Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» είμαι καινούρια αλλά..
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:19 am

» Γιατί να ασφαλίσω το παιδί μου;
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:10 am

» Επιθυμία...
από Stevi_tasos Σήμερα στις 5:07 am

» Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #140
από tzeni27 Σήμερα στις 2:51 am

» Εγκυουλες Δεκεμβριου 2014!!!
από γεωργια καρ. Σήμερα στις 2:15 am

» αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας?
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Σήμερα στις 12:27 am

» ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!!
από maria maroui Σήμερα στις 12:23 am

» ΙΟΣ HPV βοήθεια!!!!!
από maria maroui Σήμερα στις 12:16 am

» Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!!
από Anastasie Σήμερα στις 12:15 am

» για να περασει η ωρα:( σας εχουν κανει οι γιαγιαδες την μαγκανια με τον σταυρο???)
από Stevi_tasos Σήμερα στις 12:11 am

» ΕΔΩ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 12:07 am

» ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΣ ΤΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ -ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ
από Stevi_tasos Σήμερα στις 12:06 am

» ΕΣΠΑ 2014 - 2015 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
από Stevi_tasos Χθες στις 11:51 pm

» Μανούλες Μαΐου 2013#23
από pennytol Χθες στις 11:35 pm

» ΕΣΠΑ 2014 -2015
από maryz-iraklio kritis Χθες στις 10:08 pm

» ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΟΝΤΙΩΝ
από margdimitra Χθες στις 9:57 pm

» Για να αρχίσουμε...
από Mamma Tomato Χθες στις 9:36 pm

» Καθυστέρηση
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 9:34 pm

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12#
από maria_dou Χθες στις 8:00 pm

» Χαμηλη χοριακη !!
από maro28 Χθες στις 7:50 pm

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από mikrh mama Χθες στις 6:13 pm

» Μανούλες από Ελευσίνα και γύρω περιοχές!!!!
από christinelle Χθες στις 5:43 pm

» ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!!!!!!!!!
από Stevi_tasos Χθες στις 5:34 pm

» το τεστ μου... κ εχω μπερδευτει!!
από Stevi_tasos Χθες στις 5:33 pm

» ΟΙ 8 ΣΥΝΗΘΕΣΤΕΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ!
από Stevi_tasos Χθες στις 5:16 pm

» ΣΗΦΗΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΗΣ - ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ
από Stevi_tasos Χθες στις 5:01 pm

» ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
από Stevi_tasos Χθες στις 5:00 pm

» Αρνηση για βοηθεια
από kerasoula Χθες στις 4:02 pm

» "ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ"ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ
από ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΜΑ Χθες στις 3:44 pm

» θηλασμος και περιοδος?
από irenehr Χθες στις 3:43 pm

» ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ 2014
από dora74 Χθες στις 3:39 pm

» Μ Α Κ Α Ρ Ι !!
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 3:29 pm

» καλησπερα σε ολες τις μαμαδες
από γεωργια καρ. Χθες στις 3:26 pm

» Αναζήτηση gonal
από santal Χθες στις 3:17 pm

» Εγκυούλες Ιανουαρίου 2015 #1
από Σοφία η μέλλουσα μανούλα Χθες στις 3:16 pm

» Καλημερα κι απο εμενα!
από louloupaki Χθες στις 3:11 pm

» ΧΑΡΙΖΩ GONAL
από santal Χθες στις 2:58 pm

» ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗτελος
από famozina Χθες στις 2:15 pm

» τεραστιος λεκιθικος ασκος ??
από pucca Χθες στις 12:26 pm

» Είμαι ξανά έγκυος!!
από Stevi_tasos Χθες στις 10:03 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

katerinoula, NOPITSA, Stevi_tasos

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Jan 22, 2013 5:50 pm

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Christina V

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια χαρα κορίτσια (ως επι το πλειστον εWink και μανουλες!!!

Θα ήθελα να μου προτεινετε αν γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο να ξεγενναει κατα προτιμηση στο Παπαγεωργιου Θεσσαλονικη...
Λογω της οικον. κρισης σκεφτομαι όποτε προκύψει 2η εγκυμοσυνη να επιλεξω αυτο το δημοσιο νοσοκομειο και θα θελα να βρω γυναικολογο απο εκει για να με παρακολουθει
Smile

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Christina V έγραψε:Γεια χαρα κορίτσια (ως επι το πλειστον εWink και μανουλες!!!

Θα ήθελα να μου προτεινετε αν γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο να ξεγενναει κατα προτιμηση στο Παπαγεωργιου Θεσσαλονικη...
Λογω της οικον. κρισης σκεφτομαι όποτε προκύψει 2η εγκυμοσυνη να επιλεξω αυτο το δημοσιο νοσοκομειο και θα θελα να βρω γυναικολογο απο εκει για να με παρακολουθει
Smile

Εμενα με ξεγεννησε ο Θεοδωρος Θεοδωριδης,καταπληκτικος.Αλλα υπαρχει κι ενας αλλος αλλα δε μπορω να θυμηθω το επωνυμο του,ηταν πραγματικα γαματος...Αμα θυμηθω θα σου πω..

sylvia twins

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γρηγόρης Γκριμπίζης εγγύηση!

Christina V

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ πολύ!

Myro

Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θανος παπαδοπουλος...με παρακολουθουσε στο ιατρειο του και γεννησα μαζι του παπαγεωργιου με καισαρικη...νεος πολλα υποσχομενος και πολυ καλος και φιλικος γιατρος

https://www.facebook.com/myrodeve

CHRISLA2216

τατιανα χαραλαμπιδου

new2eenmommy

Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αθάνατος Δημήτριος
δεν τον είχα αλλά σε μία μου επίσκεψη με παρακολούθησε και επιβεβαιώθηκαν αυτά που είχα διαβασει στο νετ για αυτόν.
Στο Παπαγεωργίου είναι καλύτερα κι απο ιδιωτική πάντως να ξέρεις...προσωπική εμπειρία
Τσολακίδης Δημήτριος, ο δικός μου, για μένα κορυφή.

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:τατιανα χαραλαμπιδου

Ειναι καλη?Σε εχει ξεγεννησει?

rozi

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ... ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.... ΝΕΟΣ Κ ΟΜΟΡΦΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...ΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

Myro

rozi έγραψε: Κ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ... ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ.... ΝΕΟΣ Κ ΟΜΟΡΦΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ...ΧΑΧΑΧΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

Very Happy Very Happy Very Happy εμπαινε στο δωματιο να με δει και παραμιλουσαν ολες οι κοπελες...χαχαχαχα...μυριζε το αρωμα του παντου...

CHRISLA2216

tatijana έγραψε:

οχι τατιανα μου.. οταν γεννησα τον μικρο εκει, ερχοταν τα πρωινα για εξεταση κ ενημερωση! μου εκανε εντυπωση το ποσο εξυπηρετικη ητανε, απαντουσε σε ολες τις αποριες κ ηταν γλυκητατη! την πρωτη μου επισκεψη μετα τον σαραντισμο πηγα στο ιατρειο της, γιατι ηταν κοντα στην γειτονια μου αλλα δεν συνεχισα μετα..
την ξερεις?

tatijana

Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
tatijana έγραψε:

οχι τατιανα μου.. οταν γεννησα τον μικρο εκει, ερχοταν τα πρωινα για εξεταση κ ενημερωση! μου εκανε εντυπωση το ποσο εξυπηρετικη ητανε, απαντουσε σε ολες τις αποριες κ ηταν γλυκητατη! την πρωτη μου επισκεψη μετα τον σαραντισμο πηγα στο ιατρειο της, γιατι ηταν κοντα στην γειτονια μου αλλα δεν συνεχισα μετα..
την ξερεις?

Οχι δεν την ξερω...

Christina V

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι καλα! ευχαριστώ για τις προτασεις, τελικα δηλαδη και εφημερευων γιατρο να πετυχω στο Παπαγεωργίου, υπάρχει μεγαλη πιθανότητα να είναι καλος!!

...αν και η rozi έδωσε ένα κίνητρο παραπάνω για την επιλογή, χαχα! Wink

ευχαριστώ κ πάλι!

Angelinateacher

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εγώ γέννησα στο Παπαγεωργίου το Φλεβάρη του 2011 με εφημερεύοντα γιατρό και ήμουν απόλυτα ικανοποιημένη. Επειδή δεν έμαθα ποτέ το όνομά της και αναφέρατε κάποια Τατιάνα Χαραλαμπίδου, να κάνω μια "ανόητη" ερώτηση μπας και μάθω επιτέλους ποια με ξεγέννησε..Η κυρία Χαραλαμπίδου είναι ξανθιά γύρω στα 35? Μακάρι, επιτέλους να μάθω! Πάντως, σε γενικές γραμμές πολύ καλό το Παπαγεωργίου.

Myro

Christina V έγραψε:τι καλα! ευχαριστώ για τις προτασεις, τελικα δηλαδη και εφημερευων γιατρο να πετυχω στο Παπαγεωργίου, υπάρχει μεγαλη πιθανότητα να είναι καλος!!

...αν και η rozi έδωσε ένα κίνητρο παραπάνω για την επιλογή, χαχα! Wink

ευχαριστώ κ πάλι!

συστηνω ανεπιφυλακτα Very Happy Very Happy γιατι κ εγω αυτον ειχα οπως ειπα πιο πανω..

CHRISLA2216

Angelinateacher έγραψε:Κι εγώ γέννησα στο Παπαγεωργίου το Φλεβάρη του 2011 με εφημερεύοντα γιατρό και ήμουν απόλυτα ικανοποιημένη. Επειδή δεν έμαθα ποτέ το όνομά της και αναφέρατε κάποια Τατιάνα Χαραλαμπίδου, να κάνω μια "ανόητη" ερώτηση μπας και μάθω επιτέλους ποια με ξεγέννησε..Η κυρία Χαραλαμπίδου είναι ξανθιά γύρω στα 35? Μακάρι, επιτέλους να μάθω! Πάντως, σε γενικές γραμμές πολύ καλό το Παπαγεωργίου.

ναι αυτη ειναι!! περα απο πολυ καλη σαν επαγγελματιας, ειναι και κουκλα!! αν κ αυτο δεν ειναι κινητρο για εμας, οπως ανεφερε η ροζι, αλλα αφου ειναι γεγονος το αναφερω... Laughing Laughing

Angelinateacher

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
CHRISLA2216 σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Δε πιστεύω να υπάρχει κι άλλη νέα ξανθιά γυναικολόγος στο Παπαγεωργίου! Very Happy Δεν είναι και πολλές οι γυναίκες συνήθως. Wink Σ' ευχαριστώ πραγματικά.

CHRISLA2216

Angelinateacher έγραψε:CHRISLA2216 σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Δε πιστεύω να υπάρχει κι άλλη νέα ξανθιά γυναικολόγος στο Παπαγεωργίου! Very Happy Δεν είναι και πολλές οι γυναίκες συνήθως. Wink Σ' ευχαριστώ πραγματικά.

παρακαλω! δεν κανει τιποτα.. να΄σαι καλα!! Very Happy

joannakuba

Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κορίτσια.......εγώ έχω κλεισμένα ραντεβού στο Παπαγεωργίου απο την αρχή της εγκυμοσύνης ως το τέλος και πηγαίνω....αλλά παράλληλα....πάω και στον γιατρό μου ο οποίος είναι του Ιπποκρατείου....

Πραγματικά εχω ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΗΜΑ Crying or Very sad Crying or Very sad
Ειμαι αρκετά ζορισμένη οικονομικά για να του δώσω για την γέννα + 1200 απο οτι εχω δώσει μέχρι τώρα, αλλά ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ και να πάω στο ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ για τριτη καισαρική ....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Shocked Shocked

Angelinateacher

Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joannakuba εγώ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης πήγαινα και με παρακολουθούσε ο γιατρός μου που είναι του Ιπποκρατείου. Κάναμε τη συζήτηση για το που σκέφτομαι να γεννήσω και του είπα σε νοσοκομείο. Για οικονομικούς λόγους κι όπως αυτός με διαβεβαίωσε ότι δεν έχω να φοβηθώ τίποτα γεννώντας χωρίς τον ίδιο κι εφόσον όλα πήγαιναν καλά, γέννησα σε όποιο νοσοκομείο εφημέρευε κι έτυχε να είναι το Παπαγεωργίου. Η αλήθεια είναι ότι είδα μια διαφορά στήν αντιμετώπιση σε σχέση με εκείνες που είχαν το γιατρό τους (δεν έρχονταν τόσο συχνά σε εμένα όταν πονούσα κ.α.) όμως όταν άλλαξε η εφημερία (ήμουν από τις 19.00 εκεί και γέννησα στις 9.00) πέτυχα πολύ καλή μαία και γυναικολόγο που με ξεγέννησε φυσιολογικά και μου φέρθηκε τέλεια. Να φανταστείς όταν με είδε ο γιατρός μου μου είπε ότι με έραψε τέλεια. Μια κοπέλα που είχε ακριβώς την ίδια διαστολή με εμένα κι ενώ πήγαινε για φυσιολογικό τοκετό τελικά ο γιατρός της της έκανε καισαρική! Εμένα πάντως όταν ο πρώτος εφημερεύων μου ανέφερε τη καισαρική σε περίπτωση που επέμενε θα ζητούσα ακριβώς το λόγο κι μόνο αν πραγματικά υπήρχε θέμα υγείας θα δεχόμουν. Μη φοβάσαι, εφόσον όλα πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου για μένα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα. Στην τελική, πάντα υπάρχει ένας καθηγητής στο νοσοκομείο σε περίπτωση που κάτι συμβεί. Όλα μια ιδέα είναι. Καλή λευτεριά ό,τι κι αν αποφασίσεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

•  

Free forum | © PunBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | To have a blog