Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» αδυναμια στη γιαγια
από Despoina13 Σήμερα στις 1:02 am

» πεθερα=τα νευρα μου
από kerasoula Σήμερα στις 12:28 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Irene14 Χθες στις 11:31 pm

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από NOPITSA Χθες στις 11:19 pm

» ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!
από mama_maria krhth Χθες στις 11:17 pm

» Μαμάδες με 3 παιδιά!
από ede37 Χθες στις 10:27 pm

» ΒΙΒΛΙΑ ΕΥΧΩΝ - something special
από mariameint Χθες στις 9:44 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Χθες στις 9:12 pm

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από καλιοπη Χθες στις 9:02 pm

» ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΑΕΔ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ
από lgyftog Χθες στις 8:14 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από kikimam Χθες στις 5:36 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από irene-_- Χθες στις 5:04 pm

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από irene-_- Χθες στις 4:18 pm

» ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ
από maro28 Χθες στις 4:09 pm

» Παιδικός σταθμός ή κοπέλα στο σπίτι;
από mamamanous Χθες στις 3:59 pm

» ΥΠΟΚΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ
από Chris_E Χθες στις 3:20 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 2:55 pm

» ποτε γινονται η εγραφες στα δημοσια νηπιαγωγια
από love4 Χθες στις 2:00 pm

» θα κανω ενσταση για τα εσπα τι γραφω πανω στον φακελο;;;για νσ τα παρει ο κουριελ;
από καλιοπη Χθες στις 11:32 am

» Γκρουπ γονέων!!!
από HappyMama Χθες στις 10:38 am

» σπυρακια και εγκυμοσυνη
από HappyMama Χθες στις 10:36 am

» ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ
από MARITSA123 Χθες στις 8:42 am

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από nektar Τρι Aug 26, 2014 11:19 pm

» υπνος νεογνου
από pennytol Τρι Aug 26, 2014 10:43 pm

» Εγκυμοσύνη μετά απο αφαίρεση ινομυώματος?
από nafs Τρι Aug 26, 2014 6:19 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από loulou_29 Τρι Aug 26, 2014 6:10 pm

» σας εχει συμβει;
από maro28 Τρι Aug 26, 2014 6:08 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από καλιοπη Τρι Aug 26, 2014 3:58 pm

» ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ!
από mamamanous Τρι Aug 26, 2014 1:48 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ Σεπτεμρβίου 2 0 1 4 !!!
από lgyftog Τρι Aug 26, 2014 3:13 am

» καταλληλο φρεσκο γαλα για 1ος ετους
από Ricola Δευ Aug 25, 2014 7:29 pm

» ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ, αγαπήστε τα! (B.Π.Αθηνών)
από edrinia Δευ Aug 25, 2014 4:08 pm

» ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ
από mamamanous Δευ Aug 25, 2014 3:46 pm

» μηπως ειμαι?
από Despoinaki123 Δευ Aug 25, 2014 12:18 pm

» TSH - Έλεγχος Θυρεοειδούς
από efaki27 Κυρ Aug 24, 2014 6:53 pm

» ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !
από κοκκινοσκουφιτσα Κυρ Aug 24, 2014 12:12 pm

» Club Αυπνιας!
από μιτατα Κυρ Aug 24, 2014 1:04 am

» Πότε Βγάλατε Τα Μωράκια Σας Έξω Πρώτη Φορά ???
από iouliana Σαβ Aug 23, 2014 7:50 pm

» Οταν πινει λιγο γαλα, ποιο στηθος να δινω μετα?
από demaki88 Σαβ Aug 23, 2014 1:31 pm

» ti diafora exete!
από μιτατα Παρ Aug 22, 2014 11:21 pm

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 1 μέλος, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

