Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από kikimam Σήμερα στις 2:12 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από XIONATH Σήμερα στις 1:55 am

» Τερηδονα στα νεογιλα δοντακια, σε μωρο 19 μηνων
από Areti2 Σήμερα στις 1:01 am

» εγκυουλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου
από tinag Χθες στις 10:17 pm

» βάρος μωρού 9 μηνών
από pigkoulinaki Χθες στις 4:23 pm

» Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ)
από vblue Χθες στις 5:18 am

» σπερματέγχυση προ των πυλών
από XIONATH Κυρ Apr 26, 2015 11:50 am

» ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ Η ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ 2015
από XIONATH Κυρ Apr 26, 2015 9:29 am

» Υψηλή AMH
από larisaia Κυρ Apr 26, 2015 7:42 am

» ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
από larisaia Κυρ Apr 26, 2015 2:28 am

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από maro28 Σαβ Apr 25, 2015 10:06 am

» προσπάθεια για δεύτερο παιδάκι
από ath Παρ Apr 24, 2015 6:00 am

» Σπερματεγχυση
από larisaia Πεμ Apr 23, 2015 10:22 pm

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από Areti2 Πεμ Apr 23, 2015 1:23 pm

» Κοιλιακοι μετα απο καισαρικη
από Princess Πεμ Apr 23, 2015 6:15 am

» Μου την σπανε τα πεθερικα
από royla Πεμ Apr 23, 2015 5:28 am

» ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ
από ΠΙΝΟΚΙΟ Πεμ Apr 23, 2015 5:00 am

» ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ-ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ-ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ με "λεπτομέρεια"
από goldy213 Πεμ Apr 23, 2015 4:50 am

» ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΣΠΙΤΙΟΥ
από mariatsak Πεμ Apr 23, 2015 1:19 am

» ΠΩΛΕΙΤΑΙ κάθισμα φαγητού BLOOM Fresco Loft (white - bermuda blue)!!!
από Antonia 123 Τετ Apr 22, 2015 8:55 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από Princess Τετ Apr 22, 2015 3:53 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Τρι Apr 21, 2015 3:47 am

» αδεια μετα την εμβρυομεταφορα
από roulaf Τρι Apr 21, 2015 3:35 am

» ΚΑΦΕ ΚΥΛΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ
από εριφυλακι Παρ Apr 17, 2015 1:59 pm

» αρχη εγκυμοσυνης κ χαμηλη χοριακη
από efi24 Παρ Apr 17, 2015 8:05 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από nafs Πεμ Apr 16, 2015 10:34 pm

» αποθηλασμος
από Panaila Πεμ Apr 16, 2015 1:18 pm

» αγχος και εγκυμοσυνη
από royla Τετ Apr 15, 2015 12:52 pm

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από voulh Τρι Apr 14, 2015 11:07 am

» υπαρχει πιθανοτητα εκυμοσυνης?
από elbar Τρι Apr 14, 2015 6:02 am

» ΑΠΟ INFOKIDS ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
από κοκκινοσκουφιτσα Τρι Apr 14, 2015 3:41 am

» Κρισεις θυμου!
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 11:53 pm

» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 9:51 pm

» προβλημα με τον υπνο
από Panaila Δευ Apr 13, 2015 9:51 pm

» papp-a απορία???
από pigkoulinaki Δευ Apr 13, 2015 6:32 am

» Ειδική προσφορά περιορισμένου χρόνου
από seagull11 Δευ Apr 06, 2015 4:43 am

» 18 μηνων και δεν σηκωνετε -- ΒΟΗΘΕΙΑ
από mamamanous Κυρ Apr 05, 2015 10:18 am

» Αρνηση για τουαλετα
από mamamanous Κυρ Apr 05, 2015 10:03 am

» προβλημα στο σεξ
από Eleni_6612 Κυρ Apr 05, 2015 6:43 am

» τι μπορεί να είναι?
από argyro 2 Κυρ Apr 05, 2015 3:27 am

Παρόντες χρήστες
629 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 7 μέλη, 1 μη ορατός και 621 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Despoina90, elbar, kikimam, mamy land, mpoumpou16, roulaf, XIONATH

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 01, 2012 4:36 am

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας, χαιρομαι που ειμαι και εγω μελος αυτης της ομορφης παρεας. Το ερωτημα μου ειναι το εξης, εχω καθυστερηση 6 ημερες ( ο κυκλος μου ειναι σταθερος 28-29 ημερων)η οποια συνοδευεται με πονους οπως οταν περιμενουμε περιοδο.Στη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα τετοια συμπτωματα. Εχει συμβει σε σας κατι αναλογο? Θα ηθελα της αποψη σας.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

