Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ?
από kerasoula Σήμερα στις 10:41 pm

» COLOSTROUM ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ
από SPINAKOS7 Σήμερα στις 10:29 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από mamagoriou29 Σήμερα στις 10:24 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Σήμερα στις 10:01 pm

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 10
από Anastasie Σήμερα στις 9:57 pm

» ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
από tania1422 Σήμερα στις 9:02 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από κουνελάκι Σήμερα στις 8:21 pm

» Κόστος Β επιπέδου
από φραουλα Σήμερα στις 6:51 pm

» παιδιά με down και αυτισμο
από Catty Σήμερα στις 6:34 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 5:59 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Σήμερα στις 4:50 pm

» Προβλημα με τη τουαλετα....
από newmum Σήμερα στις 4:23 pm

» Κορίτσια είμαι στα πρόθυρα κάτάθλιψης...
από Jorji Σήμερα στις 3:40 pm

» ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ, ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
από Jorji Σήμερα στις 3:32 pm

» Καλλιεργεια σπερματος!
από Jorji Σήμερα στις 3:26 pm

» Καλλιεργεια σπερματος
από Jorji Σήμερα στις 3:25 pm

» Aναλαμβανω καθαρισμα και σιδερο
από pusi Σήμερα στις 10:25 am

» Πουλάω 2 κούνιες που γίνονται παιδικά κρεβάτια + 1 αλαξιέρα+1 συρταριέρα
από Jannete Σήμερα στις 2:26 am

» διαιτολογος
από dioni27 Χθες στις 11:48 pm

» ΑΝΤΩΝΙΑ 123 ΕΙΝΑΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???
από ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ Χθες στις 4:31 pm

» ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!
από Chris_E Χθες στις 3:51 pm

» ΠΕΘΑΝΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΙΣΚΟΣ :( ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ
από vasoulagal Χθες στις 11:47 am

» agxoos !!!!!
από vasoulagal Χθες στις 11:09 am

» diagrafh apo to forum 3erei kamia pws ginete?
από kerasoula Χθες στις 1:02 am

» www.candyland .gr
από candyland Κυρ Sep 28, 2014 6:22 pm

» ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!
από Antonia 123 Κυρ Sep 28, 2014 6:04 pm

» ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
από nanou Κυρ Sep 28, 2014 3:55 pm

» Μπομπονιερες -κεραλοιφες!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ
από pusi Κυρ Sep 28, 2014 2:33 pm

» Περιδεση στην 13η εβδομαδα , μετα τι?
από EnVy26 Σαβ Sep 27, 2014 10:24 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Σαβ Sep 27, 2014 10:00 pm

» Επιπλα απο Εντος/Ανδρεαδης ?
από κοκκινοσκουφιτσα Σαβ Sep 27, 2014 7:52 pm

» Χειροποίητα προσκλητήρια & μπομπονιέρες (ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!)
από mariameint Πεμ Sep 25, 2014 7:08 pm

» Πως μπορούμε να βοηθήσουμε τα παιδιά με Δυσλεξία - Διάσπαση προσοχής στο διάβασμα;;
από Καλλιόπη Τζιλέρογλου Πεμ Sep 25, 2014 5:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:50 pm

» κατέστρεψα τον γάμο μου και τώρα θα υποστώ τις συνέπειες
από bebaki Πεμ Sep 25, 2014 2:22 pm

» Μεγαλη Τρελα
από Antonia 123 Πεμ Sep 25, 2014 2:03 pm

» Almiron pepti 2
από Nifitsa Πεμ Sep 25, 2014 11:15 am

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Πεμ Sep 25, 2014 8:51 am

» Τιμες για αγγλικα α junior
από Areti2 Πεμ Sep 25, 2014 12:56 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ 150 ΕΥΡΩ
από elfoula Τετ Sep 24, 2014 8:45 pm

Παρόντες χρήστες
839 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 23 μέλη, 3 μη ορατοί και 813 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Anastasie, Catty, Dori, ede37, efaki27, elife, fountouni, griniaroula, iouliana, kerasoula, kikimam, nafs, Psaraki, Ricola, roodie, roulakriti, SAL4, SPINAKOS7, tania1422, thali-alex, vasiaki, ΖΩΗ13, μιτατα