lgyftog

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1 ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 1:36 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας.
Είμαι καινούρια εδώ, δε ξέρω καλά καλά πως λειτουργεί όλο αυτό... Χρειάζομαι όμως βοήθεια.
Προχθές έμαθα ότι είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι και είμαι πολύ χαρούμενη γι αυτό. Είμαι σχεδόν 3 εβδομάδων, είναι πολύ νωρίς, ούτε στο γιατρό δε πήγα ακόμα.
Ωστόσο, έχω από εχθές πυρετό. Όταν αποφάσισα να το κοιτάξω μετά από ώρες αδιαθεσίας, είχα 38,2. Ο γιατρός μου είπε να πάρω ντεπόν και να πάω σε ωτορινολαρυγγολόγο να δούμε τι παίζει. Κάθε μια ώρα τη νύχτα έβαζα θερμόμετρο και κατά τις 5 το πρωί πήρα πάλι ντεπον. Όπως επίσης και τώρα, πριν 10 λεπτά. Είχε περάσει το 37,5 ξανά. Έχω συνάχι, βήχω, πονάνε τα κόκκαλα και τα μάτια μου. ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!! Είναι τόσο νωρίς, φοβάμαι πολύ. Τι να κάνω?

2 ? στό Πεμ Mar 29, 2012 2:06 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γιατί δεν απαντά καμιά σας βρε κορίτσια?
στο γιατρό θα πάω στις 5.
μέχρι τότε? είναι κακά τα νέα? γι αυτό? Sad

3 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 2:09 pm

miki2009

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω το ντεπόν επιτρέπετε στην εγκυμοσύνη. Αλλά για σιγουριά ρώτα τον γιατρό σου.

4 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 2:15 pm

blackrose

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι περισσοτεροι γιατροι επιτρεπουν το ντεπον,προσωπικα εχω παρει!
Να κανεις οτι σου λεει,κανε και χλιαρο ντουζακι βοηθαει να πεσει ο πυρετος,μην αγχωνεσαι,ιωση θα ειναι.Θα σου πει ο γιατρος που θα πας τι θα κανεις,αν θα παρεις κατι.Περαστικα σου και μην αγχωνεσαι,ψυχραιμια χρειαζεται.!

5 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 2:41 pm

mariposa

και εγω ειχα αρρωστησει θυμαμαι στο πρωτο τριμηνο και πηρα ντεπον μονο και οχι πολυ συχνα,επινα πορτοκαλαδες και στην μυτη εβαζα μονο φυσιολογικο ορο.Υπομονη θα περασει κανε οτι σου πει ο γιατρος σου.

6 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 2:56 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστώ.
παρόλο που πήρα ντεπόν ανέβηκε 38. έκανα ένα ντους και τώρα είμαι πάλι στο 37,4. φοβάμαι μήπως η θερμοκρασία επηρεάσει την ομαλή ανάπτυξη του παιδιού. την ομαλή μετάβαση απ το ένα στάδιο στο άλλο.
Κάποιος γυναικολόγος μου είπε ότι τον πυρετό δε τον θέλουμε, προσπαθούμε να υπάρχει το λιγότερο δυνατό. Είναι σα να έχουμε το παιδί στο φούρνο και το καίμε. Sad έτσι μου είπε... Rolling Eyes

7 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 3:22 pm

art86

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasaker έγραψε:σας ευχαριστώ.
παρόλο που πήρα ντεπόν ανέβηκε 38. έκανα ένα ντους και τώρα είμαι πάλι στο 37,4. φοβάμαι μήπως η θερμοκρασία επηρεάσει την ομαλή ανάπτυξη του παιδιού. την ομαλή μετάβαση απ το ένα στάδιο στο άλλο.
Κάποιος γυναικολόγος μου είπε ότι τον πυρετό δε τον θέλουμε, προσπαθούμε να υπάρχει το λιγότερο δυνατό. Είναι σα να έχουμε το παιδί στο φούρνο και το καίμε. Sad έτσι μου είπε... Rolling Eyes
υπερβολες κοπελα μου......κανε αυτα που θα σου πει ο γιατρος και ολα καλα θα πανε

8 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 3:33 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μακάρι να πάνε όλα καλά... Έχω αγχωθεί τόσο πολύ... Sad

9 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 8:24 pm

ria28

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΤΙ ΕΠΙΤΡΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ,ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ,ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΜΕ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C.OTAN HMOYN KΡΥΩΜΕΝΗ ΣΤΟΝ 4 ΜΕ 5 ΜΗΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 3 ΝΤΕΠΟΝ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΝΕΟΤΕΡΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ Smile

10 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 9:00 pm

markella01

Κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου έχω αρρωστήσει με πυρετό 4 φορές και τώρα που περνάω την τέταρτη παίρνω και αντιβίωση...

Ο γυναικολόγος μου μου είχε πει ότι ντεπόν και παναντόλ είναι τα μοναδικά μας όπλα στην εγκυμοσύνη, ειδικά τους 3 πρώτους μήνες. Φρόντισε να κρατήσεις τη θερμοκρασία του σώματός σου κάτω από 37.5 με αντιπυρετικά. Το ντεπόν να είναι τουλάχιστον 500 μιλιγκράμ (αν είσαι κατηγορία φτερού, μέχρι 50 κιλά) και 1000 αν είσαι παραπάνω. Είναι λογικό αν είσαι πχ 70 κιλά ένα χαπάκι να μη σε πιάσει, να θες και δεύτερο. Προφανώς γιαυτό δε σε έπιασε καλά το ντεπόν γιατί από το φόβο σου μην κάνεις καμιά ζημιά δεν πήρες τη σωστή δόση.

Η δραστική ουσία αυτών των φαρμάκων ειναι η παρακεταμόλη, τίποτα το ύποπτο, τίποτα το τερατογόνο, αντίθετα σε περίπτωση που ο πυρετός ανέβει πάνω από 38 είναι επικίνδυνο για το έμβρυο.

Περαστικά και καλή ανάρρωση. Μη φοβάσαι τίποτα, και φρόντισε να ενημερώσεις το γιατρό σου.

11 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Πεμ Mar 29, 2012 11:44 pm

maira1980

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης μου ειχα περασσει αμυγδαλιατιδα με πυρετο και πονο στον λαιμο πηρα μετα απο συνοννοηση με τον γιατρο μου μια αντιβιωση που εκανε για την περιπτωση μην ανυσυχεις περαστικα και ξεκουρασου οσο μπορεις

12 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 9:41 am

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστώ, η αλήθεια είναι ότι ηρέμησα λίγο.
Μέχρι πριν λίγα λεπτά που με έπιασε ο συνηθισμένος βήχας του τελευταίου τριημέρου και αισθάνθηκα ότι έχω ένα φλέμα να βγάλω. Πήγα να το βγάλω και βγήκε αίμα.
Τι έχω ρε παιδιά?
Γιατί να μη μπορώ να το χαρώ?
Γιατί τόσο άγχος? Sad
Είμαι στο σπίτι, δε κάνω τίποτα, δε βγαίνω για τίποτα. Τι άλλο να κάνω? Παίρνω ντεπόν και πάλι προς το 38 πάει. Τι γίνεται? Sad
Αντί να εξασθενεί, αυτό δυναμώνει. Sad

13 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 12:47 pm

markella01

natasaker έγραψε:σας ευχαριστώ, η αλήθεια είναι ότι ηρέμησα λίγο.
Μέχρι πριν λίγα λεπτά που με έπιασε ο συνηθισμένος βήχας του τελευταίου τριημέρου και αισθάνθηκα ότι έχω ένα φλέμα να βγάλω. Πήγα να το βγάλω και βγήκε αίμα.
Τι έχω ρε παιδιά?
Γιατί να μη μπορώ να το χαρώ?
Γιατί τόσο άγχος? Sad
Είμαι στο σπίτι, δε κάνω τίποτα, δε βγαίνω για τίποτα. Τι άλλο να κάνω? Παίρνω ντεπόν και πάλι προς το 38 πάει. Τι γίνεται? Sad
Αντί να εξασθενεί, αυτό δυναμώνει. Sad

Αιματάκι βγήκε προφανώς γιατί με το βήχα ερεθίστηκε ο λαιμός σου και γδαρθηκε. Αν βλέπεις ότι παίρνεις αντιπυρετικό σε σωστή δόση κι ότι ο πυρετός δεν κατεβαίνει, πιθανότατα να χρειάζεσαι αντιβίωση και κατά τη γνώμη μου καλά είναι να πας σε ένα νοσοκομείο να σε δούνε.

14 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 2:31 pm

χαμομηλακι

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω κοριτσακι μου δεν αρρωσταινα ποτε και αρρωστησα δυο φορες κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και μαλσιτα στο 1ο τριμηνο μεσα σε ενα μηνα και οι 2 φορες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .Την πρωτη φορα με απλη ιωση βηχα και συναχιου και τη δευτερη φορα με σοβαρη ιωση γαστρεντεριτιδας.Και τις δυο φορες εκανα πυρετο.ΠΟΛΥ!Τα μονα που πηρα ηταν αντιπυρετικα αλλα αν χρειαζοταν υπαρχουν ειδκες αντιβιωσεις.Να σκεφτεις οτι στην περιπτωση της γαστρεντεριτιδας ο πυρετος εφτασε 39 και δεν επεφτε κατω απο 38 για 3 μερες.Φοβομουν πολυ για το μωρο και ειχα κανει απειρες εξετασεις αλλα ολα πηγαν καλα,η μπουμπου μου δεν επαθε απολυτως τπτ και γεννηθηκε ενα υγιεστατο παιδι.ΟΠοτε ηρεμησε και ξεκουρασου και ολα θα πανε μια χαρα.Οσο για το αιμα,εχεις γδαρει το λαιμο σου,εγω το παθαινω καθε φορα που εχω βηχα ή οταν εκανα εμετους στην εγκυμοσυνη(ειχα ΚΑΙ απο αυτο!)...

15 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 5:27 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές και το ενδιαφέρον σας.
Ειδικά όσες είχατε παρόμοιο περιστατικό κι όλα πήγαν καλά, μου δίνετε πολύ κουράγιο.
Πριν λίγο είδα το θερμόμετρο στο 38 ενώ είχα πάρει ντεπον πριν 45 λεπτά περίπου.
Πήγα έκανα ντους και τώρα δείχνει 37,8. Ελπίζω να πέσει.
Είμαι πρωτάρα... Τρίτη έμαθα πως είμαι έγκυος και Τετάρτη είχα πυρετό. Το μωράκι μου είναι μόλις 3 εβδομάδων. Ίσως και λιγότερο. Τώρα "πιάνεται" επάνω μου και φοβάμαι πολύ.

16 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 5:32 pm

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου!εγώ έπαθα ακριβώς το ίδιο όταν είμουν 2,5 μηνών στη πρώτη μου κόρη.είμουν τόσο χάλια που ήθελα να με πυροβολήσουν για να ηρεμίσω!!τελικά την έβγαλα μόνο με ντεπόν και όλα πήγαν καλά. υπομονή και θα περάσει.δε νομίζω οτι θα γίνει κάτι κακό.πολλές κοπέλες το έχουν πάθει.περαστικά και όλα με το καλό!

17 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 9:37 pm

natasaker

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Προσπαθώ να μην ανεβάζω τον πυρετό και σ αυτή την προσπάθεια έχω πάρει ένα κουτί ντεπόν σε μια μέρα. μου είπαν τώρα να παίρνω ένα μικρό κάθε 3 ώρες. δε γίνεται έτσι όμως... έφτασε 38,3. έκανα ντους, έβαλα κομπρέσα. τίποτα... εξακολουθεί...

18 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Παρ Mar 30, 2012 10:05 pm

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μάλλον είναι αυτή η παλιοίωση που κυκλοφορεί.καλύτερα πάρε εναλάξ depon και panadol. (ρώτησε πρώτα το γιατρό σου). αν δεις οτι μέχρι την Κυριακή συνεχίζει πήγαινε να το κοιτάξεις...περαστικά! Rolling Eyes

19 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Κυρ Dec 02, 2012 1:56 pm

m@ri@

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα!!ειμαι και εγω καινουρια στο blog!!ειμαι στην 8η εβδομαδα κυησης και χτεσ ειχα πυρετο!!εφτασε 38.6..πηρα το γιατρο τηλ και μου ειπε οτι δεν πρεπει να ανεβαινει πανω απο 38!!τρομοκρατηθηκα!!λετε να εχει επιπτωσεισ στο μωρο??

20 Απ: ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ στό Κυρ Dec 02, 2012 1:59 pm

marinaki <3 <3

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντεπον κανει τπτ αλλο απο τι μου ειχε πει η γιατροσ μου ουτε καν καραμελες απο φαρμακειο...περαστικα σασ κ ευχομαι να ειναι ολα καλα ντουσακια κ ζεστα να πινεται κ ντεπονακι αλλα μν το παρακανετε καλυτερα να κανετε ντουσακια κατα την γνωμη μου ..αλλα ο γιατροσ σασ θα σασ τα πει καλυτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create a free blog