2 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 01, 2012 4:49 am

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mercia έγραψε:Γεια σας, χαιρομαι που ειμαι και εγω μελος αυτης της ομορφης παρεας. Το ερωτημα μου ειναι το εξης, εχω καθυστερηση 6 ημερες ( ο κυκλος μου ειναι σταθερος 28-29 ημερων)η οποια συνοδευεται με πονους οπως οταν περιμενουμε περιοδο.Στη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα τετοια συμπτωματα. Εχει συμβει σε σας κατι αναλογο? Θα ηθελα της αποψη σας.
οι πονοι περιοδου πολλεσ φορεσ μοιαζουν με τα συμπτωματα εγκυμοσηνης.......ειναι πολλεσ οι μερες...γτ δεν κανεις ενα τεστ η μια χοριακη γ να εισαι σιγουρη.σου ευχομαι το αποτελεσμα να ναι αυτο που θες

3 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 01, 2012 7:02 am

ria28

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΤΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΠΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΥΟΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΜΕΣΑ ΑΠΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΚ?ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!

4 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 01, 2012 12:58 pm

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:
mercia έγραψε:Γεια σας, χαιρομαι που ειμαι και εγω μελος αυτης της ομορφης παρεας. Το ερωτημα μου ειναι το εξης, εχω καθυστερηση 6 ημερες ( ο κυκλος μου ειναι σταθερος 28-29 ημερων)η οποια συνοδευεται με πονους οπως οταν περιμενουμε περιοδο.Στη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα τετοια συμπτωματα. Εχει συμβει σε σας κατι αναλογο? Θα ηθελα της αποψη σας.
οι πονοι περιοδου πολλεσ φορεσ μοιαζουν με τα συμπτωματα εγκυμοσηνης.......ειναι πολλεσ οι μερες...γτ δεν κανεις ενα τεστ η μια χοριακη γ να εισαι σιγουρη.σου ευχομαι το αποτελεσμα να ναι αυτο που θες
να εισαι καλα, θα περιμενω λιγες μερες ακομη και θα κανω τη χοριακη .τα τεστ δε τα εμπιστευομαι γιατι στη πρωτη εγκυμοσυνη ενω ημουν το τεστ (και μαλιστα 2 φορες) εβγαινε αρνητικο.Οπως και να εχει θα σας ενημερωσω, θελω πολυ να ειμαι!!!!

5 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 01, 2012 1:01 pm

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ria28 έγραψε:ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΤΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΠΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΥΟΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΜΕΣΑ ΑΠΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΚ?ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!
Σε ευχαριστω πολυ, ελπιζω να μην απογοητευτω γιατι θελω πολυ να ειμαι.Οτι και να γινει θα σας ενημερωσω

6 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Πεμ Apr 05, 2012 2:15 am

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε κοριτσακι............?>δεν μπηκες κα8ολου.........οτι κ ν ναι ενημερωσε μας

7 ειμαι εγκυος!!!!!! , Κυρ Apr 08, 2012 10:16 am

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mercia έγραψε:
ria28 έγραψε:ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΤΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΠΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΥΟΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΜΕΣΑ ΑΠΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΟΚ?ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!
Σε ευχαριστω πολυ, ελπιζω να μην απογοητευτω γιατι θελω πολυ να ειμαι.Οτι και να γινει θα σας ενημερωσω
Τελικα ειμαι εγκυος και η χαρα μου ειναι απεριγραπτη Very Happy Πηρα το τεστ και βγηκε θετικο.Ευχομαι και σε οσες το επιθυμουν να ερθει συντομα cheers

8 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 08, 2012 10:20 am

joannoua3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SYNXARITIRIA koroua m s euxwme mia teleiotati egkumwsini na exeis... Very Happy Very Happy Very Happy

9 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 08, 2012 10:38 am

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mercia έγραψε:
mercia έγραψε:
Τελικα ειμαι εγκυος και η χαρα μου ειναι απεριγραπτη Very Happy Πηρα το τεστ και βγηκε θετικο.Ευχομαι και σε οσες το επιθυμουν να ερθει συντομα cheers

Σουπερ μικρη μου,αντε καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και ολα ομορφα,γερο και καλοτυχο το νινακι σου!!

10 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Κυρ Apr 08, 2012 10:39 am

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mercia έγραψε:
mercia έγραψε:
συγχαρητηρια κοπελα μου.να εχεις με τελεια εγκυμοσηνη κ ενα υγιες μπεμπακι μεσα απο την καρδια μ

11 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Δευ Apr 09, 2012 11:31 pm

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

art86 έγραψε:
mercia έγραψε:
mercia έγραψε:
συγχαρητηρια κοπελα μου.να εχεις με τελεια εγκυμοσηνη κ ενα υγιες μπεμπακι μεσα απο την καρδια μ
Eυχαριστω πολυ να εισαι καλα!!

12 Απ: Καθυστερηση 6 ημερων , Δευ Apr 09, 2012 11:32 pm

mercia

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joannoua3 έγραψε:SYNXARITIRIA koroua m s euxwme mia teleiotati egkumwsini na exeis... Very Happy Very Happy Very Happy
Ευχαριστω πολυ και σε σενα τα καλυτερα Smile Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Sosblog