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

1 ΓΥναικολογοι απο Θεσσαλονικη στό Παρ Jul 02, 2010 12:47 am

maggy

Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Επειδη μπηκα στο γιατρουληδες και ειναι λιγο μπερδεμενα ειπα να κανω μια λιστα μονο με γιατρους απο Θεσσαλονικη οπου η καθε μια θα γραφει το ονομα της και τα στοιχεια που θελει

http://www.glykoapospitu.blogspot.com

maggy

Το δικο μου τον λενε Σεργετζη Θωμα ειναι Τσιμισκη 119 περνει ή επερνε 900€ στην γεννα στο φυσιολογικο για καισαρικη ουτε λογος κανει μονο αν ειναι να σου βγει η ψυχη. Τον βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο με πολλα προβληματα που δηθεν ειχα (απο αλλους γιατρους). Ξεγενναει στο Διαβαλκανικο αλλα νομιζω συνεργαζεται και με αλλες κλινικες

http://www.glykoapospitu.blogspot.com

Lena

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο ρε μαργαριτα καλα εκανες γιατι εκει γινεται χαμος!
αντε ρε κοριτσια πειτε κανεναν και για εμας που ειμαστε στο ψαξιμο!!

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα την δικια μου την λενε Χριστοπουλου Χριστινα ειναι στην τσιμισκη κοντα στα εβερεστ στην κουσκουρα. Εμενα πριν 3 χρονια που γεννησα επαιρνε 600 ευρω για φυσιολογικο τοκετο και 800 πηρε για την καισαρικη μου με διδυμα και μεσα σε αυτα ηταν και η πληρωμη για τον βοηθο της . Ειναι τελεια γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος.

Βασω

ΕΜΕΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙΑΛ. ΣΒΩΛΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 1100 ΕΥΡΩ , ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

Chrisa

Κοριτσια πολυωραιο θεματακι ανοιξατε..μπραβο!!!!
θα ηθελα να ρωτισω το εξης:
Ειμαι σε αναζητηση γυνακολογου.
Θα ηθελα καποιον στο παπαγεωργιου η στο Ιπποκρατειο.
Δεν με ενδιαφερει τοσο το θεμα της αμοιβης του αλλα να ειναι ενας καλος γιατρος και γνωστης του επαγγελματος του.
Θα ηθελα να ειναι προσεκτικος και επαγγελματιας.
Σχεδιαζω σιγα σιγα να βαλλω μπρος το δευτερο και επειδη μαλλον θα ειναι και αυτο με καισαρικη..θα ηθελα να μη χρειαστε να χρυσοπληροσω την κλινηκη...
δεν εχω και ιδιαιτερα ευχαριστες αναμνησεις πο την κλινικη που γεννησα..χωρις να θελλω να υποβαθμισω σαν γεννικη εικονα, προσοπικο κλπ που ηταν αψογοι μπορω να πω..απλα εχω δυσαρεστες αναμνησεις και δεν θελλω ασχιμη ψυχολογια στο δευτερο μωρακι.
Ενα ξερετε και καποιον ου ειναι υπερ VBAC θα το εκτιμουσα αφανταστα.
Οσες κοπελες δεν θελλουν να κανουν διαφημιση η δυσφημιση για συγκεκριμενους γιατρους, θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσαν με πμ.
Δεκτη καθε πληροφορια, ειδικα που αφορα γιατρους του Παπαγεωργιου

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chrisa έγραψε:Κοριτσια πολυωραιο θεματακι ανοιξατε..μπραβο!!!!
θα ηθελα να ρωτισω το εξης:
Ειμαι σε αναζητηση γυνακολογου.
Θα ηθελα καποιον στο παπαγεωργιου η στο Ιπποκρατειο.
Δεν με ενδιαφερει τοσο το θεμα της αμοιβης του αλλα να ειναι ενας καλος γιατρος και γνωστης του επαγγελματος του.
Θα ηθελα να ειναι προσεκτικος και επαγγελματιας.
Σχεδιαζω σιγα σιγα να βαλλω μπρος το δευτερο και επειδη μαλλον θα ειναι και αυτο με καισαρικη..θα ηθελα να μη χρειαστε να χρυσοπληροσω την κλινηκη...
δεν εχω και ιδιαιτερα ευχαριστες αναμνησεις πο την κλινικη που γεννησα..χωρις να θελλω να υποβαθμισω σαν γεννικη εικονα, προσοπικο κλπ που ηταν αψογοι μπορω να πω..απλα εχω δυσαρεστες αναμνησεις και δεν θελλω ασχιμη ψυχολογια στο δευτερο μωρακι.
Ενα ξερετε και καποιον ου ειναι υπερ VBAC θα το εκτιμουσα αφανταστα.
Οσες κοπελες δεν θελλουν να κανουν διαφημιση η δυσφημιση για συγκεκριμενους γιατρους, θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσαν με πμ.
Δεκτη καθε πληροφορια, ειδικα που αφορα γιατρους του Παπαγεωργιου

