Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από jollie Χθες στις 11:06 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από μαρακι27 Χθες στις 7:21 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από perperouna Χθες στις 6:04 pm

» Εξωσωματικη, η δικη σας εμπειρια
από matinaki1990 Χθες στις 6:02 pm

» ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ (Οι 5 πρώτοι θα έχουν το 1ο μάθημα <<ΔΩΡΕΑΝ>>)
από Kentromesini Χθες στις 3:58 am

» ''Έμπνευσις'' βάπτιση-γάμος
από supermama Παρ Oct 31, 2014 8:06 pm

» ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΩ?
από mariatsak Παρ Oct 31, 2014 6:02 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Oct 31, 2014 5:33 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από ΜΑΡΙΑΜ1 Παρ Oct 31, 2014 4:33 pm

» Face-paintig για παιδικά πάρτυ Θεσσαλονίκη
από fenaki22 Παρ Oct 31, 2014 7:22 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από paourina Παρ Oct 31, 2014 3:06 am

» www.candyland .gr
από candyland Πεμ Oct 30, 2014 7:32 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από paourina Πεμ Oct 30, 2014 6:48 pm

» Site μανικιούρ-πεντικιούρ-shellac με τιμούλες.
από Superb Mommy Πεμ Oct 30, 2014 6:15 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από griniaroula Πεμ Oct 30, 2014 1:58 am

» ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ
από anna4 Πεμ Oct 30, 2014 1:38 am

» μαθαμε στα χερακια!!
από αφροδιτη! Τετ Oct 29, 2014 11:00 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από kaatrin Τρι Oct 28, 2014 5:22 pm

» 22 μηνων ου βγαζει την πιστη με το φαγητο!
από dimitra al Τρι Oct 28, 2014 11:08 am

» ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ
από Superb Mommy Τρι Oct 28, 2014 8:30 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από maria2013 Τρι Oct 28, 2014 6:07 am

» ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.
από Λιτσα34 Τρι Oct 28, 2014 4:31 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Δευ Oct 27, 2014 8:14 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από ζουζουνακι Δευ Oct 27, 2014 8:13 pm

» γεννα στο Ρεα και επιδόματα!
από Vassiliki_ Δευ Oct 27, 2014 8:10 pm

» Κανακάκης Σταύρος στο Έλενα?Κάποια βοήθεια?
από Superb Mommy Δευ Oct 27, 2014 7:11 pm

» Αυχενικη διαφανεια θεσσαλονικη
από jollie Δευ Oct 27, 2014 3:01 am

» 6 ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ.
από vagann Κυρ Oct 26, 2014 5:39 am

» prwtes ebdomades eggymoshnhs
από kerasoula Κυρ Oct 26, 2014 4:54 am

» Καλως σας βρηκα ξανα!
από ria Κυρ Oct 26, 2014 3:20 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2014!!!!!
από eyakos Σαβ Oct 25, 2014 8:39 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Παρ Oct 24, 2014 9:47 pm

» Συνεχεις ιωσεις, φαρμακευτική αντιμετωπιση συμπτωματων
από HappyMama Παρ Oct 24, 2014 7:53 pm

» 17 εβδομάδες και 6 ημέρες κράτησε το όνειρο μου!!!!
από VANESSA1984 Παρ Oct 24, 2014 10:25 am

» ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΑΛΚ
από κοκκινοσκουφιτσα Πεμ Oct 23, 2014 9:53 pm

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ INGLESINA TRILOGY
από RITAKI30 Τρι Oct 21, 2014 4:39 pm

» Γιατρός στο Έλενα
από welcome 2 Τρι Oct 21, 2014 7:09 am

» Ποσότητα ρυζαλευρου?
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:27 am

» Τιναζεται στον υπνο του
από kerasoula Τρι Oct 21, 2014 6:15 am

» Χοριακη & υπέρηχος δεν είδε τίποτα βοήθεια εαν ξερετε
από maro28 Τρι Oct 21, 2014 5:10 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 5 μέλη, 1 μη ορατός και 432 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

BIKH, griniaroula, jollie, perperouna, roulakriti

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και χρονια πολλα!!!ειμαι καινουργια στην παρεα σας και εχω την εξης απορια.με τελευταια περιοδο στις 15/03 και πιθανη ημερομηνια συλληψης στις 28/03 σημερα ποσο εβδομαδων ειμαι???τεστ θετικοτατο την Μ.Παρασκευη.ευχαριστω εκ των προτερων!! Very Happy

lenaki1982

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
neraidaki4 έγραψε:καλημερα και χρονια πολλα!!!ειμαι καινουργια στην παρεα σας και εχω την εξης απορια.με τελευταια περιοδο στις 15/03 και πιθανη ημερομηνια συλληψης στις 28/03 σημερα ποσο εβδομαδων ειμαι???τεστ θετικοτατο την Μ.Παρασκευη.ευχαριστω εκ των προτερων!! Very Happy
είσαι 4,5 εβδομάδων!!!

lenaki1982

τις εβδομάδες τις μετράμε με έναρξη την τελευταία περίοδο,...,

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω παρα πολυ!!!εγω υπολογιζα απο την μερα συλληψης...

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
απλα το clear blue που εκανα προχτες μου εβγαλε εγκυος 2-3 εβδομαδες.οποτε εκει μπερδευτηκα για τα καλα!!! Rolling Eyes

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντα οι εβδομαδες κυησης μετριουνται απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου σου, δηλ. απο τις 15/3 ... θα σου πει το ιδιο και ο γιατρος σου! Αυτο το κανουν, γιατι δν μπορουν να υπολογισουν ποτε ακριβως εγινε η συλληψη οποτε αφου ξερουν με ακριβεια εκεινη την μερα, ξεκινανε απο τοτε και υπολογιζουν την αντιστοιχη πιθανη ημερομηνια τοκετου!

στην πορεια με τους υπερηχους ισως αλλαξει αυτο αναλογα με την αναπτυξη του εμβρυου!

για την ωρα ομως εσυ μετρας απο την αρχη του τελευταιου σου κυκλου, κι ετσι δν μπερδευεσαι!! Wink

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και με το καλο να παει μεχρι τελους και να κρατησεις το μωρακι στην αγκαλια σου!! Very Happy

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:παντα οι εβδομαδες κυησης μετριουνται απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου σου, δηλ. απο τις 15/3 ... θα σου πει το ιδιο και ο γιατρος σου! Αυτο το κανουν, γιατι δν μπορουν να υπολογισουν ποτε ακριβως εγινε η συλληψη οποτε αφου ξερουν με ακριβεια εκεινη την μερα, ξεκινανε απο τοτε και υπολογιζουν την αντιστοιχη πιθανη ημερομηνια τοκετου!

στην πορεια με τους υπερηχους ισως αλλαξει αυτο αναλογα με την αναπτυξη του εμβρυου!

για την ωρα ομως εσυ μετρας απο την αρχη του τελευταιου σου κυκλου, κι ετσι δν μπερδευεσαι!! Wink

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου και με το καλο να παει μεχρι τελους και να κρατησεις το μωρακι στην αγκαλια σου!! Very Happy

Sumfonw.... Very Happy
S euxwme mia teleiotati egkumwsini... Razz Razz Razz

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σ ευχαριστω παρα πολυ για τις υπεροχες ευχες σου!!!ευχομαι και για σενα τα καλυτερα!!!μπορω να πω οτι πλεον κατατοπιστηκα!!!φιλιααα Razz

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Parakalw agapoulla m kali...
Gennas ton dekemvrio... Cool

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou να εισαι καλα μου εφτιαξες την μερα!!!σου ευχομαι ολοψυχα και εσυ οτι ποθεις!!!ειμαι στην φαση που συνεχως κλαιω και οι ευχες σου με συγκινησαν!!!! Wink

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
neraidaki4 έγραψε:boubou να εισαι καλα μου εφτιαξες την μερα!!!σου ευχομαι ολοψυχα και εσυ οτι ποθεις!!!ειμαι στην φαση που συνεχως κλαιω και οι ευχες σου με συγκινησαν!!!! Wink

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

stamata na klaieis kali m...
Gt na klaieis???

peripmalou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
neraidaki4 έγραψε:καλημερα και χρονια πολλα!!!ειμαι καινουργια στην παρεα σας και εχω την εξης απορια.με τελευταια περιοδο στις 15/03 και πιθανη ημερομηνια συλληψης στις 28/03 σημερα ποσο εβδομαδων ειμαι???τεστ θετικοτατο την Μ.Παρασκευη.ευχαριστω εκ των προτερων!! Very Happy

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑ ΑΡΧΑΣ.ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΙ ΩΣΤΟΣΣΟ ΑΚΟΜΗ ΚΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ SITE,ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ¨ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ" ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑΣ!!! ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ.ΣΕ ΓΛΚΥΚΟΦΙΛΩ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ 8Α ΕΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΟΣΥ Μ,ΠΕΜΠΕΔΑΚΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ!ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ Ε???

http://WWW.FLOWERTALE.GR

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peripmalou έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑ ΑΡΧΑΣ.ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΙ ΩΣΤΟΣΣΟ ΑΚΟΜΗ ΚΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ SITE,ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ¨ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ" ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑΣ!!! ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΟ.ΣΕ ΓΛΚΥΚΟΦΙΛΩ,ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ 8Α ΕΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΟΣΥ Μ,ΠΕΜΠΕΔΑΚΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ!ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ Ε???

Kali eletheria na exeis kali m...

μπεμπα2012

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νεραιδακι συγχαρητηρια σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη
αν ξερεις την ημερομηνια ητς πρωτης μερας της περιοδου μετα απο 7 ημερες μετα εβδομαδες

peripmalou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:
peripmalou έγραψε:

Kali eletheria na exeis kali m...

ΑΧ ΠΟΥΛΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ!!! ΚΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Na min fwvase tpt kali m...
Emena einai to trito m mwraki...

Pws tha genniseis fusiologika i kaisariki...

Egw gennisa ta paidakia m fusiologika...

peripmalou

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Na min fwvase tpt kali m...

ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΜΥΩΠΙΑΣ(ΝΤΟΥΙΝΓΚ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΛΑΚΑΝΗ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ?ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΩ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peripmalou έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Na min fwvase tpt kali m...

ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΜΥΩΠΙΑΣ(ΝΤΟΥΙΝΓΚ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΛΑΚΑΝΗ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ?ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΩ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Kali eletheria ki pali...
Ki se euxaristw... Razz Razz Razz

neraidaki4

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
peripmalou
Σου ευχομαι ολοψυχα με το καλο να ερθει στον κοσμο το μωρακι σου!!!Σ ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου!!!οντως θα ειναι ενα υπεροχο χριστουγεννιατικο δωρο!!ευχομαι ο Θεος να σας χαρισει σε ολες σας τετοια χαρα!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forums | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own blog