Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» egkyoules iounioy-iouliou 2015
από zeta86 Σήμερα στις 2:43 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13#
από maria_dou Σήμερα στις 1:38 am

» Μανουλες Νοεμβρίου 2013 Νο 11
από mary2 Σήμερα στις 1:35 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Σήμερα στις 1:33 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #141
από Titino Χθες στις 11:56 pm

» φοβος για εξωμήτριο
από maro28 Τετ Nov 26, 2014 8:41 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:37 pm

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
από Evagelia3 Τετ Nov 26, 2014 7:33 pm

» Ενδομητριωση
από nanou Τετ Nov 26, 2014 6:12 pm

» Εργασία και χαρά(;;;)
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 9:48 pm

» ολονυκτιο ξυπνημα!
από HappyMama Τρι Nov 25, 2014 9:18 pm

» Παπαδάκης Μιλτιάδης γυναικολόγος
από Evagelia3 Τρι Nov 25, 2014 7:00 pm

» 1 έτους: φρέσκο, εβαπορέ ή σκόνη;
από kikimam Τρι Nov 25, 2014 5:01 am

» Εγκυος μάλλον....
από HappyMama Δευ Nov 24, 2014 9:47 pm

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
από depy302 Δευ Nov 24, 2014 6:09 pm

» γνωμη για θρησκευτικο γαμο
από vasoulagal Κυρ Nov 23, 2014 7:10 pm

» ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ.
από mamy land Σαβ Nov 22, 2014 7:20 pm

» Μαμάδες από Αχαρνές (Μενίδι) και γύρω περιοχές!
από Evagelia3 Σαβ Nov 22, 2014 4:45 pm

» ΚΑΦΕ ΒΛΕΝΗ
από tzeni27 Σαβ Nov 22, 2014 1:33 pm

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2014!!!!
από vblue Παρ Nov 21, 2014 9:45 am

» Συνεχείς ωτίτιδες και διαφορετικές απόψεις γιατρών
από anipomoni Παρ Nov 21, 2014 12:16 am

» ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΩΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ??
από xrisili Παρ Nov 21, 2014 12:02 am

» ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΣ
από HappyMama Πεμ Nov 20, 2014 11:43 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από iouliana Πεμ Nov 20, 2014 11:02 pm

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΠΡΕΛΟΚ ΚΟΡΩΝΑ.....
από φραουλα Τετ Nov 19, 2014 8:34 am

» gunaikologos
από tania1422 Τετ Nov 19, 2014 3:06 am

» εξοπλισμός σε άριστη κατάσταση
από vdimak Τρι Nov 18, 2014 8:08 am

» ΠΩΣ ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ???
από HappyMama Δευ Nov 17, 2014 9:46 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Δευ Nov 17, 2014 6:12 pm

» Συγνώμη για την ερώτηση!
από Evagelia3 Δευ Nov 17, 2014 5:53 pm

» καλος σας βρηκα απο θεσσαλονικη
από efaki27 Δευ Nov 17, 2014 9:25 am

» θεματακι με την περιοδο....
από maro28 Σαβ Nov 15, 2014 6:27 pm

» γινεται 2 χρονων και ακομα πινει γαλα τη νυχτα
από elin1 Παρ Nov 14, 2014 11:16 pm

» Πως βάζω φωτογραφία;;
από tassoula Παρ Nov 14, 2014 10:01 am

» ποσο καιρο προσπαθουσατε για μωρακι??
από afroula_27 Παρ Nov 14, 2014 7:02 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από Helen M. Πεμ Nov 13, 2014 9:10 pm

» soldesanil !!
από efffie Πεμ Nov 13, 2014 8:18 pm

» φρουτόκρεμα και κρέμες...
από kikimam Πεμ Nov 13, 2014 4:59 am

» πεθερα εντομοκτονο
από tassoula Τετ Nov 12, 2014 9:17 am

» Θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης
από alexbox Τετ Nov 12, 2014 4:20 am

Παρόντες χρήστες
601 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 8 μέλη, 1 μη ορατός και 592 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

alexbox, Anastasie, griniaroula, maro28, nicky25, roodie, tassoula, zeta86

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τετ Jan 23, 2013 2:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 51]

γκρινιαρα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιανα να πας στον γιατρο για να ηρεμισεις...και σε παρακαλω μην καθεσαι κι ακους τις βλακειες που σου λενε...αν ησουν οπως ειπε ο πεθερος σου ανεπροκοπη ουτε σπιτι θα'χες ουτε οικογενεια...θα γυρνουσες και θα εκανες τη ζωη σου...

αντε γιατι πολυ τα'χω παρει με τα πεθερικα γενικως...διαβαζα και ενα θεματακι εχθες στο φορουμ και δεν μπορω να πιστεψω πως υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι...ΕΛΕΟΣ!!!!!!

και να μην ξεχνας...ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα καλησπερα κοριτσακια.. Τι κανετε? εχω χασει και το 19 και το20 Crying or Very sad Crying or Very sad Πεστε μου τα νεα σας εν συντομια. Κανενα ευχαριστο?,
Να σας πω και εγω τα δικα μου γιατι δεν βγαζω ακρη... ΚΑρυοτυπος οκ, κλεισαμε και ραντεβου να τις δει ενας γενετιστης αλλα απο οτι ειπε η κοπελα στο κεντρο ειναι μια χαρα. (οπως αλλωστε η εξεταση θρομβοφιλιας). Τοσο γκατεμια λοιπον? δυο στα δυο. Επισης μετα την αποξεση εδω και 1 1/2 μηνα ειχα συνεχομενα λιγο αιμα , ελαχιστο. ηρθε η περιοδος αλλα αυτο συνεχιζε.. πηγα για υπερηχο και υπαρχει μια κυστη στην ωοθηκη ... (μεσα σε 15 μερες εγινε) Θα παρω αντισυλληπτικα για ενα μηνα να την απορροφυσει ο οργανισμος. Οποτε για ενα διαστημα βγαινω απο το παιχνιδι "παιδι"
Η γκατεμια οπως βλεπεται συνεχιζεται...

γεια σου κορίτσι!!υπομόνη!!όλα θα φτιάξουν!να είσαι όσο πιο αισιόδοξη μπορείς!!νέα δεν θυάμαι αλήθεια να σου πω!!είναι τόσα πολλά αυτά που λέμε!!

γκρινιαρα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γκρινιάρα 120????πολλά....

επειδη παιρνω τα περισσοτερα πισω να σου πω την αληθεια δεν μου φαινεται...

μετα τα 30 πυ θα κανω καθε χρονο τεστ παπ θα κατεβει το ποσο στα 70 αν θυμαμαι καλα!!!!

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια επειδη φοβαμαι λιγο θα παω στον γιατρο το απογευμα!δεν εχω κανενα διπλα μου που να με καταλαβαινει,ο καθενας τα δικα του!εγω κοιταω να μην κανω τιποτα και ο πεθερος μου με λεει ενεπροκοπη. Sad γιατι ρε κοριτσια,απο τα 16 ειμαι διπλα τους και τους κανω δουλειες συνεχεια,και τωρα μου λενε και κουβεντες απο πανω.ειπα να μην τους ακουω,αλλα οι ορμονες δεν με αφηνουν.
τους έχεις παραχαϊδέψει γιαυτό σε κάνουν έτσι, για ρίξε κανένα βρισίδι να δεις πως θα σε αγαπούν. Τι είσαι και θα σε πει ανεπρόκοπη ; δεν ντρέπεται !! να απαντάς όταν σου μιλάνε άσχημα για να δουν οτι δεν τους παίρνει άλλο και να το βουλώσουν.

καλορίζικο κορίτσια

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
τους έχεις παραχαϊδέψει γιαυτό σε κάνουν έτσι, για ρίξε κανένα βρισίδι να δεις πως θα σε αγαπούν. Τι είσαι και θα σε πει ανεπρόκοπη ; δεν ντρέπεται !! να απαντάς όταν σου μιλάνε άσχημα για να δουν οτι δεν τους παίρνει άλλο και να το βουλώσουν.

καλορίζικο κορίτσια

πολύ καλά τα λες!!μπράβο!!!

γεια σου Λεμονάκι! Very Happy

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου λιγο υπομονη και σκεψου θετικα!! αφου ολες οι εξετασεις βγηκαν καλες σου ευχομαι με το που θα ξαναμπεις στο παιχνιδι να ερθει το τριτο σπορακι και να κανει κατι μαγικο!!Να μεινει στην κοιλιτσα σου 9 μηνες και να βγει ενα υγιεστατο μπεμπακι στην αγκαλια σου!!!!!

Λεμονακι καλα τα λες!!!

Γκρινιαρα αν εδω επαιρναν τοσο θα πηγαινα μονο στο νοσοκομειο!! παρα πολλα λεφτα!!!!

αγαπη

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:εγω κοριτσια μου δινω 70 ευρω στον γυναικολογο μου για τεστ παπ καθε χρονο και τωρα ειναι να κανω παπ τον μαιο

φάνταζομαι και για υπέρηχο κι εξέταση έτσι?όχι μόνο για παπ! νομίζω πως στην αθήνα είναι πιο ακριβά...δεν ξέρω.. Rolling Eyes

70 ευρω μονο για τεστ παπ ευη μου δινω πριν ενα χρονο που ενιωθα καποια μικρα τσιμπιματακια στο ενα στηθος μου του ζητησα εγω να το ψιλαφίση δεν μου κανει υπερηχο και αναρρωτιεμε τωρα εγω μηπως τωρα που ξεκινησαμε ελευθερα πρεπει να κανω υπερηχο κοιλιας? και κολπικο υπερηχο? να δουμε οτι ολα ειναι κομπλε??? ειχα κανει κολπικο υπερηχο πριν δυο χρονια ετσι προληπτικα τσεκ απ δηλαδη και ολα ηταν οκ. Υπερηχο κοιλιας εκανα τον ιουλιο που μας περασε την εξεταση που πρεπει να πιεις πολυ νερο για να δουν την κυστη νωμιζο αυτη δεν ειναι η κανω λαθος???

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άντε μη χεσ@, το θέλουν το βρίσιμο.
όταν τους φέρεσαι άσχημα σε κοιτάν μες στα μάτια τα κοράκια και όταν τρέχεις απο πίσω τους σε λένε και σκυλί.
Συγχύστηκα !!

κανένα νέο έχουμε ;

εγώ δίνω 60 ευρώ

lia-ka

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!

γκρινιαρα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι ασχετο...αφορα οσες απεβαλλαν...

ποσα λεφτα πληρωσατε για την αποβολη???

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαα αχ βρε Λεμονακι!! chill!!! Wink Wink

νεο δν νομιζω να εχουμε!! εκτος αν γερασα τοσο που ξεχναω κιολας Razz Razz Razz Razz

εσυ γιατι δν πηγες για νυφικο???

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!

ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!!! ολη τη θετικη μου ενεργειααααααααα

γκρινιαρα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!

λιανα μου να προσχεις καλε...ειδικα στο μπανιο με τα νερα...ειναι επικινδυνο...σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια και ευχομαι να πανε ολα καλα...θα περιμενουμε νεα σου...

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
70 ευρω μονο για τεστ παπ ευη μου δινω πριν ενα χρονο που ενιωθα καποια μικρα τσιμπιματακια στο ενα στηθος μου του ζητησα εγω να το ψιλαφίση δεν μου κανει υπερηχο και αναρρωτιεμε τωρα εγω μηπως τωρα που ξεκινησαμε ελευθερα πρεπει να κανω υπερηχο κοιλιας? και κολπικο υπερηχο? να δουμε οτι ολα ειναι κομπλε??? ειχα κανει κολπικο υπερηχο πριν δυο χρονια ετσι προληπτικα τσεκ απ δηλαδη και ολα ηταν οκ. Υπερηχο κοιλιας εκανα τον ιουλιο που μας περασε την εξεταση που πρεπει να πιεις πολυ νερο για να δουν την κυστη νωμιζο αυτη δεν ειναι η κανω λαθος???

αγάπη μου τι να πώ!!εμένα μου κάνει πάντα κολπικό υπέρηχο έτσι κι αλλιώς!!κι όχι μόνο παπ!και ψηλάφιση στήθους κι αν χρειαστεί και υπέρηχο στήθους!μιας κι είναι και μαστολόγος!δλδ 70ε για να σου κάνει μόνο παπ?απαράδεκτο!

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

boubou

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγάπη μου τι να πώ!!εμένα μου κάνει πάντα κολπικό υπέρηχο έτσι κι αλλιώς!!κι όχι μόνο παπ!και ψηλάφιση στήθους κι αν χρειαστεί και υπέρηχο στήθους!μιας κι είναι και μαστολόγος!δλδ 70ε για να σου κάνει μόνο παπ?απαράδεκτο!

Συμφωνω!!! πολυ εκμεταλλευση!!!Αν δν σου κανει υπερηχο τοτε γιατι να πας?πως θα ξερεις οτι δν παιζουν κυστες η κατι αλλο?μονο με το παπ δηλ.??ακομη και ο τρατζικ γιατρος του ικα ψηλαφιση στηθους και παπ μου εκανε, οχι μονο παπ!! (μηχάνημα για υπερηχο δν εχουν ουτως η αλλως εκει!)

Λεμονάκι

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επανέρχομαι σε μισή Very Happy

matinaki83

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ Κ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ Very Happy Very Happy
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΦΤΑΣΕ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΘΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΧΘΕΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΦΟΡΑ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΛΥΠΗΡΟ...

ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΝΥΦΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Wink

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΙΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΩΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΟΥ ΣΤΙΓΜΕΣ Very Happy

ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΑ ΑΦΑΝΤΗ ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΞΕΤΑΖΕ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ...Κ ΑΝΑΜΕΝΩ...(ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ)

evi27

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ματινάκι!!

γκρινιαρα

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ματινακι...ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!

εχεις πολλες μερες καθυστερηση???

εχεις κανει κανα τεστακι ή καμια χοριακη???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 51]

Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your blog