Σας ευχαριστω εκ των προτερων
λοιπον δεν εχω γιατρο να σου προτεινω αλλα απο προσωπικη εμπειρια που ειχα με το μωρο μου στο Παπαγεωργιου θα σου ελεγα να προτιμησεις το ιπποκρατειο . Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.forum.eimaimama.gr/forum-f10/topic-t93.htm

σε καποια σημειο προς τα κατω λεω μια μεγαλη ιστορια για το τι τραβηξα με το παπαγεωργιου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την faye στις Παρ Jul 02, 2010 7:08 pm, 1 φορά

nikoleta

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
faye έγραψε:
. Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.youtube.com/watch?v=b2wnhQQ3peo&feature=related

σε καποια σημειο προς τα κατω λεω μια μεγαλη ιστορια για το τι τραβηξα με το παπαγεωργιου.
Βρε κοριτσάκι τι έψαχνες πάλι στο Youtube και έβαλες ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ;

faye

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
faye έγραψε:
. Αν θελεις να διαβασεις περισσοτερες λεπτομεριες πατα εδω

http://www.youtube.com/watch?v=b2wnhQQ3peo&feature=related

Βρε κοριτσάκι τι έψαχνες πάλι στο Youtube και έβαλες ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ;
χαχαχα καλα που το ειδες το διορθωσα τωρα.

supermama

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειδα οτι υπηρχε το θεμα. ειπα καιγω πως δεν υπαρχει και τοχα βαλει.. λοιπον η δικια μου και στα 2 παιδια ειναι η Κατερινα Αναγνωστου.ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΑΝ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ. ειναι στην τσιμισκη. πολυ καλη πολη γλυκια. κανει τους τοκετους στο γενεσις. πριν 4 χρονια βεβαια. τωρα δε ξερω.επερνε τοτε 800 για φτ και 1200 για κτ. απλα εχω την εντυπωση οτι ειναι λιγο του ευκολου..δηλ καισαρικης. αν χρειαστει και παω τον επομενο μηνα θα ρωτησω και θα καταλαβω. κανεναν γιατρο για vbac ξερουμε? η να ανοιξουμε αλλο θεμα?

vasso

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΡΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΩΝ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ 700 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟς ΤΟΚΕΤΟς ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο δικός μου είναι στο Παπαγεωργίου πολύ καλός και νέος άνθρωπος. Δε ξέρω αλλά δεν μπορώ τους μεσήλικες γυναικολόγους...ίσως γιατί ένας μου έβαλε χέρι στα 18!!
Τον λένε Δημήτρη Τσολακίδη και έχει ιατρείο στην Δ.Γούναρη, Λ.Νίκης με Ναυαρίνου.

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:ο δικός μου είναι στο Παπαγεωργίου πολύ καλός και νέος άνθρωπος. Δε ξέρω αλλά δεν μπορώ τους μεσήλικες γυναικολόγους...ίσως γιατί ένας μου έβαλε χέρι στα 18!!
Τον λένε Δημήτρη Τσολακίδη και έχει ιατρείο στην Δ.Γούναρη, Λ.Νίκης με Ναυαρίνου.

Παπαγεωργιου θα γεννησω...Αλλα χωρις γιατρο ειναι καλος????

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτόν έχω για γιατρό μου αυτόν εμπιστεύομαι,
είναι για μένα πολύ καλός γιατί πάντα μου φέρεται πολύ καλά και απαντάει ό,τι και αν τον ρωτήσω, και το κινητό του μου είναι πάντα διαθεσιμο.
μη φοβάσαι για το νοσοκομείο και τους γιατρούς ο δικός μου με καθυσήχασε πάντως. Αντε, εσύ βέβαια θα μας τα πείς εξω απο τα δόντια κι από πρώτο χέρι!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!

I love you

giotako

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο δικος μου λεγεται Γεωργιαδης Στεργιος,ειναι τσιμισκη κοντα στην αγ.σοφιας,ειναι λιγο μεγαλος σε ηλικια αλλα ειναι πολυ καλος,το 2009 που γεννησα πηρε 1200,αλλα νομιζω ειναι ιδια η τιμη για φ.τ. κ για κ.τ. εκανα καισαρικη λογω προβληματος του παιδιου αλλα αναλαμβανει να κανει φυσιολογικη γεννα μετα απο καισαρικη,τουλαχιστον ετσι ειπε σε μενα,να προσπσθησω για φυσιολογικα στο δευτερο παιδι,οσο καιρο πηγαινω σ αυτον δεν ειχα ποτε προβλημα

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:αυτόν έχω για γιατρό μου αυτόν εμπιστεύομαι,
είναι για μένα πολύ καλός γιατί πάντα μου φέρεται πολύ καλά και απαντάει ό,τι και αν τον ρωτήσω, και το κινητό του μου είναι πάντα διαθεσιμο.
μη φοβάσαι για το νοσοκομείο και τους γιατρούς ο δικός μου με καθυσήχασε πάντως. Αντε, εσύ βέβαια θα μας τα πείς εξω απο τα δόντια κι από πρώτο χέρι!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!

I love you

Ναι μολις γεννησω θα σας πω....Ειδικα εσενα που σε νοιαζει μαλλον περισσοτερο ε???

Argyro 27

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσακια μου γεια σας!μηπως γνωριζετε για τον ιατρο κ Μπυρο αν ειναι καλος?μου εχουν πει καλα λογια ,απλα ειναι πολυ νεος και δεν ξερω κατα ποσο εχει εμπειρια...ειναι γυρω στα 35-40....εγω μενω Ωραιοκαστρο και αυτος εχει ιατρειο Σταυρουπολη πανω στην Λαγκαδα οδο.και με βολευει πολυυυ!!!βαρεθηκα να κατεβαινω κεντρο και να περιμενω 3 ωρες για να με εξετασει ο παπ...ρας ο ιατρος μου.ελεος......... Twisted Evil

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
new2eenmommy έγραψε:

I love you

Ναι μολις γεννησω θα σας πω....Ειδικα εσενα που σε νοιαζει μαλλον περισσοτερο ε???

μόνο με νοιάζει; Παρόλο που ο γιατρός μου είναι εκεί τα αυτιά μου είναι συνέχεια ανοιχτά για το Παπαγεωργίου! κι όλο πάω στο ιατρέιο του και του λέω άκουσα αυτό άκουσα εκείνο , τί τρέχει;;;!!!
υπομονή που την έχει ο άνθρωπος όμως !
βέβαια τη χρειάζεται μίας και θα γίνει και διδάκτωρ!!!
Αντε καλή μου με θετική σκέψη και σύντομα θα πιάσεις το νινί σου στα χέρια !! τί καλά !
Με κανένα πόνο λοιπόν!!
άχ πώς περνάνε αυτές οι βδομάδες;μήνες;???πώς ε;

bou-boukitsa

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maggy έγραψε:Το δικο μου τον λενε Σεργετζη Θωμα ειναι Τσιμισκη 119 περνει ή επερνε 900€ στην γεννα στο φυσιολογικο για καισαρικη ουτε λογος κανει μονο αν ειναι να σου βγει η ψυχη. Τον βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο με πολλα προβληματα που δηθεν ειχα (απο αλλους γιατρους). Ξεγενναει στο Διαβαλκανικο αλλα νομιζω συνεργαζεται και με αλλες κλινικες

αχ εισαι σιγουρη πως δεν ειναι της καισαρικης ε?..κατι τετοια ψαχνω και εγω...ξερεις αν αναλαμβανει φυσιολογικο μετα απο καισαρική??
παντως και εστι οπως τα λες μαλλον πρεπει να τον δω και εγω...ποσο περνει επισκεψη? ειναι συνδεδεμενοσ και με ταμεια ..ξέρεις?

ΑΓΑΠΗ@

Παπαγεωργιου θα γεννησω...Αλλα χωρις γιατρο ειναι καλος????[/quote]

ΤΑΤΙ,,,, ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ????
ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ????
ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΑΛΙ!!! ΜΗ ΠΕΣΩ ΣΕ ΜΑΚΑΚΑ ΠΑΛΙ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog