δεν μπορω....λυπαμαι αν εκανα κατι κακο ...παντα αθελα μου...αληθεια στεναχωρεθηκα πολυ τωρα...εγω μονο να βοηθησω ηθελα

ευχαριστω για την προσπαθεια απλα με βγαζει στην κεντρικη σελιδα...

8 Απ: σιελορροια στό Παρ Μαϊος 18, 2012 3:48 pm

tsourekaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακαρι να τελειωνε το πρωτο τριμηνο...αμ δε!
απλα φοβαμαι μηπως με κρατησει μεχρι τελους..

9 Απ: σιελορροια στό Δευ Μαϊος 21, 2012 10:30 am

αλικακι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:συγγνωμη εγω ..το μονο που ηθελα ηταν να βοηθησω...εψαξα κατι σχετικο με σκοπο να βοηθησω και βρηκα αυτο...δεν ηξερα οτι δεν επιτρεπεται...ειναι απο συμβουλη γιατρου και υπεθεσα οτι ισως βοηθησει...χιλια συγγνωμ στην κοπελα αν εκανα κατι κακο ..δεν ειχα τετοια προ8εση....προσπαθησα να το σβησω αλλα δεν μπορω....λυπαμαι αν εκανα κατι κακο ...παντα αθελα μου...αληθεια στεναχωρεθηκα πολυ τωρα...εγω μονο να βοηθησω ηθελα

Βρε κούκλα μου,γιατί στεναχωρήθηκες???Ούτε σε μάλωσα, ούτε σου είπα ότι δεν επιτρέπεται,ούτε ότι είναι κακό,ούτε αμφισβήτησα τις προθέσεις σου...
Επίσης,καθόλου αρμόδια δεν είμαι ώστε να σου απαγορεύσω κάτι..Ούτε συντονίστρια είμαι(γι αυτό αλλωστε υπάρχει η Βίβιαν)ούτε τίποτα τέτοιο.Απλό μέλος είμαι κι εγώ σαν κι εσένα!
Μια παρέμβαση έκανα γιατί δεν φαινόταν πού παρέπεμψες την κοπέλα που άνοιξε το ποστ,κι από ότι διάβασα ούτε η ίδια κατάλαβε..
Θα μπορούσες να κάνεις κόπυ την απάντηση του γιατρού ή να μας μεταφέρεις εσύ όσα διάβασες...
Τώρα στεναχωρήθηκα εγώ!
Δεν είχα τέτοια πρόθεση να σε κάνω να νιώσεις άσχημα!!

10 Απ: σιελορροια στό Δευ Μαϊος 21, 2012 11:42 am

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:

Βρε κούκλα μου,γιατί στεναχωρήθηκες???Ούτε σε μάλωσα, ούτε σου είπα ότι δεν επιτρέπεται,ούτε ότι είναι κακό,ούτε αμφισβήτησα τις προθέσεις σου...
Επίσης,καθόλου αρμόδια δεν είμαι ώστε να σου απαγορεύσω κάτι..Ούτε συντονίστρια είμαι(γι αυτό αλλωστε υπάρχει η Βίβιαν)ούτε τίποτα τέτοιο.Απλό μέλος είμαι κι εγώ σαν κι εσένα!
Μια παρέμβαση έκανα γιατί δεν φαινόταν πού παρέπεμψες την κοπέλα που άνοιξε το ποστ,κι από ότι διάβασα ούτε η ίδια κατάλαβε..
Θα μπορούσες να κάνεις κόπυ την απάντηση του γιατρού ή να μας μεταφέρεις εσύ όσα διάβασες...
Τώρα στεναχωρήθηκα εγώ!
Δεν είχα τέτοια πρόθεση να σε κάνω να νιώσεις άσχημα!!
δεν υπαρχει λογος να στεναχωρεθεις..ολα οκ.....ξεχνα το....ισως φταιωλ και εγω ...εχεις δικιο επρεπε να το κανω πιο αναλυτικα

11 Απ: σιελορροια στό Τετ Μαϊος 23, 2012 3:16 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsourekaki έγραψε:μακαρι να τελειωνε το πρωτο τριμηνο...αμ δε!
απλα φοβαμαι μηπως με κρατησει μεχρι τελους..
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΕΛΟΡΟΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.... Mad
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΝΑΥΤΙΑ...ΚΑΙ ΑΣ ΦΤΥΝΟΥΜΕ....

12 Απ: σιελορροια στό Παρ Jul 06, 2012 12:47 pm

tsourekaki

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
23η εβδομαδα και μονο μια μερα μου σταματησε...χαρηκα...και αμεσως ξεχαρηκα.χθεσ ο γιατρος μου συστησε μια θεραπεια αλλα ακόμα δεν εχει πιασει...καλο μας κουραγιο!

13 Απ: σιελορροια στό Παρ Jul 06, 2012 12:58 pm

μαμακα μου

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsourekaki έγραψε:23η εβδομαδα και μονο μια μερα μου σταματησε...χαρηκα...και αμεσως ξεχαρηκα.χθεσ ο γιατρος μου συστησε μια θεραπεια αλλα ακόμα δεν εχει πιασει...καλο μας κουραγιο!
Sad ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ. ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ.ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΕΡΜΑΤΙΤΙΔΕΣ...ΑΣΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΧΩ ΟΟΟΟΟΛΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΤΑΜΕΙΨΟΥΝ Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog