Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από maria_dou Σήμερα στις 5:11 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από nafs Σήμερα στις 4:42 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 2:12 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 1:37 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από Areti2 Σήμερα στις 11:16 am

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kat_laz Σήμερα στις 10:08 am

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Χθες στις 9:34 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Χθες στις 8:39 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Χθες στις 12:05 am

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Δευ Oct 20, 2014 11:09 pm

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:27 pm

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Δευ Oct 20, 2014 10:15 pm

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Δευ Oct 20, 2014 9:10 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Δευ Oct 20, 2014 7:53 pm

» Διαιτολογος σε ζωγραφου κ γυρω περιοχες
από kikimam Δευ Oct 20, 2014 11:07 am

» παιδιατρος στην καλλιθεα
από victoria Κυρ Oct 19, 2014 10:10 pm

» αγχος με βαρος μωρου
από ANGEL Κυρ Oct 19, 2014 7:01 pm

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από supermama Παρ Oct 17, 2014 4:23 pm

» καρότσι καλαθούνα πάρκο κάθισμα ριλάξ προς πώληση
από vdimak Παρ Oct 17, 2014 1:23 am

» παθολογικη ζηλια απο την συνυφαδα μου;
από Chris_E Πεμ Oct 16, 2014 6:56 pm

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από perperouna Πεμ Oct 16, 2014 5:34 pm

» τι μπορω να κανω???
από Ana Πεμ Oct 16, 2014 2:12 pm

» ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από mariatsak Τετ Oct 15, 2014 12:35 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από HappyMama Τρι Oct 14, 2014 11:22 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Τρι Oct 14, 2014 12:20 am

» Ψαχνω Φορεμα !!
από Ιφιγένεια Δευ Oct 13, 2014 11:29 pm

» Καδρακια για το παιδικο
από μιτατα Δευ Oct 13, 2014 11:09 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από fatsoulini Δευ Oct 13, 2014 10:51 am

» Η Βάπτιση της Σόνιας μου!!!
από kerasoula Κυρ Oct 12, 2014 10:06 pm

» Γυναικολόγος Καραγιαννίδης Λάζαρος ;;;
από stavroula Κυρ Oct 12, 2014 9:30 pm

» THELW NA MEINW EGKUOS
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:48 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από tsifaki Κυρ Oct 12, 2014 6:46 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από fatsoulini Κυρ Oct 12, 2014 4:55 pm

» σταγονες για τη λαρυγγιτιδα δοσολογια
από φραουλα Κυρ Oct 12, 2014 11:15 am

» Ζήλεια ανάμεσα στα αδέλφια (νήπια)
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:32 pm

» ΠΑΙΔΙΚΟΣ Η ΒΡΕΦΙΚΟΣ?
από HappyMama Παρ Oct 10, 2014 11:01 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 10, 2014 7:18 pm

» Φτιαξτε εκχυλισμα βανιλιας
από howto Παρ Oct 10, 2014 6:47 pm

» Ναι, να τον φοβάστε τον θείο και τον ξάδελφο και τον παππού!
από ede37 Παρ Oct 10, 2014 12:11 am

» ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
από Helen M. Πεμ Oct 09, 2014 6:27 pm

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 1 μη ορατός και 585 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Catty, efaki27, evianna80, kat_laz, maria_dou, maro28, roodie, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 36]

161 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 12:41 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
MARIA TR έγραψε:Καλημέρα!! Να σας κάνω και εγώ μια ερώτηση; Εγώ γεννάω αρχες Αυγούστου ξέρετε τι πρέπει να προσκομίσω για να γράψω το μωράκι που έρχεται στο πρόγραμμα; Στο χαρτί οικογενειακής κατάστασης δεν φαίνετε, μια βεβαίωση του ΙΚΑ με την Π.Η.Τ. θα τους κάνει;

εννοεις να ζητησεις θεση για αγεννητο μωρο? παρε ενα τηλ να το διευκρινισεις οτι γινεται κατι τετοιο

Ποτε να το γραψεις? Θα ξεκινησει σταθμο τον Σεπτεμβρη?Πριν σαραντησει?

162 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:35 pm

MARIA TR

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:

Ποτε να το γραψεις? Θα ξεκινησει σταθμο τον Σεπτεμβρη?Πριν σαραντησει?

Αρχές Νοέμβρη μάλλον, αλλά απο τη στιγμή που δέχονται απο 2 μηνών δεν πρέπει να το έχουν σκεφτεί και αυτό το ενδεχόμενο; Παιδικό βρήκα που το δέχετε μέσω εσπα αν εγκριθεί αλλά τι χαρτιά θα παρουσιάσω δεν ξέρω. Μήπως ξέρει καμία τουλάχιστον ένα τηλέφωνο να απευθηνθώ;

163 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:37 pm

????????

Επισκέπτης
litsakos έγραψε:καλημερα!
τελειωσα με την χαρτουρα!
στον ΟΑΕΔ για να ξαναβγαλω καρτα ανεργιας τελικα ειχες δικιο Στελλα (νομιζω εσυ το εγραψες) ηθελαν και ΑΜΚΑ. Πηρα και αυτη την βεβαιωσηγια την διαδικασια Εξατομικευμενης Παρεμβασης και αντιγραφο του δελτιου ανεργιας επικυρωμενο απο τον ΟΑΕΔ. Μου εδωσε η υπαλληλος εκει μια ακομα βεβαιωση που δειχνει απο ποτε ειμαι εγγεγραμμενη στο μητωο ανεργων.Αν και δεν την ζητησα μου ειπε οτι ισως χρειαστει (ειπα να σας το πω).

Το χαρτι απο την παιδιατρο μου λειπει τωρα για την αιτηση στον δημ.παιδικο σταθμο.
Στον ΟΑΕΔ στο Μαρουσι οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι.Μου δωσαν προτεραιοτητα επειδη ειχα το μικρο μαζι.

το εεταα φραουλα ειναι για το εσπα.

αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης τι ειναι ρε συ τελικα??????

164 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:38 pm

????????

Επισκέπτης
[quote="MARIA TR

http://www.eetaa.gr/

165 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:39 pm

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
litsakos έγραψε:καλημερα!
τελειωσα με την χαρτουρα!
στον ΟΑΕΔ για να ξαναβγαλω καρτα ανεργιας τελικα ειχες δικιο Στελλα (νομιζω εσυ το εγραψες) ηθελαν και ΑΜΚΑ. Πηρα και αυτη την βεβαιωσηγια την διαδικασια Εξατομικευμενης Παρεμβασης και αντιγραφο του δελτιου ανεργιας επικυρωμενο απο τον ΟΑΕΔ. Μου εδωσε η υπαλληλος εκει μια ακομα βεβαιωση που δειχνει απο ποτε ειμαι εγγεγραμμενη στο μητωο ανεργων.Αν και δεν την ζητησα μου ειπε οτι ισως χρειαστει (ειπα να σας το πω).

Το χαρτι απο την παιδιατρο μου λειπει τωρα για την αιτηση στον δημ.παιδικο σταθμο.
Στον ΟΑΕΔ στο Μαρουσι οι υπαλληλοι ειναι ευγενεστατοι.Μου δωσαν προτεραιοτητα επειδη ειχα το μικρο μαζι.

το εεταα φραουλα ειναι για το εσπα.

στελλα αυτο το χαρτι το περνεις απο το οαεδ με την καρτα ανεργιας σου τους λες απλα για πιο σκοπο θα χρησιμοποιηθει και τελος σε ενα λεπακι δικο σου

166 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:54 pm

MARIA TR

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:[quote="MARIA TR

http://www.eetaa.gr/

Ευχαριστω!!
Μόλις πήρα τηλ και με διαβεβαίωσαν ότι άμα δέν γεννηθεί μέχρι να τελειώσουν οι αιτήσεις δεν μπορεί να γίνει κάτι...

Καλά αποτελέσματα να έχετε όταν με το καλό κάνετε τις αιτήσεις!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MARIA TR στις Τετ Μαϊος 09, 2012 2:06 pm, 1 φορά

167 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 1:59 pm

????????

Επισκέπτης

168 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 3:07 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:

Μια βεβαιωση,την τυπωνουν εκεινη την στιγμη αφου δειξεις την καρτα ανεργιας. Μπαμ μπαμ που λενε.

169 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 7:17 pm

v & a

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αρχικα να πω πως τα βρεφη τα παιρνουν τουλαχιστον απο 6 μηνων. ειναι το μικροτερο που εχω διαβασει ως τωρα στο εσπα. οποτε και να ειχε γεννησει η κοπελα θα επρεπε να παει το μωρο σε καποια ηλικια.
Δευτερον ειμαι εργαζομενη και εδω και 3 χρονια που κανω αιτησεις δεν εχω δει προκοπη απο τις αιτησεις στους παιδικους.
Επισης επειδη εργαζομαι δε σημαινει πως μπορω να παω τα παιδια μου σε ιδιωτικο, οταν εχω δυο και ζητανε για το καθενα 370 ευρω! Εχουμε υποχρεωσεις πισω μας ....δεν υπαρχουμε για να πληρωνουμε τους ιδιωτικους οταν υποτιθεται σαν εργαζομενες μητερες εχουμε δικαιωμα για το δημοσιο σταθμο...φετος θα παω να κανω ιστορια , αν παλι δε με παρουν και βρω εστω και μια που δεν εργαζεται να πηγαινει το παιδι της στον παιδικο επειδη εχει μεσον...! λες και θελω να τα παω τσαμπα δε θα πληρωνω! Παντως το εσπα για μενα ειναι μαλλον κατι απιαστο με τοσους ανεργους και χαμηλα εισοδηματα....

http://vickyandanna.wordpress.com/

170 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 8:09 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
v&a αν βρεις ΜΟΝΟ μια με μεσο σε παρακαλω να μας το πεις Razz Laughing θα ειναι το νεο της χρονιας!
Να εχεις στο νου σου οτι καποιοι παιδικοι του Δημου παινρουν κ μεσω ΕΣΠΑ παιδια.

171 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 8:33 pm

v & a

για το εσπα τα ξερω ολα και εχω στειλει και τη μεγαλη κορη μου και σε ιδιωτικο και σε δημμοσιο. ας ειναι καλα το εσπα γιατι τοσα χρονια οπως ειπα που κανω στους σταθμους του δημου με εχουν γραμμενη πατοκορφα. λες και δε θα τους πληρωνα βαση του εκκαθαριστικου μου τροφειΑ!!!!!!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked
Το προβλημα μου για φετος θα ειναι η μικρη (η μεγαλη θα παει νηπιο) που την εχουμε ολη μερα σπιτι με τη γιαγια και αν βγαινουμε οικονομικα γιατι με τις μειωσεις μας εχουνε ξεσκισει, 2 φορες τη βδομαδα πληρωνουμε για να πηγαινει σε ενα ειδος παιδικου σταθμου-παρκινγκ γιατι η γιαγια ειναι 70 χρονων. εκτος αυτου τη βλεπω οτι ζοριζεται 5 χρονια σχεδον τωρα, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ μας κραταει παιδια!!!! και επειδη μαλλον θα πρεπει να φυγει εξωτερικο για κανα μηνα οταν θα ξεκινανε τα σχολεια εχω πολυ σοβαρο θεμα. Τι θα πω στη δουλεια μου οτι πρεπει να κατσω ενα μη να σπιτι? δεν υπαρχει αλλος εκει να κανει τη δουλεια μου και πρεπει να ειμαι εκει..!!!! θα γινει της τρελης, μονο απο μια να ακουσω πως φετος ειχε μεσον και πηρε μια θεση σε παιδικο του δημου μου( γιατι φετος κατι ειπαν για αξιοκρατια και θα βγαινουν αλλιως τα αποτελεσματα με διαφανεια και καλα). πραγματικα θα φτασω στα κεντρικα και θα γινει ο χαμος...μακαρι να μας παρουν στο εσπα αλλα δε το βλεπω τα πραγματα εκει θα ειναι τρελα φετος...περσι ειχαμε 250% αυξηση αιτησεων στο νομο. καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο ε?

172 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 9:23 pm

Αργυρώ030509

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
... Mad

173 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 9:28 pm

????????

Επισκέπτης
ευχαριστω κοτριτσια ολες, δεν ηξερα τι ειναι αυτο το εξατομικευμενης προσεγγισης

απο βδομαδα πρεπει να μαζεψω τα κομματια μου και να κατεβω οαεδ......

οσο για τις αιτησεις, λογικα φετος θα ειναι υπερδιπλασιες

174 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 9:31 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οση αξιοκρατια και αν υπαρξει αν δεν κανει ενσταση καποιος δεν μπορει να ξερει ακριβως τι γινεται.Ουτε μπορεις να πας στον σταθμο κ να τους ζητας βεβαιωση εργοδοτη Razz Razz Μονο ετσι θα βγαλεις ακρη.
Εμενα αυτο που μου την βιδωσε φετος ασχημα με τον δημ.παιδικο διπλα μου ειναι οτι πετυχα ανεργο μπαμπα (η μαμα εργαζομενη) με το παιδι στον παιδικο...κ λεω κατσε ρε φιλε μονο την μανα κοιτανε?εσυ δεν μπορεις να κρατησεις το παιδι?στο κατω κατω αυτα υπαρχουν για να ενισχυσουν την εργαζομενη γυναικα (ιδιως το εσπα) αυτη θα αναγκαστει να κατσει σπιτι...εμενα και τα δυο παιδια να επαιρναν κ παλι η θεση μου ειναι ζορικη...πρεπει να εργαστω συμφωνα με το ωραριο τους..κ ερχεται κι αλλη μειωση μισθου προσεχως στον αντρα μου..κ θελω κιολας να εργαστω γμτ γιατι σπουδασα?? Mad Mad
εδω στο μεταξυ στην περιοχη μου τα τελευταια 3 χρονια οι θεσεις εχουν μειωθει κατα πολυ.κ ο κοντινοτερος ιδιωτικος περσι ζητουσε 600 ευρω για το ΕΝΑ παιδι!!!!

175 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 9:32 pm

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:... Mad

τι ειναι Αργυρω? εχεις απηυδυσει με την κατασταση?

176 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 9:59 pm

φραουλα

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περσι στη πετρουπολη μου ειπε μια μαμα στη παιδικη χαρα συμμετειχαν ολοι οι παιδικοι του δημου στο εσπα και ηταν δωρεαν...!!!!

177 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Τετ Μαϊος 09, 2012 11:50 pm

v & a

ΚΑΙ σε μας περσι ολοι οι βρεφονηπιακοι (για παιδακια εως 2μισι ετων)του δημου... καναμε τα χαρτια μας κανονικα εκτος εσπα σα τους μ@λ@.ες χασαμε το χρονο μας τσαμπα και το τρεξιμο να μαζεψουμε χαρτουρα και μας κοιταγανε και στη δουλεια με μισο ματιι γιατι λειπαμε ωρες γραφειου για να κανουμε τις αιτησεις κλπ. μας δωσανε αριθμο πρωτοκολου κιολας μη χασουμε προτεραιοτητα ...και βγαινουν τα αποτελεσματα και λενε: ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ. Καμια θεση απο αιτησεις εκτος εσπα σε ολο το δημο. μη σας πω και σε ολο το νομό. οποτε μπορειτε να καταλαβετε πως ουτε μια μαμα δημ. υπαλληλος δεν πηγε το παιδι της σε βρεφικο περσι. τα καντηλια που τους εριξα δε λεγεται...

litsakos εννοειται πως δε θα πηγαινα στο σταθμο να ζηταω τα χαρτια εργοδοτη των αλλονων. στα κεντρικα γραφεια θα πηγαινα να κανω ενσταση....ασε και κοντοζυγωνει!

178 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Πεμ Μαϊος 10, 2012 8:55 am

????????

Επισκέπτης
αυτο λενε θα ξαναγινει θα ειναι ολε ςοι θεσεις μεσω εσπα και σε εμας περυσι ουτε μια θεση δεν ειχε ελευθερη ο δημος

καλα αφου το εσπα τους δινει 6πλασια λεφτα για καθε παιδι

179 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Πεμ Μαϊος 10, 2012 9:33 am

v & a

Καλημερα ! Δε νομιζω να γινει το ιδιο μιας και φετος τα κονδυλια μειωνονται απο οτι φαινεται ως τωρα απο 170 εκατομ. Σε 100. Ετσι οι θεσεις που θα μπορουν να δωσουν ολοι, και οι δημοι θα ειναι πολυ λιγοτερες

180 Απ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΚΑΙ ΕΣΠΑ στό Πεμ Μαϊος 10, 2012 10:16 am

litsakos

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Smile
Παω να παρω σε λιγο το χαρτι απο την παιδιατρο που χρειαζονται για τον παιδικο.Αναρωτιεμαι γιατι παω αφου δεν το βλεπω Rolling Eyes Rolling Eyes
Κ πρεπει να κατσω μετα να δω αν υπαρχει αλλος ιδιωτικος παιδικος κοντα μας που να μην μας ζηταει τα μαλλια της κεφαλης μας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 36]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your free blog