Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» αδυναμια στη γιαγια
από Despoina13 Σήμερα στις 1:02 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από kerasoula Σήμερα στις 12:28 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Irene14 Χθες στις 11:31 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από NOPITSA Χθες στις 11:19 pm

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από mama_maria krhth Χθες στις 11:17 pm

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Χθες στις 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Χθες στις 9:44 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 9:12 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Χθες στις 9:02 pm

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από lgyftog Χθες στις 8:14 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Χθες στις 5:36 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 5:04 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Χθες στις 4:18 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Χθες στις 4:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mamamanous Χθες στις 3:59 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Χθες στις 3:20 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 2:55 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Χθες στις 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Χθες στις 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Χθες στις 10:38 am

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από HappyMama Χθες στις 10:36 am

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 8:42 am

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Τρι Aug 26, 2014 11:19 pm

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Aug 26, 2014 6:08 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από καλιοπη Τρι Aug 26, 2014 3:58 pm

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από mamamanous Τρι Aug 26, 2014 1:48 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τρι Aug 26, 2014 3:13 am

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από Ricola Δευ Aug 25, 2014 7:29 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Δευ Aug 25, 2014 4:08 pm

» ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ
από mamamanous Δευ Aug 25, 2014 3:46 pm

» μηπως ειμαι?
από Despoinaki123 Δευ Aug 25, 2014 12:18 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από efaki27 Κυρ Aug 24, 2014 6:53 pm

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Aug 24, 2014 12:12 pm

» Club Αυπνιας!
από μιτατα Κυρ Aug 24, 2014 1:04 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από iouliana Σαβ Aug 23, 2014 7:50 pm

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από demaki88 Σαβ Aug 23, 2014 1:31 pm

» ti diafora exete!
από μιτατα Παρ Aug 22, 2014 11:21 pm

Παρόντες χρήστες
143 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 140 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

griniaroula, valgreg, ΖΩΗ13

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1 ΓΥναικολογοι απο Θεσσαλονικη στό Παρ Jul 02, 2010 12:47 am

maggy

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Επειδη μπηκα στο γιατρουληδες και ειναι λιγο μπερδεμενα ειπα να κανω μια λιστα μονο με γιατρους απο Θεσσαλονικη οπου η καθε μια θα γραφει το ονομα της και τα στοιχεια που θελει

http://www.glykoapospitu.blogspot.com

maggy

Το δικο μου τον λενε Σεργετζη Θωμα ειναι Τσιμισκη 119 περνει ή επερνε 900€ στην γεννα στο φυσιολογικο για καισαρικη ουτε λογος κανει μονο αν ειναι να σου βγει η ψυχη. Τον βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο με πολλα προβληματα που δηθεν ειχα (απο αλλους γιατρους). Ξεγενναει στο Διαβαλκανικο αλλα νομιζω συνεργαζεται και με αλλες κλινικες

http://www.glykoapospitu.blogspot.com

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο ρε μαργαριτα καλα εκανες γιατι εκει γινεται χαμος!
αντε ρε κοριτσια πειτε κανεναν και για εμας που ειμαστε στο ψαξιμο!!

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα την δικια μου την λενε Χριστοπουλου Χριστινα ειναι στην τσιμισκη κοντα στα εβερεστ στην κουσκουρα. Εμενα πριν 3 χρονια που γεννησα επαιρνε 600 ευρω για φυσιολογικο τοκετο και 800 πηρε για την καισαρικη μου με διδυμα και μεσα σε αυτα ηταν και η πληρωμη για τον βοηθο της . Ειναι τελεια γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος.

Βασω

ΕΜΕΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙΑΛ. ΣΒΩΛΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1100 ΕΥΡΩ , ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

Chrisa

Κοριτσια πολυωραιο θεματακι ανοιξατε..μπραβο!!!!
θα ηθελα να ρωτισω το εξης:
Ειμαι σε αναζητηση γυνακολογου.
Θα ηθελα καποιον στο παπαγεωργιου η στο Ιπποκρατειο.
Δεν με ενδιαφερει τοσο το θεμα της αμοιβης του αλλα να ειναι ενας καλος γιατρος και γνωστης του επαγγελματος του.
Θα ηθελα να ειναι προσεκτικος και επαγγελματιας.
Σχεδιαζω σιγα σιγα να βαλλω μπρος το δευτερο και επειδη μαλλον θα ειναι και αυτο με καισαρικη..θα ηθελα να μη χρειαστε να χρυσοπληροσω την κλινηκη...
δεν εχω και ιδιαιτερα ευχαριστες αναμνησεις πο την κλινικη που γεννησα..χωρις να θελλω να υποβαθμισω σαν γεννικη εικονα, προσοπικο κλπ που ηταν αψογοι μπορω να πω..απλα εχω δυσαρεστες αναμνησεις και δεν θελλω ασχιμη ψυχολογια στο δευτερο μωρακι.
Ενα ξερετε και καποιον ου ειναι υπερ VBAC θα το εκτιμουσα αφανταστα.
Οσες κοπελες δεν θελλουν να κανουν διαφημιση η δυσφημιση για συγκεκριμενους γιατρους, θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσαν με πμ.
Δεκτη καθε πληροφορια, ειδικα που αφορα γιατρους του Παπαγεωργιου

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisa έγραψε:Κοριτσια πολυωραιο θεματακι ανοιξατε..μπραβο!!!!
θα ηθελα να ρωτισω το εξης:
Ειμαι σε αναζητηση γυνακολογου.
Θα ηθελα καποιον στο παπαγεωργιου η στο Ιπποκρατειο.
Δεν με ενδιαφερει τοσο το θεμα της αμοιβης του αλλα να ειναι ενας καλος γιατρος και γνωστης του επαγγελματος του.
Θα ηθελα να ειναι προσεκτικος και επαγγελματιας.
Σχεδιαζω σιγα σιγα να βαλλω μπρος το δευτερο και επειδη μαλλον θα ειναι και αυτο με καισαρικη..θα ηθελα να μη χρειαστε να χρυσοπληροσω την κλινηκη...
δεν εχω και ιδιαιτερα ευχαριστες αναμνησεις πο την κλινικη που γεννησα..χωρις να θελλω να υποβαθμισω σαν γεννικη εικονα, προσοπικο κλπ που ηταν αψογοι μπορω να πω..απλα εχω δυσαρεστες αναμνησεις και δεν θελλω ασχιμη ψυχολογια στο δευτερο μωρακι.
Ενα ξερετε και καποιον ου ειναι υπερ VBAC θα το εκτιμουσα αφανταστα.
Οσες κοπελες δεν θελλουν να κανουν διαφημιση η δυσφημιση για συγκεκριμενους γιατρους, θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσαν με πμ.
Δεκτη καθε πληροφορια, ειδικα που αφορα γιατρους του Παπαγεωργιου

Σας ευχαριστω εκ των προτερων
λοιπον δεν εχω γιατρο να σου προτεινω αλλα απο προσωπικη εμπειρια που ειχα με το μωρο μου στο Παπαγεωργιου θα σου ελεγα να προτιμησεις το ιπποκρατειο . Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.forum.eimaimama.gr/forum-f10/topic-t93.htm

σε καποια σημειο προς τα κατω λεω μια μεγαλη ιστορια για το τι τραβηξα με το παπαγεωργιου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την faye στις Παρ Jul 02, 2010 7:08 pm, 1 φορά

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
faye έγραψε:
. Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.youtube.com/watch?v=b2wnhQQ3peo&feature=related

σε καποια σημειο προς τα κατω λεω μια μεγαλη ιστορια για το τι τραβηξα με το παπαγεωργιου.
Βρε κοριτσάκι τι έψαχνες πάλι στο Youtube και έβαλες ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ;

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
faye έγραψε:
. Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.youtube.com/watch?v=b2wnhQQ3peo&feature=related

Βρε κοριτσάκι τι έψαχνες πάλι στο Youtube και έβαλες ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ;
χαχαχα καλα που το ειδες το διορθωσα τωρα.

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειδα οτι υπηρχε το θεμα. ειπα καιγω πως δεν υπαρχει και τοχα βαλει.. λοιπον η δικια μου και στα 2 παιδια ειναι η Κατερινα Αναγνωστου.ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΑΝ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ. ειναι στην τσιμισκη. πολυ καλη πολη γλυκια. κανει τους τοκετους στο γενεσις. πριν 4 χρονια βεβαια. τωρα δε ξερω.επερνε τοτε 800 για φτ και 1200 για κτ. απλα εχω την εντυπωση οτι ειναι λιγο του ευκολου..δηλ καισαρικης. αν χρειαστει και παω τον επομενο μηνα θα ρωτησω και θα καταλαβω. κανεναν γιατρο για vbac ξερουμε? η να ανοιξουμε αλλο θεμα?

vasso

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΩΝ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ 700 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟς ΤΟΚΕΤΟς ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο δικός μου είναι στο Παπαγεωργίου πολύ καλός και νέος άνθρωπος. Δε ξέρω αλλά δεν μπορώ τους μεσήλικες γυναικολόγους...ίσως γιατί ένας μου έβαλε χέρι στα 18!!
Τον λένε Δημήτρη Τσολακίδη και έχει ιατρείο στην Δ.Γούναρη, Λ.Νίκης με Ναυαρίνου.

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:ο δικός μου είναι στο Παπαγεωργίου πολύ καλός και νέος άνθρωπος. Δε ξέρω αλλά δεν μπορώ τους μεσήλικες γυναικολόγους...ίσως γιατί ένας μου έβαλε χέρι στα 18!!
Τον λένε Δημήτρη Τσολακίδη και έχει ιατρείο στην Δ.Γούναρη, Λ.Νίκης με Ναυαρίνου.

Παπαγεωργιου θα γεννησω...Αλλα χωρις γιατρο ειναι καλος????

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτόν έχω για γιατρό μου αυτόν εμπιστεύομαι,
είναι για μένα πολύ καλός γιατί πάντα μου φέρεται πολύ καλά και απαντάει ό,τι και αν τον ρωτήσω, και το κινητό του μου είναι πάντα διαθεσιμο.
μη φοβάσαι για το νοσοκομείο και τους γιατρούς ο δικός μου με καθυσήχασε πάντως. Αντε, εσύ βέβαια θα μας τα πείς εξω απο τα δόντια κι από πρώτο χέρι!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!

I love you

giotako

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο δικος μου λεγεται Γεωργιαδης Στεργιος,ειναι τσιμισκη κοντα στην αγ.σοφιας,ειναι λιγο μεγαλος σε ηλικια αλλα ειναι πολυ καλος,το 2009 που γεννησα πηρε 1200,αλλα νομιζω ειναι ιδια η τιμη για φ.τ. κ για κ.τ. εκανα καισαρικη λογω προβληματος του παιδιου αλλα αναλαμβανει να κανει φυσιολογικη γεννα μετα απο καισαρικη,τουλαχιστον ετσι ειπε σε μενα,να προσπσθησω για φυσιολογικα στο δευτερο παιδι,οσο καιρο πηγαινω σ αυτον δεν ειχα ποτε προβλημα

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:αυτόν έχω για γιατρό μου αυτόν εμπιστεύομαι,
είναι για μένα πολύ καλός γιατί πάντα μου φέρεται πολύ καλά και απαντάει ό,τι και αν τον ρωτήσω, και το κινητό του μου είναι πάντα διαθεσιμο.
μη φοβάσαι για το νοσοκομείο και τους γιατρούς ο δικός μου με καθυσήχασε πάντως. Αντε, εσύ βέβαια θα μας τα πείς εξω απο τα δόντια κι από πρώτο χέρι!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!

I love you

Ναι μολις γεννησω θα σας πω....Ειδικα εσενα που σε νοιαζει μαλλον περισσοτερο ε???

Argyro 27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσακια μου γεια σας!μηπως γνωριζετε για τον ιατρο κ Μπυρο αν ειναι καλος?μου εχουν πει καλα λογια ,απλα ειναι πολυ νεος και δεν ξερω κατα ποσο εχει εμπειρια...ειναι γυρω στα 35-40....εγω μενω Ωραιοκαστρο και αυτος εχει ιατρειο Σταυρουπολη πανω στην Λαγκαδα οδο.και με βολευει πολυυυ!!!βαρεθηκα να κατεβαινω κεντρο και να περιμενω 3 ωρες για να με εξετασει ο παπ...ρας ο ιατρος μου.ελεος......... Twisted Evil

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
new2eenmommy έγραψε:

I love you

Ναι μολις γεννησω θα σας πω....Ειδικα εσενα που σε νοιαζει μαλλον περισσοτερο ε???

μόνο με νοιάζει; Παρόλο που ο γιατρός μου είναι εκεί τα αυτιά μου είναι συνέχεια ανοιχτά για το Παπαγεωργίου! κι όλο πάω στο ιατρέιο του και του λέω άκουσα αυτό άκουσα εκείνο , τί τρέχει;;;!!!
υπομονή που την έχει ο άνθρωπος όμως !
βέβαια τη χρειάζεται μίας και θα γίνει και διδάκτωρ!!!
Αντε καλή μου με θετική σκέψη και σύντομα θα πιάσεις το νινί σου στα χέρια !! τί καλά !
Με κανένα πόνο λοιπόν!!
άχ πώς περνάνε αυτές οι βδομάδες;μήνες;???πώς ε;

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maggy έγραψε:Το δικο μου τον λενε Σεργετζη Θωμα ειναι Τσιμισκη 119 περνει ή επερνε 900€ στην γεννα στο φυσιολογικο για καισαρικη ουτε λογος κανει μονο αν ειναι να σου βγει η ψυχη. Τον βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο με πολλα προβληματα που δηθεν ειχα (απο αλλους γιατρους). Ξεγενναει στο Διαβαλκανικο αλλα νομιζω συνεργαζεται και με αλλες κλινικες

αχ εισαι σιγουρη πως δεν ειναι της καισαρικης ε?..κατι τετοια ψαχνω και εγω...ξερεις αν αναλαμβανει φυσιολογικο μετα απο καισαρική??
παντως και εστι οπως τα λες μαλλον πρεπει να τον δω και εγω...ποσο περνει επισκεψη? ειναι συνδεδεμενοσ και με ταμεια ..ξέρεις?

ΑΓΑΠΗ@

Παπαγεωργιου θα γεννησω...Αλλα χωρις γιατρο ειναι καλος????[/quote]

ΤΑΤΙ,,,, ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ????
ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ????
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΑΛΙ!!! ΜΗ ΠΕΣΩ ΣΕ ΜΑΚΑΚΑ ΠΑΛΙ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog